PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 308
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
gr_nrg (Chris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 XS 1.6 3d

Ένταξη: 20 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 9
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιούλ 2004, 09:31:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον εχετε δικιο. Το παρακανανε με αυτες τις καμπυλες στην peugeot. Δεν λεω! Ωραιες γραμμες αλλα λιγο πιο τετραγωνες γωνιες (βλεπε καινουριο Α3) δεν θα ηταν ασχημες. Στο 307 μου για παραδειγμα θα μου αρεσε ενα bodykit λιγο massive... Για να μην ξεφευγω κι απο το θεμα μου αρεσει το 308 στο σκιτσο αλλα οχι και στην φωτο! Τα φωτα π.χ. που δεν ειναι μονοκομματα αλλα κανουν ενα "πλατεμα" (σαν την mercedes) μου ερεσει στο σκιτσο γιατι στην φωτο δεν υπαρχει... μην μενουμε στα ιδια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Σεπ 2004, 04:06:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στο σκιτσο μου αρεσε το 308, στην φωτογραφια δεν μου αρεσε... Αλλα αν ειναι να βγει το 2008, ε ειναι ακομα πολυ μακρια (3 χρονια!!!) και σιγουρα δεν μπορω να περιμενω μεχρι τοτε για αμαξι! Οποτε δεν το σκεφτομαι καν!


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 18:24:39    Θέμα δημοσίευσης: Το μελλοντικο Peugeot 308!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aπο το autotriti.gr.................


Το μελλοντικό Peugeot 308
Μικρό 407
Ο διάδοχος του 307, το 308, θα έρθει το 2008 και θα έχει πολλές σχεδιαστικές ομοιότητες με το Peugeot 407.


Tο νέο Peugeot 308 διαθέτει ελκυστική και δυναμική σχεδίαση.


Μετά τη διετία 2001-2002, που μπορεί να χαρακτηριστεί ως άκρως επιτυχημένη εμπορικά για τις δύο εταιρείες του Ομίλου PSA ( Peugeot-Citroen), οι πωλήσεις τους στη Δυτική Ευρώπη για το 2003 παρουσίασαν μείωση της τάξης του 6,5%. Ωστόσο αυτό δε φαίνεται να ανησυχεί την Peugeot, καθώς ήδη προετοιμάζει την παρουσίαση αρκετών νέων μοντέλων. Πέραν του νέου Peugeot 407, το οποίο κυκλοφορεί ήδη στην Ελλάδα, η Γαλλική εταιρεία προετοιμάζει ένα νέο μοντέλο με ονομασία 1007 και τους αντικαταστάτες των 106, 206 καθώς και του 307, ο οποίος θα φέρει την ονομασία 308 και θα λανσαριστεί το 2008. Το αμάξωμα του 308 θα έχει χαμηλότερο ύψος και μεγαλύτερο μήκος από το 307. Οι εκδόσεις αμαξώματος θα είναι πέντε: τρίθυρο, πεντάθυρο, κουπέ καμπριολέ, στέισον βάγκον και σεντάν. Σχεδιαστικά το νέο αυτό μοντέλο διακρίνεται για την αρμονία στη συνύπαρξη των καμπύλων γραμμών και των ακμών σε όλο το μήκος του αμαξώματός του. Τα μεγάλα σε μέγεθος εμπρός φωτιστικά σώματα καθώς και ο ευμεγέθης αεραγωγός στον προφυλακτήρα είναι απολύτως σύμφωνα με τη νέα σχεδιαστική φιλοσοφία της Peugeot, όπως αυτή ορίζεται από το νέο 407. Η απουσία μάσκας αντισταθμίζεται από το μεγάλο λογότυπο που φιλοξενείται στη βάση του καλύμματος για τον κινητήρα, ενώ η σπορτίφ αισθητική του εμπρός τμήματος του μελλοντικού μικρομεσαίου μοντέλου της Peugeot τονίζεται από την έντονη κλίση του παρμπρίζ και τη σχεδίαση του μεγάλου προφυλακτήρα. Στο πλαϊνό τμήμα του αμαξώματος διακρίνονται τα τονισμένα φτερά των τροχών και το νεύρο που διατρέχει τις πόρτες στο ύψος των χειρολαβών. Ο σχετικά μικρός πίσω πρόβολος συμβάλλει στη διατήρηση ενός μεγάλου μήκους μεταξονίου με στόχο την καλύτερη δυνατή χωροταξική διαρρύθμιση του εσωτερικού. Το πίσω μέρος του αυτοκινήτου είναι καλαίσθητο με κύρια χαρακτηριστικά τα κομψά φωτιστικά σώματα και το σήμα της εταιρείας στην πέμπτη πόρτα. Στο εσωτερικό οι χώροι αναμένεται να επαρκούν για τη μεταφορά πέντε ενήλικων επιβατών και ο εξοπλισμός τόσο της άνεσης όσο και της ασφάλειας εκτιμάται ότι θα είναι πλούσιος. Στην γκάμα των κινητήρων οι μέχρι στιγμής πληροφορίες αναφέρουν ότι θα υπάρξουν νέας γενιάς μηχανικά σύνολα 1,4, 1,6 και 2,0 HDI. Οι νέοι κινητήρες θα είναι πιο μικροί σε μέγεθος και πιο "καθαροί" σε εκπομπές ρύπων. Η κατανάλωση αναμένεται να κυμανθεί σε χαμηλά επίπεδα, λόγω του πολύ καλού αεροδυναμικού συντελεστή. Οι βενζινοκινητήρες θα είναι 4κύλινδροι και θα αποτελούν προϊόν συνεργασίας των PSA και BMW. Επίσης, εξελίσσεται ένα καινούργιο κιβώτιο ταχυτήτων έξι σχέσεων, το οποίο θα διαθέτει σειριακή και αυτόματη λειτουργία. Η αποστολή του Peugeot 308 αναμένεται δύσκολη, γιατί θα πρέπει να ξεπεράσει το ιδιαίτερα επιτυχημένο 307, το οποίο φιγουράρει συχνά πυκνά στις πρώτες θέσεις των πωλήσεων.




Eλκυστική είναι η σχεδίαση του πίσω τμήματος του Peugeot 308 όπου διακρίνονται τα καλαίσθητα φωτιστικά σώματα και το σήμα της εταιρείας στην πέμπτη πόρτα. Στο εσωτερικό θα μπορούν να φιλοξενηθούν με άνεση πέντε ενήλικες.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vinman στις Παρ 18 Μάρ 2005, 18:38:19, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 18:33:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε συ φιλε Μανο χαλαρωσε ,εχεις βαλθει να βγαλεις ολα τα μοντελα της Peugeot ομοια με το τουτου σου (407)!Ειδικα το 308 οσες φωτο εχω δει περαν απο το σχεδον ενιαιο καπω με τον προφυλακτηρα και το σημα δεν βλεπω καμια αλλη ομοιοτητα!!!
Χαιρετω φιλικα! Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LEFT στις Σαβ 19 Μάρ 2005, 18:51:15, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 18:36:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LEFT έγραψε:
Ρε συ φιλε Μανθο χαλαρωσε ,εχεις βαλθει να βγαλεις ολα τα μοντελα της Peugeot ομοια με το τουτου σου (407)!Ειδικα το 308 οσες φωτο εχω δει περαν απο το σχεδον ενιαιο καπω με τον προφυλακτηρα και το σημα δεν βλεπω καμια αλλη ομοιοτητα!!!
Χαιρετω φιλικα! Laughing


1.Mε λενε Μανο και οχι Μανθο... Wink Wink
2.Δεν το λεω εγω αλλα το συγκεκριμενο περιοδικο....εγω απλα μια αντιγραφη της δημοσιευσης κανω... Wink Wink...οποτε ισως θα ηταν καλο να διαβαζες πιο προσεκτικα το post για να δεις απο που προερχεται η δημοσιευση... Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 18:56:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα μου αρεσει!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 19:10:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα οχι . αλλα τι περιμενεις εδω σ αρεσει το cc οποτε καταλαβαινω το γουστο σου




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 19:35:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα μου αρέσει πολύ.
Πολύ περισσότεροι από το 307.
Το βρήσκω πιο "μυώδες" και δυναμικό.
Πιο Peugeot!
Ίσως αυτό το μαυρο κομμάτι προφυλακτήρα να μην υπήρχε ή να ήταν κάπως αλλιώς για να είναι πιο διακριτικό αλλά και πάλυ μια χαρά είναι!
Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 19:35:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Xaxa καλη φαση σε μπερδεψα με τον Μανθο!Εγινε φιλε Μανο!Παντως δε συμφωνεις με την αποψη μου περι ομοιοτητας!!!Αλλο το γενικο concept και η αεροδυναμικη που δινει πλεον στα μοντελα και αλλο η ομοιοτητα!
Ουτε και μενα μου αρεσει παντως αρχικα!Αλλα σε καθε μελλοντικο μοντελο τα ιδια λεμε μεχρι που να το συνηθισουμε....ειδικα τωρα που ολο και πιο πολυ τα "χαλανε " τα αυτοκινητα σχεδιαστικα!!
Χαιρετω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 19:45:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
Εμένα μου αρέσει πολύ.
Πολύ περισσότεροι από το 307.
Το βρήσκω πιο "μυώδες" και δυναμικό.
Πιο Peugeot!
Ίσως αυτό το μαυρο κομμάτι προφυλακτήρα να μην υπήρχε ή να ήταν κάπως αλλιώς για να είναι πιο διακριτικό αλλά και πάλυ μια χαρά είναι!
Wink


Μακαρι να μην κανει πολλες αλλαγες στο μοντελο παραγωγης....οντως ειναι ωραιο.... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 20:11:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μερικά preview ακόμα

3πορτο όπου με μπερδεύει (χωρίς να με "χαλάει" απαραίτητα) λίγο το κάτω μερος της πότρας του πορτμπαγκαζ που κάνει αυτό το γώνιασμα.


Station Wagon (εδώ έχει πέσει τρελό πηοτοσηοπ) αλλά έχει γίνει πολύ καλο
Μεγέθυνση

καιαιαιαιαι (Χαστε την μπαλα, το τέρμα, το γήπεδο κλκπ κλπ)
CC!!!
Μεγέθυνση

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ (αν και photoshop....)
307_Lucifer μήπως σου αρέσει???
Λέω μήπως????

Και επειδή μου άρεσε πολύ να και μία μικρή φώτο ακόμα!



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 20:15:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το 308cc το ειχα δει και εγω σε ενα περιοδικο πριν καμποσο καιρο και μου ειχε κανει τρομερη εντυπωση η εμφανιση του....ειναι πανεμορφο... Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 20:15:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tο 308 cc θα ελεγα οτι ειναι μια ''βαφλα''..καταπληκτικο..αλλα λιγο χειροτερο απο ο 206cc Wink Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 20:19:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το τριθυρο μαλιστα αν και μου μυριζει golfιλα . C4 και παλι C4 ειναι μπροστα το αυτοκινητο




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάρ 2005, 10:57:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...επισης για το τριθυρο μοντελο οπως ειχα διαβασει,θα υπαρξει και ενας κινητηρας ''εκπληξη'',που θα τονιζει ακομα πιο πολυ την σπορ εικονα του μοντελου και μηχανικα πλεον.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάρ 2005, 11:24:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακάρι!
Από την γκάμα του 307 είναι αυτό που λείπει.
Αν η συνεργασία με την BMW επεκταθεί και στα 2 λίτρα (πέραν του 1,6 valvetronic turbo) ϊσως δούμε κάτι πολύ καλό....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Μάρ 2005, 13:36:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LEFT έγραψε:
Ρε συ φιλε Μανο χαλαρωσε ,εχεις βαλθει να βγαλεις ολα τα μοντελα της Peugeot ομοια με το τουτου σου (407)!Ειδικα το 308 οσες φωτο εχω δει περαν απο το σχεδον ενιαιο καπω με τον προφυλακτηρα και το σημα δεν βλεπω καμια αλλη ομοιοτητα!!!
Χαιρετω φιλικα! Laughing



ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ σας ξέφυγαν οι ζάντες (17'' ή 18'')που τις φοράει το 407 στην έκδοση sport Wink



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Stevon στις Δευ 21 Μάρ 2005, 10:29:30, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάρ 2005, 22:41:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
Μακάρι!
Από την γκάμα του 307 είναι αυτό που λείπει.
Αν η συνεργασία με την BMW επεκταθεί και στα 2 λίτρα (πέραν του 1,6 valvetronic turbo) ϊσως δούμε κάτι πολύ καλό....


Και αυτο να μην γινει(2λιτρος) πιστευω οτι ο 1,6 valvetronic turbo δεν θα ειναι κακος... Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάρ 2005, 09:52:57    Θέμα δημοσίευσης: Μάνθο! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γάτος είσαι ρε Μάνθο!
Αυτήν την μάσκα θέλω ακριβώς για το 307 μου....

Άντε να δούμε ποιός θα βγάλει κάτι παρόμοιο....γιατί από αντιπροσωπεία θα μας κόψουν τον λοκω..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάρ 2005, 13:32:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ όμορφο το 308!!
Αυτές οι πινελιές του στυλ 407 το κάνουν πολύ ωραίο! Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Επόμενη
Σελίδα 2 από 22

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1468s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on