PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2o KartChallenge 2004
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιούλ 2004, 11:24:29    Θέμα δημοσίευσης: 2o KartChallenge 2004 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το 206 Club - Hellas σας προσκαλεί στο 2ο KartChallenge που θα γίνει την Πέμπτη 15 Ιουλίου, στην πίστα Κartland, στην Παλλήνη.

Ωρα έναρξης 8:30 μμ.. (Προσπαθήστε να είστε 30 λεπτά νωρίτερα.)

Κόστος συμμετοχής 15 ευρώ.

Για δηλώσεις συμμετοχής παρακαλώ συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα:

http://www.206club.gr/tools/feedback/cart-form1.html

Πρόγραμμα - Κανονισμοί:

Ο Αγώνας θα χωριστεί σε 2 κατηγορίες κιλών που είναι οι εξής:

Α. Εως 80 κιλά.
Β. Πάνω από 80 κιλά.

Προκριματικός
Στην αρχή θα ξεκινήσει ο προκριματικός για κάθε κατηγορία, που θα είναι χωρισμένοι σε γκρουπ των 6 ατόμων. Η επιλογή θα γίνεται σύμφωνα με το βάρος που εσείς μας δηλώνετε, έτσι ώστε οι 6άδες να έχουν όσο το δυνατό μικρότερη απόκλιση. Οι αγωνιζόμενοι θα τρέχουν για 10 περίπου λεπτά (περίπου 15 γύροι).

Στον Τελικό θα προκρίνονται αυτοί που έχουν σημειώσει τον καλύτερο χρόνο γύρου της κατηγορίας τους, ανεξαρτήτως 6άδας. Ετσι μπορεί να προκριθούν π.χ. 1 από μία εξάδα και 3 από μια άλλη.

Τελικός
Οι δύο τελικοί (της Α και της Β κατηγορίας) θα γίνουν με τους 6 καλύτερους που προκρίθηκαν.
Η εκκίνηση θα γίνει βάση της κατάταξης χρόνου (πρώτος στην σχάρα θα είναι ο καλύτερος χρόνος, δεύτερος ο δεύτερος κ.ο.κ.)

Ο νικητής του τελικού θα είναι αυτός που θα τερματίσει 1ος μετά από 20 γύρους (και όχι όποιος κάνει τον καλύτερο γύρο όπως ο προκριματικός).

Επαθλα:
Οι νικητές του τελικού των 2 κατηγοριών κερδίζουν από ένα μετάλλιο και την δωρεάν συμμετοχή τους. Αν οι συνολικές συμμετοχές είναι πάνω από 40, τότε ο δεύτερος και ο τρίτος του αγώνα θα έχουν σημαντική έκπτωση. Επειδή τα παραπάνω θα εξαρτηθούν από τον αριθμό των συμμετεχόντων γι'αυτό τον λόγο θα ανακοινωθούν επακριβώς την ημέρα του αγώνα.

Κανόνες:
Απαγορεύεται η αντιαθλητική συμπεριφορά, ήτοι κλεισίματα, επαφές κλπ. Αν οποιαδήποτε στιγμή πέσει στην αντίληψη κάποιου κριτή ή υπεύθυνου του αγώνα, οποιαδήποτε αντιαθλητική συμπεριφορά, τότε ο αγωνιζόμενος θα αποκλείεται.

Σημείωση:
Τα έξι μονοθέσια καρτ που θα συμμετέχουν στους αγώνες (και στον προκριματικό και στον τελικό) θα δίνονται στους αγωνιζόμενους μετά από κλήρωση, έτσι ώστε να μην υπάρχει καμία υποψία ότι κάποιο όχημα είναι πιο δυνατό από κάποιο άλλο.

Επίσης η Διοίκηση του Kartland έχει δεσμευθεί έτσι ώστε να μονοθέσια που θα έχουμε στην διάθεσή μας θα είναι όσο το δυνατό παρόμοια

-------------------------------------------------------------

Για δηλώσεις συμμετοχής παρακαλώ συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα συμμετοχής:

http://www.206club.gr/tools/feedback/cart-form1.html


Στον Αγώνα θα συμμετέχουν ΜΟΝΟ όσοι δηλώσουν συμμετοχή μέχρι και την Τετάρτη 14 Ιουλίου 2004.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Τετ 08 Ιούν 2005, 13:42:42, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιούλ 2004, 12:43:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καγκουράτσηδες Vs Στροφάτσηδες κλπ, Part II......... Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιούλ 2004, 15:35:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δήλωσα συμμετοχή... Κατηγορία άνω των 80 κιλών, ΤΡΕΜΕ! Twisted evil

Παρατηρήσεις:

- Καλό είναι να χρησιμοποιούνται συνέχεια τα ίδια καρτ, για να παίξουμε (αν προχωρήσω στην επόμενη φάση Embarassed ) στον τελικό με ζεστά λάστιχα/μηχανές.

- Επειδή ο αγώνας θα κριθεί (δυστυχώς) με τον τερματισμό και όχι με τον καλύτερο γύρο, και λέτε τα κλεισίματα ότι απαγορεύονται... Δηλαδή δεν μπορούμε να κάνουμε αλλαγή γραμμής ούτε μια φορά; Laughing

ΥΓ: Κανα στοιχηματάκι μεταξύ μας; Έλα κόσμε, εδώ παπάς, εκεί παπάς, που είναι ο παπάς; Αν δεν το ρίξω κάτω από 34 θα αυτομαστιγωθώ!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιούλ 2004, 01:54:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν μπορω να μπω στην φορμα συμετοχης...γιατι... Question
αν τελικα δεν τα καταφερω θα ηθελα να μπω στην κατηγορια των 78 κιλων... Arrow



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nnick (Νικος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


MX-5 1.8

Ένταξη: 15 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιούλ 2004, 09:05:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχει προβλημα να συμμετεχω και εγω στο event αυτο χωρις να ειμαι κατοχος 206?

Ευχαριστω

Νικος


http://www.mx5.gr

MX-5 1.8 Strato Blue MK2.5 SE
http://www.cardomain.com/id/nnick
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιούλ 2004, 17:06:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
δεν μπορω να μπω στην φορμα συμετοχης...γιατι... Question
αν τελικα δεν τα καταφερω θα ηθελα να μπω στην κατηγορια των 78 κιλων... Arrow


ok τα καταφερα σημερα..... Thumb right



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kaisaras96 (Κωστας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 05 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 282
Τόπος: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιούλ 2004, 14:42:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια αν γινεται βγαλτε οδηγιες για το πως θα παμε...




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Ιούλ 2004, 22:17:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nnick έγραψε:
Υπαρχει προβλημα να συμμετεχω και εγω στο event αυτο χωρις να ειμαι κατοχος 206?

Ευχαριστω

Νικος


Ασφαλώς και μπορείς να συμμετέχεις,εξάλλου και ο προηγούμενος νικητής δεν ήταν κάτοχος 206...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιούλ 2004, 08:44:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kaisaras96 έγραψε:
Παιδια αν γινεται βγαλτε οδηγιες για το πως θα παμε...


Μπαίνεις στην Αττική Οδό (απο Αθήνα με κατεύθυνση το αεροδρόμιο).
Βγαίνεις στην έξοδο 15.
Στο φανάρι που θα βρείς,πάς αριστερά.
Στο επόμενο φανάρι που θα βρείς πας πάλι αριστερά.
Στο δρόμο που θα βγείς,στα 200 μέτρα περίπου στο αριστερό σου χέρι,είναι η πίστα (δίπλα σε κάτι γήπεδα 5 Χ 5) Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιούλ 2004, 13:47:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν βλέπω πολλές συμμετοχές και ανυσηχώ!!!!

Για να βλέπω κίνηση!!!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιούλ 2004, 20:04:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν και δουλευω πρωινος λεω να ερθω. η μαλλον να μεινω μετα τις 15:00 που σχολαω να σας περιμενω μεχρι τις 20.00!
αν αντεξω 5 ωρες στο περιμενε εχει καλως Crying or Very sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Ιούλ 2004, 20:47:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ θα ερθώ αρκετά νωρίτερα. Για να... ζεστάνω τα καρτ Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούλ 2004, 07:32:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
αν και δουλευω πρωινος λεω να ερθω. η μαλλον να μεινω μετα τις 15:00 που σχολαω να σας περιμενω μεχρι τις 20.00!
αν αντεξω 5 ωρες στο περιμενε εχει καλως Crying or Very sad


Μήτσο, φέρε και την ψηφιακή μαζί σου, να βγάλουμε καμία φώτο..... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Val (Maria)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 24 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 155
Τόπος: Αthens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούλ 2004, 14:03:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσπαθω να ανοιξω τη φορμα συμμετοχης αλλα δε μου ανοιγει. Πως θα δηλωσω συμμετοχη??? SOS... Περιμενω απαντησεις!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούλ 2004, 15:49:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Val έγραψε:
Προσπαθω να ανοιξω τη φορμα συμμετοχης αλλα δε μου ανοιγει. Πως θα δηλωσω συμμετοχη??? SOS... Περιμενω απαντησεις!


Άσε για λίγο ελεύθερα τα pop-up παράθυρα,και θα δείς οτι θα δουλέψει κανονικά.
Μάλλον τα έχεις ρυθμίσει να γίνονται blocked... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούλ 2004, 10:56:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δήλωσα κι εγώ συμμετοχή Smile δεν ξέρω καθόλου την πίστα και δε βλέπω να πηγαίνω πέρα από το πρώτο δεκάλεπτο, αλλά μικρή σημασία έχει Razz

Καλή συνέχεια στην προετοιμασία!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nnick (Νικος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


MX-5 1.8

Ένταξη: 15 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούλ 2004, 11:10:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Judger έγραψε:
kaisaras96 έγραψε:
Παιδια αν γινεται βγαλτε οδηγιες για το πως θα παμε...


Μπαίνεις στην Αττική Οδό (απο Αθήνα με κατεύθυνση το αεροδρόμιο).
Βγαίνεις στην έξοδο 15.
Στο φανάρι που θα βρείς,πάς αριστερά.
Στο επόμενο φανάρι που θα βρείς πας πάλι αριστερά.
Στο δρόμο που θα βγείς,στα 200 μέτρα περίπου στο αριστερό σου χέρι,είναι η πίστα (δίπλα σε κάτι γήπεδα 5 Χ 5) Wink


Απο Μαρκοπουλου??

Νικος


http://www.mx5.gr

MX-5 1.8 Strato Blue MK2.5 SE
http://www.cardomain.com/id/nnick
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούλ 2004, 12:36:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από όπου και να έρθετε βγαίνετε στην έξοδο 15 (zoom).


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούλ 2004, 12:59:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nnick έγραψε:
Judger έγραψε:
kaisaras96 έγραψε:
Παιδια αν γινεται βγαλτε οδηγιες για το πως θα παμε...


Μπαίνεις στην Αττική Οδό (απο Αθήνα με κατεύθυνση το αεροδρόμιο).
Βγαίνεις στην έξοδο 15.
Στο φανάρι που θα βρείς,πάς αριστερά.
Στο επόμενο φανάρι που θα βρείς πας πάλι αριστερά.
Στο δρόμο που θα βγείς,στα 200 μέτρα περίπου στο αριστερό σου χέρι,είναι η πίστα (δίπλα σε κάτι γήπεδα 5 Χ 5) Wink


Απο Μαρκοπουλου??

Νικος


Νίκο ,θα βγείς στην έξοδο 15,και θα συνεχίσεις ευθειά.
Ρίξε και μια ματιά στον χάρτη που ανέβασε ο chatasos στο προηγούμενο Post.Θα το βρείς πολύ εύκολα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nnick (Νικος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


MX-5 1.8

Ένταξη: 15 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούλ 2004, 13:00:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο ειναι σαφες! Wink

Απλα ρωταω, για να γλυτωσω τα 2 ευρω της Αττικης Laughing , απο μεσα πως βγαινουμε στην πιστα! Smile
Δεν νομιζω να ειμαι ο μονος που μπορει και θελει να ερθει χωρις να βγει στην Αττικη!

Ευχαριστω

Νικος


http://www.mx5.gr

MX-5 1.8 Strato Blue MK2.5 SE
http://www.cardomain.com/id/nnick
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 1 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1907s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on