PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Απόψεις για το RadioCD RD3+το σετ ηχείων της Peugeot
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Σεπ 2002, 13:07:24    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Απόψεις για το RadioCD RD3+το σετ ηχείων της Peugeot Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Geia sas kai sigxaritiria gia to yperoxo site sas(exei polles prooptikes)
Exa graftei sto forum prin apo mhnes,alla logw panelliniwn & meta diakopwn htan sxedon adinaton na bw....
Apofasisa na parw ena 206 quiksilver k epeidh mou aresei poly h mousikoula exw thn aporeia an einai kalo auto to RD3me ta 6 hxeia apo thn mama PEUGEOT.....(auto den benei k stis ekdoseis XS,GTi k Roland Garros???)
Euxaristw prokatavolika!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Σεπ 2002, 14:32:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από όσα έχω ακούσει δεν είναι και ότι καλύτερο από θέμα ποιότητας.
Αν πραγματικά ενδιαφέρεσαι να ακούς ΜΟΥΣΙΚΗ στο 206 σου, τότε θα
σου πρότεινα να βάλεις κάτι άλλο. Επίσης δεν φημίζεται και για την
αντοχή του στον χρόνο.

ΥΓ: welcome to the club....


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Σεπ 2002, 15:58:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και γω καλα λογια δεν εχω ακουσει.Σιγουρα ομως δεν ειναι και για πεταμα.Αν δεν αντεχεις οικονομικα για κατι παραπανω βαλτο.Αν ομως μπορεις να ξοδεψεις τοτε παμε για αλλα...
PS(θα σου το βαλουν δωρεαν η θα το πληρωσεις?)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Σεπ 2002, 16:47:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρήστης εδώ και 4 μήνες XS με το εν λόγω ραδιοcd δεν μπορώ να δηλώσω απογοητευμένος αλλά ούτε και τρελαμένος...
Η ηχητική απόδοση είναι απλά αποδεκτή στις μπροστά θέσεις και ψιλοαπαράδεκτη στις πίσω λόγω χάλια πίσω ηχείων (ενός δρόμου-ελάχιστα πρίμα).
Το δε ράδιο-CD είναι απλά στο μέσο όρο από άποψη ηχητικής απόδοσης. Έχει λίγα προβλήματα με το να διαβάσει γραμμένα cd (αν έχουν κολημένη πάνω τους ετικέτα πηδάει εύκολα - άρα μακριά από τα cd των Νιγηριανών!!), όχι ιδιαίτερα ευαίσθητο σε λακκούβες. Από εντάσεις είναι ΟΚ εκτός αν θέλεις κινητή ντισκοτέκ!!!
Εύχρηστο το χειριστήριο στο τιμόνι και η κεντρική οθόνη (αν το αλλάξω θα με πειράξει να τα χάσω) αλλά χάνει τις μνήμες του ραδιοφώνου...
Για τα λεφτά του καλό είναι, αλλά αν μπορείς να δώσεις κάτι παραπάνω προτίμησε το δεύτερο Wink
Εγώ το έβαλα γιατί ήταν στο πακέτο του XS και μου είπαν ότι χωρίς αυτό το αμάξι θα αργήσει γιατί θα είναι ειδική παραγγελία... Δεν το έψαξα περισσότερο μια και δεν είχα και λεφτά οπότε το πακέτο ήταν συμφέρον. Πάντως με την πρώτη ευκαιρία θα φύγει και πρώτα-πρώτα τα πίσω ηχεία!!!!! Twisted evil



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Σεπ 2002, 17:55:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Poison καλωσόρισες!
Λοιπόν πληροφορίες...

1. Το RadioCD είναι της Clarion...αλλά Made by Blaupunkt και αξίζει περίπου 25.000δρχ...

2. Τα ηχεία είναι όλα Made In Italy ΝΟΝΑΜΕ... Wink

3. Αν σου χαλάσει το radiocd ή το χειριστίριο (τα οποία είναι πιθανά) τότε δύσκολα θα πείσεις την PEUGEOT Ελλάδος να σου βάλει τα ίδια....οπότε θα χάσεις την οθόνη στην κεντρική κονσόλα... Το σκηνικό γίνεται διότι υπάρχει φοβερή καθυστέρηση εισαγωγής αυτών των προιόντων (ανταλλακτικών) από Γαλλία που κυμαίνεται πάνω από 3 μήνες αναμονή....

4. Σε περίπτωση που χαλάσει το radiocd σου τότε το ποιο πιθανό είναι να σου βάλουν το ίδιο μεταχειρισμένο....από πελάτη που το έβγαλε και το παράτησε στην Peugeot... (κάτι μου θυμίζει αυτό! Rolling eyes )

5. Αν σου χαλάσει το χειριστήριο...κλάφτα Χαράλαμπε!...! (και αυτό κάτι μου θυμίζει! Rolling eyes )

Εγώ όπως κατάλαβες τα έβγαλα όλα.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Σεπ 2002, 21:14:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

theflame έγραψε:

Εύχρηστο το χειριστήριο στο τιμόνι και η κεντρική οθόνη (αν το αλλάξω θα με πειράξει να τα χάσω) αλλά χάνει τις μνήμες του ραδιοφώνου...


Δεν ειναι δεδομενο πως θα χασεις την παραπανω λειτουργικοτητα. Απλα θα βαλεις ενα ειδικο ηλεκτρονικο (κουτακι) βοηθημα (stalk control) που θα σου παρεχει τα παρανω. Ξερω πως για μοναδα Sony & Pioneer αυτο το κουτακι υπαρχει αλλα το κοστος του ειναι λιγο υψηλο 40-60 χιλιαδες(αν θυμαμαι καλα) Exclamation

Καποιος απτο club με CC εψαχνε ενα τετοιο...Τελικα δεν θυμαμαι το βρηκε Question



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 21 Σεπ 2002, 22:20:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνώ με όλους τους φίλους όσον αφορά τα ηχεία της μαμάς και τη μέτρια ακουστική.

Να προσθέσω μόνο ότι η έξοδος του RC3 είναι, αν δεν κάνω λάθος 4Χ20 Shocked Shocked Shocked @#**#$%@!@Ι*^$^*($^*

(Μετάφραση : Ειδικά για σένα που σου αρέσει η μουσική, θα ήταν καλό να μην το προτιμήσεις, θα απογοητευτείς αν δεις τι θα γίνει όταν θα δες να βάλεις δυο 160άρια ηχεία πίσω Neutral )

Μάζεψε τα λεφτά σου και βάλε κάτι καλό, ακόμα κι αν κοστίζει, γιατί αν συμβιβαστείς τώρα, σε λίγο καιρό δεν θα σου είναι αρκετό και τότε θα δίνεις κι άλλα λεφτά για να πάρεις τελικά κάτι καλό. Wink Wink

Και μην σε παρασύρει η ιδέα της ευκολίας του χειριστηρίου. Σκέψου ότι αν χαλάσει, που είναι πολύ πιθανό λόγω κακής ποιότητας, θα κοστίζει πολύ να το φτιάξεις ή να το αντικαταστάσεις και πολύ πιθανό να μην το κάνεις τελικά. Wink

Εγώ αυτά είχα να πω. Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Σεπ 2002, 00:37:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikel έγραψε:
theflame έγραψε:

Εύχρηστο το χειριστήριο στο τιμόνι και η κεντρική οθόνη (αν το αλλάξω θα με πειράξει να τα χάσω) αλλά χάνει τις μνήμες του ραδιοφώνου...


Δεν ειναι δεδομενο πως θα χασεις την παραπανω λειτουργικοτητα. Απλα θα βαλεις ενα ειδικο ηλεκτρονικο (κουτακι) βοηθημα (stalk control) που θα σου παρεχει τα παρανω. Ξερω πως για μοναδα Sony & Pioneer αυτο το κουτακι υπαρχει αλλα το κοστος του ειναι λιγο υψηλο 40-60 χιλιαδες(αν θυμαμαι καλα) Exclamation

Καποιος απτο club με CC εψαχνε ενα τετοιο...Τελικα δεν θυμαμαι το βρηκε Question


Η περίπτωση του χειριστηρίου στο τιμόνι βολεύετε και με τα ασύρματα χειριστήρια που έχουν πολλά ράδιοcd είτε μανίσια είτε τα αγοράζεις εκ των υστέρων με αρκετά μικρότερο κόστος από αυτό που αναφέρεις. Και είναι και ασύρματα. Wink
Εκείνο που χάνεις τελικά είναι η βολική θέση που είναι η οθόνη.. Evil
Το κόστος των 60 χιλιάδων για κάτι που θα σου είναι σίγουρα άχρηστο μελλοντικά (το εν λόγο κουτί δουλεύει μόνο στο 206 έτσι; ) το βρίσκω πολύ μεγάλο.



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Σεπ 2002, 08:15:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο προσαρμογέας του χειριστιρίου σε άλλη μάρκα radiocd δεν είναι δύσκολο να γίνει.
Η Pioneer και η Sony έχουν τέτοια συστήματα και συγκεκριμένα για την Pioneer εδώ στην Ελλάδα το διαθέτει μετά από παραγγελία περίπου στις 40.000δρχ...

Νομίζω όμως ότι τετοιες τιμές είναι απαγορευτικές για να χρησιμοποιούμε το εργοστασιακό χειριστίριο αφού:

α. Να σου χαλάσει πολύ εύκολα (είναι κατασκευή της πλάκας). Είναι πολύ εύκολο σε κάποια έξοδο από το αυτοκίνητο να το χυπήσεις με το γόνατο).

β. Με τις 40.000δρχ μπορείς να αγοράσεις αν έχει Pioneer:
1. Το ασύρματο χειριστίριο τιμονιού της Pioneer, τιμή...12.000δρχ
2. Το ασύρματο χειριστίριο συνοδηγού και πίσω επιβατών, τιμή....12.000δρχ
3. Να βγάλεις το εργοστασιακό χειριστίριο και να βάλεις τα πλαστικά καπάκια τιμονιού πάνω-κάτω, οπότε καλύπτεις και την τρύπα κενό του χειριστιρίου....τιμή 10.000δρχ (η εργασία γίνεται σε εξουσιοδοτημένο)

4. Σου μένουν 8.000δρχ! Οπότε βάζεις και καλή βενζίνη... Wink Wink

Poison αν έρθεις στην συνάντηση θα σου παρουσιάσω όλο το σενάριο (αφού το έχω κάνει Wink )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Σεπ 2002, 08:21:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

theflame έγραψε:
Εκείνο που χάνεις τελικά είναι η βολική θέση που είναι η οθόνη.. Evil


Δυστυχώς εγώ που έχω κάνει το σενάριο έχω χάσει τις πληροφορίες του RadioCD αλλά πιστέψτε με και άταν τις είχα ποτε δεν τι κοίταξα γιατί δεν με βόλευαν... έχω συνηθίσει να κοιτώ το radiocd... Wink

Πάντως μην νομίζεις ότι χάνεις και τα πάντα.... Χάνεις μόνο ότι αφορά το radiocd....όλες οι άλλες πληροφορίες παρουσιάζονται κανονικά....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Σεπ 2002, 17:51:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

theflame έγραψε:

Το κόστος των 60 χιλιάδων για κάτι που θα σου είναι σίγουρα άχρηστο μελλοντικά (το εν λόγο κουτί δουλεύει μόνο στο 206 έτσι; ) το βρίσκω πολύ μεγάλο.


Σωστα φιλε flame αλλα ειμαι σιγουρος πως υπαρχει και για αλλα αυτοκινητα Exclamation



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Σεπ 2002, 17:53:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Ο προσαρμογέας του χειριστιρίου σε άλλη μάρκα radiocd δεν είναι δύσκολο να γίνει.
Η Pioneer και η Sony έχουν τέτοια συστήματα και συγκεκριμένα για την Pioneer εδώ στην Ελλάδα το διαθέτει μετά από παραγγελία περίπου στις 40.000δρχ...

Νομίζω όμως ότι τετοιες τιμές είναι απαγορευτικές για να χρησιμοποιούμε το εργοστασιακό χειριστίριο αφού:

α. Να σου χαλάσει πολύ εύκολα (είναι κατασκευή της πλάκας). Είναι πολύ εύκολο σε κάποια έξοδο από το αυτοκίνητο να το χυπήσεις με το γόνατο).

β. Με τις 40.000δρχ μπορείς να αγοράσεις αν έχει Pioneer:
1. Το ασύρματο χειριστίριο τιμονιού της Pioneer, τιμή...12.000δρχ
2. Το ασύρματο χειριστίριο συνοδηγού και πίσω επιβατών, τιμή....12.000δρχ
3. Να βγάλεις το εργοστασιακό χειριστίριο και να βάλεις τα πλαστικά καπάκια τιμονιού πάνω-κάτω, οπότε καλύπτεις και την τρύπα κενό του χειριστιρίου....τιμή 10.000δρχ (η εργασία γίνεται σε εξουσιοδοτημένο)

4. Σου μένουν 8.000δρχ! Οπότε βάζεις και καλή βενζίνη... Wink Wink

Poison αν έρθεις στην συνάντηση θα σου παρουσιάσω όλο το σενάριο (αφού το έχω κάνει Wink )


Γεια σου ρε Vini αρχηγε...Δεν θα μπορουσα να εξηγησω καλυτερα γιατι ο προσαρμογέας του χειριστιρίου ειναι πεταμενα λεφτα. Βεβαια it's up to the owner to decide Exclamation



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Σεπ 2002, 18:06:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikel έγραψε:
theflame έγραψε:

Το κόστος των 60 χιλιάδων για κάτι που θα σου είναι σίγουρα άχρηστο μελλοντικά (το εν λόγο κουτί δουλεύει μόνο στο 206 έτσι; ) το βρίσκω πολύ μεγάλο.


Σωστα φιλε flame αλλα ειμαι σιγουρος πως υπαρχει και για αλλα αυτοκινητα Exclamation


Εννοώ το κουτί που θα αγόραζα εγώ, λέμε τώρα Wink , αν αποφάσιζα να το βάλω στο 206 δεν θα έκανε για π.χ. renault clio ή κάτι άλλο... Embarassed
Από εκεί και πέρα τα πράγματα είναι όπως ακριβώς τα λέει ο Vini ο οποίος όπως πάντα έχει κάνει και την πλήρη οικονομικοτεχνική μελέτη. Εύγε!!!
Εκεί που θα διαφωνήσω είναι στο χειριστήριο των πίσω!!! Η άποψή μου είναι ότι ο οδηγός τα χειρίζεται αυτά, άντε ο συνοδηγός.
Όχι που θα είμαι σε τίποτα στροφιλίκια και να βάλει ο άλλος από πίσω Τερλέγκα!!!!! Πάει φύγαμε Shocked



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Σεπ 2002, 20:36:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

theflame έγραψε:

Εκεί που θα διαφωνήσω είναι στο χειριστήριο των πίσω!!! Η άποψή μου είναι ότι ο οδηγός τα χειρίζεται αυτά, άντε ο συνοδηγός.


ε! ναι! έχεις δίκιο....απλά έπρεπε να δικαιολογίσω την ύπαρξη και 2ου χειριστιρίου.... Razz Razz

Εγώ που το έχω (ήταν και αυτό στο κουτί) το χρησιμοποιώ και απ'έξω από το αυτοκίνητο.... Shocked Shocked όταν ξεχνώ να κλείσω το ηχητικό ή θέλω να το χαμηλώσω Laughing Laughing Laughing

χα! χα! Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Σεπ 2002, 01:34:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

theflame έγραψε:
Εννοώ το κουτί που θα αγόραζα εγώ, λέμε τώρα Wink , αν αποφάσιζα να το βάλω στο 206 δεν θα έκανε για π.χ. renault clio ή κάτι άλλο... Embarassed


Φιλε flame δεν το εχω για σου πω σιγουρα αλλα υποθετω ναι μονο για Peugeot αντε και για Citroen (PSA Group Wink )


ΥΓ. Λιγα για τον Βασιλακη (ΒΑ-ΤΕ) ετσι Evil Twisted evil Evil Twisted evil



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
peugeot206cc (akis)
Μέλος
Μέλος


308

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2002, 14:16:27    Θέμα δημοσίευσης: Ραδιο CD Clarion Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
1. Το RadioCD είναι της Clarion...αλλά Made by Blaupunkt και αξίζει περίπου 25.000δρχ...


Που μπορώ να το βρώ 25.000 δρχ. ;


Peugeot for ever
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2002, 14:52:10    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ραδιο CD Clarion Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

peugeot206cc έγραψε:
Vini έγραψε:
1. Το RadioCD είναι της Clarion...αλλά Made by Blaupunkt και αξίζει περίπου 25.000δρχ...


Που μπορώ να το βρώ 25.000 δρχ. ;


το δικό μου το έχει ο ΝΤΑΣΙΟΣ....ρώτα τον αν το έχει ακόμα να στο δώσει...
Αν μου το έλεγες νωρίτερα θα στο χάριζα...
Τώρα το πήρε ο ΝΤΑΣΙΟΣ και εξαφανίστηκε.... Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
peugeot206cc (akis)
Μέλος
Μέλος


308

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2002, 15:25:34    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ραδιο CD Clarion Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
το δικό μου το έχει ο ΝΤΑΣΙΟΣ....ρώτα τον αν το έχει ακόμα να στο δώσει...
Αν μου το έλεγες νωρίτερα θα στο χάριζα...
Τώρα το πήρε ο ΝΤΑΣΙΟΣ και εξαφανίστηκε.... Crying or Very sad Crying or Very sad


Ευχαριστώ Νίκο. Δεν μου λές εάν δεν το έχει ο Ντάσιος μπορώ να το βρώ σε αυτή την τιμή καινούργιο ;

Ο Ντάσιος τι έγινε ; Μετακομίζει ή κλείνει ;


Peugeot for ever
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2002, 15:32:23    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ραδιο CD Clarion Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

peugeot206cc έγραψε:

Ο Ντάσιος τι έγινε ; Μετακομίζει ή κλείνει ;


Ε? Τι έγινε? Γιατί το λες αυτό? Ξέρεις κάτι που δεν ξέρω?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
peugeot206cc (akis)
Μέλος
Μέλος


308

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 114
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Νοέ 2002, 15:35:44    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ραδιο CD Clarion Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
peugeot206cc έγραψε:

Ο Ντάσιος τι έγινε ; Μετακομίζει ή κλείνει ;


Ε? Τι έγινε? Γιατί το λες αυτό? Ξέρεις κάτι που δεν ξέρω?


Έχει αδειάσει την έκθεση


Peugeot for ever
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2531s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on