PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

6o Touring: Camping στις Ροβιές της Β. Εύβοιας
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 11:19:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμμμ!!! Θέλω κι εγώ να αλλάξω σίτα, γιατί αυτή που έχω μου έχει κοπεί στο σημείο που είναι ο κρίκος. Λες; Very happy

Ρε παιδιά, επειδή ψάχνομαι για το καμπινγκ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, για πείτε πάνω κάτω τι θα φέρετε μαζί σας. Περισσότερο έχω απορίες στο θέμα του ύπνου. Να φέρω sleeping-bag ή θα σκάσω; Πως/που/γιατι ( Laughing ) θα κοιμόμαστε; Εγώ σκέφτομαι να μπει στρώμα σαν πάτωμα σκηνής και να την αράζουμε απο πάνω με κανα σεντονάκι.... ή όχι;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 11:23:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εεεε,ολα και ολα Exclamation
εσυ σιτα στο επομενο Touring Exclamation
ετσι κι αλλιως και στο προηγουμενο touring τα καλα αυτα παιδακια μου εφτιαξαν τα φωτα μου,στον προφυλακτηρα θα κολλησουμε Question Question

παντως εγω ενα sleeping bag θα παρω και αντε κανενα λεπτο στρωματακι για να μην κοιμαμαι στις πετρες!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 11:28:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Προς αρμόδιους: Ρε σεις, γιατί τόση αδράνεια με το touring?


Μήπως θέλεις να το οργανώσεις εσύ;


Steve έγραψε:
Ούτε τί ώρα θα γίνουν οι ομαδικές αναχωρήσεις έχει ανακοινωθεί,



Sidobre από την πρώτη μέρα έγραψε:

Αναχώρηση...

Η αναχώρηση από όλα τα μέρη της Ελλάδας είναι ελεύθερη.

Για τους συμμετέχοντες/ουσες από την Αθήνα πιθανόν να γίνει μία ομαδική αναχώρηση την Παρασκευή 30/7 (γύρω στις 19:00) και μία το Σάββατο 31/7.

Όποιοι συμμετέχοντες/ουσες από τη Θεσσαλονίκη/Βόρεια Ελλάδα θέλουν να μάθουν για ομαδικές αναχωρήσεις, μπορούν να επικοινωνήσουν με τον Ελατό. [url=http://www.206club.gr/forum/privmsg.php?mode=post&u=73]
Πατήστε εδώ για να του στείλετε Π.Μ.[/url]



Επίσης σήμερα είναι Τετάρτη. Οι συμμετέχοντες τουλάχιστον από Αθήνα, θα ενημερωθούν με ΠΜ και e-mail ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!

Steve έγραψε:
ούτε έστω τί ώρα θα βρεθούμε στις Ροβιές ο καθένας μόνος του αν ξεκινήσει! Sad Δώστε μας ένα νέο, κάτι ντε! Confused


Οτι ώρα θέλεις αρκεί να ενημερώσεις τους υπεύθυνους του Camping ότι είσαι από το 206 Club.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 14:32:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Steve έγραψε:
Προς αρμόδιους: Ρε σεις, γιατί τόση αδράνεια με το touring?


Μήπως θέλεις να το οργανώσεις εσύ;


Πολύ θα ήθελα έστω και να συμμετέχω στην οργάνωση του touring, όπως σου έχω πεί και προσωπικά (επίσης σου έχω πει αν μπορώ να βοηθήσω σε οτιδήποτε, όταν έψαχνες άτομα μέσω ενός topic για γενική βοήθεια... Rolling eyes )

Sidobre έγραψε:
Steve έγραψε:
Ούτε τί ώρα θα γίνουν οι ομαδικές αναχωρήσεις έχει ανακοινωθεί,



Sidobre από την πρώτη μέρα έγραψε:

Αναχώρηση...

Η αναχώρηση από όλα τα μέρη της Ελλάδας είναι ελεύθερη.

Για τους συμμετέχοντες/ουσες από την Αθήνα πιθανόν να γίνει μία ομαδική αναχώρηση την Παρασκευή 30/7 (γύρω στις 19:00) και μία το Σάββατο 31/7.

Όποιοι συμμετέχοντες/ουσες από τη Θεσσαλονίκη/Βόρεια Ελλάδα θέλουν να μάθουν για ομαδικές αναχωρήσεις, μπορούν να επικοινωνήσουν με τον Ελατό. [url=http://www.206club.gr/forum/privmsg.php?mode=post&u=73]
Πατήστε εδώ για να του στείλετε Π.Μ.[/url]



Επίσης σήμερα είναι Τετάρτη. Οι συμμετέχοντες τουλάχιστον από Αθήνα, θα ενημερωθούν με ΠΜ και e-mail ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!


Αυτό το όπως πάντα, πως να το ξέρω την στιγμή που δεν έχω παρευρεθεί σε άλλο touring? Επίσης, για τους συμμετέχοντες από τα βόρεια, μάλλον θα κλαίμε τη μοίρα μας για ομαδική αναχώρηση! Ο Ελατόστ μάλλον είναι χωμένος μέχρι το κεφάλι στην δουλειά... Sad

Sidobre έγραψε:
Steve έγραψε:
ούτε έστω τί ώρα θα βρεθούμε στις Ροβιές ο καθένας μόνος του αν ξεκινήσει! Sad Δώστε μας ένα νέο, κάτι ντε! Confused


Οτι ώρα θέλεις αρκεί να ενημερώσεις τους υπεύθυνους του Camping ότι είσαι από το 206 Club.


Αυτό τώρα το μαθαίνουμε... ίσως αν Sidobre από την πρώτη μέρα έγραΦε αυτό, τότε να μην είχε γίνει τόσος σαματάς τώρα! Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 14:42:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve ως γνήσιο πνεύμα αντιλογίας και αντίρρησης έγραψε:
μπλα μπλα μλπα


Εχεις να φας πατητές που θα πάνε σύννεφο!

Μήπως να βάλω και φατσούλες;










If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 14:54:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βάλτε επισήμως μια διπλή σκηνή απο Κοζάνη. Απλά δε ξέρω ουτε με τι αμάξι θα κατέβω ούτε με ποιον (στα σίγουρα). Παπιστας είναι δυστυχώς η πρώτη επιλογή....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 15:36:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Εγώ δηλώνω ότι θα έρθω επίσημα πλέον Cool

Α! και κάτι άλλο: Για εμάς τους βόρειους, υπάρχουνε 2 λύσεις.

1) Να κατέβουμε μέχρι Γλύφα και να περάσουμε απέναντι με καράβι.

Τα εισιτήρια για το καράβι όμως πόσο θα είναι? Ελπίζω €5... γιατί για παραπάνω, θα τα δώσω σε βενζίνη καλύτερα να ευχαριστηθώ και διαδρομή Cool


Πληροφοριακα τα εισητηρια για το καραβι απο Γλυφα ειναι 9,20ευρω με αυτοκινητο! (εχω απευθειας συνδεση με γλυφα right now Exclamation Exclamation Exclamation )


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 22:02:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο έχω την τάση να την λέω σε όλους και ιδιαίτερα στον Steve έγραψε:
Εχεις να φας πατητές που θα πάνε σύννεφο!

Μήπως να βάλω και φατσούλες;








TΣ. Ε. Α. Cool

Μάλλον από Γλύφα θα κατέβουμε τελικά. Αληθεύει ότι έχει κάθε 2 ώρες πλοίο? Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 22:11:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:

TΣ. Ε. Α. Cool



Μωρέ θα στο κάνω τσιμπιτό και θα στο δέσω κόμπο! Βγάζεις και γλώσσα!

Αμα δεν σου κάνω την φάτσα έτσι : Eek :uhoh: Roll eyes Weird look

Να μην με λένε Sidobre!

Ορσε και τις φάτσες σου (ναι αυτές με την γλώσσα)



Που θα πάς... ή θα βάλεις μυαλό, ή θα σε στρώσω!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 23:17:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:

Επίσης σήμερα είναι Τετάρτη. Οι συμμετέχοντες τουλάχιστον από Αθήνα, θα ενημερωθούν με ΠΜ και e-mail ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!


μηπως και με msg.... Idea οπως παντα.... Question

ποτε περιπου γιατι δεν μπαινω συχνα αυτες τις μερες..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 23:39:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναχώρηση για το Touring

H αναχώρηση θα γίνει από τον Σείριο στις 19:30 της Παρασκευής.

Αν δεν προλαβαίνετε ή δεν μπορείτε την Παρασκευή, μπορείτε να έρθετε μόνοι σας όποτε εσείς θέλετε.

Οταν φτάσετε ενημερώστε τους υπεύθυνους του Camping ότι είστε από το 206 Club - Hellas.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 23:46:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Αναχώρηση για το Touring

H αναχώρηση θα γίνει από τον Σείριο στις 19:30 της Παρασκευής.

Αν δεν προλαβαίνετε ή δεν μπορείτε την Παρασκευή, μπορείτε να έρθετε μόνοι σας όποτε εσείς θέλετε.

Οταν φτάσετε ενημερώστε τους υπεύθυνους του Camping ότι είστε από το 206 Club - Hellas.

το σαββατο δεν θα γινει ομαδικη αναχωρηση τελικα.... Question Crying or Very sad



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιούλ 2004, 01:24:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
H αναχώρηση θα γίνει από τον Σείριο στις 19:30 της Παρασκευής.


Three birds were sitting. Και νυχτιάτικα θα στήνετε τα τσαντίρια? ή μήπως θα τα στείλετε με courier το πρωί να σας τα στήσουνε? Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιούλ 2004, 07:29:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Sidobre έγραψε:
H αναχώρηση θα γίνει από τον Σείριο στις 19:30 της Παρασκευής.


Three birds were sitting. Και νυχτιάτικα θα στήνετε τα τσαντίρια? ή μήπως θα τα στείλετε με courier το πρωί να σας τα στήσουνε? Razz

Ρε Σταύρο ήμαρτον! Μα τόση γκρίνια; Razz Ούτε γκόμενα να ήσουν! Laughing Laughing Laughing Laughing
10 λεπτά υπόθεση είναι το στήσιμο της σκηνής! Εκεί θα κολλήσουμε τώρα; Laughing Μη τρλαθούμε! Razz


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιούλ 2004, 08:04:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Sidobre έγραψε:
H αναχώρηση θα γίνει από τον Σείριο στις 19:30 της Παρασκευής.


Three birds were sitting. Και νυχτιάτικα θα στήνετε τα τσαντίρια? ή μήπως θα τα στείλετε με courier το πρωί να σας τα στήσουνε? Razz


εσυ έλα το πρωι και φερε και τον μπατλερ σου να σου στησει την σκηνη σου και να σου σερβιρει το τσαι σου στην σωστη ώρα..!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιούλ 2004, 10:20:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Steve έγραψε:
Sidobre έγραψε:
H αναχώρηση θα γίνει από τον Σείριο στις 19:30 της Παρασκευής.


Three birds were sitting. Και νυχτιάτικα θα στήνετε τα τσαντίρια? ή μήπως θα τα στείλετε με courier το πρωί να σας τα στήσουνε? Razz

Ρε Σταύρο ήμαρτον! Μα τόση γκρίνια; Razz Ούτε γκόμενα να ήσουν! Laughing Laughing Laughing Laughing
10 λεπτά υπόθεση είναι το στήσιμο της σκηνής! Εκεί θα κολλήσουμε τώρα; Laughing Μη τρλαθούμε! Razz


Όντως, εγώ έστησα την σκηνή για πρώτη φορά σπίτι μου (για να δω τι παίζει ακριβώς) και πάνω από 5 λεπτά δεν έκανα. Όλοι πατητές στον Steve ε Razz Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Qman (Κωνσταντίνος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTi 2.0

Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 44
Τόπος: Χαλκίδα - Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιούλ 2004, 10:35:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν ενδιαφέρεται κανείς για παρεούλα
Σάββατο κατά τις 4...θα αναχωρήσω για Ροβιές από Χαλκίδα!!!!


ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΤΟ ΜΑΜΗΜΕΝΟ...
ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Val (Maria)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 24 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 155
Τόπος: Αthens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιούλ 2004, 13:29:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια συγνωμη αλλα εκατσε φαση με τη δουλεια και δε θα μπορεσω τελικα. Θα δουλεψουμε και Σαββατο για να κανουμε παραδωσεις γιατι απο βδομαδα θα υπαρχουν περισσοτερες απαγορευσεις στην κυκλοφορια. Σορυ και παλι προεδρε. Ελπιζω να μην προκαλω τιποτα ξεβολεμα με τις κρατησεις. Καλα να περασετε και για μας που θα μεινουμε... Sad Sad Sad



Shark Attack...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιούλ 2004, 14:29:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το υπερβολικό ενδιαφέρον μου και οι οργανωτικότατες τάσεις μου, σας φαίνονται γκρίνια χαζογκόμενας. ΟΚ, δε πειράζει, δείξτε για άλλη μια φορά ότι είμαστε Έλληνες.

Ώρα αναχώρησης από Λάρισα 12:00 μαζί με τον Γκάλφα. Όσοι πιστοί προσέλθετε! Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιούλ 2004, 14:45:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστό αλλά κράτα μια επιφύλαξη για την ώρα μήπως και το πάμε πίσω μια ώρα, κάτι έχω να κάνω το πρωι και δε λέω, πλακωμένος κατεβαίνω πάντα στο Σαραντάπορο αλλά μπορεί να το πάμε λίγο πίσω το πρόγραμμα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 3 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2672s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on