PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Απόψεις για το RadioCD RD3+το σετ ηχείων της Peugeot
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2002, 15:36:12    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ραδιο CD Clarion Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Τώρα το πήρε ο ΝΤΑΣΙΟΣ και εξαφανίστηκε.... Crying or Very sad Crying or Very sad


peugeot206cc έγραψε:

Ο Ντάσιος τι έγινε ; Μετακομίζει ή κλείνει ;


Το Radio εξαφανίστηκε,όχι ο Ντάσιος... :D :D :D
Άλλα όπως το έγραψες vini... Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2002, 15:40:14    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ραδιο CD Clarion Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
Vini έγραψε:
Τώρα το πήρε ο ΝΤΑΣΙΟΣ και εξαφανίστηκε.... Crying or Very sad Crying or Very sad


peugeot206cc έγραψε:

Ο Ντάσιος τι έγινε ; Μετακομίζει ή κλείνει ;


Το Radio εξαφανίστηκε,όχι ο Ντάσιος... :D :D :D
Άλλα όπως το έγραψες vini... Laughing


ξέρω εγώ τι γράφω..... Shocked Shocked
και τα δύο εξαφανίστηκαν....και το RCD και ο ΝΤΑΣΙΟΣ που θα με έπαιρνε τηλ. για να μου δώσει τα λεφτά.... Shocked Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2002, 15:54:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sniper Μην πυροβολείς.......
2gunfire Μη... οκ,το είδα λίγο αργά... Νόμιζα.... χμ...

Δεν θα το ξανακάνω αφεντικό Laughing Laughing Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
cipher (Αλέξανδρος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 XS, 1.4, 75 γαϊδούρια (+1 ο οδηγός)

Ένταξη: 16 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 376
Τόπος: Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Απρ 2003, 02:06:59    Θέμα δημοσίευσης: Πρόγραμμα-patch για το πρόβλημα με τις μνήμες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikel έγραψε:
theflame έγραψε:

Εύχρηστο το χειριστήριο στο τιμόνι και η κεντρική οθόνη (αν το αλλάξω θα με πειράξει να τα χάσω) αλλά χάνει τις μνήμες του ραδιοφώνου...


Δεν ειναι δεδομενο πως θα χασεις την παραπανω λειτουργικοτητα. Απλα θα βαλεις ενα ειδικο ηλεκτρονικο (κουτακι) βοηθημα (stalk control) που θα σου παρεχει τα παρανω. Ξερω πως για μοναδα Sony & Pioneer αυτο το κουτακι υπαρχει αλλα το κοστος του ειναι λιγο υψηλο 40-60 χιλιαδες(αν θυμαμαι καλα) Exclamation

Καποιος απτο club με CC εψαχνε ενα τετοιο...Τελικα δεν θυμαμαι το βρηκε Question


Γεια χαρά σε όλους!

Πρόσφατα απόκτησα ένα 206 XS και, όπως και πολλοί άλλοι, έχω σπαστεί λίγο με το ράδιο-CD που χάνει τις μνήμες. Σίγουρα δεν είναι ό,τι καλύτερο, αλλά όχι και για πέταμα (ειδικά όταν δεν παίζουν φράγκα για κάτι *αρκετά* καλύτερο!).

Ωστόσο, σήμερα που πέρασα μια βόλτα από την αντιπροσωπεία, μου είπαν ότι το έχουν υπόψιν τους και περιμένουν από την Peugeot να τους στείλει ένα πρόγραμμα-patch, το οποίο θα φορτώσουν στον Η/Υ του αυτοκινήτου και το πρόβλημα θα λυθεί. Για το πότε δεν ήξεραν να μου πουνε. Ελπίζω σύντομα! Υπομονή λοιπόν... Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Απρ 2003, 14:25:39    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόγραμμα-patch για το πρόβλημα με τις μνήμες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

cipher έγραψε:
Nikel έγραψε:
theflame έγραψε:

Εύχρηστο το χειριστήριο στο τιμόνι και η κεντρική οθόνη (αν το αλλάξω θα με πειράξει να τα χάσω) αλλά χάνει τις μνήμες του ραδιοφώνου...


Δεν ειναι δεδομενο πως θα χασεις την παραπανω λειτουργικοτητα. Απλα θα βαλεις ενα ειδικο ηλεκτρονικο (κουτακι) βοηθημα (stalk control) που θα σου παρεχει τα παρανω. Ξερω πως για μοναδα Sony & Pioneer αυτο το κουτακι υπαρχει αλλα το κοστος του ειναι λιγο υψηλο 40-60 χιλιαδες(αν θυμαμαι καλα) Exclamation

Καποιος απτο club με CC εψαχνε ενα τετοιο...Τελικα δεν θυμαμαι το βρηκε Question


Γεια χαρά σε όλους!

Πρόσφατα απόκτησα ένα 206 XS και, όπως και πολλοί άλλοι, έχω σπαστεί λίγο με το ράδιο-CD που χάνει τις μνήμες. Σίγουρα δεν είναι ό,τι καλύτερο, αλλά όχι και για πέταμα (ειδικά όταν δεν παίζουν φράγκα για κάτι *αρκετά* καλύτερο!).

Ωστόσο, σήμερα που πέρασα μια βόλτα από την αντιπροσωπεία, μου είπαν ότι το έχουν υπόψιν τους και περιμένουν από την Peugeot να τους στείλει ένα πρόγραμμα-patch, το οποίο θα φορτώσουν στον Η/Υ του αυτοκινήτου και το πρόβλημα θα λυθεί. Για το πότε δεν ήξεραν να μου πουνε. Ελπίζω σύντομα! Υπομονή λοιπόν... Smile


αρχισε σιγα-σιγα να μαζευεις τιποτα λεφτα και βαλε σκοπο να κανεις μια μινι αναβαθμιση ηχου απο το να παιδευεσαι με την Peugeot και τα patch.
εγω αυτο θα εκανα....
βρισκεις στην αγορα τωρα πια πολυ φθηνες καλες συσκευες.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Απρ 2003, 21:19:33    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πρόγραμμα-patch για το πρόβλημα με τις μνήμες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
cipher έγραψε:
Nikel έγραψε:
theflame έγραψε:

Εύχρηστο το χειριστήριο στο τιμόνι και η κεντρική οθόνη (αν το αλλάξω θα με πειράξει να τα χάσω) αλλά χάνει τις μνήμες του ραδιοφώνου...


Δεν ειναι δεδομενο πως θα χασεις την παραπανω λειτουργικοτητα. Απλα θα βαλεις ενα ειδικο ηλεκτρονικο (κουτακι) βοηθημα (stalk control) που θα σου παρεχει τα παρανω. Ξερω πως για μοναδα Sony & Pioneer αυτο το κουτακι υπαρχει αλλα το κοστος του ειναι λιγο υψηλο 40-60 χιλιαδες(αν θυμαμαι καλα) Exclamation

Καποιος απτο club με CC εψαχνε ενα τετοιο...Τελικα δεν θυμαμαι το βρηκε Question


Γεια χαρά σε όλους!

Πρόσφατα απόκτησα ένα 206 XS και, όπως και πολλοί άλλοι, έχω σπαστεί λίγο με το ράδιο-CD που χάνει τις μνήμες. Σίγουρα δεν είναι ό,τι καλύτερο, αλλά όχι και για πέταμα (ειδικά όταν δεν παίζουν φράγκα για κάτι *αρκετά* καλύτερο!).

Ωστόσο, σήμερα που πέρασα μια βόλτα από την αντιπροσωπεία, μου είπαν ότι το έχουν υπόψιν τους και περιμένουν από την Peugeot να τους στείλει ένα πρόγραμμα-patch, το οποίο θα φορτώσουν στον Η/Υ του αυτοκινήτου και το πρόβλημα θα λυθεί. Για το πότε δεν ήξεραν να μου πουνε. Ελπίζω σύντομα! Υπομονή λοιπόν... Smile


αρχισε σιγα-σιγα να μαζευεις τιποτα λεφτα και βαλε σκοπο να κανεις μια μινι αναβαθμιση ηχου απο το να παιδευεσαι με την Peugeot και τα patch.
εγω αυτο θα εκανα....
βρισκεις στην αγορα τωρα πια πολυ φθηνες καλες συσκευες.


Συμφωνώ με τον Dimi...
Mπορεί τα εργοστασιακά ραδιο-CD να είναι "τίμια" και να κάνουν καλά τη δουλειά τους, αλλά από την άλλη δεν δίνουν "αυτό το κάτι παραπάνω" που θα κάνει την διαφορά...
Μια βόλτα στην αγορά και θα βρείτε συστήματα σε καλές και χαμηλές τιμές, με απόδοση πολύ καλύτερη από το εργοστασιακό...
Βέβαια, όποιος μπεί στο χορό, πρέπει και να χορέψει, άρα ακολουθούν πιο δυνατά ηχεία, o ενισχυτής, το woofer και άλλα καλούδια...
Για αυτό προσοχή, γιατί στο τέλος θα έχετε ξοδέψει ένα μύριο χωρίς να το έχετε καταλάβει...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Απρ 2003, 22:11:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια ερωτηση άσχετη!
το ραδιοcd το μανίσιο της clarion δεν δέχεται ενισχυτή γιατι λεει δεν έχει εξοδο με προενίσχυση.
υπάρχει κανένας άλλος φτηνός τρόπος για ενισχυση στα ηχεία?
σίγουρα η ποιότητα δεν θα αγγίζει καν ενός σωστού και σωστά στημένου ηχοσυστήματος αλλα κατι κ για μας μεχρι να ξεχρεωσουμε το αμαξι υπάρχει? Very happy
μια παρένθενση! ο καλός φίλος vini!!! (γεια σου νικο μεγάλε!!) μου χε πουλήσει τα ηχεία του (Cadence σε άριστη κατάσταση! γυαλίζανε!) και τα έβαλα στην εταζέρα απενεργοποιώντας τα ηχεία των πίσω επιβατών και είδα απίστευτη διαφορά στο ηχοσύστημα! πραγμα που σημαίνει οτι κ στο μανισιο αν αλλαξεις τα ηχεία με λίγα χρηματα βλέπεις διαφορα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2003, 08:55:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho έγραψε:

μια παρένθενση! ο καλός φίλος vini!!! (γεια σου νικο μεγάλε!!) μου χε πουλήσει τα ηχεία του (Cadence σε άριστη κατάσταση! γυαλίζανε!) και τα έβαλα στην εταζέρα απενεργοποιώντας τα ηχεία των πίσω επιβατών και είδα απίστευτη διαφορά στο ηχοσύστημα! πραγμα που σημαίνει οτι κ στο μανισιο αν αλλαξεις τα ηχεία με λίγα χρηματα βλέπεις διαφορα!


Γεια σου φίλε Δημήτρη ...!!!! Εσύ με έφτιαξες περισσότερο με τα Mp3 που μου έστειλες .... Περιττό να πω ότι το Kenwood του ASTRA έχει πάρει φωτιά .... Οτι έψαχνα μου το έστειλες!!!!
Ξέρεις γιατί τα Cadence έπαιξαν καλά με το εργοστασιακό?
Γιατί έχουν μεγάλη ευασθησία, οπότε τσιτώνουν εύκολα .... Wink Wink Wink αλλά δεν μπουκώνουν .... Wink

Χαίρομαι που έμεινες ικανοποιημένος Wink Wink Wink

Θα τα πούμε σύντομα ... ελπιζω όχι για τα Peerless ...
Shocked Shocked Rolling eyes Rolling eyes Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Απρ 2003, 23:15:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho έγραψε:
μια ερωτηση άσχετη!
το ραδιοcd το μανίσιο της clarion δεν δέχεται ενισχυτή γιατι λεει δεν έχει εξοδο με προενίσχυση.
υπάρχει κανένας άλλος φτηνός τρόπος για ενισχυση στα ηχεία?
σίγουρα η ποιότητα δεν θα αγγίζει καν ενός σωστού και σωστά στημένου ηχοσυστήματος αλλα κατι κ για μας μεχρι να ξεχρεωσουμε το αμαξι υπάρχει? Very happy
μια παρένθενση! ο καλός φίλος vini!!! (γεια σου νικο μεγάλε!!) μου χε πουλήσει τα ηχεία του (Cadence σε άριστη κατάσταση! γυαλίζανε!) και τα έβαλα στην εταζέρα απενεργοποιώντας τα ηχεία των πίσω επιβατών και είδα απίστευτη διαφορά στο ηχοσύστημα! πραγμα που σημαίνει οτι κ στο μανισιο αν αλλαξεις τα ηχεία με λίγα χρηματα βλέπεις διαφορα!


τα ηχεια του 206 ειναι της ΠΛΑΚΑΣ !!!! ειδικα τα tweeters ειναι απαραδεκτα!
με ΛΙΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ μπορειτε να δειτε μεγαλη διαφορα.
ΚΑΙ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΕΝΟΣ ΕΣΤΩ ΜΙΚΡΟΥ ΕΝΙΣΧΥΤΗ η διαφορα αυτη θα ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ.
Αυτο που λεω το υπογρφω και δινω και εγγυηση.
Το χειροτερο κακοστημενο συστημα με ενισχυση και 6 καλα ηχεια θα παιζει καλυτερα απο το ποιο καλοστημενο μαμισιο συστημα χωρις ενισχυση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2003, 09:20:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι είναι καλύτερο? να βάλεις ηχεία στην εταζέρα ή να τα βάλεις στη θέση των εργοστασιακών (πίσω)?


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2003, 09:21:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλαδή μπορεί να δεχτεί τελικά το μανίσιο το radiocd ενισχυτή?
ενα σετακι απο καλουτσικα μπροστινα ηχεία (tweeter και τα κατω οδηγου-συνοδηγου) απο ποσο ξεκινάει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
micho (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 Quiksilver (8V) (2002) (1400)

Ένταξη: 13 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 583
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2003, 09:25:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:
Τι είναι καλύτερο? να βάλεις ηχεία στην εταζέρα ή να τα βάλεις στη θέση των εργοστασιακών (πίσω)?

vasso δεν εχει καμια σχεση ο ήχος των ηχείων στην εταζέρα με των πισω-κατω! προσωπικα εγω είδα απίστευτη διαφορά! χώρια που χρησημοποιείς όλο τον χώρο των αποσκευών (ειδικά αν είναι άδειος) και ακους πιο <<γεμάτο>> ήχο! απλα θέλει μια-δυο πατεντούλες για να μην χοροπηδάει η εταζέρα! Very happy
παιδια και κατι αλλο! η τοποθέτηση ενός σωστού ηχοσυστήματος στο αμαξι είναι απο τα λίγα πραματα που αξίζουν πραγματικα να κανεις! αλλάζει εντελώς η ψυχολογία στην οδήγηση με ωραίο ήχο! χώρια που δεν ακούς και τα τριξίματα του 206!!!! Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2003, 09:45:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

micho έγραψε:
δηλαδή μπορεί να δεχτεί τελικά το μανίσιο το radiocd ενισχυτή?
ενα σετακι απο καλουτσικα μπροστινα ηχεία (tweeter και τα κατω οδηγου-συνοδηγου) απο ποσο ξεκινάει?


για το αν παιρνει τελικα ενισχυτη δεν γνωριζω.
αν θελεις κανε τη ιδια ερωτηση εδω:www.caraudioforum.gr
η κοιταξε και σε καποιο μαγαζι με στερεοφωνικα αυτοκινητου για να παρεις αλλη μια γνωμη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 16:16:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το μαμά ραδιοcd δεν μπαίνει σε αυτοκίνητα χωρίς multiplex!
Όπως χαρακτηριστικά μου είπαν είναι άλλη φιλοσοφία.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Οκτ 2003, 16:37:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο το πολυ Psychedelic που βαραγε στο αμαξι τα χουν παιξει το μπροστα δεξι ηχειο κ το το tweeter !Σκεφτομαι να βαλω πιο καλα μπροστα κ πισω να καταργηςω αυτα στις πορτες κ να βαλω στην εταζερα !
Ξερετε ποσο περιπου θα παει ?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Οκτ 2003, 22:56:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προφανώς λες για τα εργοστασιακά ηχεία ε; Κλάιν μάιν είναι φίλε. Και τα δικά μου δεν αντέχουν πολύ μόλις ανέβει η ένταση, με τα μπάσα να κάνουνε πάρτυ. Και πραγματικά αν δεν λυπόμουν το ξήλωμα του εργοστασιακού κασετοφώνου θα του έριχνα μέσα πολύ πράγμα, αλλά κλάιν όπως προείπα. Για την περίπτωσή μας τι καλύτερο μπορεί να γίνει; Χωρίς όμως εταζέρες κλπ. Στις θέσεις αυτών των ηχείων. Αντε γιατί ήδη ακούω τους Anarcrusan να τα παίρνουν κρανίο! Laughing



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2003, 12:50:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια επειδη εγω ειμαι πορωμενος με την μουσικη και θελω να βαραει το αμαξι θελω να βαλω mp3 player. άρα θα βάλω και ηχεια. Τι μου προτείνετε? Θα έχω πρόβλημα με την οθονούλα? Δε θα φαίνεται τιποτα? Τα χειρηστήρια στο χέρι θα φύγουν?Ενημερώστε με λίγο γιατι αν και διαβασα πολλά δεν καταλαβα ακριβώς τι παίζει.Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2003, 13:07:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από όσο γνωρίζω κανένα MP3 της αγοράς δεν είναι συμβατό με τις ενδείξεις στην οθόνη του 206. Θα βλέπεις στην οθόνη σου θερμοκρασία και ημερομηνία καθώς και όλες τις άλλες ενδείξεις εκτός από αυτές του στερεοφωνικού. Όσο για το χειριστήριο στο τιμόνι θα σε απογοητεύσω και εδώ γιατί από όσο γνωρίζω αν και είναι της CLARION όλα δεν έχω βρεί κάποιο μοντέλο που να το υποστηρίζει. Είτε το βγάζεις, είτε το κρατάς αλλά σου είναι άχρηστο... Για τα ηχεία ούτε λόγος... Πέτα τα κατευθείαν...


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2003, 13:09:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσχετο.. Η ώρα είναι μία και πέντε γιατί γράφει δύο;;;


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Νοέ 2003, 13:38:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

που γραφει 2 ρε κυριακο? εμενα 1 γραφει. καλα τα ηχεια εφυγαν. τι λες να βαλω???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2043s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on