PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μπλουζάκια καπελάκια του club
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Νοέ 2004, 01:44:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρώτον, είστε απαράδεκτοι όλοι οι διευθύνοντες που ακόμα δεν μου στείλατε μπλουζάκι συστημένο με courier Twisted evil Razz

DimiP έγραψε:
ρε σεις βγαλατε κανα ΧL ή τα βγαλατε ολα για τα μετρα του P206Mike και του chatassou ;;; Laughing Laughing Laughing Laughing


Δεύτερον αν ισχύει αυτό, στείλτε μου 2 μπλουζάκια να τα ενώσω γιατί αλλιώς θα είμαι σαν καμιά χαζογκόμενα με την κοιλιά έξω Razz Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Νοέ 2004, 02:16:51    Θέμα δημοσίευσης: Δεν παιζει.......... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια αμα ειναι αληθεια οσα ειπαν ο DimiP και ο steven τοτε χεσε μεσα και σορυ δηλαδη αλλα για να μπουν 95 κιλα και 1,70 σε medium η small t-shirt πρεπει να βοηθησουν καπιοι ωστε να το κρατανε τεντωμενο και εγω να παρω φορα και να κανω βουτια μεσα. Smile Smile Και καλα ειναι να μπω μεσα αν αστοχισω τοτε τι γινετε Question Question Question


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Νοέ 2004, 04:17:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε zippy, για να μπούνε 1.93m και 82kg μέσα σε αυτό το μπλουζάκι τότε τί πρέπει να κάνουμε? Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TiMoRiS (Argiris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Mini Cooper S R56

Ένταξη: 06 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 420
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Νοέ 2004, 09:35:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε τοτε τι να πω εγω????????? 1,79 και 72 kg!!!!!!!
Shocked


www.asfaleia365.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Νοέ 2004, 12:05:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
christhehealer έγραψε:
Όλκιμος έγραψε:
Μετά την έκθεση, αν έχουν μείνει μπλουζάκια και υπάρχει ζήτηση, ίσως να γίνει κάποια συνάντηση για καφεδάκι και μπλουζάκι.


Για κάτσε ρε κουμπάρε, πως το λες έτσι το εάν έχουν μείνει Question

Έχουμε να ντύσουμε "κόσμο"... έτσι θα τον αφήσουμε, να φοράει τα σεβινιόν και τα ντήζελ? Sad Rolling eyes Laughing Laughing


ρε σεις βγαλατε κανα ΧL ή τα βγαλατε ολα για τα μετρα του P206Mike και του chatassou ;;; Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Σε XL υπάρχει μπόλικο απόθεμα, μην ανησυχείς Δημήτρη, Wink

Όσο για σένα Steve έχει γίνει ειδική παραγγελία και το περιμένουμε....

Με μια λεπτομέρεια όμως, θα κοστίζει τα διπλά λεφτά.....χαχαχαχααχαχαχα Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Νοέ 2004, 14:42:37    Θέμα δημοσίευσης: Αυτο θα πει μοναδικο Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα για σενα Αργυρη εισαι σε νορμαλ πλαισια.Αλλα για μενα και το steven θα πρεπει να πεσει ειδικη παραγελια.Το μονο ευχαριστω ειναι οτι εχει πολλα ΧL.Καιρος να βαλω το σχεδιο βερελεφωντης σε εγαρμογη.Κοινος διαιτα.Τι κανω για ενα μπλουζακι Exclamation Exclamation Exclamation

steven τορα καταλαβα γιατι εχεις γραψει ορθιο χιλιομετρο!!!!! Very happy Very happy


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Νοέ 2004, 21:28:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Όσο για σένα Steve έχει γίνει ειδική παραγγελία και το περιμένουμε....

Με μια λεπτομέρεια όμως, θα κοστίζει τα διπλά λεφτά.....χαχαχαχααχαχαχα Razz


ΟΥ ΡΕ!!! Αντί να μου κάνετε δώρο ένα μπλουζάκι σημαία... Twisted evil Θα περπατάω και θα είμαι ζωντανή διαφήμιση για το club, σαν σημαδούρα, σαν περίπτερο ολόκληρο με τέντα (ναι, σαν αυτό που έχετε στην Auto Exelixis τώρα Razz ) Twisted evil

Zippy χχεχεχεχεεχ Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Νοέ 2004, 05:53:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
p206Mike έγραψε:
Όσο για σένα Steve έχει γίνει ειδική παραγγελία και το περιμένουμε....

Με μια λεπτομέρεια όμως, θα κοστίζει τα διπλά λεφτά.....χαχαχαχααχαχαχα Razz


ΟΥ ΡΕ!!! Αντί να μου κάνετε δώρο ένα μπλουζάκι σημαία... Twisted evil Θα περπατάω και θα είμαι ζωντανή διαφήμιση για το club, σαν σημαδούρα, σαν περίπτερο ολόκληρο με τέντα (ναι, σαν αυτό που έχετε στην Auto Exelixis τώρα Razz ) Twisted evil

Zippy χχεχεχεχεεχ Cool


ρε παιδι ! τι καιρο κανει εκει πανω ;;; Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Νοέ 2004, 07:05:21    Θέμα δημοσίευσης: Παραπλανιση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως αυτη η ιδεα με το περιπτερο δεν ειναι κακη,αλλα εχει ενα μειον.Ξερεις ρε συ σε αυτα ειναι καλυτερες οι κοπελιες.Ξερεις τωρα κατι το μπουτακι εξω,κατι το χαμογελο,τσακκκκ σου το δινει το προσπεκτους.Η σου λεει για το club.Τωρα εσυ λιγο χλωμο το κωβο μαντραχαλος 2 μετρα να το κανεις αυτο.Δεν νομιζεις Question Question Question.Εκτος αν πιασεις οτι θυλικο βλεπεις.Τοτε ειναι αλλη φαση. Very happy Laughing Cool Very happy Cool Laughing Αν το κανεις θυμισου μας.


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Νοέ 2004, 14:35:06    Θέμα δημοσίευσης: Re: Παραπλανιση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zippy έγραψε:
Εκτος αν πιασεις οτι θυλικο βλεπεις.Τοτε ειναι αλλη φαση. Very happy Laughing Cool Very happy Cool Laughing Αν το κανεις θυμισου μας.


Μα αυτός είναι ο απώτερος σκοπός!!! Wink Αλλά όχι ότι κι ότι θυληκό βλέπω! Wink Μόνο τα καλύτερα, 2 μέτρα παληκάρι μη πάω χαμένος!!! Twisted evil Laughing Άλλωστε νταξ, τέτοιον παιδαρά, όποιες θα με βλέπουνε θα έχουνε λιποθυμήσει... δε θα προλάβουν να έρθουν κοντά μου να τις δώσω....... καρτούλα του club Twisted evil


DimiP, τα χιόνια πέσανε, ελάτε για σκί Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Νοέ 2004, 07:41:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλκιμος έγραψε:
Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον κ.Πρόεδρα, σας ενημερώνω ότι όσο διαρκεί η έκθεση, μπορεί οποιοσδήποτε να πάρει μπλουζάκι από το περίπτερό μας και μόνο από εκεί.

Μετά την έκθεση, αν έχουν μείνει μπλουζάκια και υπάρχει ζήτηση, ίσως να γίνει κάποια συνάντηση για καφεδάκι και μπλουζάκι.


ρε γειτονα και εμεις που δεν ηρθαμε...κανα ρουσφετακι Silly παιζει(να φερεις κανενα επανω να αγορασω) Question ....



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Νοέ 2004, 07:57:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
ρε γειτονα και εμεις που δεν ηρθαμε...κανα ρουσφετακι Silly παιζει(να φερεις κανενα επανω να αγορασω) Question ....

Τι να σου πω ρε γείτονα...

Θα προηγηθούν αυτοί που θα έρθουν δια ζώσης να πάρουν μπλουζάκι, και μετά βλέπουμε. Πάντως θα σε έχω υπόψη μου.

Άλλωστε ακολουθεί και άλλη (μάλλον μακρυμάνικη) παρτίδα.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Νοέ 2004, 08:05:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλκιμος έγραψε:
shark_zak έγραψε:
ρε γειτονα και εμεις που δεν ηρθαμε...κανα ρουσφετακι Silly παιζει(να φερεις κανενα επανω να αγορασω) Question ....

Τι να σου πω ρε γείτονα...

Θα προηγηθούν αυτοί που θα έρθουν δια ζώσης να πάρουν μπλουζάκι, και μετά βλέπουμε. Πάντως θα σε έχω υπόψη μου.

Άλλωστε ακολουθεί και άλλη (μάλλον μακρυμάνικη) παρτίδα.


αφου τελιωσε η εκθεση χτες...αρα.... Wink

υ.γ: θελω και τις μακρυμανικες.... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Drapetis206 (Γιώργος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206xs 1.4

Ένταξη: 06 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 16
Τόπος: Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Νοέ 2004, 12:06:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EEEEEEEEEE miso lepto...ws neopas mporw na zitisw kai egw k mplouzaki k kapelaki???????? Thelwwww epsaxna se oli tin ekthesi k vrhka mono ena kokkino psilomoufa!!! Re paidia peste mou kai emena!!!! Pleazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Perimenw apanthsh sas syntomaaaaaaaa~~~~~~~ Exclamation Exclamation Exclamation


Πάντων μέτρον άνθρωπος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Νοέ 2004, 12:32:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Drapetis206 έγραψε:
EEEEEEEEEE miso lepto...ws neopas mporw na zitisw kai egw k mplouzaki k kapelaki???????? Thelwwww epsaxna se oli tin ekthesi k vrhka mono ena kokkino psilomoufa!!! Re paidia peste mou kai emena!!!! Pleazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Perimenw apanthsh sas syntomaaaaaaaa~~~~~~~ Exclamation Exclamation Exclamation


φιλε Γιωργο τα καπελακια ειναι παρελθον και μαλιστα " ενδοξο "....χιχιχι Silly
τωρα οσον αφορα τα μπλουζακια...εν αναμονη των εξελιξεων.... Crying or Very sad



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Νοέ 2004, 14:26:01    Θέμα δημοσίευσης: Re: Παραπλανιση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
zippy έγραψε:
Εκτος αν πιασεις οτι θυλικο βλεπεις.Τοτε ειναι αλλη φαση. Very happy Laughing Cool Very happy Cool Laughing Αν το κανεις θυμισου μας.


Μα αυτός είναι ο απώτερος σκοπός!!! Wink Αλλά όχι ότι κι ότι θυληκό βλέπω! Wink Μόνο τα καλύτερα, 2 μέτρα παληκάρι μη πάω χαμένος!!! Twisted evil Laughing Άλλωστε νταξ, τέτοιον παιδαρά, όποιες θα με βλέπουνε θα έχουνε λιποθυμήσει... δε θα προλάβουν να έρθουν κοντά μου να τις δώσω....... καρτούλα του club Twisted evil


DimiP, τα χιόνια πέσανε, ελάτε για σκί Laughing


Ρε ψηλε οταν κανεις τα conne σου θυμισου και το forum. Very happy Very happy Εκτος βεβαια αν τις κρατησεις για την παρτυ σου.ΜΟΝΑΧΟΦΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Very happy Very happy Very happy Very happy


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
madjas (ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 GTi 1.6 - Golf GT

Ένταξη: 09 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 17:28:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Tα μπλουζάκια είναι έτοιμα και ήδη τα παιδιά στο περίπτερο της Έκθεσης τα φοράμε..και είναι πραγματικά πολύ όμορφα..

Από Δευτέρα θα υπάρξει ενημέρωση στο portal και στο forum για την διάθεσή τους...


Βγάλτε καμιά ανακοίνωση για την διάθεση και την τιμή φούτερ-μπλουζάκι-καπέλο-μπρελόκ ή οτιδήποτε υπάρχει διαθέσιμο. Ενδιαφέρομαι να αποκτήσω και'γω έστω ένα μπλουζάκι..Ενημερώστε γιατί από την Δευτέρα δεν έχει βγει ανακοίνωση.Υπάρχουν; Θα βγούν άλλα; Τι παίζει; Το λέω γιατί γουστάρουμε να κυκλοφορούμε και να "διαφημίζουμε" το clubίδι μας..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Orgix 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 XS 1.4

Ένταξη: 21 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 59
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 17:41:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Paidia peite kai poy mporoyme na ta broyme sti Thessaloniki...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Νοέ 2004, 20:53:51    Θέμα δημοσίευσης: Τα πειρα......?????????? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μπορει θα εχουν stock.Γιατι αν δεν εχουν θα αυτομοληθω με ετοιμα μπλουζακι και αυτοκολλητα. Twisted evil Twisted evil Twisted evil Αν με μαζεψουν μετα αυτο θα τους πω!Λετε να με πιστεψουν?


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
307cc alu 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 307 1.6 (16V) CC (2004)

Ένταξη: 04 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 229

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Δεκ 2004, 13:19:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με τα μπλουζάκια τι παίζει Question Question Question Question Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2458s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on