PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - VTech απο civic σε 206 & 206 2,3lt Type-R Turbo Nitro
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Timour21 (Stathis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 GTI-6

Ένταξη: 28 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 158
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Φεβ 2006, 16:10:54    Θέμα δημοσίευσης: 206 - VTech απο civic σε 206 & 206 2,3lt Type-R Turbo Ni Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.peugeotgticlub.nl/viewtopic.php?t=9165

στα ολλανδικα δυστυχώς.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Φεβ 2006, 16:42:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι εκαναν ρε οι ανθρωποι ... Απιστευτοι




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Φεβ 2006, 18:38:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ καλο το project.Αυτο ειναι γαλλικη ανεση και αξιοπιστια Honda.Ενα τετοιο αμαξι θελω και εγω.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Φεβ 2006, 19:35:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

all the money θα είναι ...
... όποτε δεν κόβει σασί ... Very happy

όπως βλέπετε όταν πέφτει χρήμα όλα γίνονται... Wink

για δείξτε μου το χρήμα σας τώρα..? Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Φεβ 2006, 02:10:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποσο το κοστολογεις το project?Πολυ χονδρικα πες μου.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Φεβ 2006, 02:41:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Ποσο το κοστολογεις το project?Πολυ χονδρικα πες μου.


Πιστευεις οτι υπαρχει νουμερο? Rolling eyes
εδω ουσιαστικα το μονο που υπαρχει απο το 206 ειναι η καροτσα του και αυτη εχει υποστει ΤΙΣ μετατροπες.
συνηθως αυτα τα αυτοκινητα χρησιμοποιουνται σαν demo cars, ελαχιστα απο αυτα δουλευουν απροβληματιστα για πολυ καιρο.
Σε ενα ξενο περιοδικο ειχα διαβασει καποτε για εναν τυπο που ειχε βαλει στο πισω μερος ενος fiesta καποιο δυνατο μοτερ που η μαρκα του τωρα μου διαφευγει,τελοσπαντων ολη η μετατροπη ειχε μελετηθει σωστα και το φιεστα θα ηταν υποτιθεται ενα πισωκινητο τερας.Να ομως που ο διαβολος υπαρχει παντου και δεν ειχε υπολογιστει σωστα το υψος τοποθετησης του μοτερ και εκοβε το αυτοκινητο συνεχεια, ημιαξονια αν δεν κανω λαθος.

Σε γενικες γραμμες αυτες οι μετατροπες ειναι ωραιες να τις βλεπουμε . . . οχι να τις επιχειρουμε! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Φεβ 2006, 09:33:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Ποσο το κοστολογεις το project?Πολυ χονδρικα πες μου.


Αν ποτέ ξεκινούσα κάτι τέτοιο και με σκοπό να βγάζει όσο το δυνατό λιγότερα προβλήματα θα κοιτούσα να είχα γύρω 30.000ε στην τσέπη μου για πέταμα + ένα κουφάρι 206... Laughing Laughing Laughing

και βλέπουμε...

Για εμένα με τέτοιες μετατροπες, όπως αυτή παραπάνω,
αλλά και αυτές: 206 Cosworth ή 206 WRX STI...?? και Αυτοσχέδιο 206 kit car, πρέπει να ασχολούνται μόνο επαγγελματίες μηχανικοί που οι ίδιοι θα κάνουν την εργασία "μόνοι τους" και για δικό τους σκοπό και όχι για κάποιο πελάτη ...

Μόνο έτσι το κόστος μπορεί να κρατηθεί σε σχετικά νορμάλ επίπεδα, αλλιώς "άντε γεια"... , άσε που κάθε τόσο το αμάξι θα είναι "μέσα" και όχι στο δρόμο ...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Φεβ 2006, 15:17:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν αυτα τα αμαξια πανε για λιγο καιρο απροβλημαατιστα γιατι τα εχουν ως demo car?Κανω την ερωτηση οχι γιατι διαφωνω μαζι σας αλλα εχω αυτην την απορια.Ποιος ο σκοπος να δειχνεις τι μπορεις να κανεις σαν μηχανικος εφοσον το αμαξι θα παει με γερανο στα διαφορα event?Ειχα δει καποτε σε ενα ξενο περιοδικο ενα C2 με κινηση και μηχανη πισω.Δεν ξερω κατα ποσο πηγαινε αυτο το αμαξι.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
oresths (ΟΡΕΣΤΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 205

Ένταξη: 10 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 42
Τόπος: ΓΡΕΒΕΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 00:01:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Αν αυτα τα αμαξια πανε για λιγο καιρο απροβλημαατιστα γιατι τα εχουν ως demo car?Κανω την ερωτηση οχι γιατι διαφωνω μαζι σας αλλα εχω αυτην την απορια.Ποιος ο σκοπος να δειχνεις τι μπορεις να κανεις σαν μηχανικος εφοσον το αμαξι θα παει με γερανο στα διαφορα event?Ειχα δει καποτε σε ενα ξενο περιοδικο ενα C2 με κινηση και μηχανη πισω.Δεν ξερω κατα ποσο πηγαινε αυτο το αμαξι.


ο σκοπος πιστευω ενος demo car ειναι να τραβηξει τα βλεματα των επισκεπτων κ τα φλας των δημοσιογραφων τωρα απο εκει κ περα δεν τους νοιαζει πως παει αν παει αυτο που εκθετουν ειναι τα πραγματα που φοραει,γενικα το αυτοκινητο φτιαχνετε για διαφημιση.γι αυτο κ λεγεται demo car οπως τα demo games τα βλεπεις κ μετα τα αγοραζεις Wink


PUG 205 1.6 16v
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 00:13:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι αλλα για να διαφημιστεις σωστα πρεπει να κανεις και σωστα πραγματα και οχι να τα κανεις ετσι για να τα κανεις.Αυτο πιστευω ειναι το σωστο demo car.Ξερω δυο τετοια παραδειγματα στα Τρικαλα.Ο ενας στηνει τρελα ηχοσυστηματα και φαινετε απο το αμαξι του και ο αλλος ειναι πολυ καλος μηχανικος και το δειχνει με το αμαξι του που ειναι 340 αλογα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 02:18:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχεις δικιο Κωσταντινε,αλλα σκεψου αν το δεις σε μια εκθεση ή εξω απο εναν βελτιωτικο οικο,δεν θα σου τραβηξει την προσοχη μονο και μονο το ολο εγχειρημα?
Θα σου την τραβηξει σιγουρα,αυτο θελουν και αυτοι . . .


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 13:34:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

demo car=demonstration car, δεν νομιζω να αφηνουν να το αδηγει κανενας!ασε που και μονο η συλληψη μιας τετοιας ιδεας (206 με 2.3 V-tec μοτερ) για μενα ειναι μηχανολογικα πολυ καλο εγχειρημα!!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 13:54:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θεμα ειναι να κανει καλη δουλεια και να παει.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 14:13:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συμφωνω απολυτα κωνσταντινε μαζι σου αλλα μην ξεχνας οτι ειναι ΤΡΕΛΛΗ μοντίφα,που ξερεις μπορει το συγκεκριμενο να δουλευει μια χαρα!περισσοτερα οταν τελειοποιησω τα ολλανδικα μου...

μην ξεχνας ομως οτι μιλαμε για μοντιφα ΤΡΕΛΛΗ,το ξαναλεω,οχι για ψευτοτουρμπισματακι ή 2ο,3ο, 15ο σταδιο ουτε ξερω κι εγω που θα τα φτασουν...μιλαμε για 2.3vtec Very happy


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Timour21 (Stathis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 GTI-6

Ένταξη: 28 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 158
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 15:26:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά το αμάξι αυτό κυκλοφορεί κανονικότατα και νομιμότατα στην Ολλανδία.
Και απότι λένε στο τόπικ, και καλά πάει και στρίβει και αξιόπιστο είναι. θέληση να υπάρχει και όλα τα άλλα γίνονται.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 15:30:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Timour21 έγραψε:
Παιδιά το αμάξι αυτό κυκλοφορεί κανονικότατα και νομιμότατα στην Ολλανδία.
Και απότι λένε στο τόπικ, και καλά πάει και στρίβει και αξιόπιστο είναι. θέληση να υπάρχει και όλα τα άλλα γίνονται.


Ενδιαφέρον.
Απλά πρόσθεσε και τα "λεφτά" στην "θέληση" και έχεις την συνταγή επιτυχίας. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Timour21 (Stathis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 GTI-6

Ένταξη: 28 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 158
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 16:30:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σωστά Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 17 Φεβ 2006, 18:51:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτα τα λεφτα τα κανουν ολα.Οσο πιο πολλα σταξεις τοσο πιο καλα γινετε η δουλεια σου.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 19 Φεβ 2006, 13:58:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο εννοειται...ο Mr ΤΖΑΜΠΑ πεθανε κυριοι!!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2006, 00:07:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και σε αυτο συμφωνω.Γενικα για να την καλη δουλεια απαιτουνται λ7.Προσωπικα δεν θα τα τσιγκουνευομουν αν ηταν για να πετυχω αυτο που θα με ικανοποιουσε.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 1 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1701s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on