PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Υπολογιστής Ταξιδιού σε μη-Multiplex?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Απρ 2004, 20:52:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε Δημητριε τι θελεις και μπλεκεσε με αυτα...νομιζω τζαμπα! Very happy

Σεκαποιο παιδι νομιζω η αντιπροσωπια του ζητουσε πανω απο 200 ευρα για να κανει αυτο που θελεις και εσυ! Crying or Very sad
Τελικα την βρηκε μεταχειρησμενη και νομιζω οτι του βγηκε γυρο στα 100 ευρα και δειχνει μονο θερμοκρασια!

Γι αυτο καλητερα γνωμη μου ειναι να το αφησεις....



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Απρ 2004, 21:35:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Βρε Δημητριε τι θελεις και μπλεκεσε με αυτα...νομιζω τζαμπα! Very happy

Σεκαποιο παιδι νομιζω η αντιπροσωπια του ζητουσε πανω απο 200 ευρα για να κανει αυτο που θελεις και εσυ! Crying or Very sad
Τελικα την βρηκε μεταχειρησμενη και νομιζω οτι του βγηκε γυρο στα 100 ευρα και δειχνει μονο θερμοκρασια!

Γι αυτο καλητερα γνωμη μου ειναι να το αφησεις....


Θα ρωτήσω και θα μάθω. Αυτό μπορεί να το κάνω εαν και όταν αναγκαστώ να αλλάξω την μονάδα BSI...


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Απρ 2004, 14:59:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά ήθελα να ρωτήσω για το εργοστασιακό radio-cd (αυτό με την οθονούλα).

Όπως είμαι τώρα (με το ρολογάκι, 2001 μοντέλο), μπορώ να βάλω το εργαστασιακό radio-cd;
Νομίζω ότι είτε το αυτοκίνητο είναι multiplex είτε όχι, δεν παίζει ιδιαίτερο ρόλο για το radio - cd.

Το έχω βρει σε προσφορά από την θεματική ενότητα "Πωλήσεις-Προσφορές" και το λιγουρεύομαι!

Το δικό μου το radio-cd είναι ένα πολύ καλό JVC 4x40w.
Το προσέχω ιδιαίτερα (πάντα, πριν το σβήσω, χαμηλώνω πολύ την φωνή, δεν έχω παράλογες απαιτήσεις, όχι πολλά μπάσα αφού δεν μου αρέσουν κιόλας κ.τ.λ.), αλλά τα κουμπάκια του έχουν αρχίσει να τα παίζουν λίγο...


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Απρ 2004, 07:00:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν ειναι αυτο με την ενσωματομενη οθονη δεν εχεις προβλημα!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Απρ 2004, 12:59:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Αν ειναι αυτο με την ενσωματομενη οθονη δεν εχεις προβλημα!!!


Όχι είναι αυτό που έχει την οθονούλα του στην κεντρική κονσόλα (ξέρεις, πίσω από το κουμπί των αλάρμ)
Αυτό δεν έχει σχέση με την οθόνη πολλαπλών ενδείξεων, έτσι;

Δεν γίνεται εε;;; Confused Confused


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Απρ 2004, 15:50:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Αν ειναι αυτο με την ενσωματωμενη οθονη δεν εχεις προβλημα!!!


Ρε παιδιά κανείς δεν ξερει να μου πει με σχετική σιγουρια;
Θα ρωτήσω και κανένα εξουσιοδοτημένο συνεργείο...

Βιάζομαι γιατί πρέπει να δώσω μια απάντηση στο παιδι... Rolling eyes Rolling eyes


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Απρ 2004, 17:35:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sory ala exo provlima sto PC giafto grafo etsei !!!
lipon an einai opos les afto me tin othoni stin konsola tha xriasth kai pleksouda giati alios den doulevi!!!
An thes mporis na alaksis pleksouda me tou paidiou kai eisaste entaksi !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Απρ 2004, 17:47:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
sory ala exo provlima sto PC giafto grafo etsei !!!
lipon an einai opos les afto me tin othoni stin konsola tha xriasth kai pleksouda giati alios den doulevi!!!
An thes mporis na alaksis pleksouda me tou paidiou kai eisaste entaksi !!


Το παιδί πρέπει να είναι multiplex οπότε μάλλον χλωμό το κόβω...
Η πλεξούδα είναι ακριβή;
Ρωτώ εγκυκλοπεδικά, όχι πως έχω σκοπό να αλλάξω τίποτα... Αυτό μπορεί να το κάνω εαν και όταν αλλάξω BSI.


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Απρ 2004, 10:27:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H pleksouda einai akrivoutsiki kai afou esena den einai "mux" den einai efkolo na valis ipologisti !! Exclamation
Akoma kai to GT kai GTi den exoun gia mi "mux" panta !!
Sta polipleksika mporis na kanis ta panta !! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Απρ 2004, 10:53:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλήθεια πόσο κοστίζει να μπει υπολογιστής ταξιδιού στα multiplex;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Απρ 2004, 12:29:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
H pleksouda einai akrivoutsiki kai afou esena den einai "mux" den einai efkolo na valis ipologisti !! Exclamation
Akoma kai to GT kai GTi den exoun gia mi "mux" panta !!
Sta polipleksika mporis na kanis ta panta !! Wink


Πάντως είναι λίγο περίεργο. Rolling eyes
Η οθόνούλα αυτή αφορά μόνο στην λειτουργία του radio-cd (άντε και στην εξωτερική θερμοκρασία). Δεν υπάρχει πρόνεια δηλαδή για την μετέπειτα τοποθέτησή της;
Το radio - cd του εργοστασίου δηλαδή συνδέεται έμμεσα με τον εγκέφαλο (αφού και η οθονούλα του συνδέεται με τον εγκέφαλο), ενώ ένα after market όχι (επειδή δεν έχει ανάλογη οθονούλα).

Δηλαδή εγώ πρέπει να αλλάξω την πλεξούδα και να βάλω μια που να έχει έξοδο και για την οθονούλα του radio-cd.

Άρα μάλλον ΑΚΥΡΟ...


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Απρ 2004, 16:41:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει τρόπος να έχουμε την ένδειξη της κατανάλωσης που φαίνεται στον υπολογιστή ταξιδιού χρησιμοποιώντας extra οργανάκι; Αν στα multiplex υπάρχουν οι συνδέσεις, μπορούμε να τις εκμεταλλευτούμε έτσι; Απ'ότι έμαθα το κόστος αλλαγής των μοχλών και της οθόνης είναι απαγορευτικό...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Απρ 2004, 20:29:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ta mi "mux" 206 den exoun R/CD me othoni stin konsola ala mono R/TAPE !
Oso gia tin pleksouda afora mono to ixosisthma kai einai ksexoristo komati apo tin kentriki an afto pou exeis vri einai R/CD exei ensomatomeni othoni kai oxi ksexoristi!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Απρ 2004, 10:48:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Ta mi "mux" 206 den exoun R/CD me othoni stin konsola ala mono R/TAPE !
Oso gia tin pleksouda afora mono to ixosisthma kai einai ksexoristo komati apo tin kentriki an afto pou exeis vri einai R/CD exei ensomatomeni othoni kai oxi ksexoristi!!


Αντίο οθονούλα.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Δεν πειράζει όμως, θα βολευτώ με τα λευκά όργανα του quicksilver 2001. Twisted evil Wink Wink
Νομίζω ότι τα δύο καντράν ταιριάζουν απόλυτα, απλά διαφέρουν μόνο στο χρώμα. Έτσι δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα (έτσι Tourista;)...
Το καντράν quicksilver 2001 μπορώ να το βρω με 100 ευρώ μεταχειρισμένο. Λέτε να είναι χτυπημένο, ή κάτι τέτοιο;

Αν και ξεφεύγουμε από το θέμα, θα ήθελα μια σύντομη απάντηση...


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Απρ 2004, 11:35:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο 206 XS μου έχει προεγκατεστημένο τον υπολογιστή ταξιδίου! Very happy Ζήλια κακιά Twisted evil Evil Razz

Απογοητεύομαι όμως που κανείς δεν ανέφερε την χρήση παράλληλου εγκεφάλου για τις ενδείξεις που θέλετε! Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Απρ 2004, 15:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημήτριος έγραψε:
Touristas έγραψε:
Ta mi "mux" 206 den exoun R/CD me othoni stin konsola ala mono R/TAPE !
Oso gia tin pleksouda afora mono to ixosisthma kai einai ksexoristo komati apo tin kentriki an afto pou exeis vri einai R/CD exei ensomatomeni othoni kai oxi ksexoristi!!


Αντίο οθονούλα.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Δεν πειράζει όμως, θα βολευτώ με τα λευκά όργανα του quicksilver 2001. Twisted evil Wink Wink
Νομίζω ότι τα δύο καντράν ταιριάζουν απόλυτα, απλά διαφέρουν μόνο στο χρώμα. Έτσι δεν θα έχω κάποιο πρόβλημα (έτσι Tourista;)...
Το καντράν quicksilver 2001 μπορώ να το βρω με 100 ευρώ μεταχειρισμένο. Λέτε να είναι χτυπημένο, ή κάτι τέτοιο;

Αν και ξεφεύγουμε από το θέμα, θα ήθελα μια σύντομη απάντηση...

No problem !!! mono na kseris oti tha exeis pleon ta Km tou kantran kai oxi ta dika sou !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Απρ 2004, 15:50:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
No problem !!! mono na kseris oti tha exeis pleon ta Km tou kantran kai oxi ta dika sou !!


Τι;; Shocked

Αφού η οθονούλα αυτή δεν κάνει τίποτε άλλο από το να προβάλει το σήμα που δέχεται. Ο χιλιομετρητής δηλαδή είναι μέσα στο καντράν;;; Εγώ νόμιζα πως όλες αυτές οι πληροφορίες αποθηκεύονταν στον εγκέφαλο...

Ωωωωω!! Συμφορά!!! Laughing Laughing

Δεν γίνεται με κάποιο τρόπο να κρατήσουμε την παλιά ένδειξη;
Μάλλον θα ρωτήσω τον Kovac, που άνοιξε το καντράν του, να μου πει...


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Απρ 2004, 15:59:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

An kataferis kai alaksis ton epeksergasti tou kantran me to diko sou Confused kati ginete !!! Aaa tou kovac den einai idio ekino einai "MUX"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Απρ 2004, 16:32:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
An kataferis kai alaksis ton epeksergasti tou kantran me to diko sou Confused kati ginete !!! Aaa tou kovac den einai idio ekino einai "MUX"!!


Καλά, τρέχα γύρευε!!!! Mad Mad Mad Mad

Μου φαίνεται πως τίποτα δεν θα κάνω... Το πολύ πολύ να αλλάξω την μεβράνη μπροστά με κάποια aftermarket και τελιώνει η υπόθεση. Evil
Αλλά αν οι βελόνες δεν μπουν σωστά, αν..., αν... (δεν θα είναι και ο Kovac δίπλα μου)

Αν αλλάξω την οθονούλα του νέου με αυτήν του παλιού, θα γίνει τίποτα;

Τέλος πάντων, κρίση μα*κίας είναι, θα μου περάσει... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Απρ 2004, 19:08:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημήτριος έγραψε:
...Αλλά αν οι βελόνες δεν μπουν σωστά, αν..., αν... (δεν θα είναι και ο Kovac δίπλα μου)...


Παραλίγο και θα ήμουν! Very happy
Εδώ είμαι ό,τι θες... Wink
Α, οι βελόνες αν βγουν μπαίνουν χωρίς πρόβλημα. Έτσι έμαθα...δε μένει παρά να το εξακριβώσουμε... Twisted evil Twisted evil .
Θα σε ενημερώσω όταν το κάνω (αύριο μαζί με το αρνί!!!! Shocked Laughing Laughing ).

Touristas έγραψε:
No problem !!! mono na kseris oti tha exeis pleon ta Km tou kantran kai oxi ta dika sou !!


Αργύρη μία ερώτηση...όταν αλλάξουμε κοντέρ και βάλουμε καινούριο, το καινούριο θα δείχνει 0?
Και υποθέτω πως όχι! Γιατί αν ήταν έτσι, τότε πριν το πουλήσει ο καθένας...θα έβαζε ένα άλλο κοντερ και θα το πουλούσε σαν καινούριο το αμάξι.
Ή θα έφτανε το δικό του στα 10.000χλμ και μετά θα άλλαζε κοντέρ, και όταν ερχόταν η ώρα να το πουλήσει θα ξανάβαζε αυτό με τα 10.000χλμ...χμμμμ...λες? Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Άρα...όταν μπαίνει κοντέρ, κάπως ρυθμίζεται! Ή μόνο του ή αυτός που θα το βάλει.
Για δώσε μας τα φώτα σου (Η7 έχει το 307 είπαμε? Laughing Laughing Laughing ) για μία ακόμη φορά. Very happy


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1112s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on