PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Δίχαλο εξάτμισης, αλλαγή-φτιάξιμο?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MAG206cc1.6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 13:46:50    Θέμα δημοσίευσης: Δίχαλο εξάτμισης, αλλαγή-φτιάξιμο? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΙ ΒΕΛΤΙΩΤΕΣ ΣΥΝΗΣΤΟΥΝ ΑΛΛΑΓΗ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ ΑΠΤΟΝ ΚΑΤΑΛΗΤΗ ΚΑΙ ΠΙΣΩ. ΕΝΑΣ ΠΙΟ ΨΑΓΜΕΝΟΣ ΕΙΠΕ ΤΟ ΙΔΙΟ + ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΔΙΧΑΛΟ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΛΕΕΙ. ΤΙ ΕΝΟΟΥΣΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΕΠΕΜΕΝΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ? ΤΙ ΞΕΡΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 13:52:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η καλυτερη μοντιφα ειναι χταποδι new για να παει ο κατ απο κατω + μεταλλικος κατ + σωληνας+τελικο ( στην μαμα διατομη) !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 13:54:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

???????

Ε, εντάξει θα μας τρελλάνουν όλοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΡΕ, ΤΟ 1,6 το 206 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΧΑΛΟ!!!!!!!


Ημαρτον, τι άλλο θα ακούσουν τα αυτιά μου.

Για να αποκτήσει κανείς δίχαλο θα πρέπει να αλλάξει πολλαπλή, να βάλει πίσω καταλύτη κλπ κλπ κλπ



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 13:58:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Η καλυτερη μοντιφα ειναι χταποδι new για να παει ο κατ απο κατω + μεταλλικος κατ + σωληνας+τελικο ( στην μαμα διατομη) !


Η μαμά διατομή του 1600 είναι Φ45. Αν θα γίνουν μετατροπές πρέπει να γίνει Φ48 (και πάνω αν οι μετατροπές ξεπερνούν τα 150)
Αν τα αλλάξεις όλα αυτά (χωρίς να αλλάξεις τίποτα άλλο) το πιο πιθανό (σίγουρο θα έλεγα) είναι το αμάξι να στεγνώσει.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 14:01:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή έχουν δίχαλο τα saxoralla το είπε Very happy Very happy

Εντάξει το 206 αρκετά πράγματα έχει ( 2 λ, ηλεκτρονικό γκάζι, χταπόδι με ενσωματωμένο καταλύτη) αλλά όχι και δίχαλο !

Οπως λέει και ο Γεωργίου ΗΜΑΡΤΟΝ.


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 14:01:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Η καλυτερη μοντιφα ειναι χταποδι new για να παει ο κατ απο κατω + μεταλλικος κατ + σωληνας+τελικο ( στην μαμα διατομη) !


Η μαμά διατομή είναι Φ45.
Αν τα αλλάξεις όλα αυτά (χωρίς να αλλάξεις τίποτα άλλο) το πιο πιθανό (σίγουρο θα έλεγα) είναι το αμάξι να στεγνώσει.


Δηλαδη αν αλαξεις χταποδι κ παει ο κατ απο κατω θα χασεις αντι να παρεις ?
Γιατι να στεγνωσει το αμαξι απο βενζινη αν αλλαξεις Εξαγωγη ?
να στεγνωσει με αλλαγη στην εισαγωγη ναι αλλα στην εξαγωγη?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 14:07:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:

Δηλαδη αν αλαξεις χταποδι κ παει ο κατ απο κατω θα χασεις αντι να παρεις ?
Γιατι να στεγνωσει το αμαξι απο βενζινη αν αλλαξεις Εξαγωγη ?
να στεγνωσει με αλλαγη στην εισαγωγη ναι αλλα στην εξαγωγη?


Γιατί ελευθερώνεται η εξαγωγή και μετά δεν προλαβαίνει.

Το είδα και με τα μάτια μου που έβγαλα ολόκληρο πρόγραμμα (ούτε καν μαμά) άχρηστο με την αλλαγή της εξάτμισης από Φ45 σε Φ48 με πολλαπλή 4-2-1



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 14:09:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα αυτο λεω! με μαμα διατομη ( 45 ) γιατι να στεγνωσει ?
κ για να προλαβω την ερωτηση γιατι αφου θα ειναι ιδια η διατομη να αλλαξουμε ?ο λογος ειναι να παει ο κατ κατω κ να βαλουμε μεταλλικο !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PHSYBORG στις Παρ 21 Μάϊ 2004, 14:12:27, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 14:12:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Μα αυτο λεω! με μαμα διατομη ( 45)


Μια μέτρηση του λ σε φουλ γκάζι ψηλά θα σε πείσει! Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 14:15:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
PHSYBORG έγραψε:
Μα αυτο λεω! με μαμα διατομη ( 45)


Μια μέτρηση του λ σε φουλ γκάζι ψηλά θα σε πείσει! Wink


Ενταξει αφου το χεις δει αλλα στη θεωρια δεν μπορω να καταλαβω γιατι γινεται αυτο αφου θα ειμαστε με ιδια διατομη ! Question
Παντως πριν παω για οποιαδηποτε αλλαγη θελω να βαλω Hallmeter κ πιεση-θερμ λαδιου να μπορω να βλεπω τι γινεται !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 14:20:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα ο Τασος εχει αδικο γιατι δεν θυμαται οτι ειχε τοποθετησει το Halmeter αναποδα και το αμαξι ηταν τερμα πλουσιο απο μιγματα.Αρα μια χαρα θα εισαι..Καντο αφοβα...


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MAG206cc1.6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 21:07:27    Θέμα δημοσίευσης: oeoe Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντως οσο πιο ελευθερη ειναι η εξατμιση τοσο πιο γρηγορα βγαζει τα αερια οποτε με το που βγουν αρχιζει η αναπληρωση μιγματος στους κιλινδρους. τωρα το παιρνει πρεφα αυτο ο εγκεφαλος να αναπληρωσει τα παραπανω??? νομιζω ναι , αλλα ισως να υπαρχουν απωλεις για ακομα καλητερη βελτιωση. Π.Χ ΓΙΑΥΤΟ ΑΛΩΣΤΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΟΛΟΣΟΜΗ ΣΣΠΡΕΕΝΤ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΤΟΥ ΛΟΥΣΙΦΕΡ. ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΚΑΤΙ. ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΛΟΥΣΙΦΕΡ Η ΟΠΙΟΣ ΑΛΟΣ ΔΙΑΟΛΑΚΟΣ ΤΑ ΜΙΛΙΜΕΤΡ ΤΗΣ ΣΟΥΠΕΡΣΠΡΙΝΤ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lucifer (kostas)
Μέλος
Μέλος


206 cc

Ένταξη: 27 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: Ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Μάϊ 2004, 00:24:28    Θέμα δημοσίευσης: Re: oeoe Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MAG206cc1.6 έγραψε:
παντως οσο πιο ελευθερη ειναι η εξατμιση τοσο πιο γρηγορα βγαζει τα αερια οποτε με το που βγουν αρχιζει η αναπληρωση μιγματος στους κιλινδρους. τωρα το παιρνει πρεφα αυτο ο εγκεφαλος να αναπληρωσει τα παραπανω??? νομιζω ναι , αλλα ισως να υπαρχουν απωλεις για ακομα καλητερη βελτιωση. Π.Χ ΓΙΑΥΤΟ ΑΛΩΣΤΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΟΛΟΣΟΜΗ ΣΣΠΡΕΕΝΤ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΤΟΥ ΛΟΥΣΙΦΕΡ. ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΚΑΤΙ. ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΛΟΥΣΙΦΕΡ Η ΟΠΙΟΣ ΑΛΟΣ ΔΙΑΟΛΑΚΟΣ ΤΑ ΜΙΛΙΜΕΤΡ ΤΗΣ ΣΟΥΠΕΡΣΠΡΙΝΤ???

επειδη μπηκα στη σελιδα της Supersprint και δεν γραφει τιποτα θα περασω απο τον μηχανικο μου αυριο να παρω τις απαραιτητες πληροφοριες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
206ccsimos (Σίμος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.6 (16V) CC 2002

Ένταξη: 05 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 90

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Μάϊ 2004, 08:40:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά εγώ το έχω κάνει είδη !
Με την αλλαγή του χταποδιού το κατέβασμα του καταλύτη κάτω, μπήκε και
Χειροποίητο δίχαλο.
Το αμάξι πήγαινε πολύ καλά αλλα πιστεύω ότι οφείλετε σε όλα !
Η αλήθεια είναι ότι ψηλά στέγνωνε λίγο.
Αν θέλετε την γνώμη μου, οι 1600 κάντε το άφοβα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Μάϊ 2004, 09:50:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με ιδια διατομη και εγω πιστευω οτι δεν υπαρχει προβλημα ΑΡΚΕΙ να κρατηθει και ο καταλυτης και το μεσαιο ωστε να υπαρχει το αναγκαιο back pressure... για να μας πει κανα ραλλακι που εγβαλε μεσαιο η καταλυτη τι ειδε.......
οσο αφορα το λαχανιασμα ψηλα πιστευω οτι ειναι και ψυχολογικο διοτι δεν νιωθεις αυτο το ανοιγμα μετα 4000 οπως μαμα αλλα ανοιγει πιο πολυ και απο πιο χαμηλα οποτε ψηλα σου φαινεται να κρεμα....
δεν ειναι τυχαιο οτι τη διαφορα σε δυναμομετρησεις τη βλεπεις στο διαγραμμα στις μεσαιες αλλα ψηλα ποτε δεν ειναι πιο κατω απο μαμα. απλα η διαφορα δεν ειναι οση χαμηλα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lucifer (kostas)
Μέλος
Μέλος


206 cc

Ένταξη: 27 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: Ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Μάϊ 2004, 12:07:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι ειναι αυτο το διχαλο ρε παιδες??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Μάϊ 2004, 16:24:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Βασικα ο Τασος εχει αδικο γιατι δεν θυμαται οτι ειχε τοποθετησει το Halmeter αναποδα και το αμαξι ηταν τερμα πλουσιο απο μιγματα.Αρα μια χαρα θα εισαι..Καντο αφοβα...


E, πεστο ετσι !
Αφου θα ειναι με τερμα πλουσιο μιγμα θα το κανω αφοβα τοτε !
ΤΗΧ for the tip !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάϊ 2004, 10:27:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χειροποίητο δίχαλο δοκιμασα να δω μηπως και μπορω να βαλω και εγω αλλα δεν κανει για 1.4. σε 1.6 πιστευω και εγω οτι θα δουλεψει αρκετα καλα


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lucifer (kostas)
Μέλος
Μέλος


206 cc

Ένταξη: 27 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 136
Τόπος: Ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάϊ 2004, 10:40:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι ειναι ΑΥΤΟ ΤΟ Γ******Ο ΤΟ ΔΙΧΑΛΟ?? ΑΣ ΜΟΥ ΛΕΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ.
ουφ Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MAG206cc1.6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Μάϊ 2004, 13:34:56    Θέμα δημοσίευσης: oeoeoe Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΑΛΟΝ ΜΑΛΟΝ ΜΑΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΗΤΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΒΑΣΗ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΤΡΗΠΑ ΑΜΑ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ Γ.Μ.ΣΕΙΣ. Embarassed=ΔΙΧΑΛΟ . ΒΑΣΙΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΧΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΕΛΗΣΑ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1492s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on