PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Michelin Pilot Exalto PE1 & PE2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2004, 08:27:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σίγουρα η πλειοψηφία αυτων που έβαλαν τα πρώτα exalto είναι ευχαριστημένοι με μόνη εξαίρεση τον θόρυβο. Θα πρέπει να περιμένουμε λίγους μήνες για να δούμε τι ψάρια πιάνουν τα νεα exalto στους Ελληνικούς δρόμους καθώς είναι πολύ καινούργια στην αγορά.

Πάντως κάτι μου λέει ότι με εξαίρεση την τιμή του (?) θα είναι άλλο ένα top ελαστικό απο την Michelin. Wink


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2004, 09:25:24    Θέμα δημοσίευσης: Re: Michelin Pilot Exalto PE2 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nemo έγραψε:
Δεν ξέρω πραγματικά τι από τα δύο να βάλω... Ο λαστιχάς μου λέει Michelin, αλλά αυτός μπορεί να το λέει επειδή έτσι τον συμφέρει... Και τα δύο τα βρίσκω στα 130 euro το κομμάτι τοποθετημένα...


Το μόνο που ξέρω (από λαστιχάδες) είναι ότι η Michelin είναι από τις εταιρείες που δεν αφήνουν μεγάλο ποσοστό κέρδους στους λαστιχάδες, γι'αυτό και δεν την προωθούν ιδιαίτερα.

Εγώ πριν δύο χρόνια είχα τα πρώτα τα Exalto. Άριστο λάστιχο σε όλες τις συνθήκες, δε με πρόδωσε ποτέ. Απλά έκανε λιγάκι θόρυβο μετά τα 20.000 χλμ.

Πριν δύο εβδομάδες τα άλλαξα και έβαλα τα ίδια, από τις τελευταίες παρτίδες, όπως μου είπε ο λαστιχάς, αλλά εγώ επέμενα για τα ίδια. Cool




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2004, 09:41:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Μην πω τι κανει η Michelin


Τα νεα Exalto απο 15αρα ζαντα και πανω..Για τους φτωχους με τις 14αρες παραμενει το παλιο Exalto.


Δεν πειραζει.....Θα γυρισει ο τροχος και θα στριψει και ο φτωχος


Μάκη, τα παλιά Exalto θα βγαίνουν σε ταχύτητα V μόνο, όπως μου είπε ο λαστιχάς μου.

Εγώ φόρεσα μία από τις τελευταίες παρτίδες ταχύτητας Η, διορθώνω τώρα ταπεινά το προηγούμενο post μου. Embarassed [/img]




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2004, 09:50:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Τα V θελω Στεφανε...μια χαρα μου κανουν 185/55/14 V

Μια χαρα..αν ριξουν και λιγο την τιμη που σ αυτη την διασταση ειναι πιο ακριβα απο τα 195/50/15 θα ειμαστε super


Οι τιμές για το συγκεκριμένο λάστιχο έχουν μειωθεί αισθητά.

Πριν δύο χρόνια τα έβαλα 310E, τώρα 275 κι άκουσα και για 255!

Ψάξτο και θα βγεις κερδισμένος! Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2004, 10:26:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

195/45/15 78V
195/55/15 85V (available august)
205/45/16 83W


http://www.michelinman.com/assets/pdfs/PilotExaltoPE2.pdf

http://www.michelinman.com/catalog/tires/MichelinPilotExaltoPE2.html


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nemo (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 CC ROLAND GARROS

Ένταξη: 29 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2004, 11:15:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TONY PAP έγραψε:
195/45/15 78V
195/55/15 85V (available august)
205/45/16 83W


http://www.michelinman.com/assets/pdfs/PilotExaltoPE2.pdf

http://www.michelinman.com/catalog/tires/MichelinPilotExaltoPE2.html


Το 205/45/16 βγαίνει και με δείκτη V. Εγώ λέω να βάλω αυτό γιατί το W δε νομίζω να αποδώσει καλά με 1.600 κυβικά...Το W είναι για τον φίλο τον Kouzman...


nEmO
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nemo (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 CC ROLAND GARROS

Ένταξη: 29 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2004, 09:28:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Αντε να τα ξαναγραψω

Ο δεικτης ταχυτητας δεν εχει να κανει με το ποσο γρηγορα ζεσταινεται το λαστιχο πραγμα το οποιο εξαρταται καθα απο την γομα του αλλα με το ποσο ο σκελετος του μπορει να παραμεινει σταθερος χωρις στρεβλωσεις μεχρι τα χαω που καθοριζει ο δεικτης.Επισης οσο πιο στιβαρα πλαινα εχουμε με μια μαλακη γομα τοσο καλυτερο στριψιμο εχουμε γιατι δεν μαγουλιαζει γρηγορα το λαστιχο στις στροφες και μπορει να διατηρησει μεγαλες γωνιες αποκλισης.Αν υπαρχουν σε W και δεν εχουν μεγαλη διαφορα στην τιμη βαλτα και δεν θα το μετανοιωσεις.


Aυτό ομολογώ ότι δεν το ήξερα... 10 euro διαφορά στο κομμάτι έχουν... Τότε πάω για τα W... Thanks


nEmO
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιούν 2004, 16:40:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aυτα φοραει το Clio μου.Λιγο υπομονη και απο δευτερα που θα το βγαλω πινακιδες και θα το δοκιμασω θα σας πω.

.....τωρα θα μου πει κανεις μετα απο τα σλικ στο 106 τι να μου πουνε τα βολτισια αλλα λεμε τωρα...Εχω καιρο να οδηγησω βολτισια λαστιχα Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιούν 2004, 20:25:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο παίρνω τα βουνά και τα λαγκάδια και δεν γυρνάω σπίτι μου τα βράδια έγραψε:
Aυτα φοραει το Clio μου.Λιγο υπομονη και απο δευτερα που θα το βγαλω πινακιδες και θα το δοκιμασω θα σας πω.

.....τωρα θα μου πει κανεις μετα απο τα σλικ στο 106 τι να μου πουνε τα βολτισια αλλα λεμε τωρα...Εχω καιρο να οδηγησω βολτισια λαστιχα Confused

Εμ βέβαια... Τόσο καιρό που ήσουν επαγγελματίας πιλότος που να συμβιβαστείς με το επάγγελμα του σκουπιδιάρη... Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nemo (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 CC ROLAND GARROS

Ένταξη: 29 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούν 2004, 13:40:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν τα λαστιχα μπήκανε την Παρασκευή... Η τετράδα στοίχησε 520 ευρώπουλα τοποθετημένα τελική τιμή και μάλιστα σε 4 άτοκες δόσεις με την κάρτα... Μπήκε η διάσταση 205/45/16 με κατηγορία W... To λάστιχο πατάει πολύ καλά και είναι αθόρυβο ακόμα και στα 200+ χλμ. καμία σχέση σε αυτόν τον τομέα με το προηγούμενο exalto... Έχω κάνει 400χλμ. μέχρι στιγμής με τα νέα λάστιχα... Νεώτερα σε λίγες μέρες που θα έχω ακόμα πιο ολοκληρωμένη άποψη... Αυτό που μου έκανε μεγάλη εντύπωση είναι ότι απορροφούν μεγάλο μέρος τον κραδασμών χωρίς έτσι να χτυπάει άσχημα η ανάρτηση στις λακκούβες. Σε αυτό τον τομέα είδα πολύ μεγάλυ διαφορά από τα προηγούμενα goodyear f1 gds-2...


nEmO
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούν 2004, 14:15:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περιμενω εντυπωσεις απο το στριψιμο...Λογικο ειναι παντως να ειναι πιο στιβαρα στις λακκουβες...ειπαμε δεικτης W-πιο σκληρος σκελετος και πλαινα με την γνωστη μαλακη γομα των Michelin

Με γεια σου


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούν 2004, 15:34:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

400km με νέα λάστιχα και διακοσάρισες?Και μετά γκρινιάζουμε ότι μας φταίνε οι λακκούβες και τα πεζοδρόμια.


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούν 2004, 16:48:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε μαγκες ξερετε ποιος φερνει Nitto στην Αθηνα?
Ο δικος μου ο λαστιχας δεν φερνει... Rolling eyes Rolling eyes

ψαχνω για τα 555R μαλλον και ενα σετ 15αρες σιδερενιες ζαντες που ομως πρεπει να ειναι 7 ιντσες φαρδος τουλαχιστο (δεν χωρανε τα 4πιστονα...)





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούν 2004, 17:00:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kouzman έγραψε:
ρε μαγκες ξερετε ποιος φερνει Nitto στην Αθηνα?
Ο δικος μου ο λαστιχας δεν φερνει... Rolling eyes Rolling eyes

ψαχνω για τα 555R μαλλον και ενα σετ 15αρες σιδερενιες ζαντες που ομως πρεπει να ειναι 7 ιντσες φαρδος τουλαχιστο (δεν χωρανε τα 4πιστονα...)


Από ότι βλέπω,το 555R βγαίνει μόνο σε 275/60 και 275/50 (από 7.5'',σε καλύπτει).Ντήλερ δύσκολα θα βρεις...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nemo (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 CC ROLAND GARROS

Ένταξη: 29 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούν 2004, 10:00:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Εγω τα Α539 τα φοραω 7000 αλλα ακομα δεν 200αρισα !


Η ζωή αρχίζει στα 200!!! Very happy
Πάντως πέρα σπό την πλάκα δεν έκανα ούτε απότομα φρεναρίσματα ούτε επιταχύνσεις 0-100 στους κόφτες... Απλά έτυχε να πάω ένα ταξίδι το σ/κ και να βγώ στην εθνική αυτό είναι όλο... Εκεί τα ατίθασα γαλλικά άτια δεν κρατιόντουσαν!!! Cool


nEmO
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nemo (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 CC ROLAND GARROS

Ένταξη: 29 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούν 2004, 10:17:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παραθέτω νέες εντυπώσεις για το λάστιχο... Λοιπόν κρύο απόδίδει γύρω στο 80% των δυνατοτήτων του μόλις ζεσταθεί γίνεται κόλλα!!! Είναι σαφώς ανώτερο από το goodyear f1 gds-2 που φόραγε μαμά το αυτοκίνητο. Ακόμα και κρύο αποδίδει καλύτερα από το παλιό f1... Ζεσταίνεται πιο γρήγορα και είναι πιο αθόρυβο... Δεν έχω πια το τρεμόπαιγμα στο τιμόνι που είχα στις απότομες επιταχύνσεις όπου χανόταν η ελκτυκή πρόσφυση και βέβαια στις στροφές πατάει επίσης καλύτερα... Σε συγκεκριμένη στροφή που πέταγε κώλο το αμάξι στα 80 και έμπαινα με ανάποδα τώρα μπαίνω με 95+ και στρίβει τρένο... Μένει να δοκιμαστεί στη βροχή... Επίσης θέλω να δώ πώς θα είναι μετά από κάνα χρόνο. Το κατά πόσο θα έχει σκληρήνει δηλαδή... Πάντως νομίζω ότι είναι αρκετά καλή επιλογή...

Και μια ερώτηση... Ο λαστιχάς είπε να βάζω 32psi μπροστά 30psi πίσω... Νομίζω ότι έτσι θα φαγωθούν πολύ γρήγορα τα πλαινά στα μπροστινά λάστιχα... Καμία ιδέα??? Η peugeot δίνει 2,3 bar (34psi) μπρος πίσω για το CC με 16άρες ζάντες...


nEmO
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούν 2004, 10:35:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να βαλεις 34 μπρος-πισω αμεσα


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nemo (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 CC ROLAND GARROS

Ένταξη: 29 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 55
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούν 2004, 11:11:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Να βαλεις 34 μπρος-πισω αμεσα


Αυτό σκεφτόμουν και εγώ... Τhanks my friend...


nEmO
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Νοέ 2004, 22:26:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάντως βάζω 36-36 psi για τα 195/55ΗR15 Conti SportContact.

Για χαμηλότερα προφίλ θα σας σύστηνα περισσότερη πίεση.


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
206gti (Στέφανος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 28 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: Άρτεμις (Λούτσα Αττικής)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 17 Νοέ 2004, 11:17:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδιά μία ερώτηση για τα εξάλτο. είναι μαλακά πολύ στα πλάγια? κόβονται εύκολα σε λακούβες ή επαφή με πεζοδρόμιο?


FUN IS NOT A STRAIGHT LINE...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 4 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1962s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on