PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 308
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Ιούλ 2004, 09:15:30    Θέμα δημοσίευσης: Peugeot 308 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αναμένεται να παρουσιαστεί το 2006 και να αρχίσει να διατίθεται στις αγορές το 2007.





New Peugeot 308 Shows Its Face


There's something about to hatch at Peugeot! In this week's issue of Auto Express you can see the first pictures of the all-new 308, the replacement for the 307. Based on top-secret insider information from parent company PSA, they are bound to send shockwaves through the French maker's top brass. Why? Because they reveal exactly how the car will look when it hits showrooms towards the end of 2006.

The most obvious element of our exclusive images is how the 308 gains Peugeot's new family look, with a nose similar to that of the recently introduced 407. The steeply raked headlamps are based on those of the 206-based H2O concept shown at the Paris Motor Show two years ago. But in profile, the car is leaner and lower than the 307, answering the biggest criticism levelled at the styling of the current model.

Our pictures show a five-door version of the 308, and according to our sources, the three-door will be completely different. It will get an even more streamlined roof and a coupι-like rear, similar to that of the new three-door Vauxhall Astra. In addition, Estate, SW and Coupι Cabriolet models will appear later, with the first two planned for 2007 and the CC for 2008. An MPV is also expected.

Distinctive traits on both three and five-door cars will include Peugeot's trademark 'wide-mouthed' grille and thick A-pillars. Inside, the newcomers will have a simple yet effective cabin layout. Controls will be kept to a minimum to free up storage space, while the dash is expected to be trimmed in a suede-like fabric to match the external colour scheme. With the rear wheels as far back as possible, it means buyers should get plenty of rear legroom.

The current 307's engine range is relatively modern, so few changes are likely when the 308 debuts. The base 307's 1.4-litre unit will be dropped for a 90bhp direct-injection 1.6 petrol powerplant, but the 138bhp and 180bhp 2.0 engines will remain more or less unchanged. Diesel options will include an entry-level 75bhp 1.4-litre engine, along with 90 and 110bhp 1.6 choices. The range-topping oil-burner will be powered by a 136bhp 2.0 unit, and is expected to be offered in sporty GTi guise alongside more conventional trims.

The car is expected to benefit from Peugeot's traditionally impressive handling characteristics. It will be based on a new platform - effectively a shortened version of the 407's - and will come with an advanced drive-by-wire braking system. The set-up links middle pedal inputs to the discs and pads by computer, doing away with the need for any kind of cable connection.

With the car aimed at small family hatchback rivals, safety is a key factor in the 308's marketing strategy. Multiple airbags will be standard, along with a host of electronic stability aids to keep the car on the straight and narrow.

Although official launch details are still under wraps, we understand the 308 has been pencilled in for a world debut at the 2006 Geneva Motor Show. It will arrive in European showrooms that summer, and UK dealers can expect deliveries in the autumn. Prices will be similar to those of the 307.

Πηγή: autoexpress.co.uk



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Ιούλ 2004, 14:35:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολύ ωραίο!!!Razz Razz θυμίζει λίγο ALTEA? Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Ιούλ 2004, 21:51:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχει μάσκα... από που θα τραβάει τον αέρα για την εισαγωγή...? Shocked

Σχεδιαστικά, προχωράει προς το μέλλον, δείχνει μοντέρνο. Αλλά το 307 για εμένα είναι πιο όμορφο, για να μην πω και το 306 με bodykit από kit car ή από το maxi 306 Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2004, 08:40:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Δεν έχει μάσκα... από που θα τραβάει τον αέρα για την εισαγωγή...? Shocked

Σχεδιαστικά, προχωράει προς το μέλλον, δείχνει μοντέρνο. Αλλά το 307 για εμένα είναι πιο όμορφο, για να μην πω και το 306 με bodykit από kit car ή από το maxi 306 Cool


απο εκεί που παιρνει τον αέρα και το 407, ίδιο ειναι... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2004, 11:31:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS έγραψε:
απο εκεί που παιρνει τον αέρα και το 407, ίδιο ειναι... Wink


Τώρα που θα πεταχτώ συνεργείο, θα κοιτάξω λίγο στην αντιπροσωπεία δίπλα να δω τι παίζει με την εισαγωγή, μήπως και βρώ καμιά καλή πατέντα ή ανταλλακτικό που να ταιριάζει στο 206 για το project που θέλω να κάνω Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lucifer (kostas)
Μέλος
Μέλος


206 cc

Ένταξη: 27 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: Ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιούλ 2004, 22:06:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραιο, μελοντικο και μακραν καλητερο αυτο με τους προβολεις ομιχλης.


"Lucifer" is nothing more than an ancient Latin name for the morning star, the bringer of light
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Ιούλ 2004, 09:08:55    Θέμα δημοσίευσης: Re: Peugeot 308 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:






Μάλιστα.........
Για να αρχίζω να φτιάχνω το κομπόδεμα..........


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Daloup-man (Ανδρέας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Honda Civic Vti 160hp '05/96 κόκκινο

Ένταξη: 21 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 327
Τόπος: Αθήνα,Κάτω Πατήσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούλ 2004, 11:46:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα καλά ρε παιδιά,σας αρέσει αυτό το αίσχος??? Shocked Shocked Shocked Confused
Γιατί δε μ'αρέσουν τα τόσο μελλοντικά αυτοκίνητα???? Rolling eyes Rolling eyes



ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ... ΚΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Ιούλ 2004, 13:31:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτό χωρίς τα προβολάκια μπροστά, όντως είναι χάλια.

Αυτό με τα προβολάκια, είναι πολύ όμορφο. (η λεπτομέρεια κάνει την διαφορά αρκετές φορές!!! Wink )



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούλ 2004, 20:24:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άλλη μια scoop photo από το νέο 308.......



Μέχρι να κυκλοφορήσει επίσημα στους δρόμους το 2008,
σίγουρα θα δούμε πολλά ακόμα σχέδια......(όπως έχει γίνει και με το 207...)

Πηγή: autotriri.gr


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Lucifer (kostas)
Μέλος
Μέλος


206 cc

Ένταξη: 27 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: Ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Ιούλ 2004, 20:27:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Άλλη μια scoop photo από το νέο 308.......

Μέχρι να κυκλοφορήσει επίσημα στους δρόμους το 2008,
σίγουρα θα δούμε πολλά ακόμα σχέδια......(όπως έχει γίνει και με το 207...)

Πηγή: autotriri.gr

παντος εαν το 207 δεν αλαξει λιγο την εμφανιση του με βλεπω για 308.


"Lucifer" is nothing more than an ancient Latin name for the morning star, the bringer of light
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιούλ 2004, 05:19:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν είναι από το CC να πας σε 308, καλύτερα να πάρεις ένα John Deere... Καλύτερα θα σου φανεί Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lucifer (kostas)
Μέλος
Μέλος


206 cc

Ένταξη: 27 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: Ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιούλ 2004, 09:31:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Αν είναι από το CC να πας σε 308, καλύτερα να πάρεις ένα John Deere... Καλύτερα θα σου φανεί Razz

John Deere Question Question


"Lucifer" is nothing more than an ancient Latin name for the morning star, the bringer of light
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
xeskepastos (Spyros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 CC 1.6 16V

Ένταξη: 23 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 46
Τόπος: Italy

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιούλ 2004, 14:33:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
John Deere


= Τρακτερ Very happy

Παρεπιμπτοντως, γιατι δεν σου αρε το 207?
Εγω το βρισκω πολυ ομορφο, ειδικα το CC...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lucifer (kostas)
Μέλος
Μέλος


206 cc

Ένταξη: 27 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: Ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Ιούλ 2004, 20:50:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xeskepastos έγραψε:

Παρεπιμπτοντως, γιατι δεν σου αρε το 207?
Εγω το βρισκω πολυ ομορφο, ειδικα το CC...

συγκεκριμενα στο cc δεν μου αρεσει το στησιμο του σηματος μπροστα.
οσο για το κλειστο καλητερα να σκεφτω τι μου αρεσει Twisted evil


"Lucifer" is nothing more than an ancient Latin name for the morning star, the bringer of light
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lucifer (kostas)
Μέλος
Μέλος


206 cc

Ένταξη: 27 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: Ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 00:28:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Αν είναι από το CC να πας σε 308, καλύτερα να πάρεις ένα John Deere... Καλύτερα θα σου φανεί Razz

τωρα που θα κανω οικογενεια τι να κανω?
να διπλωνω τα παιδια και να τα βαζω στο καπο?? Laughing Laughing
πρεπει να σκεφτω και κατι σε οικογενειακο.
πω πω πως γερασαμε τοσο γρηγορα Shocked Shocked


"Lucifer" is nothing more than an ancient Latin name for the morning star, the bringer of light
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 03:11:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να στέλνεις τα παιδιά μαζί με τις αποσκευές με το ΚΤΕΛ Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lucifer (kostas)
Μέλος
Μέλος


206 cc

Ένταξη: 27 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: Ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 14:26:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Να στέλνεις τα παιδιά μαζί με τις αποσκευές με το ΚΤΕΛ Razz

πολυ βαρβαρο μου ακουγεται!!
ασε που θα εχω περισοτερα εξοδα. Laughing Laughing


"Lucifer" is nothing more than an ancient Latin name for the morning star, the bringer of light
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 18:15:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα ρε παιδια μου φαινεται οτι η πεζο (με εξαιρεση το 407) εχει αρχισει να ξεχναει οτι ειναι η σπορτιφ εταιρια του ομιλου PSA!!! To 308, οπως το βλεπω στις φωτο, μου μοιαζει πιο πολυ με πολυμορφικο παρα με σπορτιφ μικρομεσαιο!!! Κοιταξτε λιγο το 306, ειναι σχεδιασμενο το '92 ή '93 (και με τα face-lift που εγιναν στη συνεχεια) και με λιγη "φροντιδα" το αμαξακι μαμαει σε εφανιση ακομα!!! Τι να πω...Οπως εχουν πει πολλοι εδω μεσα, ισως το 206 να ειναι ο τελευταιος των "Μοϊκανων"!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Ιούλ 2004, 19:06:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε κανέναν μας δεν αρέσει κανένα εργοστασιακό αμάξι. Όλοι πάντα θα αναζητάμε ένα aftermarket bodykit, μια αεροτομή, μια ζάντα, ΚΑΤΙ που θα δείξει το αμάξι όπως εμείς ακριβώς το θέλουμε. Γι αυτό και όταν δούμε ένα αμάξι "τούμπανο" σαν αυτό που θέλουμε να αγοράσουμε, αμέσως αυτό που θέλουμε να αγοράσουμε, το θέλουμε περισσότερο, άσχετα αν δε φοράει το bodykit σε αυτό που είδαμε! Wink

Ναι, συμφωνώ πως είναι σαν πολυμορφικά σε σχεδιασμό όλα τα νέα μοντέλα. Ίσως το ότι θέλουν να καταργήσουν ευθείες και γωνείες με καμπύλες μόνο, να οδηγεί στην υπερβολή και έχει ως αποτέλεσμα το "πολυμορφικό" look. Αλλά επειδή οτιδήποτε το δούμε σε φωτογραφία, πάντα χάνει από όταν το δούμε με τα μάτια μας, εγώ θα έλεγα να περιμένουμε μέχρι να το δούμε και από κοντά το 308 πριν το κατακρίνουμε Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Επόμενη
Σελίδα 1 από 22

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2558s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on