PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

6o Touring: Camping στις Ροβιές της Β. Εύβοιας
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιούλ 2004, 03:11:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως κύριε mod που έσβησες το post μου έπρεπε να σβήσεις και το από επάνω που το προκάλεσε? μήπως?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιούλ 2004, 13:21:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέχρι πότε μπορούμε να δηλώσουμε συμμετοχή;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιούλ 2004, 13:23:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Μέχρι πότε μπορούμε να δηλώσουμε συμμετοχή;


Το σηντομότερο, το καλύτερο για να μπορέσουμε να οργανώσουμε καλύτερα το Τouring. Ηδη έχουμε κλείσει τον χώρο αλλά θέλουμε να ξέρουμε ότι αρκεί μην έχουμε απρόοπτα.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιούλ 2004, 19:34:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω που μαλλον θα περασω μια βολτα να σας δω γιατι δεν θα μπορεσω να μεινω πρεπει να δηλωσω κατι; Να κανω μια ερωτηση: θα πατε απο χαλκιδα η θα περασετε απο αρκιτσα; Αμα ειναι να πατε απο αρκιτσα μηπως ερθω κι εγω ανεβενοντας απο Καλαματα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Ιούλ 2004, 00:44:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ δηλώνω ότι θα έρθω επίσημα πλέον Cool

Α! και κάτι άλλο: Για εμάς τους βόρειους, υπάρχουνε 2 λύσεις.

1) Να κατέβουμε μέχρι Γλύφα και να περάσουμε απέναντι με καράβι.

2) Να κάνουμε τον κύκλο από την Εθνική Οδό.

Στην 2η περίπτωση, η βενζίνη είναι €10 πήγαινε και €10 έλα, €20 σύνολο. Τα εισιτήρια για το καράβι όμως πόσο θα είναι? Ελπίζω €5... γιατί για παραπάνω, θα τα δώσω σε βενζίνη καλύτερα να ευχαριστηθώ και διαδρομή Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 00:33:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευτυχως θα ερθω και εγω τελικα.....
καμια σκηνουλα υπαρχει και για μενα ή θα μεινω μονος Question Rolling eyes Embarassed


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 00:39:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη, σε σύντομη έρευνα που έκανα, μια σκηνή 2 ατόμων κοστίζει €20-€30. Άντε όμως, πες ότι την παίρνεις την σκηνή. Μετά πότε θα την ξαναχρησιμοποιήσεις? Rolling eyes

Αν δε λυπάσαι τα λεφτά, δώστα! Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 09:39:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάλι θα σου πρότεινα Γιάννη αν είναι να αγοράσεις σκηνή, να δώσεις κάτι παραπάνω και να πάρεις μια 3-4 ατόμων.
Μπορεί στο μέλλον να χρειαστεί να φιλοξενήσεις εσύ κάποιον ή ακόμη και αν τη χρησιμοποιείς για 2 άτομα θα είστε πολύ πιο άνετα και όχι σαν σαρδέλες... Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 09:58:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη μου το μαντήλι σου... Laughing
Εγώ με τη σειρά μου θα σου πρότεινα να πάρεις ένα τροχόσπιτο έτσι ώστε μαζί με τη φιλοξενία να κάνεις και parties... Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Daloup-man (Ανδρέας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Honda Civic Vti 160hp '05/96 κόκκινο

Ένταξη: 21 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 327
Τόπος: Αθήνα,Κάτω Πατήσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 11:00:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννάκιιιιι . . . δεν παίρνεις ένα λυόμενο να φιλοξενήσεις όλο το club Confused Shocked Cool Very happy Wink



ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ... ΚΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 12:18:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιτέλους βρήκα κι εγώ παρέα για να έρθω! Δεν ξέρω γιατί αλλά όλοι οι φίλοι μου ήταν αρνητικοί στην ιδέα του καμπινγκ. Εκτός από τον κολλητό μου Razz

Αύριο πάω για σκηνές κλπ

Οι περισσότεροι θα πάνε παρασκευή ή σάββατο; Απλά σκέφτομαι αν θα καταφέρω να στήσω (για 1η φορά) την σκηνή μου βραδιάτικα Shocked

Ο δρόμος προς Ροβιές πως είναι; Έχει κανα στροφιλίκι ή τζάμπα χαιρόμαστε; Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 12:27:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Επιτέλους βρήκα κι εγώ παρέα για να έρθω! Δεν ξέρω γιατί αλλά όλοι οι φίλοι μου ήταν αρνητικοί στην ιδέα του καμπινγκ. Εκτός από τον κολλητό μου Razz

Αύριο πάω για σκηνές κλπ

Οι περισσότεροι θα πάνε παρασκευή ή σάββατο; Απλά σκέφτομαι αν θα καταφέρω να στήσω (για 1η φορά) την σκηνή μου βραδιάτικα Shocked

Ο δρόμος προς Ροβιές πως είναι; Έχει κανα στροφιλίκι ή τζάμπα χαιρόμαστε; Twisted evil


Ζήση,μην σε απασχολεί το περασμένο της ώρας.Μια χαρά θα στηθεί η σκηνή σου.Δεν θα την στήσεις και μόνος σου,θα υπάρχει βοήθεια απο όλους.

Στροφές έχει,μην μου στεναχωριέσαι... Wink Wink


P.S. Α και Ζήση,μην μπερδευτείς..ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΡΟΒΙΕΣ..ΑΥΤΗ,ΣΤΙΣ 30/7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ... Laughing Laughing Laughing Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 14:19:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ζήση, φέτος είναι το Touring όχι του χρόνου Razz

Μην ξαναγίνει όπως στα kart Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MAG206cc1.6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 16:06:02    Θέμα δημοσίευσης: οεοε Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα προεδρε δε θα ερθω. κλειρωθηκα με την εργατικη εστια για ροδο στις 31 και θα παω να δω το φιλαρακι τον λουσιφερ .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2004, 17:45:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το χω βάλει υπενθύμιση στο κινητό, έχω γεμίσει post-it το σπίτι. Αποκλείεται να το ξεχάσω!

Εν τω μεταξύ, είναι η δεύτερη φορά που κάνω λάθος σε event του 206Club. Πέρσι τον Αύγουστο όταν ήταν να γίνει το beach party στην παραλία της Βάρκιζας... Ε εγώ είχα πάει ακριβώς μία εβδομάδα νωρίτερα!

Δεν ξέρω τι φταίει... Οι πολλές τεκίλες; Για πες και εσύ ρε τεκιλα-μαν, έχεις παρόμοια προβλήματα μνήμης; Razz Razz Razz

http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=1897&postdays=0&postorder=asc&highlight=beach&start=20


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιούλ 2004, 16:04:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:

Δεν ξέρω τι φταίει... Οι πολλές τεκίλες; Για πες και εσύ ρε τεκιλα-μαν, έχεις παρόμοια προβλήματα μνήμης; Razz Razz Razz

Τι να σου πω ρε Ζήση... Rolling eyes
Έχω μερικά προβληματάκια αλλά είναι γενικότερο το πρόβλημα και όχι μόνο μνήμης... Laughing Laughing Laughing Laughing
Όπως λέει και ο Τσάκωνας...
Κλασσική περίπτωση βλάβης! Laughing
ΘΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!! Απαράααααααδεκτοοοοοοοοοοοοοος!!! Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 06:37:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παλι μηπως θα μπορουσα να σας ζητησω μια χαρη αγαπητοι συνκλαμπητες μου Question Question Question
εμμμμμ....χμ.....να ελεγα....ξερετε.....γκουχ γκουχ....επειδη θα ειμαστε ολοι εκει μαζεμενοι και θα εχουμε αρκετο ελευθερο χρονο....εεεεεε.....χμμμμ.....ελεγα αν μπορειτε και θελετε να κανουμε πραξη το τοπικ "Αφαίρεση προφυλακτήρα από Peugeot 206" Exclamation Exclamation Exclamation Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Cool Cool Cool Cool

μου εχει ξεκολλησει η σιτα ρε παιδια για τριτη φορα και θελω να την φτιαξω......μπορειτε Question Question Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

αντε ριχτε ντοματες..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 10:30:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για αφαίρεση προφυλακτήρα δεν νομίζω να είναι τίποτα δύσκολο! Απλά θα πρέπει να τρέξω να βρώ τα torx κατσαβίδια που χρειάζονται, και να τα φέρω μαζί! Και να ζητήσω και την βοήθεια κάποιου παρόντα εκεί που κατέχει το θέμα "αφαίρεση προφυλακτήρα" Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 10:33:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οριστε παιδι μαλαμα Exclamation
κανενας αλλος εθελοντης Question Sad
σωστε μεεεε....

ΥΓ:με τι πρεπει να την κολλησω γιατι απ'οτι βλεπω δεν κανει η σιλικονη!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 10:35:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θερμόκολλα rulz Cool

Σου βρίσκω και πιστόλι και θερμόκολλα, αλλά θα πρέπει να μου βρεις πρίζα 220V ! Rolling eyes Twisted evil

Προς αρμόδιους: Ρε σεις, γιατί τόση αδράνεια με το touring? Ούτε τί ώρα θα γίνουν οι ομαδικές αναχωρήσεις έχει ανακοινωθεί, ούτε έστω τί ώρα θα βρεθούμε στις Ροβιές ο καθένας μόνος του αν ξεκινήσει! Sad Δώστε μας ένα νέο, κάτι ντε! Confused



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 2 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1572s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on