PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

307 - Βελτίωση για 307 1.6 16V
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
jtheogr (John)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 1.6 16V

Ένταξη: 08 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 12:57:12    Θέμα δημοσίευσης: 307 - Βελτίωση για 307 1.6 16V Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειμαι κάτοχος ενός 307 1.6 16V , γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος απο το αυτοκινήτο.

Απλά ψάχνω να βρώ ένα πρόγραμμα αξιόπιστο να ανεβάσω το κόφτη και να του δώσω λίγο πιο πολύ δύναμη ψηλά.


Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Υ.Γ. Ο εγκέφαλος είναι Bosch τρίφυσος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
frixos (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307 1,6 XS

Ένταξη: 27 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 74
Τόπος: Σπίτι μου (Αθήνα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Ιούν 2004, 00:23:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Για μενα ενας μονο εχει αξιοπιστο προγραμμα για Bosch αυτη την στιγμη εξελιγμενο επανω στο αυτοκινητο του Sidobre και με φτιαγμενους και τους χαρτες του ηλεκτρονικου γκαζιου(πεταλουδα).Υπαρχουν και αλλοι βελτιωτες απλα μιλαω για προγραμμα που ηταν εξελιγμενο και περασμενο σε αυτοκινητο που εχω οδηγησει και μου εκανε παρα πολυ καλη εντυπωση.Αν ενδιαφερεσαι μπορουμε να τα πουμε με pm


Εάν δεν σου κάνει κόπο, επειδή με ενδιαφέρει και εμένα το θέμα λόγω ίδιου αυτοκινήτου, κάνε copy paste τον μήνυμα που θα στείλεις στον jtheogr.
thanks εκ των προτέρων Very happy Very happy
Δημήτρης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
beck18 (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 09 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούν 2004, 19:08:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

file mou na se rotiso kati exo ena 206 kai ayrio tou bazo kinitira apo 307 1600 16v posous hp einai o kinitiras?emena mou eipan oti einai 117 aloga alla mou fanikan iperbolika!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούν 2004, 19:31:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: 307 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

beck18 έγραψε:
file mou na se rotiso kati exo ena 206 kai ayrio tou bazo kinitira apo 307 1600 16v posous hp einai o kinitiras?emena mou eipan oti einai 117 aloga alla mou fanikan iperbolika!!!


Δεν είναι υπερβολικά είναι μια απόδοση που την έχουν δεί αρκετοί
Το εν λόγω μοτέρ δίνει απο 112 εώς 118 αλόγατα -αναφορές παιδιών που έχουν δυναμομετρήσει .
Θα μπεί και το κιβώτιο του 307?


Με την ρόδα στον αέρα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jtheogr (John)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 1.6 16V

Ένταξη: 08 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 8

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2004, 08:21:26    Θέμα δημοσίευσης: 307 1.6 16V Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

beck18 έγραψε:
file mou na se rotiso kati exo ena 206 kai ayrio tou bazo kinitira apo 307 1600 16v posous hp einai o kinitiras?emena mou eipan oti einai 117 aloga alla mou fanikan iperbolika!!!

Δεν ξέρω να σου πώ πόσους ίππους είναι ο κινητήρας αυτός.Αυτό που έχω δεί είναι ότι ο κινητήρας σε σχέση με άλλους 1.6/16ν είναι απο τους καλύτερους της αγοράς και πιθανόν ο καλύτερος σε όλους τους τομείς.Απλά αναφέρω ότι ο κινητήρας δείχνει πιό δυνατός και ζωντανός απο αυτόν της ALFA 147 1.6/16V 120HP, να ξέρεις ότι και το σαζμάν παίζει το ρόλο του.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sayras (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 1.6 XSi 16V

Ένταξη: 23 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: IOANNINA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2004, 14:03:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΣΕ 307 1.6 ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΘΩΣ "ΜΠΕΡΔΕΥΑΝ" ΤΟ ΜΟΤΕΡ. ΓΙΑ 307 ΜΕ 118 ΑΛΟΓΑ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΜΕΝΟ (ΣΤΟΝ ΣΤΡΟΦΑΛΟ) ΜΙΑ ΣΚΟΥΠΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ (ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ 600 ΕΥΡΩ) ΤΟ ΕΦΤΑΣΑΝ 126 ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ. ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΧΑΜΗΛΑ. ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑΤΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΝ ΣΕ ΠΑΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΑΛΑΒΗ.


Sayras
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2004, 14:30:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακη ποιοι βελτιωτες ξερουν να πειραξουν και τους 4 χαρτες? καλο θα ηταν να τους ξερουμε ολοι. Wink





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2004, 14:38:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σνιφ σνιφ ....Λιοσιων μου μυριζει !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sayras (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 1.6 XSi 16V

Ένταξη: 23 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: IOANNINA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2004, 14:40:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MAKH ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΑΠΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΓΚΑΖΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΕΚΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΑΠΟ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ? ΠΑΝΤΩΣ ΣΚΟΥΠΑ ΚΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΣΕ 307 XSi 1.6 ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ 1.3 RALLYE (ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΟ 125) ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ 307 ΠΑΡΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ... ΨΗΛΩΣΗΚΩΝΕΙ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ.


Sayras
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
frixos (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307 1,6 XS

Ένταξη: 27 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 74
Τόπος: Σπίτι μου (Αθήνα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Ιούν 2004, 15:09:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και για συνδιασμό σκούπα-εξάτμιση τι έχεται να προτείνεται?
Εγώ που είχα ρωτήσει για σκούπα πριν κατι μήνες στην peugeot μου είχαν απαντήσει ότι δεν υπάρχει για 307 και βάζουν με μία τροποποίηση από 206.
Ισχύει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2004, 12:28:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν σε καταλαβα???Ποιος σε υποτιμησε??Αν νομιζεις οτι καποιος παει να σου φαει λεφτα εχεις μεγαλο λαθος.Και ποια ειναι γνωστα??Τι νομιζεις φιλε οτι ειμαστε??

Επειδη το θεμα τραβηξε πολυ και επειδη δεν γουσταρω αμφιβολιες ας κανει ο καθενας οτι νομιζει με το αμαξι του κακως ασχοληθηκα.

Αυτα και τελος απο μενα


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2004, 12:31:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισης σβηνω και τα post μου εκτος του τελευταιου και ειμαστε ολοι χαρουμενοι


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sayras (Βασιλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 1.6 XSi 16V

Ένταξη: 23 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 47
Τόπος: IOANNINA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2004, 12:35:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ.ΟΛΟΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ.ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...


Sayras
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2004, 12:37:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σαι καλα.....

Αντε πες μας τωρα που εφτιαξες εσυ το καλο προγραμμα με τα 126 αλογα


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2004, 12:38:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sayras έγραψε:
ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ.ΟΛΟΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ.ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...


Οταν λες ολοι χαρουμενοι ???????????????
Ακομα δεν καταλαβαινω τι σκαλωμα εφαγες ?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2004, 12:43:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sayras έγραψε:
ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ.ΟΛΟΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ.ΚΑΙ Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ...


Ναι ειμαστε... ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ! Shocked


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
frixos (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307 1,6 XS

Ένταξη: 27 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 74
Τόπος: Σπίτι μου (Αθήνα)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2004, 13:21:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν καταλαβαίνω γιατί κάποιοι κάνουν επίθεση εδώ μέσα σε κάποιους άλλους, ο καθένας μπορεί να πει την αποψή του και πιστεύω ότι έτσι όπως είμαστε μεγάλα παιδιά όλοι μπορούμε να εκτιμήσουμε αν κάτι είναι μούφα ή όχι, ώστε να ακολουθήσουμε αυτή την λύση.Για αυτό φίλε pugsang αν θες συνέχισε την κουβέντα αλλά πες μας ολοκληρωμένα την λύση που προτείνεις......
Smile Smile Smile Τhanks
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2004, 13:23:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sayras έγραψε:
ΑΣΕ ΜΑΚΗ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ? ΕΙΠΑΜΕ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΙΜΠΑΜΠΟΥΕ.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΑ...!ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΤΙΜΑΤΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΙΔΕΑ ΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΤΟ SITE. AN ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΓΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ.


Αν εσενα σε εχουν πιασει κορόιδο τα αστερια της περιοχης σου δεν υπάρχει λόγος να βγάζεις τα κομπλεξ σου εδω μεσα και ειδικα απεναντι σε ατομα που εχουν προσφερει τα μέγιστα στο σωματειο αλλα και στον καθεναν απο μας ξεχωριστά. Και όταν κάπου εισαι νέος δε το παιζεις μαγκας και αγενης σε οποιον σου κατεβει. Στην τελικη ο καθενας σου απανταει με την καλη του διαθεση για να σε βοηθησει. Ουτε τα λεφτα σου εχει κανεις αναγκη ούτε συμφερον απο το αμα εσυ θα εισαι 100 ή 200 αλογα. Για αυτο καλα θα κανεις οταν μιλας να μιλας σαν ανθρωπος και να προσεχεις τι λες. Αλλιως να κατσεις στην Ζιμπάμπουε και να μη μιλας καθολου. Ειδικα σε ατομα που δεν ξερεις. Όσο για το ποιοι διαβαζουν το site ασε και ξερουμε καλυτερα απο σενα και αν εχουμε κατι να ντρεπομαστε τότε ειναι ποστς σαν το δικο σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2004, 13:42:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπητε frixos,

Σε εσενα προσωπικα εχω στειλει και σχετικο pm.Αν θες μπορεις να αξιολογησεις αν ειναι μουφα ή οχι.Προσωπικα το φτιαξεις δεν το φτιαξεις το αμαξι σου ποσως με ενδιαφερει.Η διαφημιση δυστυχως μεσα απο public post δεν επιτρεπεται πολυ περισσοτερο οταν με το εν λογω συνεργείο προσπαθούμε εδω και καιρο να κλέισουμε μια συμφωνια συνεργασίας για ολο το club το οποιο δεν ειναι κερδοσκοπικος οργανισμος και εμεις δεν ειμαστε λιγούρια.Σπουδασαμε δουλευουμε εχουμε τα παιδια μας και την οικογενεια μας και δεν περιμενουμε να ζησουμε απο αρπαχτές.

Δεν ντρεπεομαι για το συνεργειο,αν θελετε να σας δωσω το ονομα.Προκειται για το συνεργειο Liolios Racing του Αντωνη Λιολιου στην Λιοσιων τηλ 210-8322356.Οι γνωστες θα ξερουν ποιος ειναι ο Λιολιος.Οσοι δεν ξερουν ας ρωτησουν να μαθουν.Αν παλι μερικοι περιμενουν να κανει τουρνε στην επαρχια ο Λιολιος οπως εκαναν παλια τα μπουλουκια λυπαμαι αλλα αυτα δεν τα κανουν ουτε οι βελτιωτες της Ζιμπαουε.Αναγκαστικα ή θα ερθουν Αθηνα ή θα το φτιαξουν στην πολη τους.Ο συγκεκριμενος δεν ειναι dealer ουτε πουλαει μονο προγραμματα.

Δεν εχω σκοπο να συνεχισω την κουβεντα φιλε frixos.Αν καποιος ξερει καποια πραγματα παραπανω ας τα ποσταρει οπως εκανα και εγω και ας μιλησει με επιχειρηματα.Τα 32 μου χρονια μου και η δουλεια μου , μου επιτρεπουν να εχω αποψη για πολλα πραγματα.

Οπως και να εχει εγω προωπικα δεν εχω να κερδισω τιποτα απο ολη αυτη την ιστορια μαλλον αλλοι θα ωφεληθουν.Δοξα τω Θεω το αμαξι μου ειναι οπως θελω να ειναι μετα απο πολυ ταλαιπωρια.Αν καποιος θελει να ταλαιπωρηθει και να πληρωσει 2πλα και 3διπλα be my guest.


pedal to the metal


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pugsang στις Παρ 18 Ιούν 2004, 15:03:05, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Ιούν 2004, 14:55:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aν κάποιος θέλει να φτιάξει το μοτέρ του ας το φτιάξει όπως νομίζει καλύτερα αυτός .

Επειδή εδω μέσα ανταλλάσουμε απόψεις και δόξα τω Θεό πολλοί απο εμάς θα ωφεληθούμε τα μέγιστα απο τις εμπειρίες (θετικές και αρνητικές ) των παλιότερων μελών γλυτώνοντας άσκοπες επεμβάσεις απο άσχετους μηχανικούς την περιουσία μας και απο κλονισμό τα νευρα μας ΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΠΑΜΕ ΑΛΛΟΥ

Χωρίς διάθεση γλειψίματος ή ότιδήποτε άλλης γλοιώδης διαδικασίας
Pugsang απλά συνέχισε την ωραία τρέλα σου Wink -άλλωστε και εμείς για το ίδιο φρενοκομείο είμαστε Wink Laughing


Με την ρόδα στον αέρα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Επόμενη
Σελίδα 1 από 44

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2246s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on