PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Μπεκ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Ιούν 2011, 12:10:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο σαλεξ εχει προγραμματισει μονο με μπεκ c2 vts? ή του εχει τυχει αραγε και μπεκ 106 σε 206 ή απο RC?? Rolling eyes


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιούλ 2011, 09:14:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υποψην πως τα μπεκ του RC δεν κουμπωνουν στις φισες του 206. Λογικα με 4 φις και κοψε-ραψε τα καλωδια θα δουλεψουν. Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιούλ 2011, 10:12:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιγο απιθανο μου φαινεται αλλα τεσπα... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιούλ 2011, 18:52:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα στελιο μη το ψαχνεις πρεπει να εχει μπλεξει με κανα αρκουδι ο νικος
εδω με πηρε το πρωι πανικοβλητος που ειναι οι βιδες των σρικ και οτι δε μπορουν να τους βαλουν με τα γραναζια και τις βιδες απο ραλλυ που εχει Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Ιούλ 2011, 19:11:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α,καλα,καταλαβα...
Λογικα η μαστοραντζα δεν θα εχει καν ιδεα οτι τα μονοφυσα 106 με τα τριφυσα 106 αλλα και τα 206 φορανε διαφορετικες βιδες εκκεντροφορων... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιούλ 2011, 02:20:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο μαστορας το γνωριζε, αλλα εγω ειχα εκκεντρα ραλι απο τριφισο και αναρωτιομασταν γιατι δν μας τις εστειλες παρεα αφου ηξερες οτι οι δικες μου δν κανουν Cool

Τα μπεκ δν ταιριαζουν και θα βγαλω και φωτο απο τις φισες Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιούλ 2011, 04:33:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο οτι φαινεται απο το pdf της Citroen Sport παντως,ιδια τα βλεπω εγω... Confused

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιούλ 2011, 10:51:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OPA μαλ**α
του εδειξες του ανρθωπου τα pdf Που σου ειπα και εχω βαλει παραπανω
για να μπουν στη φυσα του c2 θελει να κοψεις ενα αυτακι
ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ?????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Ιούλ 2011, 11:28:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
OPA μαλ**α
του εδειξες του ανρθωπου τα pdf Που σου ειπα και εχω βαλει παραπανω
για να μπουν στη φυσα του c2 θελει να κοψεις ενα αυτακι
ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ?????


Ναι ρε μπινε, του το ειπα αλλα δν κουμπωνουν Cool Καλα, αυτο δν ειναι ζημια.

Θα την βρουμε την ακρη. Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Ιούλ 2011, 13:11:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενταξει, βρεθηκε η πλεξουδα που θα κουμπωσουν τα μπεκ του RC. Καπου την ειχα καταχωνιασμενη Laughing Laughing Ολα κομπλε τωρα. Θα κοιμαμαι ησυχος τα βραδια Laughing Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 21:35:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα μπεκ του C2vts ειναι ιδια με τα μπεκ του c2 challenge?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 21:44:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι.
Αν θυμαμαι καλα του Challenge ειναι αυτα του RC... Scratch
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2011, 22:20:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Οχι.
Αν θυμαμαι καλα του Challenge ειναι αυτα του RC... Scratch

ωραια, ο ιταλος τα δινει σε καλη τιμη!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2011, 07:08:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αστο σπυρο αυτα τα μπεκ δε μπαινουν στη πολλαπλη σου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2011, 08:07:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ουτε σε πολλαπλη απο 106?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Ιούλ 2011, 08:29:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νομιζω οχι δεν ειμαι σιγουρος για 106 ειναι τερατα σε μηκος
αλλα σε 106 δε δουλεουν τοσο καλα για τον ιδιο λογο που τα μπεκ του 106 δε δουλευουν σε εισαγωγη c2 τοσο σωστα.οχι οτι δεν αλλα επειδη εχουν αλλη γωνια ψεκασμου και λοιπα χαρακτηριστικα δε λεει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2011, 15:22:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα μπεκ του rc για να κούμπωσουν ποια πλεξουδα θέλουν? Έχουν τετραγωνή φισα και τα δικά μας τώρα οβάλ.


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Οκτ 2011, 23:50:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γατα ο Αργυρης Cool

Σημερα βαλαμε τα μπεκ του rc και ολα δουλευουν μια χαρα. Φισακια ειχε βρει και τα μπεκ κουμπωσαν πολυ ευκολα. Το αμαξι δειχνει να δουλευει ακομα και με μαμα προγραμμα μονο που πνιγεται λιγο απο βενζινες Cool

Θα το δουλεψω κανα 2-3 μερες και βλεπουμε. Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 08:20:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπηκες στο σωστο δρομο τεκνον μου!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Νοέ 2011, 09:42:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikola τα προβληματα (ηλεκτρολογικα?) που ειχες τελικα τα ελυσες? και μου καθεσαι και ασχολεισαι με τα μπεκ? Laughing

επισης, τωρα που μπηκαν τα RCmpek εχεις ουσιαστικα το σεταπ του βόλβου ΑΛΛΑ και με τα μπεκ που δεν ειχε και ελεγε οτι στεγνωναν (του C2)... αρα πρεπει να πας δυναμομετρο να δουμε αν οντως εκεινα εβαζαν το ταβανι των 149 αλογων..

αν μας βγαλεις κανα 154+ ψαχνω σρικ... Laughing


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 6 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1451s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on