PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 308
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Timour21 (Stathis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 306 GTI-6

Ένταξη: 28 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 158
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Νοέ 2005, 11:32:49    Θέμα δημοσίευσης: To νέο 308 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.autoexpress.co.uk/news/60462/peugeot_308_revealed.html

Επιτέλους! Τουλάχιστον αυτό δείχνει να μπορεί να αντικαταστήσει το 306, γιατί το 307 δεν!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Νοέ 2005, 12:50:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο ειναι η μαμα Peugeot μιλησε.Bravo!!!Αν αυτο ειναι το νεο σχεδιο ειναι πολυ καλο.Εχει καποιους τονους σπορτιγ εμφανισης.Το αρχικο σχεδιο του προηγουμενου καλοκαιριου που ειχα δει σε καποιο περιοδικο ηταν τελειως χαλια.Ενα 407 κομενο.Δεν μου αρεσε καθολου σαν ιδεα.Αυτο ειναι κατι μεταξυ απο 206 και C4!!!Ειναι πολυ καλο.Και απο τα λιγα αγγλικα που καταλαβαινω κατι πηρε το ματι για 200 αλογα με κωδικη ονομασια GTi.Πραγματικα αν η φιμες ισχυουν ειμαι για αλλαγη αυτοκινητου.Το μοναδικο σημειο που δεν μου αρεσε ειναι τα πισω φαναρια.Ειναι λιγο μεγαλα αναλογικα παντα.Υπομονη και θα δουμε.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Νοέ 2005, 16:44:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι MOD ας μεταφέρουν τα ποστ εδώ:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=3583 Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Νοέ 2005, 17:58:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H δευτερη φοτογραφια απο το πρωτο Post ειναι τελειως χαλια.Τα φαναρια δεν εχουν καμια σχεση με την πρωτη φοτο.Ειναι πολυ καλο παντως αν και δεν εχει σπορτιφ χαρακτηρα.Ωραια ζαντα.Μακαρι να ειναι στην γκαμα της Peugeot.Θα υπαρχουν διαφορα aftermarket πιστευω που να το κανουν πιο καλο.Οταν βγει με το καλο.Οπως ενα C4 που ειδα απο την Carzone και τα επαιξα κανονικοτατα.Αρκει να μην ειναι ψηλο.Παντως τελευταια παιδια ολες οι εταιριες προς τα εκει προσανατολιζονται.Μερικα παραδειγματα ειναι Altea,Golf,Leon,Civic,307,308(απ'οσο βλεπω),C4 και παρα πολλα ακομα.Τι να πει κανεις.Απλα βγαζουν και μια σπορ εκδοση για το ξεκαρφωμα!!!!Αυτην την εντυπωση που δεινουν.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 01:13:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εντυπωσιακο και αρκετα σπορτιφ!Μπραβο μου αρεσε πολυ!Αντε και με ενα τουρμπο κινητηρα...(ευσεβεις ποθοι)!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 11:13:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το topic με τίτλο "To νέο 308" ενσωματώθηκε στο παρών.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 11:25:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumb right


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Νοέ 2005, 12:44:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

2008 το 308 εεε?

Λες να περιμένω και να μην πάρω το RC? Whistling



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
akatanohtos 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


"Peugeot 307cc 1.6 2005

Ένταξη: 16 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 21
Τόπος: patras

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Νοέ 2005, 18:43:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα παντως καλο μου φαινεται
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tirokomos (Να μας γραφεις...)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 (16v) xs

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 668
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Νοέ 2005, 18:46:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
2008 το 308 εεε?

Λες να περιμένω και να μην πάρω το RC? Whistling
Οπως και να το κανεις...το RC καλυτερα θα πηγαινει......οποτε????? Rolling eyes Wink




ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΜΜΜΜΜΕ ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΑΣΙ ΔΔΔΔΔΔΔΙΑΦΕΡΕΙ....ΕΕΕΕΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΦΦΦΦΑΣΣΣΣΣΣΗ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Νοέ 2005, 15:00:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλα τα θέματα σχετικά με το νέο Peugeot 308 ενώθηκαν με το παρών.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Νοέ 2005, 15:22:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακαρι να ανακοινωθει καμια εκδοση RC για το 308.Ελεγαν οτι κατι τετοιο θα εκαναν και με το 307 αλλα τελικα δεν ειδα τιποτα.Τουλαχιστον ας το δουμε τωρα.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Ιαν 2006, 14:03:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο τελευταίο Τεύχος του Auto Motor und Sport (Νο 386 - 26 Ιανουαρίυ 2006) έχει φωτογραφίες από το μελλοντικό 308 (προς το παρόν μάλλον πρόκειται για photoshop-ιες)...

Το αμάξι είναι πανέμορφο!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Είναι κάτι μεταξύ 206 και 207 αλλά σε πιο κοντή/φαρδιά/μακριά εκδοχή... (=ότι ήταν το 306 σε σχέση με το 106...)

Οι φωτογραφίες υπάρχουν και στο site του περιοδικού εδώ:

http://www.ams.gr/ams/_MAGAZINE/ams_articles.asp?marka=PEUGEOT&category_id=93

Αναφέρει και για έκδοση "RC με 210ps" . . .

Αμήν και πότε ! ! ! ! Worthy


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Ιαν 2006, 14:21:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω μεινει αφωνος.Το αμαξι σπερνει στην κυριολεξια.Λιγο το πισω τζαμι με χαλαει που προεκτινετε και στα πλαγια.Μακαρι να βγει και εκδοση RC με 210 αλογα.Τουρμπατα ομως.Και μια με 250 αν γινετε.Η συνεργασια με την BMW ξερει κανεις μερχι ποτε ειναι?

Σορρυ για το Off Topic


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Ιαν 2006, 10:19:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:


Οι φωτογραφίες υπάρχουν και στο site του περιοδικού εδώ:

http://www.ams.gr/ams/_MAGAZINE/ams_articles.asp?marka=PEUGEOT&category_id=93


Δέν το βλέπω........ Rolling eyes



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Ιαν 2006, 14:15:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
MEMsound έγραψε:

Οι φωτογραφίες υπάρχουν και στο site του περιοδικού εδώ:
http://www.ams.gr/ams/_MAGAZINE/ams_articles.asp?marka=PEUGEOT&category_id=93

Δέν το βλέπω........ Rolling eyes


Λογικό μιας και κάθε φορά που επισκέπτεσε το site εμφανίζει άλλη φωτογραφία.

Κάνε 1-2 refresh και θα το πετύχεις.... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Ιαν 2006, 14:21:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά όπως είναι οι τίτλοι, χαλαρά παραπληροφορούν! Ιδιαίτερα αυτό το περιοδικό το κάνει συχνά. Λίγο σοβαρότητα χρειάζεται. (Τελικά όλοι οι δημοσιογράφοι τα ίδια είναι) Evil



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Ιαν 2006, 15:48:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι εννοεις προεδρε???


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Ιαν 2006, 16:02:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

brz20 έγραψε:
Τι εννοεις προεδρε???


Για τον τίτλο "BMW & PEUGEOT = 308

Σύμφωνα με αυτό, όποιος δεν ξέρει την συνεργασία για τους κινητήρες εύκολα μπορεί να υποθέσει ότι είναι από κοινού μοντέλο...


και συνεχίζει....

"Το γαλλικό μικρομεσαίο με κινητήρες... BMW"

Eνώ είναι προϊόν κοινής συνεργασίας.

Παραπληροφορεί ή δεν παραπληροφορεί ο τίτλος για χάρη εντυπωσιασμού;



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 16 Ιαν 2006, 16:09:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχεις δικιο.Ολοι ξερουμε(τουλαχιστον εμεις εδω)οτι η εξελιξη των κινητηρων εγινε μαζι με την BMW και οχι οτι την εκανε μονη της η γεμανικη εταιρια.Εγω πιστευω οτι ειναι και θεμα του περιοδικου.Γερμανικο ειναι αρα...Καταλαβαινετε!!!!


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Επόμενη
Σελίδα 3 από 22

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1691s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on