PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εγκατάσταση Υγραερίου σε αυτοκίνητο
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάϊ 2012, 08:49:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
AlienHack έγραψε:
Και με ξερεις εμενα.. Παντα cash! Xaxaxa Cool
Πάρε 5.000 αύριο μόλις σχολάσεις και έλα από το σπίτι... σου έχω πρόταση Wink


τωρα το ειδα...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάϊ 2012, 08:52:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pegeot 206 έγραψε:
καλησπέρα σε όλους!

θα μπορούσατε να με διαφωτίσετε σχετικά με το υγραέριο στο αυτοκίνητο?, μιας και δεν έχω ιδέα ..

έχω ένα Peugeot 206 2001 1.100, του έχω κάνει 202.000 χλμ - λόγο δουλειάς κάνω 130χλμ/ημέρα Δευτέρα - Παρασκευή.

Σήμερα πέρασα από ένα συνεργείο που βάζουν αέριο, μου πρότεινε 5ης γενιάς Lovato - μόνο αυτό βάζει, 2 χρόνια εγγύηση, 1.200€. αα να μην παραλείψω να αναφέρω ότι η δεξαμενή για το αέριο θα είναι Τούρκικη η Πολωνική.

δεν έχω ρωτήσει αλλού, για αυτό και θα εκτιμούσα πολύ αν μου δίνατε μία κατεύθυνση για να με βοηθήσει στην έρευνα αγοράς.. όντας γυναίκα, αυτό το κομμάτι μου φαίνεται βουνό!

Ευχαριστώ προκαταβολικά!


5ης γενιας? αν ειναι οντως 5ης τα 1200 ειναι πολυ καλα.

απο κει και περα τα 4ης τα βαζεις με 750€ και κανουν εξισου καλα την δουλεια τους. Βασικα στην περιπτωση σου που εχεις μικρο 1.1 καλυτερα να βαλεις 4ης. και ποιο φτηνα σχεδον μιση τιμη αλλα και γενικοτερα ποιο ευκολα ρυθμιζονται.
το 5ης υγρου ψεκασμου θα το καταλαβαινα αν ειχε καραφτιαγμενο 1600αρι ή κανα διλιτρο .


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάϊ 2012, 15:47:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
τωρα το ειδα...
Ισχύει Laughing Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pegeot 206 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 08 Μάϊ 2012
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάϊ 2012, 17:54:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack σε ευχαριστώ!

για το Lovato ποια είναι η γνώμη σου?

Να σου πω την αλήθεια, το 5ης γενιάς μου καλοάρεσε γιατί μου είπε ότι κάθε 15.000χλμ θα χρειαστεί να πηγαίνω για μία ρύθμιση, ενώ για της 4ης γενιάς κάθε 2000 - 3000χλμ και αυτή η ρύθμιση δεν ξέρω πως κοστολογείται/επίσκεψη..

Για 4ης γενιάς μου είπε 900€.

Αν η πληρωμή γίνει μετρητοίς, μέσα στην τιμή είναι και το ΚΤΕΟ.

Θα ρωτήσω και στην αντιπροσωπεία.

σε ευχαριστώ και πάλι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάϊ 2012, 21:01:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pegeot 206 έγραψε:
AlienHack σε ευχαριστώ!

για το Lovato ποια είναι η γνώμη σου?

Να σου πω την αλήθεια, το 5ης γενιάς μου καλοάρεσε γιατί μου είπε ότι κάθε 15.000χλμ θα χρειαστεί να πηγαίνω για μία ρύθμιση, ενώ για της 4ης γενιάς κάθε 2000 - 3000χλμ και αυτή η ρύθμιση δεν ξέρω πως κοστολογείται/επίσκεψη..

Για 4ης γενιάς μου είπε 900€.

Αν η πληρωμή γίνει μετρητοίς, μέσα στην τιμή είναι και το ΚΤΕΟ.

Θα ρωτήσω και στην αντιπροσωπεία.

σε ευχαριστώ και πάλι!


Χμμ... Θα σου πω μονο οτι εχω 25000χλμ με αεριο χωρις καμια ενδιαμεση ρυθμιση... Και ο στιβις μπολικα χλμ χωρις και αυτος να χρειαστει καμια ρυθμηση..

Εγω βεβαια το ρποχωρησα παραπανω το θεμα και μπορω πια να προγραμματησω μονος μου το υγραεριο αλλα ανγκαστικη ρυθμηση δεν χρειαζεται. Τουλαχιστον τα 4ης γενιας για τα οποια μιλαω εγω και συνδεονται και στην obd δεν χρειαζονται τιποτα


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2012, 09:42:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

0,8 €/λ το υγραεριο! ξανα έπεσε! Laughing


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2012, 09:46:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
0,8 €/λ το υγραεριο! ξανα έπεσε! Laughing
0,776 στον Κόμβο για το 2ο πόδι Χαλκιδικής στο ανεξάρτητο πρατήριο πριν το Aegean Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2012, 10:04:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
AlienHack έγραψε:
0,8 €/λ το υγραεριο! ξανα έπεσε! Laughing
0,776 στον Κόμβο για το 2ο πόδι Χαλκιδικής στο ανεξάρτητο πρατήριο πριν το Aegean Rolling eyes


το ξερω. και στο τζανταλι 0.8 και θεσνικη 0.83


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2012, 10:22:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με το που τελειώσει η εγγύηση τον σεπτέμβρη... το σκέφτομαι Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2012, 10:31:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
με το που τελειώσει η εγγύηση τον σεπτέμβρη... το σκέφτομαι Razz


μην το σκεφτεσαι καθολου! καθε μερα που περναει ζημεια στην τσεπη σου ειναι!! Wink


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2012, 10:51:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
μην το σκεφτεσαι καθολου! καθε μερα που περναει ζημεια στην τσεπη σου ειναι!! Wink


τώρα το κόστος μετακίνησης μου είναι γύρω στα 10 € / 100 χλμ. με υγραέριο υπολογίζω κάτι σε 6 € / 100χλμ. άρα με κόστος εγκατάστασης 1.000 ευρώ πες, έχω απόσβεση σε 25.000 χλμ ~ 1,5 χρόνο. δεν είναι πολύ άσχημα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2012, 11:41:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά δε θα το λυπάσαι και τα χιλιόμετρα θα έρχονται μόνα τους πιο γρήγορα Laughing


Σου μιλάει παθών Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2012, 11:58:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Μετά δε θα το λυπάσαι και τα χιλιόμετρα θα έρχονται μόνα τους πιο γρήγορα Laughing


Σου μιλάει παθών Razz


+1000

θα λες βαριεμαι σπιτι τι να κανω, δεν παω καμια βολτα ? ετσι κ αλλιος ποιο οικονομικα θα σου βγαινει να κανεις 100χλμ (βολταρα οχι βολτα) απο το να πιεις ενα ποτο ή να πας ενα σινεμα.

και παιρνεις και σπαστο μαζι με 25 λεπτακια στην διαδρομη και εισαι απλα! Cool


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
106PYRGOS (VASILIS)
Μέλος
Μέλος


peugeot 106 1.6 (16v)rallye(2001)

Ένταξη: 07 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 198
Τόπος: ΠΥΡΓΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Ιούν 2012, 13:16:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακριβα το εχουν κ παλι το υγραεριο,ο τονος εχει πεσει κατω απο τα 600 ευρω που σημαινει μεσο ορο επρεπε να πουλανε 0,70,μολις ανεβει ο τονος ομως θα βαλουν καπελο 10 λεπτα ετσι για πλακα...Κρατος δεν υπαρχει οτι θελει κανει ο καθενας Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
papillon (bill)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 1.4 16V

Ένταξη: 05 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 25

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Αύγ 2012, 13:30:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα παιδια....σκεφτομαι κ γω για υγραεριο σε 207 1.4 vti EP3...παιρνω γνωμες ακομα...μεχρι στιγμης μου ειπαν για να εχω ησυχο το κεφαλι μου απο πιθανα προβληματα να παω σε GFI το ολλανδικο....εχετε να προτινετε κατι αλλο γιατι ο βαν μπαστεν θελει 1500 ευρω περιπου....?αν επιτρεπεται κ μαγαζι για να μπορεσω να επικοινωνισω ακομα πιο καλα...μενω θεσσαλονικη!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Αύγ 2012, 13:41:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον επισημα πλεον μετα απο 50000 χλμ με το υγραεριο μπορω να πω οτι το κιτ οπως και οποιοδηποτε αλλο εξαρτημα του αυτοκινητου δεν εχουν βγαλει το παραμικρο προβλημα...πλην των βαλβιδων.Ειχα ανοιξει καπακι στα 20000 χλμ και ηταν ελαφτως αναμενες δεν εδωσα σημασια τις καθαρισα και τις ξαναεβαλα πανω.30000 χλμ μετα μετρησα συμπιεση προχθες και ειχα σε ολους τους θαλαμους καυσης 190psi με μαμα εκκεντρα τσεπες 4χιλ στα πιστονια και 0.7 φλατzα με 2 δεκατα φαγωμενο καπακι(οταν το εκλεισα την πρωτη φορα ειχα 215 psi).Λαδια καιω λιγοτερα απο 100 γρ ανα 7500χλμ και αυτα απο καποιες διαροες που εχω.Λαδιερα δεν χρησιμοποιω αν και δεν νομιζω να εκανε και καποια διαφορα οποτε τα συμπερασματα δικα σας.Οπως και να χει δεν μετανιωνω που το χρησιμοποιω καθως ανοιξε κλεισε καπακι καθαρισμα βαλβιδων για μενα κοστηζει κατω απο 100 ευρο...


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Αύγ 2012, 19:40:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου συμβαίνει το εξής: Eκεί που δουλευει το αμάξι σβήνει το υγραέριο (το λαμπάκι απο πράσινο να γίνεται κόκκινο) και γυρίζει σε βενζίνη. Την ώρα που σβήνει νιώθω ένα κλώτσιμα και γυρνά σε βενζίνη. Για να το επαναφέρω πρέπει να κλείσω το υγραέριο απο το κουμπί και να το ανάψω ξανα από το κουμπί.

Μετά απο λίγο τα ίδια, ενώ π.χ την επόμενη ημέρα μπορεί να μην έχει πρόβλημα.
Το πρόβλημα γίνεται με οποιαδήποτε ταχύτητα, σε ανηφόρα - κατηφόρα, με ψηλές στροφές / χαμηλές, σε κατέβασμα /ανέβασμα ταχυτήτων. Το αμάξι θα κλωτσήσει και θα αλλαξει σε βενζίνη.Μπορεί να το κάνει 10-15 φορές συνέχεια ή για ολόκληρες ημέρες να μην κάνει τίποτα. Το κάνει με εξωτερική θερμοκρασία 20 βαθμούς αλλα και 35. Το κάνει την ίδια ημέρα βάζοντας αέριο απο δύο διαφορετικά πρατήρια, αφού πρώτα εξαντλήσω το πρώτο γέμισμα.




Έχω ήδη αλλαξει ασθητήρα πίεσης και θερμοκρασίας. Έχω τρεις φορές πάει στο συνεργείο για να μου κάνουν επαναπρογραμματισμό στον εγκέφαλο του αερίου τίποτα.Την τελευταία φορά που άλλαξα αισθητήρα πίεσης/θερμοκρασίας το αμάξι δεν έκανε κιχ για 20 μέρες και μετά πάλι τα ίδια.

το κιτ είναι της BRC σε golf V 16V 80hp 1.4lt (όχι το FSI) 2007 μοντέλο

Έχει κανείς καμια ιδέα?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Αύγ 2012, 20:55:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό το κάνει όταν διαβάζει πως είναι άδεια η δεξαμενή...


Λογικά θα πρέπει να πας με μια φορά την δεξαμενή άδεια, να ρυθμίσει το low-level και μετά να γεμίσεις και στα καπάκια να πας να ρυθμίσει το full.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Αύγ 2012, 22:11:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Αυτό το κάνει όταν διαβάζει πως είναι άδεια η δεξαμενή...


Λογικά θα πρέπει να πας με μια φορά την δεξαμενή άδεια, να ρυθμίσει το low-level και μετά να γεμίσεις και στα καπάκια να πας να ρυθμίσει το full.


Σταυρε το κάνει και μόλις φουλάρω!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Αύγ 2012, 22:28:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε κούκλα μου, δεν είπα ότι στο κάνει όταν είναι άδεια η δεξαμενή, πιθανότατα διαβάζει ότι είναι άδεια ακόμα κι αν την έχεις γεμάτη λέμε... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51  Επόμενη
Σελίδα 48 από 51

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1865s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on