PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΓΕΝΙΚΑ - Εκπτωτικές κάρτες Καλογερόπουλου?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2004, 18:19:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodoras έγραψε:
Νικολα δεν μου ειπες ομως ποσο καιρο το εχεις...
Σου εχει βγαλει κανα προβλημα ως τωρα???
Τα ψιλοφοβαμαι αυτα με τα mp3 και αλλες τεχνολογιες...
Εσενα σχεδιακια εχει μπροστα η οθονη???
Το deh-5530 σε σχεση με αυτο που θελω εγω,δηλαδη το deh-p6500r,πιο ειναι πιο καινουριο???


den mou exei vgalei kanena provlima mexri tora kai apo oso ksero apo gnostous kai filous den exoun parousiastei provlimata me tetoiou eidous radio-cd....

sxediakia tipota oti vlepeis stin foto... ekei poy grafei mp3... grafei ton stathmo to rds kai ta stoixeia ton mp3...

sta pioneer genika isxiei to eksis
to proto noumero sto tetrapsifio einai i katigoria tou radiocd diladi 3000 5000 kai outo katheksis.. diladi to 5500 me to 6500 einai alli katigoria kai oso megalonei (i katigoria) toso kai kalitero tha einai to radio cd...
to deftero noumero einai gia montela diladi 500 tora einai 600 oso gia to 30 einai i diafora ston fotismo (des gia paradigma 5500 kai 5530 prasinos fotismos kai kokinos fotismos.... kata ta alla idio radiocd einai....)


pioneer 5500 stoixeia sto url pou akolouthei....
http://www.kalogeropoulos.gr/Products/SpecificProduct.asp?PRODID=1513&BRANDID=1


pioneer 5530 stoixeia sto url pou akolouthei..
http://www.kalogeropoulos.gr/Products/SpecificProduct.asp?PRODID=1514&BRANDID=1
an ta deis tha katalaveis oti prokeite gia to idio radiocd....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2004, 18:20:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ksexasa na po oti to exo apo ton noemvrio (u do the math)
kai oti to pira kokkino gia na teriazei me ton fotiso tou tamplo kai genikotera ta ipolipa esoterika meri pou einai portokali kai kokkina kai oxi prasina....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάϊ 2004, 09:45:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Νικολα σ'ευχαριστω πολυ για την επεξηγηση!!!
Ησουν ιδιαιτερα κατατοπιστικος,και ελυσες αποριες μου,που θα με εφταναν εως και να ακυρωσω την παραγγελια μου... Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάϊ 2004, 10:07:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sorry pou ta posts mou stin arxi itan sintoma alla logo douleias kai sxolis den prolavena.. pantos ego tha sou proteina na reikseis mia matia sto site tou kalogeropoulou to opio einai poli analitiko...

kai episis tha sou proteina oti an den prokeite na kaneis ta trela pragmata me to music sto amaksi sou min valeis pano apo tin katigoria 5000... einai iper arketo kai vgazei kai eksodo gia sub(aneksartiti) kai mporeis kai na valeis kai adaptora gia na doulevei to ergostasiako xeiristirio.... kai den einai kai akrivo...(kata tin apopsi mou..)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάϊ 2004, 11:09:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε εχω κλεισει ηδη το deh-p6500r.
Ελπιζω να εχει εξοδο για ενισχυτη ε?
Σορρυ αν ειναι βλακωδης η ερωτηση μου!!! Smile Smile
Ως αναφορα αυτο που μου ειπες για το ανταπτορακι για το χειριστιριο δεν το καταλαβα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάϊ 2004, 17:47:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodoras έγραψε:
...Ελπιζω να εχει εξοδο για ενισχυτη ε?...


Standar!!!! Wink



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Μάϊ 2004, 18:52:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ola ta kasetofona exoyn exoda gia enisxiti, den xreiazetai na anisixeis oso gia to xeiristirio milao gia to xeiristirio pou exei to amaksi apo tin mana tou gia to ergostasiako kassetofono ... otan to vgaleis den tha doulevei me to kenourgio... opote vazeis antaptora kai doulevei me to kenourgio radiocd...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2004, 08:40:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Nik το εβαλα...
Αρκετα ευχαριστημενος,αλλα πολλα πραγματα εχει ρε συ,οπως το ειπες!!...
Χεχε....
Υπαρχει ενα μικρο προβληματακι ομως,σχετικα με τις εξοδους RCA που βγαζει απο πισω...
Βγαζει 4 RCA!
Τα 2 ειναι για ηχεια και τα αλλα 2 ειναι για το subwoofer...
Εγω δεν εχω sub....
Εχω 4 ηχεια...
Τα 2 πισω ηχεια εχουν συνδεθει στα RCA που ειναι για το sub!
Αυτο εχει ενα κακο!
Στο fader μπορω να απομονοσω τελειως τα μπροστινα ηχεια,αλλα δεν μπορω να απομονοσω τα πισω!!! Sad Sad Sad
Τι κανω με αυτο το προβλημα???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2004, 11:26:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θόδωρα... Βγάλε τα RC που είναι για το Sub και άστα ασύνδετα γιατί έτσι όπως τα έχεις τώρα κάνεις περισσότερη ζημιά. Κάνε και μια διακλάδωση των άλλων 2 μπροστινών RC και μετά που θα έχεις 4 καλώδια, πήγαινε ένα ζευγάρι στα πίσω ηχεία. Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2004, 11:56:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve καλη η ιδεα αυτη που ειπες,αλλα δεν θα πεσει με αυτον τον τροπο η αποδοση των ηχειων στο μισο,αφου θα εχω 2 rca για 4 ηχεια?? Confused Confused Confused
Οσο για αυτο που ειπες οτι κανει χειροτερο κακο που ειναι τα πισω ηχεια πανω στα rca του subwoofer,αυτος εκανε την συνδεση στον καλογεροπουλο!
Και αμα κανω αυτο που λες θα μπορω να εχω κανονικα fader???
Θα απομονονω και μπροστινα και πισω ηχεια???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2004, 12:03:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απορώ πως είναι δυνατόν να σου κάνανε τέτοια σύνδεση στον Καλογερόπουλο... Rolling eyes

Το καλώδιο που πάει στο sub μεταφέρει άλλες συχνότητες από αυτές που σου μεταφέρει το καλώδιο για τα ηχεία. Άρα θα ακούς κανονικά ότι έπρεπε να ακούς από θέμα συχνοτήτων. Τώρα για το fader, δεν ξέρω. Μια "πατέντα" που μου έρχεται στο μυαλό είναι να βάλεις το καλώδιο των αριστερών ηχείων με διακλάδωση στα μπροστινά, και των δεξιών στα πίσω. Όποτε θα αλλάζεις το balance, με αυτή την διάταξη, θα είναι σαν να αλλάζεις το fader Razz

Αλλά μου φαίνεται περίεργο το να έχει έξοδο μόνο για 2 ηχεία το radiocd σου. Αν όντως είναι έτσι, τότε προτείνω να πάς σε έναν 4κάναλο ενισχυτή, να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο, χωρίς διακλαδώσεις και ... Evil Evil Evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2004, 12:27:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα εχω 4καναλο ενισχυτη!!!!
Ο τεχνικος στον καλογεροπουλο που μιλησα πριν απο λιγο,μου ειπε οτι επειδη εχω ενισχυτη δεν μπορω να εχω fader!!
Ενω αμα δεν ειχα ενισχυτη,θα μπορουσα να εχω fader κανονικα!!!
Του προτεινα τη λυση που μου ειπες με διακλαδωτη,αλλα λεει πως ουτε και τοτε θα εχω fader!!!
Εχω ξενερωσει λιγο με το θεμα αυτο.......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2004, 14:43:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodoras έγραψε:
Βγαζει 4 RCA!
Τα 2 ειναι για ηχεια και τα αλλα 2 ειναι για το subwoofer...
Εγω δεν εχω sub....



Αποκλειετε να εχει μονο δυο εξοδους για ηχεια...μαλλον θα πρεπει να παραδεχτειτε πως η pioneer δεν ειναι και τοσο καλη!!!!(DimiP και DRAKE για εσας το λεω!!!!! Razz )

Laughing Laughing Laughing Laughing


Πλακα κανω...Θοδωρα υπαρχουν ανταπτορες που κανουν τα 2-->4 και τα 3--->2(χοχοχο)!!!! Shocked
Και μην στεναχωριεσε αυτο που ητανε να χαθει εχει χαθει ηδη!!! Very happy
Δηλαδη η ακουστικη διαφορα δεν θα την καταλαβαινεις και εσυ πολυ!!!
Μην στεναχωριεσε!!!!!!! Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2004, 16:11:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PIONEER - DEH-P6500R

RCA Preout 2 (F + S/W or Non Fad)

Και για του λογου το αληθες...
http://www.kalogeropoulos.gr/Products/SpecificProduct.asp?PRODID=1538&BRANDID=1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2004, 14:59:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον τι εχετε να πειτε???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2004, 18:35:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω να πω ότι ανάλογα με το πως θα κάνεις την σύνδεση, θα έχεις και fader ή όχι.

Έξ' ου και το RCA Preout 2 (F + S/W or Non Fad)

Νομίζω Embarassed



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 08:20:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused
Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 08:29:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως θα ήθελες να εξηγήσεις τα emoticons τι σημαίνουν? Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Μάϊ 2004, 20:40:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodoras έγραψε:
PIONEER - DEH-P6500R

RCA Preout 2 (F + S/W or Non Fad)

Και για του λογου το αληθες...
http://www.kalogeropoulos.gr/Products/SpecificProduct.asp?PRODID=1538&BRANDID=1



Θοδωρα τοτε εχει μονο 2 εξοδους το μηχανιμα σου και ηξερες και εσυ οτι θα ειχε μειομενες δυνατοτητες!Για αυτο και ειναι σε stock!!!

Το μοναδικο πραγμα που μπορεις να κανεις ειναι να ακολουθησεις τα λογια του τεχνικου που σου ειπε στον Καλογεροπουλο...τωρα τι να πουμε εμεις παραπανω! Crying or Very sad



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Μάϊ 2004, 16:51:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodoras έγραψε:
PIONEER - DEH-P6500R

RCA Preout 2 (F + S/W or Non Fad)

Και για του λογου το αληθες...
http://www.kalogeropoulos.gr/Products/SpecificProduct.asp?PRODID=1538&BRANDID=1

Το 6500 έχει δύο ζεύγη εξόδων RCA για σύνδεση ενισχυτή. Η μία έξοδος είναι για εμπρός ηχεία πλήρους φάσματος και η άλλη για SUB. Η έξοδος για sub όμως μπορεί να ρυθμιστεί έτσι ώστε να συνδεθούν ηχεία πλήρους φάσματος και πίσω. Ο τεχνικός σωστά έβαλε τα πίσω ηχεία στη θέση του sub αλλά πριν από αυτό θα έκανε και την κατάλληλη ρύθμιση στην πηγή σου. Το μειονέκτημα είναι οτι στην συγκεκριμένη πηγή για να δουλέψει η πίσω έξοδος RCA σαν κανονικό ηχείο και όχι σαν SUB, απενεργοποιείται το FADER. Μην αγχώνεσαι όμως. Η ρύθμιση του FADER γίνεται συνήθως μία φορά για να ακούσουμε καλύτερο αποτέλεσμα (όπως θέλει ο καθένας) με περισσότερη ένταση εμπρός ή πίσω. Αφού έχεις συνδέσει ενισχυτή μπορείς να ρυθμίσεις την απολάβή (GAIN) της κάθε εισόδου και έτσι θα έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς.

Skull Sniper 2gunfire Bluegrab Cussing out

Laughing

PIONEER RULEZ..................


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2841s (PHP: 58% - SQL: 42%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on