PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ιδέα για δημιουργία λευκού αυτοκόλλητου για τα όργανα!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2004, 00:42:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη δεν ήξερα πως περιμένατε εμένα. Embarassed Embarassed Embarassed
Αν πάνε όλα όπως τα έχω υπολογίσει, θα τα έχεις το Σ/Κ! Wink
Μόνο που εγώ έχω μαύρα όργανα κι όχι λευκά! Razz

Καλύτερα θα ήταν να βρίσκατε λευκά όργανα να scanάρατε, παρά μαύρα και μετά με photoshop ή corel να τα πειράζατε και να τα κάνατε άσπρα. Wink
Όχι τίποτα άλλο, απλά θα είχατε καρμπόν τα λευκά όργανα που έχει η Peugeot. Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάϊ 2004, 01:33:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
Γιάννη δεν ήξερα πως περιμένατε εμένα. Embarassed Embarassed Embarassed
Αν πάνε όλα όπως τα έχω υπολογίσει, θα τα έχεις το Σ/Κ! Wink
Μόνο που εγώ έχω μαύρα όργανα κι όχι λευκά! Razz

Καλύτερα θα ήταν να βρίσκατε λευκά όργανα να scanάρατε, παρά μαύρα και μετά με photoshop ή corel να τα πειράζατε και να τα κάνατε άσπρα. Wink
Όχι τίποτα άλλο, απλά θα είχατε καρμπόν τα λευκά όργανα που έχει η Peugeot. Wink



Δεν μας πειραζει καθολου.....θα το κανουμε οτι θελουμε εμεις δηλαδη ο zzzleepy θα μου το κανει.... Embarassed

Laughing Laughing



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
smaraghi 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.1 color line

Ένταξη: 07 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάϊ 2004, 23:14:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα όργανα του 206 μου είναι τέλεια . Δεν είναι λευκά αλλά ασημί! Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάϊ 2004, 21:45:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

smaraghi έγραψε:
Τα όργανα του 206 μου είναι τέλεια . Δεν είναι λευκά αλλά ασημί! Very happy



Shocked Δηλαδη???



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2004, 13:07:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
smaraghi έγραψε:
Τα όργανα του 206 μου είναι τέλεια . Δεν είναι λευκά αλλά ασημί! Very happy



Shocked Δηλαδη???


Εννοεί αυτά Γιάννη! Wink


Εν τω μεταξύ, ιδού και τα όργανα του pug από το scanner:
[img][/img]
Δεν ανεβαίνει με τίποτα η άτιμη. Evil Evil Evil

κι από το paint (ζωγραφική) Shocked Shocked Shocked των XP, με ένα απλό invert colors έχουμε:


Άψογο?????????? Cool Cool Cool Cool Very happy Wink
Το μόνο που του λείπει είναι τα γαλάζια (ή ακόμη και λευκά) led (ή λαμπάκια για τους τυχερούς) για να δουλέψει και σωστά ο χρωματισμός. Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2004, 13:59:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδη Χρηστο τωρα εμεις το κανουμε ενα save as,το εκτυπωνουμε και το εχουμε ετοιμο??? Confused


Να σαι καλα ρ Χρηστο!!!!! Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2004, 15:18:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Εχω κ αυτο αν κανει



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2004, 17:40:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
zzzleepy έγραψε:
Δε σκεφτήκατε όμως κάτι πολύ σημαντικό: τι γίνεται με το φωτισμό των αριθμών του καντράν; Αν βάλουμε μη διαμπερές υλικό (όπως φωτογραφικό χαρτί ας πούμε) πως θα περνάει το φως από μέσα;


Κόβεις το σημείο ώστε να περνάει το φως. Razz
Δηλαδή κόβεις το χαρτί έτσι ώστε όταν περνάει το φως να παίρνει τη μορφή των ενδείξεων. Wink Αυτή η φωτογραφία είναι από τις κανονικές ενδείξεις βέβαια, αλλά για να δεις στο περίπου. Wink


Πατάτα

Skull έγραψε:
Αυτο με τις τρυπες ειναι προβλημα οντως...υπαρχουν ομως μηχανες που εκτυπωνουν κομενο το χαρτι δηλαδη αυτες τις μικρες τρυπουλες θα ειναι ευκολο να τις αφαιρεσεις! Laughing
Αν θυμαμε καλα παλια που ειχα κανει μια μικροτερη πινακιδα στο μηχανακι μου ο τυπος ειχε εκτυπωσει τα γραματα τις πινακιδας σε ενα φυλλο-αυτοκολλητο-ψιλοπλαστικο και με ενα μαχαιρακι τα εβγαζε απο το κατω φυλο του αυτοκολητου....

Το ιδιο επαιξε και με το αυτοκολητο που εχω τον χαρτη της Ελλαδας...με ενα μαχαιρακι εβγαζα σιγα-σιγα ολα τα νησια του Αιγαιου!!!! Laughing

Τι εχει να πει και ο γραφιστας της παρεας??? Confused


Πατάτα #2

nik7 έγραψε:
i aferesi den tha einai diskoli .. me ena kalo kopidi tha einai panefkoli alla den ksero an to teliko apotelesma tha einai toso kalo...... ego an thelete exo stathero xeri (Afou perasa mixanologiko sxedio 2...) kai mporo na kano tetoia douleia.. alla.....


Πατάτα #3 Razz



Σκεφτείτε απλά ρε σεις... Εκτύπωση σε διαφάνεια... Wink Σας κούφανα έ?!

Εκτύπωση σε διαφάνεια το καντράν, αφού έχετε "σβήσει" το χρώμα στις γραμμές ενδείξεων και στους αριθμούς, εκεί που δεν θέλετε να πέσει μελάνι από τον εκτυπωτή, τα "βάφετε" ή τα "σβήνετε" με transparent στο photoshop/corel κλπ.

Αν πάλι σας φαίνεται έντονο, τότε βάζετε και ένα ριζόχαρτο από πίσω από τα όργανα για να "θολώσει" ο φωτισμός και να γίνει πιο απαλός!!! Cool


Όποιος κατάλαβε τι λέω, θα μου ανάψει λαμπάδα σίγουρα Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2004, 18:37:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Σκεφτείτε απλά ρε σεις... Εκτύπωση σε διαφάνεια... Wink Σας κούφανα έ?!

Εκτύπωση σε διαφάνεια το καντράν, αφού έχετε "σβήσει" το χρώμα στις γραμμές ενδείξεων και στους αριθμούς, εκεί που δεν θέλετε να πέσει μελάνι από τον εκτυπωτή, τα "βάφετε" ή τα "σβήνετε" με transparent στο photoshop/corel κλπ.


Πατατα #4!!!! Razz


Αν το εκτυπωσουμε σε διαφανεια πως το μαυρο των οργανων θα γινει ασπρο??? Confused


Φιλιππε και αυτο που εδωσες ειναι ετοιμο για εκτυπωση....του Χρηστου πιανει σχεδον μια ολοκληρη κολλα Α4 αν πας απο το paint των XP να το εκτυπωσης!



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2004, 20:02:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1) Η εκτύπωση θα γίνει όταν μορφοποιήσεις όπως ακριβώς θέλεις το καντράν.

2) Η εκτύπωση δεν θα γίνει σπίτι σου αλλά σε κάποιο τυπογραφείο ανάλογο με κατάλληλους εκτυπωτές που μπορούν να ψεκάσουν και άσπρο μελάνι... Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάϊ 2004, 23:15:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο μοιράζω πατάτες έγραψε:
Σκεφτείτε απλά ρε σεις... Εκτύπωση σε διαφάνεια... Wink Σας κούφανα έ?!

Εκτύπωση σε διαφάνεια το καντράν, αφού έχετε "σβήσει" το χρώμα στις γραμμές ενδείξεων και στους αριθμούς, εκεί που δεν θέλετε να πέσει μελάνι από τον εκτυπωτή, τα "βάφετε" ή τα "σβήνετε" με transparent στο photoshop/corel κλπ.

Αν πάλι σας φαίνεται έντονο, τότε βάζετε και ένα ριζόχαρτο από πίσω από τα όργανα για να "θολώσει" ο φωτισμός και να γίνει πιο απαλός!!! Cool


Όποιος κατάλαβε τι λέω, θα μου ανάψει λαμπάδα σίγουρα Very happy


Καλά ρε συ Σταύρο, δε δίαβασες (πρώτη σελίδα) πως η εκτύπωση δεν μπορεί να γίνει σε χαρτί επειδή το χαρτί "κιτρινίζει" όσο περνάει ο καιρός?
Θεωρώ αυτονόητο πως θα εκτυπωθεί σε διαφάνεια (transparent χαρτί). Wink

Σταύρο, αυτό το έχω σκεφτεί κι εγώ και είναι η καλύτερη λύση για το που θα εκτυπωθούν οι ενδείξεις. Very happy Wink
Αλλά δε θέλουμε να φωτίζεται όλο το καντράν (ακόμα και εκεί που δεν υπάρχουν αριθμοί και γραμμές ή και το serial number του πλαστικού των ενδείξεων) αλλά μόνο οι ενδείξεις (αριθμοί και γραμμές), οπότε σκέτη διαφάνεια δε μας κάνει. Wink

Άρα τα όργανα θα έχουν:

- 2 στρώσεις (μία κανονική-transparent) και μια "χαρτοκοπτική" από υλικό που δεν επιτρέπει στο φως τη διέλευση από το εσωτερικό του (όπως φτιάχνουν και τα aftermarket αν έχετε δει Wink , αλλά αυτοί το κάνουν με 3 στρώσεις 1.λευκά όργανα 2.χρωματιστή ζελατίνα 3.το υλικό που σας λέω).

Ή

- θα πρέπει αφού εκτυπώσεις από την μία πλευρά της ζελατίνας τις ενδείξεις όπως τις θες, τότε στην πίσω της πλευρά να εκτυπώσεις μαυρίλα (ώστε το φως να μην περνάει) αφήνοντας κενά (με τον τρόπο που αναφέρω πιο κάτω) όσα θες από την άλλη πλευρά να φωτίζονται.

Δεν ξέρω αν έχετε δουλέψει corel/photoshop αλλά υπάρχει και το mask tool στο corel. Απλά και εύκολα.
Κάνεις +mask σε όλη την εικόνα, -mask σε ό,τι δε θες να εκτυπωθεί (άρα διαφανές) και πατάς copy. Μετά file->new from clipboard. Αυτό που θα εμφανιστεί εκτυπώνεται κανονικότατα και είναι και αυτό που θες!!!

Αλλά, για ποιο λόγο να αφήσεις τα κενά και να μην τα κάνεις γαλάζια (όπως η γραμμή στα 90χλμ), ώστε να δείχνουν ωραία (γαλάζια κι όχι διάφανα=>γκρι) και την ημέρα? Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούν 2004, 00:12:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομίζω να το θεώρησε κανείς αυτονόητο περί διαφάνειας!


Επίσης, αντί να το περνάς μπρος πίσω εκτύπωση, το περνάς μια 2πλή από μπροστά Wink Αν και το μπρος πίσω δεν είναι άσχημο, αλλά το flip της εικόνας πρέπει να είνα ακριβέστατο αλλιώς το αποτέλεσμα θα είναι τραγικότατο... Rolling eyes

Όσο για τα κενά που λες, κάντα ότι θες! Γούστο σου! Very happy Εγώ πιστεύω πως η λύση διαφάνειας/ριζόχαρτο θα είναι η καλύτερη, χωρίς να μπλέκεις τα κοπτικά μέσα τα οποία αν γίνουν από άτομο, θέλει απίστευτο χρόνο και ακρίβεια, αν γίνει απο μηχάνημα, το κόστος θα σε εμποδίσει να το κάνεις σίγουρα... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιούν 2004, 18:45:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκανα μια μικρη διεργασια για να το κανω εντελως απρο με μαυρο..οπως ειπε και ο Χρηστος με ενα mask και ιδου....




Το ξερω ειναι πολυ μικρη αλλα...
Για μεγενθυση πατηστε την!!! Wink



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
TGL_tuning (Giorgos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


punto

Ένταξη: 05 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Οκτ 2004, 16:29:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gia pite mou idees
gia ta parakato



www.kentitos.com
210 9575131
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TGL_tuning (Giorgos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


punto

Ένταξη: 05 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Οκτ 2004, 16:33:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai



perimenw sxolia?


www.kentitos.com
210 9575131
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Οκτ 2004, 18:18:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το θεμα με τα λευκα ειναι αν ειναι διαφανα ? κ οταν αναβουμε βραδυ τα φωτα αναβει ολο η μονο οι ενδειξεις ?



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Οκτ 2004, 19:27:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TGL_tuning έγραψε:
kai



perimenw sxolia?



Απο οτι διακρινω ειναι μια ζελατινα με τις φωτιες πανω απο την "πλακα" με τις ενδειξεις!!!

Σωστο και αυτο! Wink


Το ερωτημα ειναι πως κανεις μια τετοια "πλακα"?? Confused



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Οκτ 2004, 01:09:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TGL_tuning έγραψε:
kai



perimenw sxolia?


καλοοοοοοο..... Silly
απο που... Question



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Οκτ 2004, 01:50:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμμμμμμμ πολυ πολυ ωραιο TGL_tuning... φτιαχτο η αγοραστο ειναι ? και ο φωτισμος ? ενωω για να φανουν οι φωτιες δεν θα πρεπει να υπαρχει απο κατω και ο καταληλος φωτησμος ? υπαρχουν εκει απο κατω leds?

Kovac μηπως σου ειναι ευκολο να βρεις τις φωτογραφιες για το πως βγαινουν τα καπακια απο τους δεικτες ? ειχα σωσει εναν οδηγο απο το κλασικο γερμανικο site αλλα μαλον ειναι για το παλιο μοντελο... καμια σχεσι διλαδι... εμενα εχει πηνεια (αν τα λεμε πηνεια σαν μοτερακια μικρα ειναι Razz (ασχετος))... αλοιος να σου στειλω εγω τις φωτογραφιες ανοιγμενο το καντραν να μου πεις... οκ ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TGL_tuning (Giorgos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


punto

Ένταξη: 05 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Οκτ 2004, 10:15:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

einai etima paidia oxi ftiaxta

einai proionta pou ta eisagoume emeis
oso gai tis foties fotizontai opos kai kai oi arithmoi


www.kentitos.com
210 9575131
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2013s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on