PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Service 100.000 χλμ.

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2004, 16:46:04    Θέμα δημοσίευσης: Service 100.000 χλμ. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προχθες Δευτερα εκανα το service στα 100.000 χλμ, το οποιο κοστισε 105 ευρω τελικη τιμη και αλλαχτηκαν τα απαραιτητα, δηλαδη λαδια, βαλβολινες νομιζω, τακακια κτλ. Θα δω ακριβως την αποδειξη για να δω τι αλλαχτηκε.


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2004, 20:47:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να πάς να ρωτήσεις αν ελέγξανε τις σιαγόνες απο τα ταμπούρα... για το τρέμμουλο εννοω..




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
andreas206 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XT,1.4 5 door

Ένταξη: 30 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: Χαλκίδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Αύγ 2004, 11:03:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

105 euro για λάδια; Shocked
με τόσα χρήματα στο μηχανικό μου αλλάζω και αμορτισέρ!
Αν έχεις κάποια ανασφάλεια ώστε να πας σε μη εξουσιοδοτημένο συνεργείο καλό θα ήταν να το ξεπεράσεις.
Άλλωστε λογικά τώρα εγγύηση δεν έχεις...


206 4ever
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Αύγ 2004, 12:39:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

andreas206 έγραψε:
105 euro για λάδια; Shocked
με τόσα χρήματα στο μηχανικό μου αλλάζω και αμορτισέρ!
Αν έχεις κάποια ανασφάλεια ώστε να πας σε μη εξουσιοδοτημένο συνεργείο καλό θα ήταν να το ξεπεράσεις.
Άλλωστε λογικά τώρα εγγύηση δεν έχεις...


Δεν αλλαξα μονο λαδια αλλα και αλλα πραγματα, πχ τακακια κτλ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι δεν πηγαινω στην αντιπροσωπεια αλλα σε δικο μου γκαραζιερη που τον εμπιστευομαι απολυτα 4 χρονια τωρα...


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
elias (Ηλίας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2000)

Ένταξη: 05 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 357
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιαν 2005, 18:11:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Service 100.000km έχουμε και λέμε:

Λάδια Total Quartz 9000 5w-40: 3x11.25=33.75 (δικά μου)
Φίλτρο λαδιού: 5.93
Μπουζί: 4χ3.84=15.36
Φίλτρο καυσίμου: 8.48
Βαλβολίνη SF 5288 75w-80w: 14.41
Φίλτρο A/C: 9.64
Ρύθμιση βαλβίδων
Κάρτα καυσαερίων: 9.90
Εργασία: 30.00

Οι τιμές είναι χωρίς ΦΠΑ.

Σύνολο: 127.47 + ΦΠΑ=150.41 ευρώ.

Επίσης ελεύθερο φίλτρο αέρος Green 60.00 ευρώ με ΦΠΑ.

Τέλος οι τιμές της Peugeot είναι ακριβώς ίδιες με τις τιμές που είχε πριν ένα χρόνο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Σεπ 2005, 06:57:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα 115.000χλμ και μετα απο...παραλειψη συντηρησης ορισμενων πραγματων στο αυτοκινητο....το service μου κοστισε 480Ε Exclamation Shocked

Ομορφαααα Exclamation Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Σεπ 2007, 15:03:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπόν, το αμάξι μου θέλει 1000χλμ για το σέρβις των 100.000χλμ
το πρώτο θέμ α που με απασχολεί είναι τα μπουζί, είχαν αλλαχθεί στα 80Κ χλμ αλλά στην αντιπροσωπία μου είπαν ότι δεν χρειάζονται αλλαγή..!
μόνο για φίλτρο βενζίνης-καμπίνας-έλεγχο-λάδια μου είπαν με κοστολόγιο ...130ευρώ!
λαδάκια πήρα δικά μου (Motul 8100) και θα κατευθυνθώ ολοταχώς προς άλλο συνεργείο που γνωρίζω (..κάπως) το μηχανικό. Μάλλον τα μπουζί θα αλλαχθούν και μαζί και όλα τα υγρά (βαλβολίνες-τιμονιού-ψυγείου) γιατί δεν ξέρω από πότε βρίσκονται εκεί μέσα! Τα υγρά αυτά θα πάνε ακριβά;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
birbilakos (Βασίλης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.4(8V) Roland Garros (2003)

Ένταξη: 13 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 50
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Απρ 2008, 11:36:38    Θέμα δημοσίευσης: Αλλαγή λαδιών και service Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σου φόρουμ Smile

Λοιπόν αγαπητοί μου συν-παιζουλάκιδες... Ετοιμάζομαι για service και αλλαγή λαδιών για το 206 μου που φτάνει τα 100.000km...

Το πρόβλημα που έχω είναι το εξής: το αυτοκίνητο το πήρα στα 85.000km μεταχειρισμένο αλλά ο προηγούμενος κάτοχος μάλλον δεν κράταγε βιβλίο service (ή κράταγε αλλά δεν το έχω). Τέσπα, το αμάξι δεν είχε κάποιο πρόβλημα ούτε παρουσίασε κάτι μέχρι τώρα πέρα από μια μπαταρία που άλλαξα.

Ετοιμάζομαι λοιπόν για το service και θέλω να μου δώσετε τα φώτα σας σχετικά με το τι χρειάζεται να ελέγξω/αλλάξω μιας και το αμάξι έχει αρκετά km. Επίσης, θα του αλλάξω και λαδάκι (άλλαξα μια φορά πριν 10.000km) και θέλω να μου προτείνετε τι να του βάλω. Btw είμαι άσχετος με το όλο θέμα απλά θέλω με το service να προλάβω τίποτα δυσάρεστες καταστάσεις...

Περιμένω σχόλια Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Απρ 2008, 12:34:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. Λαδια-φιλτρα κτλ μπλα μπλα. [~40 ε]

2. ΟΠΟΣΔΥΠΟΤΕ ιμαντες (χρονισμου - δυναμο / 2 ιμαντες δηλαδη) [~150 ε με την εργασια]

3. Μαλλον βαλβολινες [~40]

4. Κοιτα τακακια και δισκους ΑΝ χρειαζονται αλλαγη. [???]

5. Παραφλου και υγρο φρενων μαλλον δεν θα εχουν αλλαχτει ποτε, αρα κανει μια αρχη τωρα και κρατα εσυ το λογαριασμο απο εδω και περα. [25-30ε με εργασια]


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Απρ 2008, 12:38:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το τόπικ "Αλλαγή λαδιών και service" ενσωματώθηκε στο παρόν , μιάς και αφορούσε service των 100,000χλμ.



Έκ της Mod-Team
Stevon




Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
FOT307_GR (Φωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.4(8v)

Ένταξη: 11 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 61
Τόπος: Δραπετσωνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Νοέ 2008, 19:01:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα παιδια στο 306 1.4 στα 100.000χλμ το μαλλι μου πηγε 185 ευρω
εχουμε τα εξης:

ΛΑΔΙΑ------MOBIL 1 Fully synthetic 0w-40s (δικα μου)
ΦΙΛΤΡΟ ΛΑΔΙΟΥ
ΦΙΛΤΡΟ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
ΦΙΛΤΡΟ ΑΕΡΟΣ
ΜΠΟΥΖΙ
ΡΥΘΜΙΣΗ ΒΑΛΒΙΔΩΝ
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΨΥΓΕΙΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΥΓΡΟΥ ΨΥΞΗΣ(ΠΑΡΑΦΛΟΥ)
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ ΓΚΑΖΙΟΥ
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΠΙΣΩ ΦΡΕΝΩΝ (ΔΕΝ ΕΧΡΙΖΑΝ ΑΛΛΑΓΗΣ)
ΑΛΛΑΓΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ ΦΡΕΝΩΝ STOP
ΑΛΛΑΓΗ ΥΑΛΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΩΝ (ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ)
ΕΡΓΑΣΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ravencord (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) XT

Ένταξη: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: Κολωνός, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιαν 2011, 11:27:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπητοί συνforumίτες, καλημέρα!!!
Πριν λίγο καιρό παρέλαβα το 206 της αδερφής μου... μοντέλο 2001 με 46.000χλμ... δεν ειν κακόοο!!! Laughing

Σήμερα πήγα για το σέρβις δεκαετίας, ήτοι 100.000χλμ, άλλαξα κανονικά λάδια και λοιπά αναλώσιμα και μου είπαν ότι θέλω αλλαγή μίζας γιατί κάνει ένα θόρυβο κ μη μείνω...κ μπροστινά ζανφόρ κ μπροστινά ψαλίδια (τα οποία αλλάχτηκαν προ 3ετίας λόγω τρακαρίσματος και δεν έχουν κάνει χλμ κ δεν τους πιστεύω γιατί και στην 3ετία έτσι μας έλεγαν μόνο κ μόνο για τα λεφτά) και μπαταρία καλοριφέρ (η οποία δεν ξέρω αν υπάρχει καν) κ θέλω κ αλλαγή φλάντζας γιατί χάνω λάδι από την τάπα κεφαλής αλλά η απώλεια είναι μικρή οπότε προηγείται η μίζα...έτσι είπαν. Και όλα αυτά στη μαμά Peugeot... γενικά δεν τους πιστεύω αλλά πρέπει να σιγουρευτώ...τί προτείνετε;;;


Ό,τι δε δουλεύει...καλύτερα να σπάει... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιαν 2011, 11:31:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω τι θα εκανα:

θα εκανα τα αναλωσιμα (λαδια ξυδια)στη peugeot και τα χοντρα (που θα λεγανε)σε ασχετο δικο μου μαγαζι... Razz

(@#$#ας ειμαι να τους πληρωνω μισθοδοσια? Twisted evil )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ravencord (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) XT

Ένταξη: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: Κολωνός, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιαν 2011, 11:35:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα κ εγώ μόνο τα λάδια μύδια ξύδια κάνω στην Peugeot και μια φορά μπήκε για μηχανικά κ φανοποιία επειδή πλήρωνε ασφάλεια... χουχουχου! Το θέμα είναι ότι τα κοστολόγησαν αυτά +-1000άρικο... όντως είναι αυτή η τιμή; Έχει κανείς εμπειρία;


Ό,τι δε δουλεύει...καλύτερα να σπάει... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιαν 2011, 13:59:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ravencord έγραψε:
Α κ θέλω κ αλλαγή φλάντζας γιατί χάνω λάδι από την τάπα κεφαλής αλλά η απώλεια είναι μικρή
??? Rolling eyes


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ravencord (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) XT

Ένταξη: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: Κολωνός, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιαν 2011, 14:37:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το πήγε η αδελφή σήμερα και της είπαν ότι χάνει λαδάκι λίγο και θέλει αλλαγή λέει η φλάντζα... Confused


Ό,τι δε δουλεύει...καλύτερα να σπάει... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vamvakoolas (kostis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

307cc

Ένταξη: 30 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 979
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Ιαν 2011, 14:59:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι γυρω στο 1000ρικο οσα εχεις γραψει


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mitsos84 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 xt premium, edition TAFOS+106 1.1

Ένταξη: 18 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 35

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2011, 14:09:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιας και εκανα προσφατα των 100.000, ας γραψω και γω το "κουστουμι"

το αμαξι το πειρα 100κ παρα κατι οποτε στα 100, το πηγα για ενα γενικο.

μεραχειρα ειναι...ακομα και με book servise απο τη lion ελλας καλο ειναι να "ξερουμε τι κανουμε" εμεις

1)
δυο μερες μετα που το πειρα χάλασε η κόρνα Laughing
μπήκε άλλη απο παλιό ημιφορτηγό mercedes (βαράει καλα, τρομαζει κοσμο!)

2)
το ρουλεμάν του κλιματισμού έσκουζε οπότε μπήκε καινούριο
εγινε και σερβις στον κλιματισμό με αλλαγή φίλτρου.

3)
τακάκια μπρος/πισω

4)
λάδια φίλτρα υγρά φρένων ψυγείου ολα αλλαγή.

5)
αλλαγή ιμάντα. σύμφωνα με το book servise ειχε αλλαχτεί στι 58.000, αλλα ειτε λογο ακινησίας ειτε λογο μετακίνησης στο κεντρο, ειχε μαζέψει πολλες ωρες λειτουργίας και ηταν σε σχετικά κακη κατάσταση.

συνολο 400 ευρω. ο μαστορας βεβαια ειναι "αδεφος".

αν το πήγαινα αντιπροσωπία πραγματικά δε ξέρω τι θα πλήρωνα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούλ 2012, 22:07:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σερβις στα 113.000 γενικο και εχουμε
λαδια
φιλτρο λαδιου
φιλτρο βενζινης
μπουζι
καθαρισμα το Κ&Ν μεσα στο παπα
ρυθμισμα βαλβιδες
και αλλαγη φλαντζας φευτοκαπακου
κοστος 55 ευρω τα πραγματα και εργασια μονος μου
πηρα φιλερ κατεβασα και το haynes...να σωζουμε λεφτα απο οπου μπορουμε
φωτο εδω...
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/333390_10150941678333300_157511864_o.jpg


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1235s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on