PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

"Σέρρες": Eμπειρίες από βόλτες στην πίστα!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2005, 15:26:43    Θέμα δημοσίευσης: Πάμε Σέρρες!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

25 Μαρτιου θα μαζευτουμε για Σερρες πιστα.Θα ειναι πολλα παιδια απο το 106sportclub οπως και απο RENAULT CLUB και EVO CLUB.Η διοργανωση ειναι off the record σε σχεση με τα κλαμπ που αναφερα.Απλα οσοι θελετε μπορειτε να ρθειτε να μαθετε το αυτοκινητο σας με ασφαλεια.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2005, 21:47:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λες μηπως ανεβω? Armed


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
f1pilot 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2005, 23:26:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά θα πάμε σαν μια παρέα φίλων που αγαπάει την πίστα να γνωριστούμε και να ανταλλάξουμε απόψεις. Πολλά παιδιά θα μπουν για πρωτη ή δευτερη φορά στην πίστα, επομένως δεν τίθεται θέμα για κάποιον που δεν έχει ξαναέρθει και θέλει να μπει να σκέφτεται ότι οι άλλοι θα είναι γνώστες κτλ. Πάμε για να περάσουμε όμορφα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2005, 23:33:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

f1pilot έγραψε:
Βασικά θα πάμε σαν μια παρέα φίλων που αγαπάει την πίστα να γνωριστούμε και να ανταλλάξουμε απόψεις. Πολλά παιδιά θα μπουν για πρωτη ή δευτερη φορά στην πίστα, επομένως δεν τίθεται θέμα για κάποιον που δεν έχει ξαναέρθει και θέλει να μπει να σκέφτεται ότι οι άλλοι θα είναι γνώστες κτλ. Πάμε για να περάσουμε όμορφα!


Οπως ακριβως τα λεει ο φιλος μου ο Παναγιωτης.Παμε να κανουμε μια εκδρομη. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 02:15:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμμμμμμμ
Για να δω την ατζέντα μου....
.
.
.
.
Λοιπόν 25/03.
Χμμμμ
Ελέυθερη!
Πάρα πολύ πιθανό να ανέβω!
Όχι για να τρέξω (λόγω δανεικού αυτοκινήτου) αλλά για τον χαβαλέ και για να γνωρήσω και μερικούς βόρειους.
Lef205 ψήνεσαι???


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 02:31:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν πουμε οτι αναχωρουμε πεμπτη απογευμα φτανουμε βραδυ.διανυκτερευουμε Σερρες, Παρασκευη μαθαινουμε την πιστα απ'εξω και Παρασκευη βραδυ αναχωρουμε.ΜΕΣΑ!με μια επιφυλαξη μονο.Βεβαια για γινει αυτο πρεπει να βρω ζαντες να ζανταρω τα σλικακια γιατι τα continental σκοπευω να τα κρατησω καιρο ακομη!Ποσο ειναι το κοστος της πιστας?Λες μηπως το ανεβασουμε με το τρενο μηπως γλιτωσουμε τις ωρες οδηγησης?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 03:36:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σου πω την αλήθεια για διανυκτερευση εκεί το βλέπω λίγο χλωμό γιατί θα πρέπει να λείπω και Πέμπτη απόγευμα από το κατάστημα.
Θα το κανονίσουμε από κοντα μέσα στο Σ/Κ και βλέπουμε.
Αν βρεθεί λύση δεν υπάρχει λογος να μην πάμε.! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
f1pilot 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 10:21:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια το κόστος της πίστας είναι 50Ε το δίωρο και 70Ε ολοήμερη χρήση. Επειδη συνήθως τρέχουν και μηχανές τρέχουμε ανα μισάωρα επομένως θα έχετε την πίστα για 4 ώρες στη διάθεση σας με 50Ε. Καλή λύση θα ήταν να φύγετε την πέμπτη το βράδυ στις 12 με το τρένο (αν έχει θέσεις) και να φτάσετε Θεσσαλονίκη γύρω στις 6:30 το πρωι ξεκούραστοι και έτοιμη για δράση. Το κόστος νομίζω ήταν γύρω στα 70Ε (αν σκεφτείτε ότι θέλετε 1 ρεζερβουαρ, διόδια, καφέδες, σάντουιτς, κούραση κτλ νομίζω ότι συμφέρει). Απο το σταθμό θα είστε στην πίστα σε 1 ώρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 13:44:40    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα Pezumbes μου!
Εγω είμαι μέσα για τις 25!
Δηλαδή για να καταλάβω... Shocked Άμα τρέχει κάποιος στην πίστα, υπάρχει περίπτωση να τρέχει και κάποιος άλλος????

Απλά πείτε περίπου τι ώρα θα γίνει η συνάντηση για να είμαι εκεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2005, 16:34:23    Θέμα δημοσίευσης: Re: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307Lucifer έγραψε:
Καλησπέρα Pezumbes μου!
Εγω είμαι μέσα για τις 25!
Δηλαδή για να καταλάβω... Shocked Άμα τρέχει κάποιος στην πίστα, υπάρχει περίπτωση να τρέχει και κάποιος άλλος????

Απλά πείτε περίπου τι ώρα θα γίνει η συνάντηση για να είμαι εκεί!


Ανα μιση ωρα μπαινουν οσα αυτοκινητα δηλωσουν και ανα μιση ωρα μπαινουν οι μηχανες αν υπαρχουν και μηχανες.Ποτε δεν μπαινουν μηχανες και αμαξια μαζι.Οποιος δηλωση μπαινει μαζι με αλλους.Αν θες μπαινεις το επομενο μησαωρο.Δεν ειναι αναγκη να μπαινεις συνεχεια.Οποτε θες εσυ μπαινεις.Ολα ειναι οργανωμενα απο την πιστα οι οποιοι μιλανε στα μικροφωνα της πιστας οποτε μην μασας τιποτα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
mourgos7 (sakis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 qs

Ένταξη: 15 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 24
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2005, 11:51:53    Θέμα δημοσίευσης: hi Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gam":@to re.spoudazw serres kai toso kai ro 8elw na kanonistei kana track day kai twra pou egine to ema8a arga...!!
telika ege h oxi .kai an nai peite entypwseis!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zafeirop (Αναστάσης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.4 (8V) XR (2001)

Ένταξη: 30 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 48

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2006, 03:44:32    Θέμα δημοσίευσης: Πίστα Σερρών Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαίρετε!

Για να μπεις στη πίστα στις Σέρρες με το του του πόσο πρέπει να πληρώσεις;
Είναι με την ώρα; Θα είμαι μόνος στη πίστα;

Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για εκπαιδευτικούς σκοπούς;
Θέλει ας πούμε το αδερφάκι μου να μάθει να σοφάρει.

Υπάρχουν παρόμοιες λύσεις πιο κοντά στη Θεσσαλονίκη;

Rolling eyes
Ευχαριστώ


My brain is runnin lean
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιαν 2006, 03:57:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν κανω λαθος οι τιμες ειναι 50 ευρω για ολη την ημερα (+κανα 20αρι για ασφαλιση). και παιζουν και τιμες για μιση μερα κτλ κτλ.

για να ειμαι ειλικρινης δεν νομιζω να ειναι το καταλληλο μερος να μαθει το αδερφακι σου να οδηγαει εκει...ισως να ειναι και επικινδυνο, ασε που δεν νομιζω να του επιτραπει. Σιγουρα θα απαντησει και καποιον πιο εμπειρος απο πιστες αλλα δεν νομιζω να εχει και αλλη αποψη...

ΥΓ δες και εδω http://www.serrescircuit.gr/


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 01 Φεβ 2006, 21:39:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩ!!!!

εκανα ενα ΜΕΓΑ λαθος....μπηκα στο 106sportclub και το εκανα το λαθος που να μην το εκανα...
κατεβασα ενα απο τα βιντεακια που εχουν εκει τα παιδια και περα απο τις αναβασεις, που βγαζω καπελο ευγε, ειχε ενα 11λεπτο βιντεακι απο ραλλακια μεσα στην πιστα των Σερρων...και το πιο ηγετικο στο τελος εχει περιπου 1:45 με καμερα απο μεσα...οδηγος καποιος μανος ο οποιος κατεχει ο ανθρωπος...ΕΥΓΕ αυτο εχω να πω. ΔΕΙΤΕ το.ανυπομονω να ερθει η ωρα να χτυπησω το ραλλακι μου.
ως τοτε (για να δω πως θα το φερω τωρα...)
χμ χμ χμ
Κυριε...Γκαλφα χμ χμ χμ Κυριε glf!!!
οταν πατε καμμια φορα σερρες...ριξτε κανα συρμα να ερθουμε να σας καμαρωσουμε (ισως και σαν συνοδηγοι)
180 στη Κ13 ειναι καλα????θελω κι εγωωωωωω!!!!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Φεβ 2006, 12:13:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..πρόσεχε μόνο μην κολλήσεις το μικρόβιο.. και γω από ραλλάκιας, πάω να γίνω πιστάκιας !

λέμε να πάμε μια παρέα γενικώς από 4TF - 106 - TDS κτλ Β. Ελλάδος, το Σάββατο ή την Κυριακή 11 - 12 Φεβ..

αναμείνατε Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Φεβ 2006, 13:31:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω 11 φλεβαρη θα ειμαι ελλαδα οποτε αν πατε στις 12 μαλλον(ΣΤΑΝΤΑΡ) θα σας ερθω...
αχ αυτο το ραλλακι...


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1548s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on