PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Μπεκ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 10:30:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν φτιαξει την εισαγωγη αερα σωστα αλα μεκανικ για να μη μενει απο αερα
και αν μπορουσε να ανοιξει τη πεταλουδα και στα 54+χιλιοστα (δε μπορει)

πολυ φοβαμαι οτι θα βλεπατε νουμερα που δε θα τα πιστευε ουτε ο κωλαρας....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 10:31:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οπως εχουμε πει πολλακις ο αργυρης ειναι by far οτι καλυτερο εχει περασει ποτε απο εδω μεσα απο θεμα μαστορα Cool
νομιζω το καταλαβες νικολα γιατι επεμενε και στελιος να το ανεβασεις να το δει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 10:50:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικολα κατι ειπες οτι θα κανεις αμα δουλεψει,ε; Rolling eyes Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 11:06:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισης περιμενω ενα μεγαλο δημοσιο ευχαριστω προς εμενα και στελιος που μας επρηξες τα αρχδια με 200τηλεφωνα τη μερα μεχρι να αποδεχτεις οτι οι σκατοβλαχοι οι μηχανικοι σου δε ξερουν που τους πανε τα 4 και επρεπε να το φερεις αθηνα για να αποφασισεις να αλλαξεις τα μπεκ σε ενα αμαξι που σου εβγαζε σφαλμα στα μπεκ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 11:10:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
επισης περιμενω ενα μεγαλο δημοσιο ευχαριστω προς εμενα και στελιος που μας επρηξες τα αρχδια με 200τηλεφωνα τη μερα μεχρι να αποδεχτεις οτι οι σκατοβλαχοι οι μηχανικοι σου δε ξερουν που τους πανε τα 4 και επρεπε να το φερεις αθηνα για να αποφασισεις να αλλαξεις τα μπεκ σε ενα αμαξι που σου εβγαζε σφαλμα στα μπεκ Laughing


ρε παιδες!! πειτε μας και μας!! στο σκοταδι μας εχετε!
τα σφαλματα τελικα και οι μαλ***ες που του εκανε το εργαλειο (πεταλουδες και παπαριες) ηταν απο τα μπεκ? τερματιζαν? Shocked


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 11:14:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
επισης περιμενω ενα μεγαλο δημοσιο ευχαριστω προς εμενα και στελιος που μας επρηξες τα αρχδια με 200τηλεφωνα τη μερα μεχρι να αποδεχτεις οτι οι σκατοβλαχοι οι μηχανικοι σου δε ξερουν που τους πανε τα 4 και επρεπε να το φερεις αθηνα για να αποφασισεις να αλλαξεις τα μπεκ σε ενα αμαξι που σου εβγαζε σφαλμα στα μπεκ Laughing

Σε αυτο θα συμφωνησω... Laughing

Και αλλαξε μια αντλια βενζινης,παλιομλκα(Νικο)!!! Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 11:44:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΓω για τον αλλο στελιο ελεγα αλλα ειμαι σουγουρος οτι και σενα σε επρηξε κανονικοτατ

τα ειχαν παιξει τελειως τα μπεκ του. εγω προσωπικα πιθανολογω οτι επειδη ειχε ταιριαξει πλεξουδες των μπεκ και φυσακια πως με το καιρο καποιο βραχυκυκλωματακι καπου εγινε και την ακουσαν ολα στερεωφωνικα. αλλιως δε εξηγειται και τα 4 μαζι.

ο αργυρης στα μετρησε απο θεμα παροχης και αντιστασης σε τι κατασταση ειναι?

γραψε στο σωστο τοπικ (βλαβες) μη το βρωμιζουμε αλλο αυτο Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 11:55:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταλαβα οτι εννοουσες τον Salex ρε χαμενε...

Εγω του ειπα το εξης απλο...
Κοψε τον αερα απο το φιλτροκουτι και δες αν θα στο κανει.Μονος του μου ειπε οτι μια φορα που ετυχε να τσαλακωσει η σωληνα,δεν το εκανε...
Ε,τι κανει νιαου-νιαου στα κεραμιδια(οριακο duty cycle των μπεκ); Rolling eyes

Το προγραμμα μπορει σε γενικες γραμμες να ηταν σαν του kitψαρου αλλα αν βαλεις το χταποδι,την 54αρα με ενα μονο καζανι,τον Magnaflow,κλπ,κλπ θα δεις οτι με το adaptation το duty cycle ανεβαινε τοσο πολυ που σταδιακα τα εκαιγε...
Δεν ειναι κατι καινουργιο,και σε SaxoRallο εχω δει να καιγονται μπεκ με τον ιδιο τροπο οταν ξεπερασεις την παροχη τους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 12:11:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

διαφωνω και επιμενω σε αυτο
και φανηκε απο λειτουργια.

τα μπεκ δε τα ειχε ρυθμισει τερμα στελιος σε αυτο ειμαι σιγουρος και ας μη ξερω τι εκανε απλα και μονο λογω αποστασης και φοβου τι θα βγαλει.
αν λοιπον ειχε τοσο χοντρο θεμα θα φαινοταν απο διορθωση εγκεφαλου στο ελμ απο χιλιομετρα...
και νικολας δεν ειναι αξιοπιστη πηγη να βγαλεις πορισμα ποτε του το εκανε και ποτε οχι.

με δεδομενο οτι ειχα φτιαχτο διχαλο αρκετα καλο και μεταλλικο καταλυτη 300αρη δε θεωρω οτι το χταποδι και ο καταλυτης του φτανανε να αδειασουν το μοτερ. με ιδια λογικη και εγω ειχα φτιαχτο καπακι που εκανε δουλεια και καλυτερη εισαγωγη αερα απο νικολα που εχει ενα βαρελλακι που τραβει αερα απο οπου του ερθει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 12:17:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ηλεκτρολογικο προβλημα παντως απο φυσες που κουμπωνουν plug n' play χλωμο... Wink
Δεν μιλαμε για ιταλικο τουρμπομοτερ των 90ies για να ειναι με μεμονωμενα φυσακια...
Εκτος και αν ηταν(και συνεχιζει να ειναι) αντλια βενζινης. Confused

Οσο αφορα την ροη απο εξατμιση,αστο,μεταξυ μαμα μαντεμιου 106 και χταποδιου,απλα το χαος,κατα ποσο με 50αρες vs 54αρες σωληνωσεις.

Υ.Γ. Το "φτιαχτο καπακι" παντως ειναι ωραιο ανεκδοτο... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 12:21:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α,επισης Νικος μου ειπε οτι ποτε δεν το εκανε με μισο γκαζι και χαμηλομεσαιες στροφες,μονον ψηλα.
Αμα ηταν βραχυκυκλωμα,θα το εκανε παντου... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 12:26:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ase μας ρε στελιο περι ροικοτητας σε αμαξια 150- ιππων
επισης ποιος σου ειπε οτι εγω ειχα 50αρα?
ολη 54 ειναι πλαον και το ποσο καλη ειναι θα το δεις στο αμαξι του κουλ αλεξη οταν μετρηθει και βγαλει παραπανω απο νικολα με προηγουμενο σεταπ του

επισης ο νικολς ειχε βαλει αν εχω καταλαβει καλα πλεξουδα 206 με μπεκ c2 Και ειχε κανει κοψε ραψε για να ταιριαξουν φυσες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 12:29:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περι κοψε-ραψε στο ειπα και πριν...
Αμα ηταν απο βραχυκυκλωμα,θα το εκανε παντου,οχι μονον ψηλα.Στοιχειωδη ηλεκτρικα κυκλωματα ειναι,οχι πυρηνικη φυσικη...

Περι ροικοτητας,ΟΚ,οτι πεις...
Αμα κατσει παντως,ρωτα καποιον που εχει δοκιμασει και τα δυο,να δεις τι θα σου πει και εκεινος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 14:49:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη καπου εχασα το τοπι, τωρα Νικολας εχει μαμα μπεκιερα, μαμα πλεξουδα και μπεκ rc, και μεχρι τωρα δεινει να δουλευει χωρις προβληματα, σωστα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 15:04:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Επειδη καπου εχασα το τοπι, τωρα Νικολας εχει μαμα μπεκιερα, μαμα πλεξουδα και μπεκ rc, και μεχρι τωρα δεινει να δουλευει χωρις προβληματα, σωστα?


Σπυραν, μαμα μπεκιερα στην εισαγωγη του c2 μπαινει με πατεντα οπως εκανε ο δικος μου μηχανικος και αυτο διοτι οταν αγορασα εισαγωγη, ειχε σπασμενο το μαρκουτσι απο το σωληνακι της βενζινης.

Για να μπουν τα μπεκ του rc, δεν χρειαζεται τιποτα το ιδιαιτερο αν ο εγκεφαλος σου δεν ειναι ο 745. Ο 744 ειχε τετραγωνες φισες συμφωνα με τα λεγομενα του Αργυρη Wink

Σπυρο δουλευει το αμαξι τωρα και με μαμα προγραμμα μονο που χαμηλα πνιγεται απο βενζινες Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 15:27:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Σπυρο δουλευει το αμαξι τωρα και με μαμα προγραμμα μονο που χαμηλα πνιγεται απο βενζινες Cool
\

μαμα προγραμμα εννωεις του σαλεξ για σρικ και μπεκ c2vts ε?


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 15:30:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KANONISE μαλ**α ΝΑ ΤΟ ΠΝΙΞΕΙΣ ΑΠΟ ΒΕΝΖΙΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΙΣΤΟΝΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ

ΕΙΣΑΙ Ο ΑΛΙΕΝ ΤΗΣ ΝΟΤΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΕ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 15:41:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:


ΕΙΣΑΙ Ο ΑΛΙΕΝ ΤΗΣ ΝΟΤΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΕ


ΑΛΙεν ειναι μονο ενας!! Cool και ειναι ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟΣ!


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Μάρ 2018, 20:35:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνα με αυτο:

nikolas206gti έγραψε:
Γατα ο Αργυρης Cool

Σημερα βαλαμε τα μπεκ του rc και ολα δουλευουν μια χαρα. Φισακια ειχε βρει και τα μπεκ κουμπωσαν πολυ ευκολα.


Και αυτο:

nikolas206gti έγραψε:
Για να μπουν τα μπεκ του rc, δεν χρειαζεται τιποτα το ιδιαιτερο αν ο εγκεφαλος σου δεν ειναι ο 745. Ο 744 ειχε τετραγωνες φισες συμφωνα με τα λεγομενα του Αργυρη


Επειδη ο Νικολας δεν μπαινει πλεον στο φορουμ, ξερει κανεις συγκεκριμενα απο τι μπορω να παρω πλεξουδακι για τα μπεκ.?
Πηρα εισαγωγη C2 και μπεκ RC, ωστοσο η πλεξουδα της εισαγωγης του C2 καθως και η δικη μου εχει οβαλ φυσακι για τα μπεκ, ενω τα μπεκ του RC ειναι τετραγωνη.

Πλεξουδακι RC δυσκολα να βρεθει...
Λιγο που το εψαξα φωτογραφιες στο νετ πιθανολογω ταιριαζουν και απο 106/Saxo καθως και στα πρωτα NFU με τον 7.44

Καποιος που εχει αντιμετωπισει ιδιο θεμα να επαληθευτουν αυτα που ειχαν γραφτει τοτε?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Απρ 2018, 18:20:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επανερχομαι στο θεμα, χρειαζομαι την βοηθεια σας...

Λοιπον, αφου εγινε το παντρεμα στα μπριζακια της πλεξουδας για τα μπεκ, μπηκε η μεταλλικη εισαγωγη, στηριχθηκαν και τα μπεκ RC με την μπεκιερα, ολα κομπλε!

Το προβλημμα ειναι οτι δεν θελει να παρει μπρος με τιποτα το ριμαδι... Crying or Very sad Crying or Very sad

Προφανως το γεγονος πως επειδη τα μπεκ RC ειναι 14,5 Ohm και τα μαμα 12 Ohm εκει γινεται η ζημια...

Εχω μιλησει με ανθρωπους οπου προτειναν να μπουν αντιστασεις στο κυκλωμα της πλεξουδας ανεξαρτητα για καθε μπεκ, ωστοσο αυτη η πρακτικη θελει παρα μα παρα πολυ ψαξιμο και αμφιβολου αξιοπιστια αποτελεσματος...

Ο μαστορας ξαναεβαλε τα μανισια μπεκ στην μεταλλικη εισαγωγη και πηρε απευθειας μπροστα.

Στα δικα σας volve και στου Νικολα, αντιμετωπισατε τετοιο πραγμα.??
Καμια ιδεα τι αλλο μπορει να εχει γινει λαθος ή καποια λεπτομερεια που μας ξεφευγει Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 7 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1397s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on