PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μπλουζάκια καπελάκια του club
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Επισκέπτης 








ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 08:44:14    Θέμα δημοσίευσης: Μπλουζάκια καπελάκια του club Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... δεν θα ηταν ωραιω να φταιξουμε t-shirt και καπελακια του club...!
να εχουμε να φοραμε τωρα το καλοκαιρακι στις παραλλιες...και στα νησια Cool
για να πω την αληθεια ζηλεψα απο καποιο αλλο club αυτοκινητου που ειδα στοι interrnet Sad
Επιστροφή στην κορυφή
savras (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206cc R.G.

Ένταξη: 21 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 33
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 09:44:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

είναι άψογη ιδέα... μέχρι και στον Γερμανό μπορούμε να φτιάξουμε πλέον t-shirts. τι λέτε να μπει μπροστά και τι πίσω;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 10:09:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα τα αφήσετε σε εμάς αφού τα μπλουζάκια είναι ήδη έτοιμα και σχεδιασμένα, καπελάκια ξέρετε ήδη ότι είχαμε βγάλει κλπ κλπ.

Μην αγχώνεστε, όλα θα γίνουν. Ξέρω ότι ήδη έχετε βαρεθεί να το ακούτε, αλλά πλέον μιλάμε για κάτι ψιλοτριχούλες που βρίσκονται στην ουρά.... (κοινώς και την ουρά την φάγαμε)



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 10:17:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Θα τα αφήσετε σε εμάς αφού τα μπλουζάκια είναι ήδη έτοιμα και σχεδιασμένα, καπελάκια ξέρετε ήδη ότι είχαμε βγάλει κλπ κλπ.

Μην αγχώνεστε, όλα θα γίνουν. Ξέρω ότι ήδη έχετε βαρεθεί να το ακούτε, αλλά πλέον μιλάμε για κάτι ψιλοτριχούλες που βρίσκονται στην ουρά.... (κοινώς και την ουρά την φάγαμε)


γκουχ γκουχ γκαχ χρρρρρ φτουυουουου......
πω πω, πνίγηκα από τις πολλές τρίχες που φάγαμε ρε Τάσο........ Laughing Laughing Laughing Laughing

Υ.Γ. Το καπελάκι του club, έχω να τονίσω οτι είναι πολύ trendy και κάνει θράυση στον γυναικείο πλυθυσμό, αφού μερικές κλαμπίτισες δεν το αποχωρίζονται, τώρα ειδικά που καλοκαιριάζει....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκέπτης 








ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 10:22:23    Θέμα δημοσίευσης: . Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

που θα βρουμε καπελακια?
Επιστροφή στην κορυφή
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 10:22:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Υ.Γ. Το καπελάκι του club, έχω να τονίσω οτι είναι πολύ trendy και κάνει θράυση στον γυναικείο πλυθυσμό, αφού μερικές κλαμπίτισες δεν το αποχωρίζονται, τώρα ειδικά που καλοκαιριάζει....

Άμα είναι να κάνει θραύση στο γυναικείο πληθυσμό τότε να φορέσω κι εγώ ένα!! Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing
Μαζί με τις σαγιονάρες και ένα μαγιό με την φραπεδιά ανα χείρας βέβαια! Twisted evil Razz Cool
Πσσσσσσσσς! Αισθάνομαι ήδη κοσμοπολίτης και celebrity!

Τα δεόντα... Cool


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 10:28:58    Θέμα δημοσίευσης: Re: . Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GBO206CC έγραψε:
που θα βρουμε καπελακια?


Eίναι πλέον collectors item, αλλά σύντομα πιστεύω οτι θα κάνει την εμφάνισή της και η δεύτερη παρτίδα.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 10:41:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ λέω να μην βγουν ακόμα στην κυκλοφορία τα καπελάκια... Τουλάχιστον μέχρι να πωληθούν αυτά που θα βάλω στο e-bay προς 300Ε έκαστο... Razz


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 10:44:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Υ.Γ. Το καπελάκι του club, έχω να τονίσω οτι είναι πολύ trendy και κάνει θράυση στον γυναικείο πλυθυσμό, αφού μερικές κλαμπίτισες δεν το αποχωρίζονται, τώρα ειδικά που καλοκαιριάζει....

Άμα είναι να κάνει θραύση στο γυναικείο πληθυσμό τότε να φορέσω κι εγώ ένα!! Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing
Μαζί με τις σαγιονάρες και ένα μαγιό με την φραπεδιά ανα χείρας βέβαια! Twisted evil Razz Cool
Πσσσσσσσσς! Αισθάνομαι ήδη κοσμοπολίτης και celebrity!

Τα δεόντα... Cool


Μπα αστο εσυ...Δεεεεν...ξερεις.....Να σου δωσω ενα κρανος να βαλεις να μην σε βλεπουν και τις διωχνεις Question Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Εμενα ποτε θα μου στειλετε Question Θα σας κανουμε και διαφιμηση στους τεχνικους ελενχους και στα σερβις Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
OLGA (Ολγα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 ΧΝ

Ένταξη: 28 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 208
Τόπος: Καλλιθέα Αγάπη μου-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 11:45:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:

Υ.Γ. Το καπελάκι του club, έχω να τονίσω οτι είναι πολύ trendy και κάνει θραυση στον γυναικείο πλυθυσμό, αφού μερικές κλαμπίτισες δεν το αποχωρίζονται, τώρα ειδικά που καλοκαιριάζει....


και κανουν και delivery γαλακτομπούρεκο Wink



Α Α Α Εσύ είσαι μεγάλο νούμερο........ΨΩΝΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 15:43:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε να βγει η 2η παρτίδα, γιατί έβαλα το καπέλο για πλύσιμο και βγήκε το μισό Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 16:32:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Άντε να βγει η 2η παρτίδα, γιατί έβαλα το καπέλο για πλύσιμο και βγήκε το μισό Razz

Ε και; Δεν καταλαβαίνω που κολλάς; Rolling eyes
Μπες και εσύ για... πλύσιμο! Surprised Razz Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 16:35:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

OLGA έγραψε:
Παράθεση:

Υ.Γ. Το καπελάκι του club, έχω να τονίσω οτι είναι πολύ trendy και κάνει θραυση στον γυναικείο πλυθυσμό, αφού μερικές κλαμπίτισες δεν το αποχωρίζονται, τώρα ειδικά που καλοκαιριάζει....


και κανουν και delivery γαλακτομπούρεκο Wink

Εεεεεεε!! Γειά σας!
Ένα καπελάκι και ένα γαλακτομπούρεκο παρακαλώ! Razz Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 20:50:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Υ.Γ. Το καπελάκι του club, έχω να τονίσω οτι είναι πολύ trendy και κάνει θράυση στον γυναικείο πλυθυσμό, αφού μερικές κλαμπίτισες δεν το αποχωρίζονται, τώρα ειδικά που καλοκαιριάζει....



Εχετε καμια φοτο να το δουμε και εμεις??? Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 21:15:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καπου ειχα ενα καπελο.... καποτε....
Rolling eyes Rolling eyes

το θελει αραγε κανεις;; Scratch


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούν 2004, 21:31:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
καπου ειχα ενα καπελο.... καποτε....
Rolling eyes Rolling eyes

το θελει αραγε κανεις;; Scratch


Γιατί τόση κακοκεφιά ρε παλιόφιλε;




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2004, 07:44:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Svstouk έγραψε:
DimiP έγραψε:
καπου ειχα ενα καπελο.... καποτε....
Rolling eyes Rolling eyes

το θελει αραγε κανεις;; Scratch


Γιατί τόση κακοκεφιά ρε παλιόφιλε;


Tίποτα Στέφανε.....
Απλά μας κάνει να τον λυπηθούμε, μήπως και βρεί κανένα καινούργιο τρόπο για να βγάλει λεφτά.......... Laughing Laughing Laughing Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Ydwr (Πανος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 28 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Πεντελη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2004, 08:37:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προς το Δ.Σ.

Τυχαια επεσε στα χερια μου πριν κανα μηνα ενας καταλογος με εκτυπωσεις σε μπλουζακια καπελακια κτλ.

Οι τιμες που εχει δεν ειναι καθολου ασχημες.

http://www.promota.gr/catalog2004/
Σελιδες 38-39
Αν ενδιαφερει Wink


Πανω κατω,μπρος πισω και πλαγιως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2004, 14:35:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Svstouk έγραψε:
DimiP έγραψε:
καπου ειχα ενα καπελο.... καποτε....
Rolling eyes Rolling eyes

το θελει αραγε κανεις;; Scratch


Γιατί τόση κακοκεφιά ρε παλιόφιλε;


Tίποτα Στέφανε.....
Απλά μας κάνει να τον λυπηθούμε, μήπως και βρεί κανένα καινούργιο τρόπο για να βγάλει λεφτά.......... Laughing Laughing Laughing Wink


Έτσι, ε;

Με συνοπτικές διαδικασίες ο κύριος καταδικάζεται σε πενθήμερο καταναγκαστικής ακρόασης ηχοσυστήματος 2.000.000 MW Shocked . Σε όλη τη διάρκεια του πενθημέρου θα είναι δεμένος χειροπόδαρα. Θα τρέφεται δε μόνο με νερό εμπλουτισμένο με βιταμίνες.

Παρακαλώ όπως προβείτε στις απαιτούμενες ενέργειες. ΣΤΟΠ.




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούν 2004, 16:30:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
καπου ειχα ενα καπελο.... καποτε....
Rolling eyes Rolling eyes

το θελει αραγε κανεις;; Scratch


Αφηστε τον ρε θελει να τον παρακαλαμε να μας το δωσει! Razz

Το επομενο του post θα ειναι δημοπρασια..... Very happy Laughing


Dimip εχεις ενα πμ!χοχοχοχο Laughing Laughing



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2875s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on