PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΜΠΛΟΚΕ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
astamat54 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 205 Rallye 1,3

Ένταξη: 29 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Σεπ 2007, 23:33:23    Θέμα δημοσίευσης: ΜΠΛΟΚΕ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας
Ειμαι ενα καινούργιο μελος του κλαμπ.Εχω στην κατοχή μου 2 Peugeot 205 Rallye 1,3.Εδώ και 2 μήνες εχω βάλει μπλοκε στο ενα και εχει γίνει αλλο αυτοκίνητο.Πριν να το αγοράσω δεν μπορούσα να πιστεψω σε αυτην την αλλαγή.Το μπλοκέ ειναι αμερικάνικο και λέγεται PHANTOM GRIP.Είναι φυγοκεντρικό με ελατήρια και με το πάτημα του γκαζιού δουλεύει.Δεν κουράζει το αυτοκίνητο οσο κινείται νορμάλ και είναι πολυ πιο γτηνό απο τα αλλα και νομιζω κανει την ιδια δουλειά.Το αγόρασα 450Ε+τοποθέτηση.


edited by MEMsound

Αν σας ενδιαφέρει να διαφυμιστείτε να επικοινωνήσετε με τους Υπευθπυνους του PSClub
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Σεπ 2007, 00:30:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχεις email με το domain του site ε;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Σεπ 2007, 04:18:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοίτα να δεις σύμπτωση Razz Razz Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Σεπ 2007, 06:17:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καθαρη τυχη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Σεπ 2007, 09:37:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΟΙ ΥΠΟΥΛΕΣ ΔΙΑΦΥΜΙΣΕΙΣ

ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ!!!!

Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil

Arrow http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=25


Παράθεση:
Exclamation Απαγορεύεται το spamming (πολλαπλά μυνήματα χωρίς συγκεκριμένο σκοπό), καθώς και η διαφήμιση εμπορικών προϊόντων ή υπηρεσιών κάθε είδους με σκοπό το έμμεσο ή άμεσο κέρδος, χωρίς τη σύμφωνη γνώμη των Διαχειριστών του Forum.


Εκ της MOD Team
MEMsound


Locked Closed Topic


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1056s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on