PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Απόψεις για το RadioCD RD3+το σετ ηχείων της Peugeot
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2003, 14:19:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SORRY Λάθος είναι η δική μου ρύθμιση είναι GMT +3ώρες αντί για GMT +2
Ηχεία ανάλογα το πόσα λεφτά θέλεις να δώσεις και τι θέλεις να βάλεις, υπάρχουν άπειρες προτάσεις.


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2003, 14:35:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DRAKE έγραψε:
SORRY Λάθος είναι η δική μου ρύθμιση είναι GMT +3ώρες αντί για GMT +2
Ηχεία ανάλογα το πόσα λεφτά θέλεις να δώσεις και τι θέλεις να βάλεις, υπάρχουν άπειρες προτάσεις.


σε βλεπω γνωστη γι αυτο θα σε εκμεταλευτω. αυτο που με νοιαζει ειναι: 1/να κανω την δουλεια μια φορα και να τελειωνω,να μη τρεχω καθε λιγο κατι να φτιαχνω.
2/δε με νοιαζει να το κανω ντισκο, θελω απλα δυνατο,μεστο και καθαρο ηχο.δε ξερω πολλα απο αυτα αλλα θελω ένα sub και ηχεια μπρος πισω. κανε μου μια προταση.
3/το οικονομικο δε με νοιαζει,φτανει να γινει σωστη και αξιοπιστη δουλεια. ενταξει οχι και να δωσω τα μαλιοκεφαλα μου-λογικα πραγματα.
4/πηγη θα βαλω Pioneer ή kenwood αυτο το εχω αποφασισει και το ψανχω.για ηχεια τι προτεινετε?? και τι θα κοστισει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2003, 15:31:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ προσπαθώ. Επαγγελματίας ηχολήπτης βλέπεις (ψώνιο!)
1/ Οπότε θα πρέπει να αποφασίσεις τι θέλεις να βάλεις (πόσους ενισχυτές και τι είδους, τι ηχεία, sub, πυκνωτής και που κλπ)και τι μετατροπές είσαι διατεθημένος να κάνεις στο αυτοκίνητό σου (door ή kick panels, μόνωση στις πόρτες, κατασκευές για το sub στο χώρο αποσκευών, extra μπαταρία κλπ). Μίλα και με κάποιο κατάστημα CAR-AUDIO για να ξέρεις που κινεισαι. ΠΡΟΣΟΧΗ όμως υπάρχουν πολλοί που δεν ξέρουν την τύφλα τους και προσπαθούν μόνο να πουλήσουν.
2/ Άρα θέλεις ποιοτικό ήχο και όχι να ακούγεσαι από τρία τετράγωνα μακριά υποθέτω...
3/Αυτό εξαρτάται αποκλειστικά από σένα και το τί θα βάλεις και πόσα είσαι διαθετημένος να ξοδέψεις. Μπορείς να βρείς κάτι πολύ καλό πχ και με 1000€ και με 2000€ και κάτι καλύτερο με 3000€. Αφού όμως θέλεις να τα βάλεις όλα μαζί θα σου φύγουν λεφτά μαζεμένα.
4/Για PIONEER σου προτείνω το MP-77. Έχει ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ηχο καθώς και έναν τέλειο προενισχυτή με φανταστικό εκουαλάιζερ. Δες χαρακτηριστικά σε αυτό το site: pionner.co.uk Τιμή το έχω βρει εδώ στη Θεσσαλονίκη από 470 μέχρι και 520€.
Την KENWOOD δεν την πολυσυμπαθώ αλλά έχει καλά μοντέλα, κοίτα το Ζ828 και το Μ7024.


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2003, 15:55:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε car audio θα παω,εχω γνωστο. θα μου πουν κι αυτοι πιστευω τι ακριβως θα πρεπει να κανω και πως. απλα επειδη παντα κραταω πισινη δε θελω να με πιασουν κοροιδο επειδη δεν ειμαι ειδημων. το Pioneer που προτεινεις εχει συμβατοτητα με την οθονη του 206?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Νοέ 2003, 09:35:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν γνωρίζω αν υπάρχει καν κάποιο μοντέλο που να έχει συμβατότητα με την οθόνη του 206 ούτε καν τα CLARION που είναι τα μαμίσια, και δεν υπάρχει συμβατότητα ούτε με το χειριστήριο στο τιμόνι.


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Νοέ 2003, 10:45:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω ακούσει ότι υπάρχει αντάπτορας της PIONEER δεν ξέρω αν ισχύει όμως!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Νοέ 2003, 11:00:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για το χειριστήριο στο τιμόνη ή για την οθόνη;


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Νοέ 2003, 01:09:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για την οθόνη!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Νοέ 2003, 09:40:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν το ξέρω αυτό που λές. Ο μόνος αντάπτορας για οθόνη που ξέρω είναι της KENWOOD για τις οθόνες των OPEL. Μήπως γνωρίζεις λεπτομέρειες; Ακόμη και η CLARION δεν έχει τέτοιο αντάπτορα. Δεν νομίζω να εννοείς τον αντάπτορα ISO για τα αυτοκίνητα που δεν έχουν τέτοια υποδοχή (τα παλιά κυρίως)


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Νοέ 2003, 12:12:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DRAKE έγραψε:
Δεν το ξέρω αυτό που λές. Ο μόνος αντάπτορας για οθόνη που ξέρω είναι της KENWOOD για τις οθόνες των OPEL. Μήπως γνωρίζεις λεπτομέρειες; Ακόμη και η CLARION δεν έχει τέτοιο αντάπτορα. Δεν νομίζω να εννοείς τον αντάπτορα ISO για τα αυτοκίνητα που δεν έχουν τέτοια υποδοχή (τα παλιά κυρίως)

Θα προσπαθήσω να μάθω αλλά μέχρι να γίνει αυτό,αν θς, στείλε μου κανένα κινητό σου,για να ενημερωθείς για τις συναντήσεις μας ,μιας και είσαι από την θεσ-νικη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Νοέ 2003, 17:44:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανταπτορες για το 206[οθονη και χειριστηρια στο τιμονι] εχουν βγαλει ΣΙΓΟΥΡΑ ALPINE kai SONY................Αυτα ισχυαν πριν 2 μηνες γιατι απ οτι ξερω θα εβγαζαν και αλλες εταιριες.............................Τιμη 150-100Ε τοτε μονο του ανταπτορα...........................Εγω παντως τα κατηργησα ΟΛΑ........... Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Νοέ 2003, 14:44:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΩΣ! (ελπίζω Confused )
Αντάπτορα για το τιμόνι ειδικά για 206 και όλα τα Peugeot έχουν βγάλει οι BLAUPUNK και KENWOOD. H PIONEER έχει βγάλει επισης αλλά τον έχει σαν universal για όλα τα αυτοκίνητα που έχουν χειριστήρια στο τιμόνι με τιμή 125€. Αντάπτορα για την οθόνη ακόμα κανένας...


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Νοέ 2003, 15:15:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα νέα...με τον νεο χρονο που θα παω για να βαλω ηχεια και πηγη ίσως βρω κατι συμβατο με ολα... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Νοέ 2003, 21:15:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα παραπανω που εγραψα ειναι συμβατα με ΟΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ....................................[και οθονη]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
douf (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206xs 1.6/16v

Ένταξη: 08 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 92
Τόπος: Χαϊδάρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Νοέ 2003, 10:50:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άν ψάξετε στην αγορά θα βρείτε πολλές λύσεις για το 206 με ή και χωρίς μετατροπές. Ακόμα και με το εργοστασιακό cd μπορείς να ακούσεις καλό ήχο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Νοέ 2003, 12:16:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

FRAPEOLE έγραψε:
Tα παραπανω που εγραψα ειναι συμβατα με ΟΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ....................................[και οθονη]

Μήπως γνωρίζεις τιμές;


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Νοέ 2003, 12:20:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DRAKE έγραψε:
FRAPEOLE έγραψε:
Tα παραπανω που εγραψα ειναι συμβατα με ΟΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ....................................[και οθονη]

Μήπως γνωρίζεις τιμές;


τιμές και μοντέλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Νοέ 2003, 13:58:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντάπτορας PIONEER για χειριστήρια στο τιμόνι
206 10/98 - 11/99 PIO-819 όλες οι λειτουργίες
206 11/99 - 11/00 PIO-826 6 λειτουργίες
206 11/00 - 01/02 PIO-823 4 λειτουργίες
206 01/02< και 307 01/01< CD-RB307PS όλες οι λειτουργίες
Τιμές δεν γνωρίζω.


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
FRAPEOLE (ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ)
Μέλος
Μέλος


S2000/206 1,6 16V XS

Ένταξη: 19 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 118
Τόπος: Θεσ/νικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Νοέ 2003, 00:12:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SONY-ALPINE ανταπτορες τους ειχα βρει 150Ε......................Σε ενα μαγαζι μου αφηναν αυτον της ALPINE 100Ε και ειναι συμβατοι με τις περισσοτερες πηγες τον αντιστοιχων εταιριων..[μονο οι φθηνες πηγες δεν δεχονται ανταπτορα]....

Στα παραπανω λειτουργει και η οθονη

Αυτα πριν κανα 3μηνο-Μου ειχαν πει οτι και οι υπολοιπες εταιριες θα β
γαζαν ανταπτορες αργα η γρηγορα...........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Νοέ 2003, 00:47:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το RD3 έχει ένα χαρακτηριστικό το οποίο του επιτρέπει να συνεχίζει την αναπαραγωγή του CD από το σημείο όπου βρισκόταν πριν σβήσει ο οδηγός τη μηχανή (ή το RD3) ή βάλει κάποιο σταθμό στο ραδιόφωνο. Επειδή δεν έχω εμπειρία από άλλα CD-Players αυτοκινήτου, ήθελα να ρωτήσω, αυτό το χαρακτηριστικό υπάρχει και στις πηγές που κυκλοφορούν στο εμπόριο;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1065s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on