PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ιδέα για δημιουργία λευκού αυτοκόλλητου για τα όργανα!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάϊ 2004, 20:47:37    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Ιδέα για δημιουργία λευκού αυτοκόλλητου για τα όργανα! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καθως κοιτουσα κατι φωτογραφιες απο 206 ειδα σε ενα τα λευκα οργανα να ηταν καπως περιεργα....μου φαινετε πως αυτο το αυτοκολλητο το εκανε καποιος ιδιοτης οπως ηθελε και με οτι χρωματα ηθελε!!Κοιταξτε και εσεις:



Δεν σας φαινετε πολυ απλο??? Very happy

Νομιζω πως μπορουμε ολοι να φτιαξουμε κατι τετοιο...

Το μονο που θελουμε ειναι να βρουμε τις διαστασεις κατι που καποιοι εδω μεσα(που εχουν κανει "βιδες" τα κοντερ τους Laughing ) μπορουν να μας βοηθησουν...

Πως σας φαινετε η ιδεα μου???
Confused



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάϊ 2004, 21:04:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπαρχει σελιδα στο internet που μπορεις να φτιαξεις τα οργανα οπως εσυ θελεις αλλα δεν ξερω ακριβως τη διευθυνση. οταν τη μαθω θα σας την πω


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάϊ 2004, 21:27:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

George4 έγραψε:
υπαρχει σελιδα στο internet που μπορεις να φτιαξεις τα οργανα οπως εσυ θελεις αλλα δεν ξερω ακριβως τη διευθυνση. οταν τη μαθω θα σας την πω



Ε αντε μαθε και πες μας!!! Wink Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάϊ 2004, 04:05:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιδεα για δημιουργια λευκου αυτοκολλητου για τα οργανα!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Νομιζω πως μπορουμε ολοι να φτιαξουμε κατι τετοιο...

Το μονο που θελουμε ειναι να βρουμε τις διαστασεις κατι που καποιοι εδω μεσα(που εχουν κανει "βιδες" τα κοντερ τους Laughing ) μπορουν να μας βοηθησουν...


Κοίτα, αυτό είναι εύκολο, μόνο που το χαρτί με τον καιρό όπως γνωρίζεις "κιτρινίζει". Οπότε θες ειδικό χαρτί (μια καλή ιδέα είναι φωτογραφικό) γι' αυτή τη δουλειά. Άρα και καλό μηχάνημα για εκτύπωση.

Πάντως σε γνωστό μαγαζί του χώρου που είχα επισκευτεί, όταν συζητούσαμε για την απόχρωση του μπλε και πως τη θέλω, η απάντηση ήταν η εξής:

"Φέρε μου δείγμα του μπλε που θες και στο κάνω έτσι. Ο υπολογιστής κάνει τα πάντα". Wink

Όσο για τις διαστάσεις, γιατί να παιδεύεσαι με τις διαστάσεις?
Αρκεί να βρω ένα κοντέρ με λευκά όργανα, να τα βγάλουμε στο scanner και μετά να πας να το "εκτυπώσεις". Εθελοντές? Very happy

Αποτέλεσμα, θα έχεις καρμπόν τα λευκά όργανα που έχουν τα 206.
Βάζεις και μία ζελατίνα από πίσω και το μόνο που μένει είναι να αλλάξεις τα πορτοκαλί led με λευκά, για να έχεις και το χρώμα της ζελατίνας.

Με τον ίδιο τρόπο κατασκευάζονται και τα λευκά όργανα που μου έδειξαν. Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάϊ 2004, 11:53:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπραβο χρηστο για αλλη μια φορα ισουν διαφωτιστηκοτατος.
τη σελιδα θα τη μαθω απο αυριο αφου τη ξερει ενας φιλος μου την εχει στο pc της δουλειας του και δε τη θυμαται απο εξω.


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάϊ 2004, 13:25:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε σκεφτήκατε όμως κάτι πολύ σημαντικό: τι γίνεται με το φωτισμό των αριθμών του καντράν; Αν βάλουμε μη διαμπερές υλικό (όπως φωτογραφικό χαρτί ας πούμε) πως θα περνάει το φως από μέσα;




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάϊ 2004, 14:39:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Δε σκεφτήκατε όμως κάτι πολύ σημαντικό: τι γίνεται με το φωτισμό των αριθμών του καντράν; Αν βάλουμε μη διαμπερές υλικό (όπως φωτογραφικό χαρτί ας πούμε) πως θα περνάει το φως από μέσα;


Κόβεις το σημείο ώστε να περνάει το φως. Razz
Δηλαδή κόβεις το χαρτί έτσι ώστε όταν περνάει το φως να παίρνει τη μορφή των ενδείξεων. Wink

Αυτή η φωτογραφία είναι από τις κανονικές ενδείξεις βέβαια, αλλά για να δεις στο περίπου. Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάϊ 2004, 15:02:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά πρέπει να έχεις ατελείωτες μαζοχιστικές τάσεις για να κάτσεις να κάνεις κάτι τέτοιο! Laughing Wink




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάϊ 2004, 15:59:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:
zzzleepy έγραψε:
Δε σκεφτήκατε όμως κάτι πολύ σημαντικό: τι γίνεται με το φωτισμό των αριθμών του καντράν; Αν βάλουμε μη διαμπερές υλικό (όπως φωτογραφικό χαρτί ας πούμε) πως θα περνάει το φως από μέσα;


Κόβεις το σημείο ώστε να περνάει το φως. Razz
Δηλαδή κόβεις το χαρτί έτσι ώστε όταν περνάει το φως να παίρνει τη μορφή των ενδείξεων. Wink


Αυτο οντως δεν το σκεφτηκα καθολου!!!! Crying or Very sad

Κατσε πρωτα να δουμε και τι προτεινουν και αυτοι απο την σελιδα που λεει ο Γιωργος και βλεπουμε!!!! Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2004, 01:00:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Καλά πρέπει να έχεις ατελείωτες μαζοχιστικές τάσεις για να κάτσεις να κάνεις κάτι τέτοιο! Laughing Wink


Ρώτησε κάτι, απάντησα μιας και είχα κάποιες ιδέες κι εγώ. Razz Razz Razz Laughing Laughing Wink

Τώρα το αν θα το κάνεις, είναι άλλου παπά ευαγγέλιο. Very happy
Εξαρτάται από το πόσο διατεθιμένος είσαι. Wink
Δίνεις 75€ για λευκά όργανα, 150€ για κομπλέ ταμπλό (φτιάξιμο του παλιού όπως θες σε χρωματισμό) ή δίνεις 1-2€ και κάνεις το ίδιο? Very happy
It's your call! Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2004, 14:15:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η σελιδα που σας ειπα στο internet ειναι η www.speedhut.com αλλα δυστηχως δε μας κανει γιατι ειναι μονο για αμερικανικα αυτοκινητα


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2004, 15:32:51    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ιδέα για δημιουργία λευκού αυτοκόλλητου για τα όργανα!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Καθως κοιτουσα κατι φωτογραφιες απο 206 ειδα σε ενα τα λευκα οργανα να ηταν καπως περιεργα....μου φαινετε πως αυτο το αυτοκολλητο το εκανε καποιος ιδιοτης οπως ηθελε και με οτι χρωματα ηθελε!!Κοιταξτε και εσεις:



Δεν σας φαινετε πολυ απλο??? Very happy

Νομιζω πως μπορουμε ολοι να φτιαξουμε κατι τετοιο...

Το μονο που θελουμε ειναι να βρουμε τις διαστασεις κατι που καποιοι εδω μεσα(που εχουν κανει "βιδες" τα κοντερ τους Laughing ) μπορουν να μας βοηθησουν...

Πως σας φαινετε η ιδεα μου???
Confused


αυτα τα οργανα πρεπει να ειναι εταιριας και indiglo και οχι απο ιδιωτη.εχω δει ιδια στην Αγγλια.Απλα επειδη ο θαλασσης εντονος φωτισμος δεν κολαει με τα κοκκινα στα σημεια που εχει το κοντερ και δεν φενεται τοσο ωραια τα βγαζουν μονοχρωμα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2004, 18:47:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

George4 έγραψε:
η σελιδα που σας ειπα στο internet ειναι η www.speedhut.com αλλα δυστηχως δε μας κανει γιατι ειναι μονο για αμερικανικα αυτοκινητα



Και στο κανουν αυτοι μετα απο παραγκελια και με τα διπλασια λεφτα που εχει ενα αυτοκολλητο για λευκα οργανα....

Εκανα ενα για πλακα αλλα μετα δεν στο δειχνει να δεις πως το εκανες.... Crying or Very sad


Αυτο με τις τρυπες ειναι προβλημα οντως...υπαρχουν ομως μηχανες που εκτυπωνουν κομενο το χαρτι δηλαδη αυτες τις μικρες τρυπουλες θα ειναι ευκολο να τις αφαιρεσεις! Laughing
Αν θυμαμε καλα παλια που ειχα κανει μια μικροτερη πινακιδα στο μηχανακι μου ο τυπος ειχε εκτυπωσει τα γραματα τις πινακιδας σε ενα φυλλο-αυτοκολλητο-ψιλοπλαστικο και με ενα μαχαιρακι τα εβγαζε απο το κατω φυλο του αυτοκολητου....

Το ιδιο επαιξε και με το αυτοκολητο που εχω τον χαρτη της Ελλαδας...με ενα μαχαιρακι εβγαζα σιγα-σιγα ολα τα νησια του Αιγαιου!!!! Laughing

Τι εχει να πει και ο γραφιστας της παρεας??? Confused



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2004, 18:51:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

i aferesi den tha einai diskoli .. me ena kalo kopidi tha einai panefkoli alla den ksero an to teliko apotelesma tha einai toso kalo...... ego an thelete exo stathero xeri (Afou perasa mixanologiko sxedio 2...) kai mporo na kano tetoia douleia.. alla.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2004, 20:25:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρε παιδια.... η εκτυπωση θα γινει σε ζελατινα διαφανη... νομιζω πως γινεται αυτο... απλα δεν θυμαμαι τι γινεται με το λευκο χρωμα....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2004, 23:52:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γίνεται με αυτοκόλλητο. Κόβεται σε πλόττερ στα κατάλληλα σημεία και πριν το κολλήσεις τα αφαιρείς ένα ένα με τσιμπιδάκι. Όποιος δει τους δράκους που έχω στο αμάξι θα καταλάβει... Και μάλιστα μπορεί να μπει οποιοδήποτε χρώμα... Χμμμμ... Θα το δοκιμάσω όταν δε θα βαριέμαι... Sleeping




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάϊ 2004, 17:50:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
... Χμμμμ... Θα το δοκιμάσω όταν δε θα βαριέμαι... Sleeping



Tωρα καταλαβα που κολαει το zzzzzzzzzleepy!!!! Razz

Αντωνη αν μας στειλει scannaρισμενο ο Χρηστος(kovac) το κοντερ θα γινει η δουλεια,ετσι??? Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάϊ 2004, 20:53:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α ναι μωρε!! γινεται κι ετσι!! απλα το αυτοκολλητο το κολλαμε πανω στα υπαρχοντα οργανα?? θα ειναι τοσο ακριβειας βρε παιδια??η' το κολλαμε σε καμια ζελατινα οτι χρωματος θελουμε?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2004, 00:33:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

freestyler έγραψε:
α ναι μωρε!! γινεται κι ετσι!! απλα το αυτοκολλητο το κολλαμε πανω στα υπαρχοντα οργανα?? θα ειναι τοσο ακριβειας βρε παιδια??η' το κολλαμε σε καμια ζελατινα οτι χρωματος θελουμε?


Το αυτοκόλλητο μπορεί να έχει αρκετή λεπτομέρεια αλλά μέχρι ένα σημείο. Αυτοκόλλητο είναι, δεν είναι εκτύπωση Razz Γι'αυτό πιστεύω η δική σου ιδέα με τη ζελατίνα θα είναι καλύτερη...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Μάϊ 2004, 20:00:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι γινετε με αυτο το θεμα???Χρηστο προχωραει???Απο οτι καταλαβες ειμαστε κρεμασμενοι επανω σου γιατι εσυ μπορεις να μας δωσεις τα οργανα scannaρισμενα!!! Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3669s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on