PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

6o Touring: Camping στις Ροβιές της Β. Εύβοιας
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιούλ 2004, 13:41:17    Θέμα δημοσίευσης: 6o Touring: Camping στις Ροβιές της Β. Εύβοιας Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το 206 Club - Hellas έχει την τιμή να σας προσκαλέσει στο 6ο Touring που θα γίνει στo "Camping ΡΟΒΙΕΣ" που βρίσκεται στο χωριό Ροβιές στην Β. Εύβοια, την Παρασκευή 30, Σάββατο 31 Iουλίου και Κυριακή 1 Αυγούστου 2004.



Το χωριό Ροβιές είναι χτισμένο στο τόξο που σχηματίζουν τα πευκόφυτα βουνά Τελέθριο και Καβαλάρης, μέσα σε ένα τεράστιο ελαιώνα που ενώνει τους πρόποδες του βουνού με την θάλασσα. Είναι από τα ωραιότερα παραθαλάσσια χωριά της Εύβοιας με ατελείωτη, σε μήκος παραλία και καθαρά βαθυγάλανα νερά. Βρίσκεται πάνω στο νέο δρόμο Λίμνης - Αιδηψού, 95 χλμ., βορειοδυτικά της Χαλκίδας.



Τιμές ανά ημέρα

Άτομο : 5 ευρώ / ημέρα
Σκηνή : 7 ευρώ / ημέρα
Αυτοκίνητο : 3 ευρώ / ημέρα


[url=http://www.206club.gr/tools/feedback/camping-form1.html]
Πατήστε εδώ για να δηλώσετε συμμετοχή. [/url]









Αναχώρηση...

Η αναχώρηση από όλα τα μέρη της Ελλάδας είναι ελεύθερη.

Για τους συμμετέχοντες/ουσες από την Αθήνα πιθανόν να γίνει μία ομαδική αναχώρηση την Παρασκευή 30/7 (γύρω στις 19:00) και μία το Σάββατο 31/7.

Όποιοι συμμετέχοντες/ουσες από τη Θεσσαλονίκη/Βόρεια Ελλάδα θέλουν να μάθουν για ομαδικές αναχωρήσεις, μπορούν να επικοινωνήσουν με τον Ελατό. [url=http://www.206club.gr/forum/privmsg.php?mode=post&u=73]
Πατήστε εδώ για να του στείλετε Π.Μ.[/url]


Για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία ή διευκρίνηση μπορείτε να επικοινωνείτε με το τηλέφωνο του 206 Club - Hellas που είναι το 6972 846 556


Πρόγραμμα

Ελεύθερο......



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Τρι 13 Ιούλ 2004, 09:28:25, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιούλ 2004, 14:09:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...και επειδή δεν είμαστε όλοι μας μαθήμένοι απο camping,ας έχουμε υπ όψιν μας κάποια απο τα παρακάτω:

Πρόκειται, βέβαια, για έναν κατάλογο, που περιλαμβάνει τα απαραίτητα σε γενικές γραμμές. O καθένας μπορεί να τον εξειδικεύσει και να τον συμπληρώσει ανάλογα με τις ανάγκες και τις επιθυμίες του.

Για διάφορες χρήσεις:
- Λάμπα υγραερίου ή θυέλλης
- Φακός και μπαταρίες
- Σουγιάς πολλαπλής χρήσης
- Kλωστές, βελόνες, ψαλίδι
- Σκαπανικό & σφυρί με άκρες από καουτσούκ
- Φαρμακείο με όλα τα απαραίτη
- Συσκευές για κουνούπια και άλλα έντομα

Για πιό άνετη διαμονή:
- Πτυσσόμενα τραπέζια και κρεββάτια, πτυσσόμενες καρέκλες και πολυθρόνες
- Yπνόσακκους
- Φουσκωτά στρώματα, κουβέρτες, σεντόνια μαξιλάρια
- Kρεμάστρες
- Πετσέτες

Για σίγουρη διατροφή:
- Kουζινάκι υγραερίου
- Φορητό ψυγείο
- Θερμός νερού & φαγητού
- Σκεύη κουζίνας και δοχεία νερού
- Mαχαιροπήρουνα, πιάτα & ποτήρια (πλαστικά ή αλουμινένια)
- Πλαστικά κουτιά για τη φύλαξη τροφίμων

Για σωστή καθαριότητα:
- Σακούλες για σκουπίδια
- Xημική τουαλέτα και το κατάλληλο υγρό

Για ηλεκτρικές ανέσεις:
- Mπαλαντέζα παροχής ρεύματος 50μ
- Φις με καλώδιο και λάμπα 220V

Πρώτες Bοήθειες για τα απρόοπτα

Tο κυριότερο εφόδιο, αν συμβεί κάτι, είναι να διατηρούμε τη ψυχραιμία μας και να αντιμετωπίζουμε λογικά το πρόβλημα.
Για τα άλλα εφόδια φροντίζουμε έγκαιρα, πρίν ξεκινήσουμε.
Tο φαρμακείο μας πρέπει να είναι εφοδιασμένο με:
- Γάζες, επιδέσμους, βαμβάκι, λευκοπλάστ
- Oξυζενέ, ιώδιο, μερκουροχρώμ, καθαρό οινόπνευμα, αντισηπτικό
- Aμμωνία, αλοιφή για τσιμπήματα, αντιοφικό ορό, αλοιφή για εγκαύματα
- Aιμοστατικούς επιδέσμους
- Σύριγγες μιας χρήσης
- Θερμόμετρο
- Παυσίπονα, αντιπυρετικά σε χάπια και σταγόνες, αντισταμινικά

Aπλοί κανόνες για καλή διαμονή

Oργανωμένος χώρος διαμονής και αναψυχής το κάμπινγκ, απαιτεί την εφαρμογή ενός κώδικα συμπεριφοράς, που δίνει τη δυνατότητα να ζουν για ένα διάστημα πολλοί άνθρωποι κοντά και να απολαμβάνουν τις διακοπές τους.
Mιλάμε για έναν άγραφο κώδικα, που βασίζεται στον αλληλοσεβασμό και την κατανόηση.
Oι πρώτοι δύο κανόνες είναι αυτονόητοι και περιτεύει να τους τονίσουμε ιδιαίτερα. Aφορούν την καθαριότητα και την προστασία των εγκαταστάσεων.
Διατηρούμε τους κοινόχρηστους χώρους καθαρούς και τοποθετούμε τα σκουπίδια στα ειδικά δοχεία και δεν προκαλούμε ζημιές στις εγκαταστάσεις του κάμπινγκ.
Tο ίδιο αυτονόητοι είναι και οι παρακάτω κανόνες, που αφορούν το σεβασμό του διπλανού μας:
- Δεν αναστατώνουμε τους διπλανούς μας, πολύ περισσότερο τις ώρες κοινής ησυχίας.
(Aπό 14.00 έως 17.00 και από 23.00 έως 08.00)
- Δεν αφήνουμε το ράδιο ή την τηλεόραση σε μεγάλη ένταση
- Δεν επιτρέπουμε στο σκύλο μας να ενοχλεί τους άλλους και έχουμε μαζί μας τα απαραίτητα πιστοποιητικά από τον κτηνίατρο
- Pακέτες, μπάλα και άλλα τέτοιου είδους παιχνίδια, παίζουμε σε ειδικά διαμορφωμένους χώρους
- Σε περίπτωση που θέλουμε να ψήσουμε, ας ενημερώσουμε τη διεύθυνση του κάμπινγκ και ας έχουμε κοντά μας τον πυροσβεστήρα
- Aν έχουμε αντικείμενα αξίας, μπορούμε να τα παραδώσουμε με απόδειξη στη διεύθυνση του κάμπινγκ για να φυλαχτούν
- Aν αρρωστήσει κάποιος, θα πρέπει να το αναφέρουμε στη διεύθυνση, γιατί ίσως χρειαστεί να ληφθούν ορισμένα μέτρα
- Aν πρόκειται να έχουμε επισκέψεις, θα πρέπει επίσης να το κάνουμε γνωστό στη διεύθυνση.
- Προσέχουμε ιδιαίτερα το καλώδιο της παροχής ρεύματος, ώστε να μην υπάρχουν πιθανότητες για επικίνδυνες επαφές.
Eίναι ευνόητο ότι, όταν έρθει η ώρα για να φύγουμε από το κάμπινγκ, θα αφήσουμε το χώρο που μας φιλοξένησε, καθαρό, για να φιλοξενήσει αυτούς, που θα έρθουν μετά από εμάς.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ronin στις Δευ 12 Ιούλ 2004, 14:22:59, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιούλ 2004, 14:22:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ,το μαγιώ μου,η σκηνή μου,το 206 μου,κιθαρα μου και η καλη μου διαθεση είμαστε μέσα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιούλ 2004, 18:46:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άιντε να δούμε ... Cool

Αντηλιακό, πετσέτα, καρεκλάκι, τον Πέζουλα και ενα πορτ μπαγκάζ cd θα φέρω μόνο! Twisted evil Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούλ 2004, 08:08:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι ναι κοπριτοπαιδα.... ΩΤΑΣΠΙΔΕΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ... ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ!




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούλ 2004, 08:31:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
ναι ναι κοπριτοπαιδα.... ΩΤΑΣΠΙΔΕΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ... ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ!


Τί να μας κάνουν οι ωτοασπίδες?Εδώ μιλάμε για ήχο δίμπουκης remus στις 7000 στροφές... Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούλ 2004, 13:10:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
PoLiThS έγραψε:
ναι ναι κοπριτοπαιδα.... ΩΤΑΣΠΙΔΕΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ... ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ!


Τί να μας κάνουν οι ωτοασπίδες?Εδώ μιλάμε για ήχο δίμπουκης remus στις 7000 στροφές... Laughing


για το ροχαλητο του Νικόλα λες?? Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούλ 2004, 18:40:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Judger έγραψε:
...και επειδή δεν είμαστε όλοι μας μαθήμένοι απο camping,ας έχουμε υπ όψιν μας κάποια απο τα παρακάτω:

Πρόκειται, βέβαια, για έναν κατάλογο, που περιλαμβάνει τα απαραίτητα σε γενικές γραμμές. O καθένας μπορεί να τον εξειδικεύσει και να τον συμπληρώσει ανάλογα με τις ανάγκες και τις επιθυμίες του.

Για διάφορες χρήσεις:
- Λάμπα υγραερίου ή θυέλλης
- Φακός και μπαταρίες
- Σουγιάς πολλαπλής χρήσης
- Kλωστές, βελόνες, ψαλίδι
- Σκαπανικό & σφυρί με άκρες από καουτσούκ
- Φαρμακείο με όλα τα απαραίτη
- Συσκευές για κουνούπια και άλλα έντομα

Για πιό άνετη διαμονή:
- Πτυσσόμενα τραπέζια και κρεββάτια, πτυσσόμενες καρέκλες και πολυθρόνες
- Yπνόσακκους
- Φουσκωτά στρώματα, κουβέρτες, σεντόνια μαξιλάρια
- Kρεμάστρες
- Πετσέτες

Για σίγουρη διατροφή:
- Kουζινάκι υγραερίου
- Φορητό ψυγείο
- Θερμός νερού & φαγητού
- Σκεύη κουζίνας και δοχεία νερού
- Mαχαιροπήρουνα, πιάτα & ποτήρια (πλαστικά ή αλουμινένια)
- Πλαστικά κουτιά για τη φύλαξη τροφίμων

Για σωστή καθαριότητα:
- Σακούλες για σκουπίδια
- Xημική τουαλέτα και το κατάλληλο υγρό

Για ηλεκτρικές ανέσεις:
- Mπαλαντέζα παροχής ρεύματος 50μ
- Φις με καλώδιο και λάμπα 220V

Πρώτες Bοήθειες για τα απρόοπτα

Tο κυριότερο εφόδιο, αν συμβεί κάτι, είναι να διατηρούμε τη ψυχραιμία μας και να αντιμετωπίζουμε λογικά το πρόβλημα.
Για τα άλλα εφόδια φροντίζουμε έγκαιρα, πρίν ξεκινήσουμε.
Tο φαρμακείο μας πρέπει να είναι εφοδιασμένο με:
- Γάζες, επιδέσμους, βαμβάκι, λευκοπλάστ
- Oξυζενέ, ιώδιο, μερκουροχρώμ, καθαρό οινόπνευμα, αντισηπτικό
- Aμμωνία, αλοιφή για τσιμπήματα, αντιοφικό ορό, αλοιφή για εγκαύματα
- Aιμοστατικούς επιδέσμους
- Σύριγγες μιας χρήσης
- Θερμόμετρο
- Παυσίπονα, αντιπυρετικά σε χάπια και σταγόνες, αντισταμινικά

Aπλοί κανόνες για καλή διαμονή

Oργανωμένος χώρος διαμονής και αναψυχής το κάμπινγκ, απαιτεί την εφαρμογή ενός κώδικα συμπεριφοράς, που δίνει τη δυνατότητα να ζουν για ένα διάστημα πολλοί άνθρωποι κοντά και να απολαμβάνουν τις διακοπές τους.
Mιλάμε για έναν άγραφο κώδικα, που βασίζεται στον αλληλοσεβασμό και την κατανόηση.
Oι πρώτοι δύο κανόνες είναι αυτονόητοι και περιτεύει να τους τονίσουμε ιδιαίτερα. Aφορούν την καθαριότητα και την προστασία των εγκαταστάσεων.
Διατηρούμε τους κοινόχρηστους χώρους καθαρούς και τοποθετούμε τα σκουπίδια στα ειδικά δοχεία και δεν προκαλούμε ζημιές στις εγκαταστάσεις του κάμπινγκ.
Tο ίδιο αυτονόητοι είναι και οι παρακάτω κανόνες, που αφορούν το σεβασμό του διπλανού μας:
- Δεν αναστατώνουμε τους διπλανούς μας, πολύ περισσότερο τις ώρες κοινής ησυχίας.
(Aπό 14.00 έως 17.00 και από 23.00 έως 08.00)
- Δεν αφήνουμε το ράδιο ή την τηλεόραση σε μεγάλη ένταση
- Δεν επιτρέπουμε στο σκύλο μας να ενοχλεί τους άλλους και έχουμε μαζί μας τα απαραίτητα πιστοποιητικά από τον κτηνίατρο
- Pακέτες, μπάλα και άλλα τέτοιου είδους παιχνίδια, παίζουμε σε ειδικά διαμορφωμένους χώρους
- Σε περίπτωση που θέλουμε να ψήσουμε, ας ενημερώσουμε τη διεύθυνση του κάμπινγκ και ας έχουμε κοντά μας τον πυροσβεστήρα
- Aν έχουμε αντικείμενα αξίας, μπορούμε να τα παραδώσουμε με απόδειξη στη διεύθυνση του κάμπινγκ για να φυλαχτούν
- Aν αρρωστήσει κάποιος, θα πρέπει να το αναφέρουμε στη διεύθυνση, γιατί ίσως χρειαστεί να ληφθούν ορισμένα μέτρα
- Aν πρόκειται να έχουμε επισκέψεις, θα πρέπει επίσης να το κάνουμε γνωστό στη διεύθυνση.
- Προσέχουμε ιδιαίτερα το καλώδιο της παροχής ρεύματος, ώστε να μην υπάρχουν πιθανότητες για επικίνδυνες επαφές.
Eίναι ευνόητο ότι, όταν έρθει η ώρα για να φύγουμε από το κάμπινγκ, θα αφήσουμε το χώρο που μας φιλοξένησε, καθαρό, για να φιλοξενήσει αυτούς, που θα έρθουν μετά από εμάς.


ησουν προσκοπος...... Idea Question



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MAG206cc1.6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 14:01:26    Θέμα δημοσίευσης: ερχομαι Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα ερθω κι εγω παιδια. αλλα δεν εχω αντισκηνο. αν εχει καποιοσ να προτεινει κατι ασ το πει ελευθερα. [εξερουντε οι ομοφυλοφιλοι με αγριεσ διαθεσειες} .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 15:22:19    Θέμα δημοσίευσης: Re: ερχομαι Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MAG206cc1.6 έγραψε:
θα ερθω κι εγω παιδια. αλλα δεν εχω αντισκηνο. αν εχει καποιοσ να προτεινει κατι ασ το πει ελευθερα. [εξερουντε οι ομοφυλοφιλοι με αγριεσ διαθεσειες} .


Βρε καλως τον Λευτέρη!!!
Είδες εκδρομούλα και εμφανίστηκες; Μαύρα μάτια κάναμε...


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 15:24:10    Θέμα δημοσίευσης: Re: ερχομαι Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Βρε καλως τον Λευτέρη!!!
Είδες εκδρομούλα και εμφανίστηκες; Μαύρα μάτια κάναμε...


Από ξενύχτι ή από καμιά μπουνιά? Laughing


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 15:38:03    Θέμα δημοσίευσης: Re: ερχομαι Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
crusader έγραψε:
Βρε καλως τον Λευτέρη!!!
Είδες εκδρομούλα και εμφανίστηκες; Μαύρα μάτια κάναμε...


Από ξενύχτι ή από καμιά μπουνιά? Laughing


Από τα τσιγάρα, τα ποτά και τα ξενύχτια φυσικά... Wink

Σιγά μην ήταν από μπουνιά. Ποιός θέλει να τσαλακώσει το χέρι του επάνω μου; Laughing Laughing Laughing


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Qman (Κωνσταντίνος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTi 2.0

Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 44
Τόπος: Χαλκίδα - Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 16:59:28    Θέμα δημοσίευσης: άδεια??? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς σαν νεοπροσληφθείς δεν δικαιούμαι ούτε μια ώρα άδεια...
αλλά θα έρθω μάλλον Σάββατο μεσημέρι μέχρι Κυριακή πρωί,να σας γνωρίσω και το μωρό μου!!!!Το καμάρι μου...τα πάντα για μένα σ'αυτή τη ζωη!!!Πως τα λέω...το Πεζάκι μου εννοώ..
Αντε παίδες θα τα πούμε κι απο κοντά!!!!!!!!!!!!!!
Φυλάξτε και κανα γκομενάκι για μένα!!!!!Δίμετρη ξανθιά γαλανομάτα κλπ..
ΕΦΤΑΣΕ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !


ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΟ ΜΑΜΗΜΕΝΟ...
ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MAG206cc1.6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 17:55:34    Θέμα δημοσίευσης: OEOE Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝΤΕ ΚΙ ΟΠΟΙΟς ΒΑΛΕΙ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΙΣΗ ΜΙΣΗ ΘΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΚΑΙ ΤΙς 17ΑΡΕς ΜΟΥ. ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟ.ΜΠΑΓΚΑΛΟΟΘΖ ΔΕΝ ΕΧΕΙ? ΚΑΙ Η ΣΚΗΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΟΧΗς ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ, ΒΑΡΙΑ Η ΤΟΥΤςΑ ΤΟΥ ΤΣΟΛΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 18:46:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
ναι ναι κοπριτοπαιδα.... ΩΤΑΣΠΙΔΕΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ... ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ!


Εσύ θα έρθεις στο Touring ρε ταβερνιάρη? Αν ναι, πες να ξέρω γιατί ίσως να κατέβουμε μαζί! Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 20:42:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
PoLiThS έγραψε:
ναι ναι κοπριτοπαιδα.... ΩΤΑΣΠΙΔΕΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ... ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ!


Εσύ θα έρθεις στο Touring ρε ταβερνιάρη? Αν ναι, πες να ξέρω γιατί ίσως να κατέβουμε μαζί! Wink


Αφου περασω να σε παρω εγω Σταυρακι Wink Very happy Τωρα βεβαια δν ξερουμε με τι να κατεβουμε.Να ρθουμε με την Κλιο ή με το 7αρι το ''κακο'' Question Ο Ουρδας το εκανε χωματινο το 106 και βλεπω να το τρωει το συνεργειο γιατι θα τα ξυλωσει ολα.Ουτε ποδια δεν εχει το φουκαριαρικο...Παει το καρτερ σε λιγο καιρο Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούλ 2004, 00:08:24    Θέμα δημοσίευσης: Re: άδεια??? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Qman έγραψε:
Δυστυχώς σαν νεοπροσληφθείς δεν δικαιούμαι ούτε μια ώρα άδεια...
αλλά θα έρθω μάλλον Σάββατο μεσημέρι μέχρι Κυριακή πρωί,να σας γνωρίσω και το μωρό μου!!!!Το καμάρι μου...τα πάντα για μένα σ'αυτή τη ζωη!!!Πως τα λέω...το Πεζάκι μου εννοώ..
Αντε παίδες θα τα πούμε κι απο κοντά!!!!!!!!!!!!!!
Φυλάξτε και κανα γκομενάκι για μένα!!!!!Δίμετρη ξανθιά γαλανομάτα κλπ..
ΕΦΤΑΣΕ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Έλα έλα!! Δεν θέλω να ακούω τέτοια!! Rolling eyes Εσύ τουλάχιστον μένεις και Χαλκίδα! Smile Εγώ πέρσι την έκανα από Αθήνα Wink

Από ότι βλέπω από το χάρτη θα ξαναπεράσουμε από τον Αγ.Γιάννη το Ρώσο;;;;; Very happy Very happy Very happy Very happy


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούλ 2004, 01:08:46    Θέμα δημοσίευσης: Re: άδεια??? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Από ότι βλέπω από το χάρτη θα ξαναπεράσουμε από τον Αγ.Γιάννη το Ρώσο;;;;; Very happy Very happy Very happy Very happy


ναι... βοηθεια μας..... Arrow Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιούλ 2004, 18:10:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Steve έγραψε:
PoLiThS έγραψε:
ναι ναι κοπριτοπαιδα.... ΩΤΑΣΠΙΔΕΣ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ... ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ!


Εσύ θα έρθεις στο Touring ρε ταβερνιάρη? Αν ναι, πες να ξέρω γιατί ίσως να κατέβουμε μαζί! Wink


Αφου περασω να σε παρω εγω Σταυρακι Wink Very happy Τωρα βεβαια δν ξερουμε με τι να κατεβουμε.Να ρθουμε με την Κλιο ή με το 7αρι το ''κακο'' Question Ο Ουρδας το εκανε χωματινο το 106 και βλεπω να το τρωει το συνεργειο γιατι θα τα ξυλωσει ολα.Ουτε ποδια δεν εχει το φουκαριαρικο...Παει το καρτερ σε λιγο καιρο Confused


ΟοΟοΟοΟ!!! Θα κατέβεις ρε συ τελικά?!!?! Very happy Very happy Very happy

Θα πάμε να τις Μ*****ΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!

ΜΑΜΙΑΔΕΣ Racing Team (ΜRT Razz ) εν δράσει!!! Πές μου με πμ τί εξοπλισμό να πάρω!! Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιούλ 2004, 19:15:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:

Θα πάμε να τις Μ*****ΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!

ΜΑΜΙΑΔΕΣ Racing Team (ΜRT Razz ) εν δράσει!!! Πές μου με πμ τί εξοπλισμό να πάρω!! Wink

Ωωωωωωωωχ κατάλαβα... Μαζί με τον ούρδα θα είσαι;; Rolling eyes
Εσείς θα πάτε κι αυτές με το που σας δουν θα φύγουνε ρεεεεεεεεεεεεεεε Laughing Laughing Laughing Θα μυριστούν την @γ.μ!α σας... Laughing Laughing
Εξοπλισμός στάνταρ είναι σφυρί,καλέμι και μπατανόβουρτσες για το πουρί που έχετε να αντιμετωπίσετε... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Betadin και χλωρίνη επίσης... Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 1 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2558s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on