PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Οβαλ ηχεία στην εταζιέρα
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούν 2004, 19:18:48    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Οβαλ ηχεία στην εταζιέρα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υστερα απο πολλες μαχες με τον εαυτο μου περι εταζιερας(το εγραψα σωστα; Rolling eyes )λεω να την τρυπησω και να πεταξω 2 οβαλακια.για ραδιο σι ντι εχω το jvc lhd 501 και μπροστα τα peerless d6,πισω στις πορτες εχω 2 pioneer 13αρια νομιζω που μαλλον θα τα σουταρω.ακουω τα παντα.περιμενω προτασεις μεχρι 200 ευρω.μαλλον δεν εχω σκοπο για ενισχυτη-sub λογω του χωρου.τι προβλημα θα εχω με την εταζερα;ευχαριστω!!!! Laughing Laughing Laughing


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούν 2004, 19:27:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επισης μπορει να μπει απο πανω απο τα ηχεια πανι ωστε να μην φαινονται καθολou;δηλαδη να περνα ο ηχος κανονικα και να επενδυσει ολη την εταζερα χωρις να προεξεχουν καθολου


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούν 2004, 20:41:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε για την εταζιέρα μην ανησυχείς καθόλου! Έκανες την πιο σωστή επιλογή! Wink Σ' εμένα δεν χτυπιέται ούτε πηδάει καθόλου. Πιστεύω πως θα μείνεις απόλυτα ικανοποιημένος από το αποτέλεσμα. Χώρια που ο ήχος θα "εκτονώνεται" καλύτερα. Τώρα για ηχεία μέχρι 200 Ευρώ υπάρχουν πάρα πολλές επιλογές. Σε βαθμό που να σε πιάνει ευχάριστος πονοκέφαλος Very happy
Μια επιλογή είναι να πάρεις και ένα ζευγάρι peerless για πίσω αφού έχεις και μπροστά,αν έχεις μείνει ικανοποιημένος βέβαια από αυτά. Wink
Ελπίζω διαβάζοντας λίγο από τα παρακάτω Links να πάρεις μερικές ιδέες... Smile
www.caraudioforum.gr
www.kalogeropoulos.gr
Καλή επιλογή! Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούν 2004, 21:25:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μακαρι γιατι πολλοι λενε οχι ηχεια στην εταζερα αλλα με ενισχυτη και σαμπ το κοστος ανεβαινει πολυ.για τα jbl τι λετε;οπως καταλαβαινετε αφου δεν θα παιξει σαμπακι(μαλλον) αυτο που με ενδιαφερει ειναι το ποιοτικο μπασο απο τα οβαλ.


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούν 2004, 21:45:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο κάθε ένας έχει τις απόψεις του. Σίγουρα δεν θέλω να κάνω τη δουλειά του επαγγελματία(δεν έχω τέτοιο σκοπό Wink ) και γι αυτό δεν θα κριτικάρω...
Εγώ θέλω απλά να ακούω την ωραία μου μουσικούλα μέσα στο ωραίο μου αμαξάκι. Τι έκανα; Κάρφωσα 4 ηχεία,έβαλα το ραδιο-CD-MP3 player και τον ενισχυτάκο και ακούω μουσικούλα! Πολύ απλό!
Όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων. Μπες σε ένα 206 που έχει 4 ηχεία και άμα σου αρέσει προχώρα Wink
JBL έχει φίλος συν-forumίτης από εδώ και μπορώ να πώ πως είναι άψογα τα ηχειάκια! Βάγγοοοοοοοοοοοοοοοο!!! Άντε πάλι promotion σου έκανα ρε μπαγάσα!! Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούν 2004, 23:47:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν αργότερα σκέφτεσαι για sub, ή αν όντως σκέφτεσαι για δυνατά οβάλ πίσω, τότε άλλαξε την εταζέρα και βάλε φτιαχτή. Το κόστος έγκειται στα €50 αλλά το ηχητικό αποτέλεσμα είναι σαφέστατα καλύτερο. Αν θέλεις μπορώ να σου βρώ τιμές και από τί φτιάχνεται η εταζέρα πίσω! Wink (Η καλύτερη επιλογή είναι φτιαχτή και από ξύλο. Είναι βαρυά αλλά λέει Wink )



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2004, 08:10:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
JBL έχει φίλος συν-forumίτης από εδώ και μπορώ να πώ πως είναι άψογα τα ηχειάκια! Βάγγοοοοοοοοοοοοοοοο!!! Άντε πάλι promotion σου έκανα ρε μπαγάσα!! Laughing Laughing Laughing



JBL.... Thumb right
κατά τη γνώμη μου κορυφαία ηχεία, με μεγάλη αντοχή και τα οποία συνεργάζονται τέλεια με το 12ιντσο sub και τους δυο Cadence ενισχυτές στο πορτ-μπαγκάζ μου......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2004, 13:08:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα μπορεσωνα τα κανω χωνευτα αν η εταζερα ειναι χωνευτη;οπως ειπα θα ηθελα να μην φαινονται καθολου.αν βεβαια γινεται.δηλαδη αντι να ειναι στην επιφανεια της εταζερας,να υπαρχει πατουρα και να ειναι λιγο πιο μεσα.ελπιζω να εγινα κατανοητος.θα μπορουσα να μαθω και τιμουλα στο περιπου με επενδυση σαν αυτη που εχει η τωρινη εταζερα.το ξυλο τι μειονεκτηματα εχει που ειναι βαρυ;τριγμοι,επιβαρυνση της πορτας πισω;


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2004, 16:52:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να τα βάλεις χωνευτά, θέλει και κάποιο πάχος η εταζέρα. Η εργοστασιακή δυστυχώς θα πρέπει να αλλαχθεί (κατά την ταπεινή μου γνώμη!). Με πιο παχιά εταζέρα, θα έχεις και περισσότερο βάρος. Όσο για την επένδυση, ρώτα έναν ταπετσέρη. Επίσης μπορείς να πάρεις ύφασμα της αρεσκείας σου και να την ντύσεις εσύ ακριβώς όπως θέλεις. Το ξύλο πιο πολύ πλεονέκτημα έχει λόγω μόνωσης, παρά μειονέκτημα λόγω βάρους. Οι τριγμοί θα υπάρχουνε, εάν το χώνεις συνέχεια στα τέρματα της έντασης και σε τραγούδια με μπάσο! Wink

Επίσης η εταζέρα δεν ακουμπάει στις πίσω πόρτες, οπότε δεν έχεις πρόβλημα. Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2004, 19:04:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν ειναι για χωνευτο εννοειται πως μιλαμε για νεα κατασκευη.για το βαρος που μου ειπατε εννοειτε πως θα επηρεασει το αυτοκινητο;παραλογο μου φαινεται για τις επιδοσεις(εελα αλεκο,ποσοοοοοο;χαχαχαχαχα Laughing Laughing ).οταν ελεγα για την πισω πορτα εννοουσα το πορτ μπαγκαζ.μηπως επηρεασει το βαρος της τα αμορτισερακια που εχει για να ενεβοκατεβαινει.επισεις μηπως σπασει τις βασεις που πατα η εταζερα;οποιος την εχει αλλαξει ας απαντησει παρακαλω.


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2004, 21:42:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα αμορτισεράκια δεν νομίζω να τα επηρεάσει. Άλλωστε, το πορτ μπαγκάζ το χρησιμοποιούμε ελάχιστα! Wink Για το βάρος, σιγά τις επιδόσεις που θα χαλάσεις. Σκέψου πως όταν θα μπούνε μέσα τα ηχεία, ο/οι ενισχυτής/ες, το sub με την κούτα του... Το βάρος της εταζέρας θα είναι αμελητέο Razz

Για να σπάσουνε οι βάσεις της δεν νομίζω. Αυτός ο φίλος μου που ανέφερα πιο πάνω, έχει ένα Suzuki στο οποίο έχει βάλει αρκετά καλό ηχοσύστημα, και με τραγουδάκια που του έχω πάει με βρωμόμπασσο, η εταζέρα ακόμα καλά κρατεί! Cool Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούν 2004, 09:03:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αρα το μονο μειον της εταζερας ειναι το κοστος,σωστα;επισης αλλοι λενε πως τα οβαλ της cadence ειναι κορυφαια και με καλη ευαισθησια και αλλοι λενε οτι ειναι ψιλομαπα γιατι χαλανε.τα εχει κανεις να μου πει τις εντυπωσεις του;


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούν 2004, 13:58:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ για cadence θα προτιμήσω σίγουρα ενισχυτή όταν έρθει η ώρα μου Cool

Για ηχεία δεν ξέρω. Τα Magnat οβάλ με crossover, έχουνε καθαρότατο ήχο και πολύ όμορφο μπάσσο. Αν θέλεις μπορώ να σου δώσω κωδικούς να τα ψάξεις! Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούν 2004, 14:11:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για στειλε για στειλε.δεν τα εχω ακουσει αν και σαν να εχω την εντυπωση πως δεν συγκρινονται με jbl και cadence.μπορει βεβαια να κανω και λαθος γιατι τωρα αρχισα ναψαχνω για οβαλ.παντως στειλε να το ψαξω


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούν 2004, 19:52:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Αν αργότερα σκέφτεσαι για sub, ή αν όντως σκέφτεσαι για δυνατά οβάλ πίσω, τότε άλλαξε την εταζέρα και βάλε φτιαχτή. Το κόστος έγκειται στα €50 αλλά το ηχητικό αποτέλεσμα είναι σαφέστατα καλύτερο. Αν θέλεις μπορώ να σου βρώ τιμές και από τί φτιάχνεται η εταζέρα πίσω! Wink (Η καλύτερη επιλογή είναι φτιαχτή και από ξύλο. Είναι βαρυά αλλά λέει Wink )



Δεν νομιζω να ειναι μονο 50euro αλλα τελος παντων... Confused μπορεις να το κανεις μονος σου με ξυλο κοντρα πλακε θαλασσης το οποιο δεν ειναι καθολου πιο βαρυ οπως ειπε ο Σταυρος!Για να το κανεις αυτο θα πρεπει να πας σε καποιον τεχνικτη και να κοψει ενα τετοιο κοματι οπως ακριβως ειναι η εταζερα σου τωρα!Αυτο θα θελει μετα πολυ προσωπικη δουλεια και απο οτι εχω ακουσει δεν μπορει ο καθενας να την κανει αυτην γιατι χρειαζοντε ειδικευμενες γνωσεις περι ηχου για να το πετυχεις!
Η αλλη λυση ειναι μια ετοιμη,αν μπορεσεις και βρεις,καπου στα 100ευρα!Για αυτο να απευθυνθεις σε καποιο μαγαζι caraudio!

Κατα την ταπεινημου,παντα,γνωμη δεν θα χρειαστεις αλλη εταζερα...και αυτη ειναι πολυ καλη!Κια εγω καποτε ηθελα να φτιαξω μια,ψαξε λιγο καλητερα υπαρχει ενα δικο μου τοπικ με προβληματα που δημιουργησε το παραπανω βαρος των ηχειων στην εταζερα και βρεθηκαν λυσεις!!! Very happy


Οσο για τα ηχεια προσωπικες αποψεις ειναι του καθενος αν και αυτα που ειχες διαλεξει ειναι πολυ καλα!!!! Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούν 2004, 10:21:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω πολυ τους παντες.η αληθεια ειναι πως με την εταζερα θα κοιταξω να την φτιαξω αν ειναι μονος μου.θα ψαξω να βρω πληροφοριες περι ηχου και θα προχωρησω.ετσι και αλλιως δεν πιστευω να διαφωνει κανεις πως αρκετοι εγκαταστατες δεν ξερω οσα θα επρεπε περι τοποθετησης...ευτυχως δεν εχω καποια δυσαρεστη εμπειρια αλλα εχω ακουσει ποοοοοοοοολλλλλλλλλαααααααααααα...θα ενημερωσω οταν υπαρχει εξελιξη του προτζεκτ.


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ice gus (ΚΩΣΤΑΣ)
Μέλος
Μέλος


206 1.6(8v)xs 2000

Ένταξη: 17 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: ΕΞΑΡΧΕΙΑ-ΕΛΕΥΣΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούν 2004, 14:41:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε Μανο εγω εχω εγκαταστησει μονος μου οβαλ ηχεια στην εταζιερα
στρογγυλα 13αρια στις πορτες και τελικο τετρακαναλο που τα οδηγο ολα.
cd jvc αλλα δεν θυμαμαι μοντελο.
επειδη ειμαστε σχετικα κοντα < ΕΛΕΥΣΙΝΑ ειμαι εγω> μπορω αν θελεις να σε βοηθησω. για οτι θελεις στειλε π.μ.


Image hosted by Photobucket.com ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούν 2004, 14:45:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ice gus έγραψε:
φιλε Μανο εγω εχω εγκαταστησει μονος μου οβαλ ηχεια στην εταζιερα
στρογγυλα 13αρια στις πορτες και τελικο τετρακαναλο που τα οδηγο ολα.
cd jvc αλλα δεν θυμαμαι μοντελο.
επειδη ειμαστε σχετικα κοντα < ΕΛΕΥΣΙΝΑ ειμαι εγω> μπορω αν θελεις να σε βοηθησω. για οτι θελεις στειλε π.μ.


Ασχετο αλλα μια που εισαι απο Ελευσινα , ξερεις κανα μαγαζι εκει ΚΑΤΣΑΜΠΙΔΗΣ ?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
manaros (manos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT(mini)

Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 539
Τόπος: Χαιδαρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούν 2004, 20:37:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ice guz για εξηγησε λιγο τι εχεις γιατι δεν μου βγαινουν.13αρια παιρνουν οι πισω πορτες συν τα οβαλ στην εταζερα ισον 4 ηχεια.υποθετω πως εχεις και μπροστα 2 αρα 6.πως παιζουν ολα με τον 4καναλο.εκτος και αν τα 2 (τα 13αρια μαλλον) παιζουν απο την πηγη και τα αλλα 4 απο ενισχυτη.η εκτος και αν δεν εχεις μπροστα ηχεια.η εκτος και αν μπροστα εχεις τα 13αρια(γιατι).τι μαρκα ειναι τα οβαλ;αυριο το βραδυ πιθανοτατα να περασω απο ελευσινα το βραδακι.αν ειναι θα στειλω πμ να βρεθουμε.αρκει βεβαια να μπορεις και συ


207 project Mini
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Ιούν 2004, 09:33:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπροστά δεν μπαίνουν 13άρια αλλά 16.5".
Πίσω είναι που μπαίνουν 13άρια.


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1449s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on