PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2o KartChallenge 2004
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Μάρ 2005, 16:20:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν εχω παει ποτε στη πιστα στη Ανθουσα αλλα 34 δευτερα, πρεπει να ειναι πολυ μικρη η πιστα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Μάρ 2005, 17:00:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε θα την ελεγα μικρη...μια χαρα ειναι και με ωραία στροφιλίκια!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Μάρ 2005, 18:08:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλα εγω την παιρνω συγκρητικα με τη πιστα στα Κιουρκα (διοδια Αφηδνων) που ο γυρος ειναι κοντα στο 1:05 (οχι με τα αγωνηστικα καρτ).


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Μάρ 2005, 20:18:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
δε θα την ελεγα μικρη...μια χαρα ειναι και με ωραία στροφιλίκια!!


Η πίστα είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου και την έχω επισκευτεί κάμποσες φορές αλλά την βαριέμαι λόγω μεγέθους αλλά και λόγω καρτ (που είναι αργά) πλέον δεν δίνει 2χρονα....

Προτειμώ την πιστα στα Κιούρκα.

Σχετικά πιο γρήγορα καρτ αλλά και πολύ πιο μεγάλη και σωστή πίστα που σου δίνει και χωρο για προσπερασμα με σχετική ασφάλεια χωρις να κινδυνευεις να καταλήξεις στα λαστιχα.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 10:33:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι αναμνηστική φωτογραφία λίγο πριν την εκκίνηση


Ο Κώστας σε ένα από τα περάσματά του


Εγώ και ο Πέτρος σε μια από τις μονιμαχίες μας! Θαυμάστε οδηγικό στυλ...


ΥΓ. Η φωτογράφιση έγινε από τη Γωγώ (Bluewinter), την οποία έκανα χρυσή να μπει στην πίστα αλλά μάταια..


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 10:41:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομίζω οτι μετά το Touring, καιρού επιτρέποντως, πρέπει να αρχίσουν οι προετοιμασίες για το 3ο Kart Challenge


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 10:48:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάντως Βαγγέλη μιας και βρέθηκα στην πίστα το Σάββατο έκανα μια σχετική συζήτηση με τον υπεύθυνο εκεί και μας περιμένει όποτε θέλουμε.
Αν το ΔΣ αποφασίσει να γίνει εκεί και το 3ο kart challenge δεν έχουμε παρά να μιλήσουμε μαζί του για τις λεπτομέρειες!

Αναμένετε εξελίξεις...


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 11:09:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να προτεινω την αλλαγη του Kart Challenge ωστε να γινει στη πιστα στα Kιουρκα (KARTODROMO) ?

Λογο μεγεθους πιστας μπορει πιο ανετα να φιλοξενησει περισσοτερους αγωνιζωμενους και φυσικα εχει περισσοτερο χωρο για "μαχες".

Ισως να μας ελεγαν τη γνωμη τους οσοι ενδιαφερονται?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 13:02:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και γω συμφωνώ με αυτό αλλά δεν ξέρω κατά πόσο η πίστα στα κιούρκα θα είναι εύκολα διαθέσιμη για ένα τέτοιο αγώνα.
Αλλά τι στο κάλο!
Κοτσαμ Αθλητικό Σωματείο είμαστε!
Θα τα καταφέρουμε!!
χεχεχεχεχεχεχε!!!!!

Παρεπιπτόνως υπάρχει ήδη η σκέψη για 3ο Cat Challenge οπότε αναμένουμε...

Εγώ πάντως είμαι μέσα........

Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 13:29:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι εγω μεσα ειμαι φυσικα. αν και δεν εχω παει στα κιουρκα προτιμω αυτη στην ανθουσα. την εχω μαθει, μου αρεσει και ειναι και πιο κοντα. αλλα ενταξει οτι αποφασιστει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 17:45:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
Και γω συμφωνώ με αυτό αλλά δεν ξέρω κατά πόσο η πίστα στα κιούρκα θα είναι εύκολα διαθέσιμη για ένα τέτοιο αγώνα.
Αλλά τι στο κάλο!
Κοτσαμ Αθλητικό Σωματείο είμαστε!
Θα τα καταφέρουμε!!
χεχεχεχεχεχεχε!!!!!

Παρεπιπτόνως υπάρχει ήδη η σκέψη για 3ο Cat Challenge οπότε αναμένουμε...

Εγώ πάντως είμαι μέσα........

Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Εγω παντως ειμαι μεσα σε οτι αποφασισετε....αλλα οχι για να τρεξω...αλλα να βλεπω... Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 18:11:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μπορουσαν οι υπευθηνοι να βαλουν μια ψηφοφορια για το που να γινει το Kart Challenge, Ανθουσα ή KARTODROMO ωστε να αποφασιστει απ'τους ιδιους τους αγωνιζομενους-ενδιαφερομενους ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 18:14:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
Θα μπορουσαν οι υπευθηνοι να βαλουν μια ψηφοφορια για το που να γινει το Kart Challenge, Ανθουσα ή KARTODROMO ωστε να αποφασιστει απ'τους ιδιους τους αγωνιζομενους-ενδιαφερομενους ?


Νομιζω οτι αυτο που προτεινει ο Στελιος ειναι το πιο σωστο... Thumb right
Εξαλλου εσεις που τρεχετε και εχετε εμπειρια ξερετε σαφως ποια πιστα ειναι καλυτερη για το Kart Challenge.... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 22:42:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vinman έγραψε:
....αλλα οχι για να τρεξω...αλλα να βλεπω... Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing


Κάλα αυτό δεν παίζει με την καμία....
Θα τρέξεις ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ!!!!! Wink Laughing Laughing

Σιγά να μην γίνει Kart Challenge χωρίς "πλοίαρχο"....

Χιχιχιχιχ!!!

Και μην αρχίσεις να μου λες για βάρος κλπ κλπ μπούρδες!
Το θέμα δεν είναι ποιος θα κερδίσει αλλά ο γενικός χαβαλές!

Κοίνως ξέχνα την μη συμμετοχή....!
Είπα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 22:52:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει αποφασιστει ηδη το που θα γινει το kart challenge!
Απλα αναμεινατε για περαιτερω πληροφοριες.... Wink


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 23:34:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε ρε Γιάννη αφού τους βλέπεις ότι δεν κρατιούνται....

(Υ.Γ. ξέρω τι έχετε στο μυαλό σας αλλά δεν το λέω....)
Έτσι για σασπένς...!!!
χαχαχαχ Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
B.M-SPORT (ΒΑΣΙΛΗΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Citroen Xsara 1.4 (8v) coupe 1999

Ένταξη: 11 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 337
Τόπος: Πειραιας-Κερατσινι-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2005, 07:38:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαι και εγώ μέσα για το 3ο Kart Challenge όπου και να είναι, με μια μικρή προτίμηση στο Kartodromo.
Ενημερωστε παιδία για οποιαδίποτε εξέλιξη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2005, 10:03:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως ανέφερε και ο Γιάννης παραπάνω, το Δ.Σ έχει ήδη βρει τον χώρο-πίστα όπου θα διεξαχθεί το επόμενο kart challenge.
Όταν έρθει η ώρα θα βγει και η σχετική ανακοίνωση. Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2005, 20:19:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
vinman έγραψε:
....αλλα οχι για να τρεξω...αλλα να βλεπω... Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing


Κάλα αυτό δεν παίζει με την καμία....
Θα τρέξεις ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ!!!!! Wink Laughing Laughing

Σιγά να μην γίνει Kart Challenge χωρίς "πλοίαρχο"....

Χιχιχιχιχ!!!

Και μην αρχίσεις να μου λες για βάρος κλπ κλπ μπούρδες!
Το θέμα δεν είναι ποιος θα κερδίσει αλλά ο γενικός χαβαλές!

Κοίνως ξέχνα την μη συμμετοχή....!
Είπα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!! Wink


Kαλα ντε..... Laughing Laughing
Μην βαρας.... Laughing Laughing Laughing Laughing
Κατι θα κανουμε....επι του θεματος... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2005, 20:25:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bλεπω οτι γενικα υπαρχει ενδιαφερον για το Kart Challenge αλλα που δηλωνουμε σημετοχη? Εδω σ'αυτο το post? Μετραει, σημειωνει καποιος τους ενδιαφερομενους?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 5 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2925s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on