PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εγκατάσταση Υγραερίου σε αυτοκίνητο
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 49, 50, 51
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
superbike1977 (Antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 106 rallye 16V (2001)

Ένταξη: 20 Φεβ 2013
Δημοσιεύσεις: 26

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Απρ 2013, 20:17:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμπληρώνοντας το θεμα του υγραεριου να πω κι εγω τις εμπειριες μου μιας και το εχω πανω ενα χρονο σχεδον και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.Το αυτοκινητο ειναι peugeot 106 rallye 16v τριφυσο εντελως μαμα .Το περασα Θεσσαλονικη και μου βγηκε κομπλε 800 ευρουλακια μετρητα.
Καταναλωση σε ταξιδι σταθερα με 130km ------9 λιτρα υγραεριο στα 100 km
Kαταναλωση σε ταξιδι σταθερα με 90 Km-------8 λιτρα υγρεεριο στα 100 km
Kαταναλωση στην πολη 10-11 λιτρα στα 100 Km.Yποψην οτι η Θεσσαλονικη δεν εχει την κινηση της Αθηνας....Καποιος που εχει κολλησει στη Μεσογειων η στην Υμμητου στο Παγκρατι θα καψει τ αντερα του...Οταν πιεζεται σε στροφιλικι φτανει μεχρι 13-14 λιτρα παντα στα εκατο.Παραπανω δεν εχω δει.
Ο αδερφος μου με saxo vts 1600 16v μονοφυσο φοραει κιτ brc και καιει γενικα λιγοτερο απο μενα με διαφορες που κυμαινονται +- 0.5-1 λιτρο διαφορα στις ιδιες παντα συνθηκες.Αυτο το αποδιδω βεβαια και στο γεγονος οτι το saxo ειναι αισθητα πιο αργο απ το δικο μου
Και τα δυο αυτοκινητα φορανε 4ης γενιας κιτ υγραεριου (αεριου τυπου) και δεν εχουν κανει ΚΙΧ....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
superbike1977 (Antonis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 106 rallye 16V (2001)

Ένταξη: 20 Φεβ 2013
Δημοσιεύσεις: 26

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Απρ 2013, 20:18:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμπληρώνοντας το θεμα του υγραεριου να πω κι εγω τις εμπειριες μου μιας και το εχω πανω ενα χρονο σχεδον και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.Το αυτοκινητο ειναι peugeot 106 rallye 16v τριφυσο εντελως μαμα .Το περασα Θεσσαλονικη και μου βγηκε κομπλε 800 ευρουλακια μετρητα.
Καταναλωση σε ταξιδι σταθερα με 130km ------9 λιτρα υγραεριο στα 100 km
Kαταναλωση σε ταξιδι σταθερα με 90 Km-------8 λιτρα υγραεριο στα 100 km
Kαταναλωση στην πολη 10-11 λιτρα στα 100 Km.Yποψην οτι η Θεσσαλονικη δεν εχει την κινηση της Αθηνας....Καποιος που εχει κολλησει στη Μεσογειων η στην Υμμητου στο Παγκρατι θα καψει τ αντερα του...Οταν πιεζεται σε στροφιλικι φτανει μεχρι 13-14 λιτρα παντα στα εκατο.Παραπανω δεν εχω δει.
Ο αδερφος μου με saxo vts 1600 16v μονοφυσο φοραει κιτ brc και καιει γενικα λιγοτερο απο μενα με διαφορες που κυμαινονται - 0.5-1 λιτρο διαφορα στις ιδιες παντα συνθηκες.Αυτο το αποδιδω βεβαια και στο γεγονος οτι το saxo ειναι αισθητα πιο αργο απ το δικο μου
Και τα δυο αυτοκινητα φορανε 4ης γενιας κιτ υγραεριου (αεριου τυπου) και δεν εχουν κανει ΚΙΧ....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιούν 2013, 21:45:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχει βαλει κανεις σε thp υγραεριο ??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
giannisC2vts (giannis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


citroen C2 vts

Ένταξη: 02 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 221
Τόπος: Πτολεμαιδα Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2014, 17:03:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κάποιο συνεργείο να περνάει αέριο στην βόρειο ελλάδα ξέρουμε? Γιατί σκέφτομαι να βάλω στο δικο μου.



www.emkate.gr
www.flickr.com/ioannikp
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2014, 00:43:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mitsos 306 έγραψε:
Pugobios έγραψε:
πρωτο σταδιο Laughing


ετσι...γιατι καραφτιαγμενος ειναι αλλο πραγμα...


απο ποτε ραλοχταποδο εισαγωγη c2 vts, εκεντρα σρικ προγραμμα ειναι πρωτο σταδιο? το αμαξι εφτασε τα 140 και αν εμπεναν και τα ελατηρια απο 106 ισως εφτανε και τα 150

Rolling eyes δηλαδη μονο τουρμπο που δεν εβαλα


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Απρ 2015, 12:23:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και το thread έχει παλιώσει λιγάκι κι είναι άπειρες οι σελίδες, θα ήθελα να κάνω 1-2 ερωτήσεις...

Βρήκε ο αδερφός μου μια άλλη δουλειά, αλλά είναι μακρυά από το σπίτι σε σχέση με την τωρινή του. Πρέπει να πηγαίνει 19 χλμ (συν επιστροφή), ενώ τώρα είναι στα 7,5 περίπου. Το έψαξε για αέριο. Έχει ένα Corsa D, 1,4, βενζίνη, μοντέλο του 12/2007 και γενικά καλοσυντηρημένο ως προς τα service του κτλ. Δεν είχε και προβλήματα ως τώρα. Το αμάξι αυτή τη στιγμή έχει περίπου 80.000χλμ.

Πήρε προσφορά από τη Viagas, του είπαν του το φτιάχνουν. Οκ. Παίρνει τηλέφωνο και εκεί που κάνει τα service του (σε αντιπροσωπεία Opel που είναι φίλος ο διευθυντής) και του λέει, μην το ψάξεις καν, σε αυτά τα χλμ το αμάξι σου θα σου βγάλει προβλήματα μετά. Του έλεγε κάτι για παλιά μέταλλα, φθορά κτλ.

Ισχύει; Ξέρει κανείς; Από την άλλη, έχουμε έναν κουμπάρο, που έφτιαξε ένα RAV 4 του 2003-2004, πριν κανά 2 χρόνια με αέριο, έχοντας ήδη τουλάχιστον 100.000χλμ επάνω και χωρίς τέτοια ευλάβεια στα service του, αλλά δε μας έχει αναφέρει κανένα πρόβλημα.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Απρ 2015, 13:26:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο που ξερω εγω ειναι οτ με τα συστματα 4ης γενιας και μετα δεν δημιουργειται καποιο προβλημα

τωρα προσωπικη εμπειρια δεν εχω για να σου πω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Απρ 2015, 13:41:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mono AEK έγραψε:
αυτο που ξερω εγω ειναι οτ με τα συστματα 4ης γενιας και μετα δεν δημιουργειται καποιο προβλημα

τωρα προσωπικη εμπειρια δεν εχω για να σου πω


4ης γενιάς όσον αφορά στα συστήματα υγραερίου, σωστά; Δηλαδή τα τελευταίας τεχνολογίας, από ποια χρονιά περίπου και μετά; Και δεν επηρεάζεται από τα χλμ του αυτοκινήτου;


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Απρ 2015, 16:38:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι στη πρωτη ερωτηση
αν δεν κανω λαθος πλεον κυκλοφορουν και 6ης γενιας οποτε αν βαλλεις τωρα σιγουρα θα βαλλεις κατι καλο

για τα χλμ δε γνωριζω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Απρ 2015, 00:18:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mono AEK έγραψε:
ναι στη πρωτη ερωτηση
αν δεν κανω λαθος πλεον κυκλοφορουν και 6ης γενιας οποτε αν βαλλεις τωρα σιγουρα θα βαλλεις κατι καλο

για τα χλμ δε γνωριζω


Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Αυτήν την περίοδο λέμε να γίνει εγκατάσταση.

Για τον αδερφό μου ρωτάω βασικά που του είπε ο (φίλος) και διευθυντής σε μια Opel να μην το επιχειρήσει βάσει χιλιομέτρων του αυτοκινήτου.


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Απρ 2015, 23:43:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια και είδα το thread Razz Από τότε που έπιασα δουλειά στου βοδιού το κέρατο και βαράω 50χλμ την ημέρα πηγαινέλα, σκέφτομαι συχνά να πάω να δω για υγραέριο... Όλες οι εταιρίες που πήγα μου λένε θα είναι OK και όλοι μηχανικοί θα μου το κάνει κουρέλι... Έχει κανείς εμπειρία από υγραέριο σε VTi ?? Να το επιχειρήσω? Έχω φτάσει και τα 80.000χλμ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Dimmys (Dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


308 1.4

Ένταξη: 23 Μάρ 2017
Δημοσιεύσεις: 20

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Μάρ 2017, 20:43:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TeraBite έγραψε:
Μια και είδα το thread Razz Από τότε που έπιασα δουλειά στου βοδιού το κέρατο και βαράω 50χλμ την ημέρα πηγαινέλα, σκέφτομαι συχνά να πάω να δω για υγραέριο... Όλες οι εταιρίες που πήγα μου λένε θα είναι OK και όλοι μηχανικοί θα μου το κάνει κουρέλι... Έχει κανείς εμπειρία από υγραέριο σε VTi ?? Να το επιχειρήσω? Έχω φτάσει και τα 80.000χλμ...

Περνα άφοβα...3 συστήματα κυρίως για τον κινητηραBrc P&D και stag η AEB 200-300 ευρώ φθηνότερα. Εγώ έβαλα το καινούργιο STAG QNEXT PLUS με τα κορυφαία μπεκ Hana Gold και δεξαμενή 52 καθαρά (τελεια). Πάει πολύ καλά το αυτοκίνητο. 6 χρονια είχα υγραέριο στο κλιο πριν. Ενδεικτικά να πω ότι γεμίζω 26 ευρώ Βουλγαρία Σκοπια 0,50 περίπου η τιμή τους
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Μάρ 2017, 20:56:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dimmys έγραψε:
TeraBite έγραψε:
Μια και είδα το thread Razz Από τότε που έπιασα δουλειά στου βοδιού το κέρατο και βαράω 50χλμ την ημέρα πηγαινέλα, σκέφτομαι συχνά να πάω να δω για υγραέριο... Όλες οι εταιρίες που πήγα μου λένε θα είναι OK και όλοι μηχανικοί θα μου το κάνει κουρέλι... Έχει κανείς εμπειρία από υγραέριο σε VTi ?? Να το επιχειρήσω? Έχω φτάσει και τα 80.000χλμ...

Περνα άφοβα...3 συστήματα κυρίως για τον κινητηραBrc P&D και stag η AEB 200-300 ευρώ φθηνότερα. Εγώ έβαλα το καινούργιο STAG QNEXT PLUS με τα κορυφαία μπεκ Hana Gold και δεξαμενή 52 καθαρά (τελεια). Πάει πολύ καλά το αυτοκίνητο. 6 χρονια είχα υγραέριο στο κλιο πριν. Ενδεικτικά να πω ότι γεμίζω 26 ευρώ Βουλγαρία Σκοπια 0,50 περίπου η τιμή τους


Βλέπω ειδοποιηση από το forum και απάντηση μετά από 2 χρόνια και λέω WTF Razz Razz να είσαι καλά φίλε μου για την απάντηση αλλά εδώ και 1.5 χρόνο πούλησα τον γάλλο που μου έβγαλε την πίστη και πήρα Κορεάτη πετρέλαιο Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Dimmys (Dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


308 1.4

Ένταξη: 23 Μάρ 2017
Δημοσιεύσεις: 20

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Μάρ 2017, 21:36:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TeraBite έγραψε:
Dimmys έγραψε:
TeraBite έγραψε:
Μια και είδα το thread Razz Από τότε που έπιασα δουλειά στου βοδιού το κέρατο και βαράω 50χλμ την ημέρα πηγαινέλα, σκέφτομαι συχνά να πάω να δω για υγραέριο... Όλες οι εταιρίες που πήγα μου λένε θα είναι OK και όλοι μηχανικοί θα μου το κάνει κουρέλι... Έχει κανείς εμπειρία από υγραέριο σε VTi ?? Να το επιχειρήσω? Έχω φτάσει και τα 80.000χλμ...

Περνα άφοβα...3 συστήματα κυρίως για τον κινητηραBrc P&D και stag η AEB 200-300 ευρώ φθηνότερα. Εγώ έβαλα το καινούργιο STAG QNEXT PLUS με τα κορυφαία μπεκ Hana Gold και δεξαμενή 52 καθαρά (τελεια). Πάει πολύ καλά το αυτοκίνητο. 6 χρονια είχα υγραέριο στο κλιο πριν. Ενδεικτικά να πω ότι γεμίζω 26 ευρώ Βουλγαρία Σκοπια 0,50 περίπου η τιμή τους


Βλέπω ειδοποιηση από το forum και απάντηση μετά από 2 χρόνια και λέω WTF Razz Razz να είσαι καλά φίλε μου για την απάντηση αλλά εδώ και 1.5 χρόνο πούλησα τον γάλλο που μου έβγαλε την πίστη και πήρα Κορεάτη πετρέλαιο Cool

Καλοτάξιδο να είναι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nick_ls (nick)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) QuickSilver

Ένταξη: 10 Αύγ 2009
Δημοσιεύσεις: 31

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιούν 2017, 15:11:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα παιδιά, μπήκα για άσχετο λόγο αλλά μιας και έπεσα εδώ να διαφωτίσω ένα λάθος που είδα πιο πάνω.

Οι γενιές δεν πάνε με το πόσο τεχνολογικά προηγμένο είναι ένα κιτ, αν σας πουν κάτι τέτοιο είναι εντελώς εσφαλμένο. Αναφέρονται (εσφαλμένως λέγονται γενιές) στο σε τι είδους κινητήρα μπαίνουν. πχ 1ης γενιάς παίρνουν όσα αυτοκίνητα είχαν καρμπυρατέρ, 4ης γενιάς τα έμμεσου ψεκασμού (πχ 206), 5ης ή 6ης (δε θυμάμαι καλά) τα άμεσου. Δεν είναι δλδ ότι τώρα που εγώ πχ έχω 4ης και μπαίνει μόνο 4ης γενιάς, ότι σε λίγα χρόνια θα παίρνω 5ης ή παραπάνω. Άσχετα ότι μπορεί ένα 4ης γενιάς να έχει πιο εξελιγμένο εγκέφαλο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ntinos (Κωνσταντινος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16v)VTI (2011)

Ένταξη: 28 Σεπ 2011
Δημοσιεύσεις: 136

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Ιούν 2020, 14:50:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους.
Έχω αποφασίσει να τοποθετήσω υγραέριο στο 207 .έχω 133000km χωρίς κανένα πρόβλημα.Παρα μόνο που καίει λάδια.
Τι προτείνετε και σε ποιο συνεργείο; (Περιοχή Χαιδαρι)
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


"Αν σε οδηγει το παθος βαλε χαλιναρια την λογικη"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 49, 50, 51
Σελίδα 51 από 51

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2836s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on