PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Antipollution fault
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
deppy (Δέσποινα)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 30 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 41

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάϊ 2004, 10:41:11    Θέμα δημοσίευσης: Antipollution fault Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα.
Σήμερα το πρωί όταν ξεκίνησα το αυτοκίνητο μου εμφάνισε στην οθόνη το εξής μήνυμα "Antipollution fault". Εχει συμβεί σε καποιον άλλο κάτι αντίστοιχο? Γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να φταίει? Μπορεί να είναι κάτι σοβαρό? Την Παρασκευή είχα πάει το αυτοκίνητο στην αντιπροσωπεία για αλλαγή μιας βαλβίδας καυσαερίων ή κάτι τέτοιο, επειδή ακουγόταν ένας περίεργος θόρυβος στο ρελαντί. Τώρα πλέον δεν ακούγεται ο θόρυβος αλλά εμφανίζεται αυτό το μήνυμα. Ελπίζω μόνο να μην έκαναν καμιά βλακεία στην αντιπροσωπεία.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάϊ 2004, 13:19:39    Θέμα δημοσίευσης: Re: Antipollution fault Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

deppy έγραψε:
Καλημέρα.
Σήμερα το πρωί όταν ξεκίνησα το αυτοκίνητο μου εμφάνισε στην οθόνη το εξής μήνυμα "Antipollution fault". Εχει συμβεί σε καποιον άλλο κάτι αντίστοιχο? Γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να φταίει? Μπορεί να είναι κάτι σοβαρό? Την Παρασκευή είχα πάει το αυτοκίνητο στην αντιπροσωπεία για αλλαγή μιας βαλβίδας καυσαερίων ή κάτι τέτοιο, επειδή ακουγόταν ένας περίεργος θόρυβος στο ρελαντί. Τώρα πλέον δεν ακούγεται ο θόρυβος αλλά εμφανίζεται αυτό το μήνυμα. Ελπίζω μόνο να μην έκαναν καμιά βλακεία στην αντιπροσωπεία.


νομιζω οτι αυτο βγαινει οταν εχει προβλημα ο καταλυτης.Μηπως σου αλλαξαν τον 'λ' και δεν τον βιδωσαν σωστα?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάϊ 2004, 15:02:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπως είπε και ο Ντίνος μάλλον με τον αισθητήρα <<λ>> την έχουν κάνει την βλακεία Evil
Και κάτι ακόμα βενζίνη μήπως έβαλες σε περίεργο βενζινάδικο Confused


Με την ρόδα στον αέρα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
¶ντε γεια !!!
¶ντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάϊ 2004, 15:55:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στάνταρ είναι ο "Λ" ή ο καταλύτης που ίσως αφαιρέθηκε Razz


Πές μας τα νέα σου deppy και ίσως επικαλεστούμε την βοήθεια του Kouzman Twisted evil Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάϊ 2004, 07:06:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν μπορω να καταλαβω γιατι θα πρεπει να εχουν κανει βλακια και να μην παρουσιασε καποιο προβλημα το αμαξι απο μονο του !!! εχεται ολοι το κακο σηνιθειο και αμεσως να πειτες οτι κατι του εκαναν ,δεν λεω μπωρει αλλα αν ειναι ο "λ" θα αναβαι λαμπακι αμεσως !!! μια διαγνωση θα δειξη !! Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
deppy (Δέσποινα)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 30 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 41

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάϊ 2004, 07:45:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
δεν μπορω να καταλαβω γιατι θα πρεπει να εχουν κανει βλακια και να μην παρουσιασε καποιο προβλημα το αμαξι απο μονο του !!! εχεται ολοι το κακο σηνιθειο και αμεσως να πειτες οτι κατι του εκαναν ,δεν λεω μπωρει αλλα αν ειναι ο "λ" θα αναβαι λαμπακι αμεσως !!! μια διαγνωση θα δειξη !! Smile


Γιατί πολύ απλά όντως είχαν κανει λάθος οι τεχνικοί της αντιπροσωπείας. Δεν μπορεί ενα καινουριο αυτοκίνητο να εμφανίζει τέτοιο πρόβλημα και μάλιστα αφού έχει μόλις βγει από συνεργείο.

Anyway, το προβλημα οφειλόταν στο ότι δεν είχαν τοποθετησει σωστα τη βαλβίδα κανίστρου (έτσι το ανέφεραν) με αποτέλεσμα να μην γίνεται σωστή επαφή και ο εγκέφαλος να λαμβάνει λαθος σήματα.
Το πρόβλημα πλέον διορθώθηκε και το αυτοκίνητο είναι μια χαρά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάϊ 2004, 16:27:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου φαίνεται περίεργο γιατί το φυσακι είναι κουμπωτό και αν δεν είναι σωστά βαλμένο ανάβει λαμπάκι αμέσως..!! any way !! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάϊ 2004, 10:03:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω ψαξει παρα πολυ για τα μυνηματα που μπορει να δωσει ο εγκεφαλος...

τα antipollution fault και catalytic converter fault ειναι μυνηματα που μπορει να τα βγαλουν μοτερ ΤΕΛΕΙΩΣ ΝΟΡΜΑΛ και οχι μονο τα φτιαγμενα... προσωπικα πιστευω πως αυτο ειναι πολυ λυπηρο και δειχνει πως η Peugeot καπου εχει χασει με ολα αυτα τα ηλεκτρονικα μαραφετια...





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάϊ 2004, 10:55:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να μην ανοιξω αλλο θεμα,θα βαλω αυτο που μου συνεβη σε αυτο το θεμα!!!
Μου αναψε χτες το πορτοκαλι λαμπακι που ειναι για αυτοδιαγνωση βλαβων κινητηρα,και εμεινε μονιμα αναμενο...!!!!!
Τρελαθηκα!
γα**το μου λεω,ειχα τη βλαβη με το κοντερ πριν λιγο καιρο,τωρα θα εχω και μηχανικη βλαβη??
Φτου!!!
Φτανω σπιτι μου,σβηνω τη μηχανη,περιμενω κανα 2λεπτο,ξαναβαζω μπρος,και το λαμπακι ξαναητανε μια χαρα!!
Αναβε στο αναμα της μηχανης και μετα κανονικα εσβηνε οπως πρεπει!!!
Το ξανακανα 2-3 φορες και ηταν μια χαρα!!!
Τελικα λετε να εχει βλαβη ή απλως τραβηξε κολλημα το λαμπακι???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Μάϊ 2004, 11:25:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=2854&start=20

Ριξε ενα βλεφαρο εκει ..και.....γνωμη μου....Πηγαινε να στο βαλουν στο διαγνωστικο!



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
saura 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 XS 1.6 (February 2002)

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 84
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούν 2004, 14:32:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ίδιο "πρόβλημα" παρουσιάζει - σπανίως βέβαια - και η δική μου οθόνη ΑΛΛΑ όταν ο κινητήρας είναι κρύος (στο πρωϊνό ξεκίνημα)....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Σεπ 2004, 10:28:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

2η βδομάδα ταλαιπωρίας με το παλιάμαξο... (θα πάω να το ρίξω σε κάνα χαντάκι να ησυχάσω)
Ξεκίνησε με «μπουκώματα» σε σταθερή ταχύτητα μόλις το έβγαλα από servise στα 70.000 κι άλλαξα ιμάντα χρονισμού.
Μετά άρχισε να κάνει βουτιές το στροφόμετρο στο συμπλεκτάρισμα.
Και τι να κάνω; Να αφήσω τις δικές μου τις βουτιές και να μπώ στα συνεργεία; Απαπα... ώσπου βέβαια αποφάσισε τ’ αμάξι να κάνει κι αυτό «διακοπές».
¶ρχισαν τα σβησίματα, τα STΟP, τα λαμπάκια κινητήρα και τα Antipollution...
Τρείς φορές το ανοίξαμε ως σήμερα. Αλλάξαμε το ξεχασμένο απ’ τα 20.000 χλμ φίλτρο βενζίνης (75 χιλιάρικα έχω τώρα), πετάξαμε τη ραγισμένη πολλαπλή εισαγωγής, το διαγνωστικό δεν δείχνει τίποτα πια... άντε, είπα, φτηνά τη γλιτώσαμε...
Το πρωι μ’ άφησε 2 φορές στην εθνική, κι άλλες τρείς στην πόλη...
..μω την τύχη μ’ !!!
Για να δούμε, τι θα βρούμε σήμερα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Voulis (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS 1.4 16V

Ένταξη: 26 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 20
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Σεπ 2004, 11:30:01    Θέμα δημοσίευσης: Antipollution fault σε XS 1.4 16ν Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eμένα μου παρουσίασε το ίδιο στα 3000χλμ, το πήγα στη Lion στη θεσσαλονίκη και μου αλλάξανε τον αισθητήρα και τον εγκέφαλο, εγγύηση βέβαια. Από ότι μου είπανε έγινε κάπου ένα βραχυκύκλωμα με πιθανότερη αιτία κακή καύση λόγω κακής ποιότητας βενζίνης. Από τότε τέρμα τα ΕΠ βενζινάδικα, μόνο επώνυμα χωρίς κανένα πρόβλημα ξανά. Να ξέρεις πάντως ότι έκανα πάνω από 300χλμ. πριν το πάω συνεργείο και αφού είχε εμφανιστεί το fault χωρίς να συμβεί τίποτα χειρότερο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Σεπ 2004, 16:45:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Των αισθητήρα υπό πίεσης τω έχετε δει καθόλου!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DaSoP (ΧΡΗΣΤΟΣ)
Μέλος
Μέλος


206 GTi '03

Ένταξη: 22 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: IΩΑΝΝΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Σεπ 2004, 00:04:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα παντως περιπου στους 6 μηνες μου εβγαλε αυτο το μηνυμα ενα πρωι! Τι ηταν τελικα? Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ!!! Ειχε γινει χαλια ο πολος και μου μπλοκαρε τον κυριο λ!!! ημαρτον 6 μηνες αυτοκινητο και τα εφτυσε η μπαταρια...


LET'S GET FASTERRRRRRRRRR!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Σεπ 2004, 13:06:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έστρωσε ο κινητήρας...
Το ράγισμα στην πολλαπλή εισαγωγής έφταιγε τελικά...
¶ει, καλά χωσίματα !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Σεπ 2004, 17:01:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lia206cc έγραψε:
Έστρωσε ο κινητήρας...
Το ράγισμα στην πολλαπλή εισαγωγής έφταιγε τελικά...
¶ει, καλά χωσίματα !!!

Χώσε το γκάζι στο πάτωμα του 206 Twisted evil Για μην παρεξηγηθούμε κιόλας Smile

Ράγισμα εισαγωγής Question Τί φρούτο είναι αυτό πάλι?


Με την ρόδα στον αέρα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: ¶λφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Σεπ 2004, 18:03:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Recifees έγραψε:
lia206cc έγραψε:
Έστρωσε ο κινητήρας...
Το ράγισμα στην πολλαπλή εισαγωγής έφταιγε τελικά...
¶ει, καλά χωσίματα !!!

Ράγισμα εισαγωγής Question Τί φρούτο είναι αυτό πάλι?

Τι ακριβώς δεν κατάλαβες; Rolling eyes Scratch
Η ccΛιάνα μας εκτός απο καρδιές ραγίζει και εισαγωγές! Laughing Twisted evil Laughing Wink
Τόσο απλά!

Περαστικά Λιάνα μου!


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Σεπ 2004, 11:02:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Recifees έγραψε:
lia206cc έγραψε:
Έστρωσε ο κινητήρας...
Το ράγισμα στην πολλαπλή εισαγωγής έφταιγε τελικά...
¶ει, καλά χωσίματα !!!

Ράγισμα εισαγωγής Question Τί φρούτο είναι αυτό πάλι?

¶ντε, να το κάνουμε λιανά...
Είναι μερικοί τύποι, που ξυπνάνε στις 6:30, ξεκινάνε για δουλειά με την τσίμπλα στο μάτι, μεσ' το καταχείμωνο... Αυτοί οι καραγκιόζηδες λοιπόν, δε φτάνει που βαριούνται να ζεστάνουν το όχημα, βγαίνουν αμέσως στην εθνική και το ξεκ#λι#ζουν κιόλας... Ε, αυτοί οι τύποι, λοιπόν φίλε μου, αγοράζουν το συγκεκριμένο φρούτο... (ή τραβάνε μια μαντεμοκόλληση και τελειώνει η ιστορία).

mick206 έγραψε:
Η ccΛιάνα μας εκτός απο καρδιές ραγίζει και εισαγωγές! Laughing Twisted evil Laughing Wink

Ανέβασέ με αγόρι μου !!! Silly
(τώρα, καλό είναι αυτό; μήπως να τα έβαζες ανάποδα; έχουμε μπερδέψει τις προτεραιότητες lately...)
Κι εγώ σ' αγαπώ... Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Σεπ 2004, 11:08:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα προχτες που εβγαλε antipollytion fault Και αγχωθηκα αλλα τελικα εφταιγε ενα φυσακι (αισθητηρας οξυγονου ή καπως ετσι) που δεν ηταν καλα κουμπωμενο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1504s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on