PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ηλεκτρονικό γκάζι και chip tuning
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Οκτ 2010, 22:11:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχετε φαγωθει τοσο με τα μηχανογκαζα!!!!Οδηγησα μηχανογκαζο και σιγα την διαφορα με τα δικα μας δηλαδη (206) Confused Ειδικα μετα τις 4.000 σ.α.λ. η αποκριση ειναι ΑΜΕΣΟΤΑΤΗ...Δουλεια δεν ειχε ο διαολος.... Rolling eyes Παρτε και κανα TSI να δειτς εκει τι σημαινει καθηστερημενη αποκριση στο γκαζι Wink
Στο δικό μου πρέπει να μπεις να δείς ... ηλεκτρόγκαζο Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Οκτ 2010, 22:15:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχετε φαγωθει τοσο με τα μηχανογκαζα!!!!Οδηγησα μηχανογκαζο και σιγα την διαφορα με τα δικα μας δηλαδη (206) Confused Ειδικα μετα τις 4.000 σ.α.λ. η αποκριση ειναι ΑΜΕΣΟΤΑΤΗ...Δουλεια δεν ειχε ο διαολος.... Rolling eyes Παρτε και κανα TSI να δειτς εκει τι σημαινει καθηστερημενη αποκριση στο γκαζι Wink


Πάνω από τις 3000-3000 όλα άμεσα είναι. Το θέμα είναι τι γίνεται από κει και κάτω.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Οκτ 2010, 01:12:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θεμα ειναι οτι τα χρηματα που κοστιζει η μετατροπη σε μηχανογκαζο και τα μειονεκτηματα του σε σχεση με το ηλεκτρογκαζο κανουν το ''προβλημα''του ηλεκτρογκαζου πολυ μικρο για να κατσεις να ασχοληθεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Οκτ 2010, 11:01:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην τα μπερδεύετε παίδες!

Τα μηχανόγκαζα είναι για άλλους λόγους.

1. H Citroen Sport σε έγγραφό της, προειδοποιεί τους πελάτες της να αντικαθιστούν με καινούργια την ηλεκτρική πεταλούδα (όσοι έχουν) μετά από κάθε αγώνα με ανοχτά κομμάτια (τέρμα γκάζι δηλαδή) γιατί η πεταλούδα χαλάει. Γι'αυτό και στα αγωνιστικά την αντικαθιστούν (αλλάζοντας μόνο το μηχανισμό βγάζοντας το μοτεράκι) για λόγους αξιοπιστίας αλλά και καλής λειτουργίας.

2. Για πολύ μεγάλες βελτιώσεις (όχι light του στυλ ραλλοέκεντρα) είναι δύσκολο να προγραμματίσεις ΚΑΙ την πεταλούδα. (όχι ότι δεν γίνεται πλεον, αλλά απλά παιδεύεις πιο πολύ τον προγραμματιστή σου).

Ούτως ή άλλως κακώς μιλάμε. Στα multiplex απλώς το ξεχνάς, μιλάμε για αυτοκίνητα από το 2002 και πίσω που δεν έχουν mux.... Aλλιώς αλλαγή ΟΛΗ η καλωδίωση: Μοτερ ΚΑΙ αυτοκινήτου...



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Οκτ 2010, 11:08:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αρα εμενα που εχω 162000χλμ απο τα οποια τα ......μισα ειναι τερμα οπεν θελει αλλαγμα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Οκτ 2010, 11:24:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναλογα με το μοτερ...
Σε βολτισιο αμαξι σπανια βγαινει ζημια,σε αγωνιστικο ειναι καθημερινοτητα. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Mat206 (Mat)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16v)

Ένταξη: 26 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 05:15:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαιρετω τους γαλλους!

θέλω να αγοράσω μεταχειρισμένο 206 1.4 16V. μοντελο 2004+
επειδή δεν ξέρω πως ανεβάζουμε φωτο βαζω ένα λινκ με φωτο απ το συγκεκριμένο 206 που έχω βαλει στο ματι!

http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/1243080/

θα μπορουσατε να κοιταξετε την φώτο του κινητηρα και να μου πειτε αν το αμαξι έχει γκαζι με ντιζα?

Νομιζω οτι ειναι με ντιζα γιατι το κομματι πισω απ το καπακι της μηχανης θυμιζει το σιδερο που γατζωνει η ντιζα..αλλα δεν είμαι απόλυτα σιγουρος!


Ο Γάλλος μοιράζει χαμόγελα απλόχερα! Ειδικά στις στροφές! Very happy

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 07:11:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αδερφέ λυπάμαι αλλά το συγκεκριμένο μοτέρ βγήκε Νοέμβριο 2003 με την έλευση των multiplex... ηλεκτρονικό γκάζι δηλαδή Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 07:15:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ηλεκτρόγκαζο είναι φίλε, όπως όλα τα 1.4 16v

steve, τα multiplex βγήκαν από τέλη 2001 - αρχές 2002 κ δεν έχουν καμία σχέση με το ηλεκτρονικό γκάζι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mat206 (Mat)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16v)

Ένταξη: 26 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 09:57:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια ευχαριστω πολυ!!

ειμαι υπερ της ντιζας...αλλα ενταξει!! παει στο καλο! προχωραει η τεχνολογια! Smile


Ο Γάλλος μοιράζει χαμόγελα απλόχερα! Ειδικά στις στροφές! Very happy

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 10:43:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tσέκαρε το κρεμασμένο τελικό.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 11:04:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Tσέκαρε το κρεμασμένο τελικό.


να τος ο σερλοκ χολμς!! Shocked
όντως η απόληξη του τελικού είναι μια παλάμη κάτω απ το φυσιολογικό ύψος... κάτι έχει στραβώσει εκεί κάτω Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 11:26:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επίσης το 2004 δεν είχε αυτά τα τάσια, αλλά αυτά:




Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 11:51:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
steve, τα multiplex βγήκαν από τέλη 2001 - αρχές 2002 κ δεν έχουν καμία σχέση με το ηλεκτρονικό γκάζι.


Sinanai έγραψε:
Επίσης το 2004 δεν είχε αυτά τα τάσια, αλλά αυτά:


Έβγαινε και με αυτά στην φωτό που έχει ήδη πάνω!



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Mat206 (Mat)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16v)

Ένταξη: 26 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 12:43:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χεχε! παιδες το χω δει το κρεμασμενο τελικο! οπως και τις 95.000 χιλιομετρα! Don't worry, μολις το παρω πρωτα ο θεος παει για ελευθερο μεσσεο και τελικο!
φοιτητής είμαι 19 χρονων, τωρα ξεκινησα δουλεια και ψαχνω για πρωτο αμάξι (ολοκληρωτικα δικο μου!!:D) μεχρι στιγμης εχω ενα lancia y 1.1 55hp elefantino blue μια χαρα αμαξακι 88.000km απροβληματιστο μιας και ο πατερας μου ειναι ιταλος και εχει τρελα με τα ιταλικα και εχει φροντισει για τα service!

thnx for the advice! Smile


Ο Γάλλος μοιράζει χαμόγελα απλόχερα! Ειδικά στις στροφές! Very happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mat206 στις Παρ 15 Απρ 2011, 13:39:56, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 12:43:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

steve είσαι για τον σοκολατοπέο Razz

Γραμμή παραγωγής multiplexed 5/2001 (ελλάδα ήρθαν τέλη '01)

Touristas έγραψε:
Να ξεκινήσουμε με το ότι δεν είναι μόνο τα αυτοκίνητα τις Peugeot που χρησιμοποιούν πολυπλεξία και επίσης δεν είναι κάτι καινούργιο. Οι εταιρίες πειραματίζονται εδώ και πάρα πολλά χρόνια πάνω σε αυτό το θέμα και ο λόγος είναι πρώτον για να μειώσουν το κόστος , και δεύτερων με την πολυπλεξία έχουν πολύ περισσότερες δυνατότητες επάνω στα ηλεκτρονικά συστήματα του αυτοκινήτου τα οποία είναι πάρα πολλά πλέων.
Τώρα όσο για τις διαφορές η βασικότερη είναι η αρχιτεκτονική των ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών συστημάτων και το πώς αυτά επικοινωνούν μεταξύ τους.

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=154448


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 12:59:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mat206 έγραψε:
χαιρετω τους γαλλους!

θέλω να αγοράσω μεταχειρισμένο 206 1.4 16V. μοντελο 2004+
επειδή δεν ξέρω πως ανεβάζουμε φωτο βαζω ένα λινκ με φωτο απ το συγκεκριμένο 206 που έχω βαλει στο ματι!

http://www.car.gr/classifieds/cars/photos/1243080/

θα μπορουσατε να κοιταξετε την φώτο του κινητηρα και να μου πειτε αν το αμαξι έχει γκαζι με ντιζα?

Νομιζω οτι ειναι με ντιζα γιατι το κομματι πισω απ το καπακι της μηχανης θυμιζει το σιδερο που γατζωνει η ντιζα..αλλα δεν είμαι απόλυτα σιγουρος!


Εγω θα σου ελεγα να δεις τι παιζει με την πισω δεξια μερια. Απο τιν φωτο (μπορει να κανω και λαθος) το πισω δεξι φαναρι ειναι ή ημιτασιον ή απλα φθαρμενο. Ψαχτο λιγο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mat206 (Mat)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16v)

Ένταξη: 26 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 13:11:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγινε! θα το κοιτάξω, θα παει σε συνεργειο πριν αγοραστει να κανει checkup το μαυρο μωρο! Cool

παντως και ιμιτασιον να ειναι το φαναρακι θα αλλάξω κωλοφαναρα και μπροστα angel eyes οπότε μικρο το κακο! Very happy


Ο Γάλλος μοιράζει χαμόγελα απλόχερα! Ειδικά στις στροφές! Very happy

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 13:48:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραιος εισαι φιλε Cool
Οτι και να χαλασει εχεις ετοιμο να βαλεις κατι αφτερμαρκετ Laughing Laughing Laughing
Χαλασε η εξατμιση?Θα βαλεις αφτερμαρκετ!!!
Χαλασε το φαναρι?Θα βαλεις αφτερμαρκετ!!
Μιας και το εχεις το μικροβιο του φτιαξιματος απ'οτι φαινεται,γιατι δεν το σκεφτεσαι για ενα 1.6 16ν να τελειωνεις Wink
Δεν νομιζω τα εξοδα και η καταναλωση να εχουν ιδιαιτερες διαφορες Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mat206 (Mat)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (16v)

Ένταξη: 26 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2011, 13:59:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikos 206cc έγραψε:
Ωραιος εισαι φιλε Cool
Οτι και να χαλασει εχεις ετοιμο να βαλεις κατι αφτερμαρκετ Laughing Laughing Laughing
Χαλασε η εξατμιση?Θα βαλεις αφτερμαρκετ!!!
Χαλασε το φαναρι?Θα βαλεις αφτερμαρκετ!!
Μιας και το εχεις το μικροβιο του φτιαξιματος απ'οτι φαινεται,γιατι δεν το σκεφτεσαι για ενα 1.6 16ν να τελειωνεις Wink
Δεν νομιζω τα εξοδα και η καταναλωση να εχουν ιδιαιτερες διαφορες Wink


χαχα Very happy το μικρόβιο το χω δυστυχως!
και να μην έχει χαλασει κάτι, είναι καποια πραγματα οπως καθρεφτάκια αεροτομούλες φαναράκια εξατμισουλες φιλτρακια και δε συμαζευεται που είχα την τρελα να θέλω να τα αλλαξω απο μικρος! οπότε το 206 θα ειναι το πειραματοζωο Razz

τωρα όσο για το 1600 που λες, θα το σκεφτω γιατι πολλα πραγματα τα εχει ετοιμα π.χ. (δισκοφρενα πισω) και δεν θα χρειααστει να πεταξω λευτα. το κακο ειναι οτι οσο γκαζι μου δινεις τοσο το παταω.. και επειδη δεν ειμαι και ο πιο συνετος στο πατημα του δεξιου πενταλ καλυτερα να μεινω στο 1400αρι. για πρωτο αμαξι τουλαχιστον! αν και το 1400 ειναι αρκετα ζωηρουλι Cool


Ο Γάλλος μοιράζει χαμόγελα απλόχερα! Ειδικά στις στροφές! Very happy

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Επόμενη
Σελίδα 19 από 20

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3974s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on