PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μπλουζάκια καπελάκια του club
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 08:46:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καπελάκια - σκουφάκια συλλεκτικά προς πλειστηριασμό δεκτή κάθε πρόσφορα….χιχιχι Silly

Υ.Γ: αν και είναι ανεκτίμητης άξιας καθότι και τα πρώτα του club… Exclamation Exclamation Exclamation



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 10:19:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
καπελάκια - σκουφάκια συλλεκτικά προς πλειστηριασμό δεκτή κάθε πρόσφορα….χιχιχι Silly

Υ.Γ: αν και είναι ανεκτίμητης άξιας καθότι και τα πρώτα του club… Exclamation Exclamation Exclamation


Ζαχαρία είπαμε, αποκλειστικός κερδοσκόπος του club, είναι ο DimiP...........


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 10:35:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
shark_zak έγραψε:
καπελάκια - σκουφάκια συλλεκτικά προς πλειστηριασμό δεκτή κάθε πρόσφορα….χιχιχι Silly

Υ.Γ: αν και είναι ανεκτίμητης άξιας καθότι και τα πρώτα του club… Exclamation Exclamation Exclamation


Ζαχαρία είπαμε, αποκλειστικός κερδοσκόπος του club, είναι ο DimiP...........


ουπς...οκ αποσυρομαι, παω πασο..... Idea Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 11:56:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:

ουπς...οκ αποσυρομαι, παω πασο..... Idea Silly


Αποσυρεσαι απο τη δημοπρασια, αρα τα δινεις τζαμπα ετσι??? Cool


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 12:08:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
shark_zak έγραψε:

ουπς...οκ αποσυρομαι, παω πασο..... Idea Silly


Αποσυρεσαι απο τη δημοπρασια, αρα τα δινεις τζαμπα ετσι??? Cool


μην υπερβαλουμε κι ολας.... "μαυρη αγορα...." Exclamation



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
the_kangur (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 19 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 44

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 18:29:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε πούλατα τα γα..με.α οσο ποιο ακριβά μπορείς.......δεν θα σε ποιάσει η εfορία Laughing

να βγάλεις και κανα γκαφρό για το car Confused



Ακόμα και με πατίνι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Ιούν 2004, 23:40:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

the_kangur έγραψε:
Ρε πούλατα τα γα..με.α οσο ποιο ακριβά μπορείς.......δεν θα σε ποιάσει η εfορία Laughing

να βγάλεις και κανα γκαφρό για το car Confused

Ποιό car???? Όλα στο ICE πάνε!!! Laughing Laughing
Μου 'φαγες όλα τα δαχτυλίδιααααααααααααααααααααα Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Ιούν 2004, 03:01:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
the_kangur έγραψε:
Ρε πούλατα τα γα..με.α οσο ποιο ακριβά μπορείς.......δεν θα σε ποιάσει η εfορία Laughing

να βγάλεις και κανα γκαφρό για το car Confused

Ποιό car???? Όλα στο ICE πάνε!!! Laughing Laughing
Μου 'φαγες όλα τα δαχτυλίδιααααααααααααααααααααα Laughing Laughing


.......με εχεις και κοιμαμαι.........κοιμαμαι στα σανιδια....Ωπα Μικε δωσε την τρελα μου μεσα..... Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
the_kangur (Γιάννης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 19 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 44

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Ιούν 2004, 19:35:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
mick206 έγραψε:
the_kangur έγραψε:
Ρε πούλατα τα γα..με.α οσο ποιο ακριβά μπορείς.......δεν θα σε ποιάσει η εfορία Laughing

να βγάλεις και κανα γκαφρό για το car Confused

Ποιό car???? Όλα στο ICE πάνε!!! Laughing Laughing
Μου 'φαγες όλα τα δαχτυλίδιααααααααααααααααααααα Laughing Laughing


.......με εχεις και κοιμαμαι.........κοιμαμαι στα σανιδια....Ωπα Μικε δωσε την τρελα μου μεσα..... Laughing Laughing Laughing



Όπα................ Very happy Laughing δώσε και κανα τσιφτετελάκι...................................... Laughing Laughing



Ακόμα και με πατίνι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2004, 04:10:47    Θέμα δημοσίευσης: Μπλουζακια? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια τελικα υπαρχουν μπλουζακια του club μας?Αν ναι πως τα περνουμε? Confused Shocked Confused Shocked


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2004, 10:11:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα μπλουζάκια είναι έτοιμα και ήδη τα παιδιά στο περίπτερο της Έκθεσης τα φοράμε..και είναι πραγματικά πολύ όμορφα..

Από Δευτέρα θα υπάρξει ενημέρωση στο portal και στο forum για την διάθεσή τους...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2004, 10:49:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Tα μπλουζάκια είναι έτοιμα και ήδη τα παιδιά στο περίπτερο της Έκθεσης τα φοράμε..και είναι πραγματικά πολύ όμορφα..

Από Δευτέρα θα υπάρξει ενημέρωση στο portal και στο forum για την διάθεσή τους...


κρατήστε μου ένα reservé παρακαλώ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2004, 10:58:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα μπλουζακια ειναι ΓΑΜΑΤΑ!
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2004, 11:45:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τον κ.Πρόεδρα, σας ενημερώνω ότι όσο διαρκεί η έκθεση, μπορεί οποιοσδήποτε να πάρει μπλουζάκι από το περίπτερό μας και μόνο από εκεί.

Μετά την έκθεση, αν έχουν μείνει μπλουζάκια και υπάρχει ζήτηση, ίσως να γίνει κάποια συνάντηση για καφεδάκι και μπλουζάκι.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vio (Alex)
Μέλος
Μέλος


Seat Leon 2.0 TFSi

Ένταξη: 14 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 130

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2004, 12:33:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και οχι τίποτα άλλο αλλά πήγα στην έκθεση... αλλά που μυαλό για να πάρω μπλουζάκι..... Smile


It's not the spoon that bends....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2004, 13:16:57    Θέμα δημοσίευσης: Θελω και εγω!!!!!!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια πολυ οραια αλλα εγω σπουδαζω στην Αγγλια.Αυτο συμαινει οτι εγω μπλουζακι δεν θα παρω? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Η υπαρχει κανενας αλλος τροπος να κανουμε το conne? Confused Confused


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2004, 13:29:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασίλη όταν κατέβεις Ελλάδα έρχεσαι και στην έδρα του συλλόγου και παίρνεις, και ως τότε θα χουν βγει και τα φούτερ, don t worry dude... Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2004, 16:57:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλκιμος έγραψε:
Μετά την έκθεση, αν έχουν μείνει μπλουζάκια και υπάρχει ζήτηση, ίσως να γίνει κάποια συνάντηση για καφεδάκι και μπλουζάκι.


Για κάτσε ρε κουμπάρε, πως το λες έτσι το εάν έχουν μείνει Question

Έχουμε να ντύσουμε "κόσμο"... έτσι θα τον αφήσουμε, να φοράει τα σεβινιόν και τα ντήζελ? Sad Rolling eyes Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2004, 23:05:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α ρε Προεδρε αααα... Mad Πηγα στην εκθεση σημερα, αλλα δυστυχως ο Sidobre δεν ηταν εκει εκεινη την ωρα!!! Χαρηκα που ειδα τα παιδια και το τουτου, αλλα μπλουζιτσα μονο απο τον Προεδρο μου ειπαν!!! Βιαζομουν λιγο κιεγω και no μπλουζακι τελικα...Anyway...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Νοέ 2004, 00:35:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Όλκιμος έγραψε:
Μετά την έκθεση, αν έχουν μείνει μπλουζάκια και υπάρχει ζήτηση, ίσως να γίνει κάποια συνάντηση για καφεδάκι και μπλουζάκι.


Για κάτσε ρε κουμπάρε, πως το λες έτσι το εάν έχουν μείνει Question

Έχουμε να ντύσουμε "κόσμο"... έτσι θα τον αφήσουμε, να φοράει τα σεβινιόν και τα ντήζελ? Sad Rolling eyes Laughing Laughing


ρε σεις βγαλατε κανα ΧL ή τα βγαλατε ολα για τα μετρα του P206Mike και του chatassou ;;; Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κατάλογος Προϊόντων & Συνεργατών Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 2 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1886s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on