PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΓΕΝΙΚΑ - Εκπτωτικές κάρτες Καλογερόπουλου?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 20:06:06    Θέμα δημοσίευσης: ΓΕΝΙΚΑ - Εκπτωτικές κάρτες Καλογερόπουλου? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδες,προκειται να αλλαξω το ραδιο-cd στο τουτου μου και οπως καταλαβαινετε εχει πεσει χοντρο ψαξιμο για τη νεα πηγη!!!
Μπαινοντας στο site του καλογεροπουλου(πολυ καλο) παρατηρησα αυτο το κολπακι που εχει με τα εκπτωτικα κουπονια!
Αλλου 10% αλλου 20% αλλου 50% εκπτωση!!!
Τι γινεται ρε παιδες τοσα λεφτα εχει αυτος και τα δινει τσαμπα????
Συγκεκριμενα ενδιαφερομαι για το pioneer DEH-P6500R.
Αρχικη τιμη λεει 405 ευρω,με το κουπονι 245 ευρω!!!!! Shocked Shocked Shocked
Μπαινω και σε κανα 2-3 site ακομη για επιβεβαιωση της τιμης του,και τι να δω,405 ευρω!!
Τρελαθηκα!
Γνωριζει κανεις τι παιζει???
Μηπως ειναι μουφα η εκπτωση??
Μηπως ειναι μεταχειρισμενα???
Διαφωτιστε με!!! Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DRAKE (ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 Le Mans No 0638, 106 1,1

Ένταξη: 29 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 516
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 20:38:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγκεκριμένα το 6500R είναι μοντέλο περίπου 2 ετών και μάλλον μείνανε στοκ και γιαυτό είναι τόσο χαμηλές οι τιμές σε ορισμένα προϊόντα. Σε ορισμένα μάλιστα το αναγράφει κιόλας. Το να είναι μούφα δεν το νομίζω γιατί παρόλο που δεν έχω πάει προσωπικά στο κατάστημα (Θεσσαλονικιός) έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Ένα τηλεφώνημα ή και μια επίσκεψη θα μας διαφωτίσει όλους.


Πάρα πολύ κ@λ@παιδο ο Κυριάκος ρε Κούλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 23:01:47    Θέμα δημοσίευσης: Re: Τσαμπα στου Καλογεροπουλου???!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodoras έγραψε:
Ρε παιδες,προκειται να αλλαξω το ραδιο-cd στο τουτου μου και οπως καταλαβαινετε εχει πεσει χοντρο ψαξιμο για τη νεα πηγη!!!
Μπαινοντας στο site του καλογεροπουλου(πολυ καλο) παρατηρησα αυτο το κολπακι που εχει με τα εκπτωτικα κουπονια!
Αλλου 10% αλλου 20% αλλου 50% εκπτωση!!!
Τι γινεται ρε παιδες τοσα λεφτα εχει αυτος και τα δινει τσαμπα????
Συγκεκριμενα ενδιαφερομαι για το pioneer DEH-P6500R.
Αρχικη τιμη λεει 405 ευρω,με το κουπονι 245 ευρω!!!!! Shocked Shocked Shocked
Μπαινω και σε κανα 2-3 site ακομη για επιβεβαιωση της τιμης του,και τι να δω,405 ευρω!!
Τρελαθηκα!
Γνωριζει κανεις τι παιζει???
Μηπως ειναι μουφα η εκπτωση??
Μηπως ειναι μεταχειρισμενα???
Διαφωτιστε με!!! Very happy Very happy


δεν ειναι μεταχειρ.
δεν ειναι μουφα
αναρωτηθηκες αν οταν πληρωνεις 400Ε για κατι αυτο κοστιζει πραγματικα 400Ε ή μηπως κοστιζει 200Ε και τα αλλα 200 ειναι κερδος;;;

αυτο που λεει ο Κυριακος για το στοκ ειναι σωστο.
επισης οταν εισαι "καλος πελατης" μπορεις και πετυχαινεις "καλες τιμες" με αποτελεσμα να μπορεις να βαζεις εκπτωσεις και κουπονια.
υπαρχει και το αλλο: μπορεις να ριξεις μια τιμη (κραχτης) κατω του κοστους και να χανεις εκει αλλα να κερδισεις απο αλλου π.χ. αν βαλεις μια φτηνη πηγη ισως χρειαστεις και ηχεια και ετσι θα τα δωσεις απο αλλου τα λεφτα.

παντως αν οι τιμες σου φαινονται καλες πηγαινε αφοβα! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 08:09:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γενικα εχει πολυ καλες τιμες,οχι μονο στο μοντελο που θελω εγω!!!
Γιατι και σε καποια αλλα μοντελα τα οποια ειναι καινουρια,εχει και σε αυτα εκπτωσεις,οχι τοσο μεγαλες οσο σε αυτο που θελω εγω,αλλα αρκετα καλες ωστε να σε τραβηξουν και να πας να το αγορασεις απο κει!!!
Γενικα για το DEH-P6500R τι λετε?Καλη η επιλογη μου???
Σημειωστε οτι δεν με ενδιαφερει να εχω mp3!
A!Κατι αλλο!
Βλεπω στα χαρακτιριστικα του οτι ειναι συμβατο με cd-r/rw.
Αυτο σημαινει οτι οσα αντιγραμενα και να του βαζω,θα ειναι παντα ok???
Δεν θα υπαρξει ποτε προβλημα???
Αυτη τη στιγμη εχω ενα clarion του οποιου το cd τα επαιξε για τα καλα!
Το εχω 3 χρονια και στα 2 χρονια πανω αρχισε να μου κανει νερα στα αντιγραμενα cd!!!
Στις οδηγιες του δεν ελεγε οτι υποστηριζει cd-r/rw!Παρ ολα αυτα ομως τα επαιζε...
Γι αυτο λετε να χαλασε???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 08:33:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμβατότατο, και μάλιστα παίρνει και επανεγγράψιμα cd Wink

Πρόβλημα θα υπάρξει λόγω κακομεταχείρησης, και όχι τύπου cd που θα βάζεις.

Αν έπαιζε cd-r/rw αυτό που σου χάλασε, τότε μάλλον δε διάβασες καλά τις οδηγίες. Αποκλείεται να μην το έγραφε Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 08:47:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα χαρακτιριστικα του pioneer που θελω ειδα το εξης...
Front Panel Flap type (mechanical)
Αυτο σημαινει οτι η προσοψη οταν πατας το κουμπι για να πεσει και να βαλεις cd,πεφτει ηλεκτρονικα μονη της ή χειροκινητα???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 09:48:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα μηχανικα συστηματα γενικως απαιτουν και τη συμβολη του ανθρωπινου παραγοντα!!! Οταν λεει οτι ειναι μηχανικο εννοει οτι πατας το κουμπακι για να "πεσει" η προσοψη και την "ανεβαζεις" εσυ με το χερι σου!!! Wink Απο αποψη αξιοπιστιας ειναι καλυτερο...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 10:36:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν λες οτι "πεφτει" μονη της,εννοεις οτι την ριχνει καποιος μηχανισμος σιγα-σιγα ή την σπρωχνεις εσυ προς τα κατω??
Ρωταω γιατι στο clarion που εχω,την σπρωχνεις εσυ!!
Και κατι αλλο...
Ως αναφορα το χειριστηριο του ραδιο-cd απ οτι ειδα ειναι προαιρετικο!
Ποσο παει αυτο??
Το σκεφτομαι σοβαρα γιατι απ οτι ξερω της pioneer μπαινει πανω στο τιμονι και ειναι αρκετα ωραιο!
Ενω αυτο της clarion ειναι κανονικο κομπιουτερ και δεν βολευει και πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 14:03:41    Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκπτωτικές κάρτες Καλογερόπουλου? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodoras έγραψε:
Ρε παιδες,προκειται να αλλαξω το ραδιο-cd στο τουτου μου και οπως καταλαβαινετε εχει πεσει χοντρο ψαξιμο για τη νεα πηγη!!!
Μπαινοντας στο site του καλογεροπουλου(πολυ καλο) παρατηρησα αυτο το κολπακι που εχει με τα εκπτωτικα κουπονια!
Αλλου 10% αλλου 20% αλλου 50% εκπτωση!!!
Τι γινεται ρε παιδες τοσα λεφτα εχει αυτος και τα δινει τσαμπα????
Συγκεκριμενα ενδιαφερομαι για το pioneer DEH-P6500R.
Αρχικη τιμη λεει 405 ευρω,με το κουπονι 245 ευρω!!!!! Shocked Shocked Shocked
Μπαινω και σε κανα 2-3 site ακομη για επιβεβαιωση της τιμης του,και τι να δω,405 ευρω!!
Τρελαθηκα!
Γνωριζει κανεις τι παιζει???
Μηπως ειναι μουφα η εκπτωση??
Μηπως ειναι μεταχειρισμενα???
Διαφωτιστε με!!! Very happy Very happy


Θοδωρα το μονο που πρεπει να προσεξεις ειναι η εγγυηση!!

Οτι και να σου δειξει θα ζητησεις Ελληνικη εγγυηση!!!

Την εχει πατησει πολυς κοσμος ετσι!!Νομιζω με καταλαβαινετε γιατι μιλω!! Wink



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 17:11:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodoras έγραψε:
Οταν λες οτι "πεφτει" μονη της,εννοεις οτι την ριχνει καποιος μηχανισμος σιγα-σιγα ή την σπρωχνεις εσυ προς τα κατω??
Ρωταω γιατι στο clarion που εχω,την σπρωχνεις εσυ!!
Και κατι αλλο...
Ως αναφορα το χειριστηριο του ραδιο-cd απ οτι ειδα ειναι προαιρετικο!
Ποσο παει αυτο??
Το σκεφτομαι σοβαρα γιατι απ οτι ξερω της pioneer μπαινει πανω στο τιμονι και ειναι αρκετα ωραιο!
Ενω αυτο της clarion ειναι κανονικο κομπιουτερ και δεν βολευει και πολυ!


Πέφτει μόνη της απαλά! Ίσως να πέφτει και λίγο απότομα, οπότε θα την φρενάρει το δάκτυλο σου, εκτός κι αν το τραβήξεις απότομα πίσω μήπως σε δαγκώσει η πρόσοψη Razz

Το χειριστίριο στο εργοστασιακό clarion εμένα με έχει βολέψει αρκετά μπορώ να πω! Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 18:18:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

oxi den einai moufa i ipothesi ego apo ekei pira to deh-5530 tis pioneer
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 22:34:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:
oxi den einai moufa i ipothesi ego apo ekei pira to deh-5530 tis pioneer


Νικο μιας και το πηρες κι εσυ απο τον Καλογεροπουλο,ως αναφορα το θεμα της εγγυησης μιας και το θιξατε,αυτην την εγγυηση σου εδωσε??
"Τα προϊόντα συνοδεύονται με 1 χρόνο ασφάλεια κλοπής
και 1 χρόνο εγγύηση Value Plus της ΙNTERSYS AE." ????
Και μιας και εχεις και εσυ pioneer,για πες μου ρε Νικολα,πως πεφτει η προσοψη?Την κατεβαζει καποιος μηχανισμος ή πεφτει χειροκινητα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 23:43:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dj-Steve έγραψε:
thodoras έγραψε:
Οταν λες οτι "πεφτει" μονη της,εννοεις οτι την ριχνει καποιος μηχανισμος σιγα-σιγα ή την σπρωχνεις εσυ προς τα κατω??
Ρωταω γιατι στο clarion που εχω,την σπρωχνεις εσυ!!
Και κατι αλλο...
Ως αναφορα το χειριστηριο του ραδιο-cd απ οτι ειδα ειναι προαιρετικο!
Ποσο παει αυτο??
Το σκεφτομαι σοβαρα γιατι απ οτι ξερω της pioneer μπαινει πανω στο τιμονι και ειναι αρκετα ωραιο!
Ενω αυτο της clarion ειναι κανονικο κομπιουτερ και δεν βολευει και πολυ!


Πέφτει μόνη της απαλά! Ίσως να πέφτει και λίγο απότομα, οπότε θα την φρενάρει το δάκτυλο σου, εκτός κι αν το τραβήξεις απότομα πίσω μήπως σε δαγκώσει η πρόσοψη Razz

Το χειριστίριο στο εργοστασιακό clarion εμένα με έχει βολέψει αρκετά μπορώ να πω! Wink


ΠΕΦΤΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΕΛΑΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΣΕΡΒΟΜΗΧΑΝΙΣΜΟ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάϊ 2004, 00:53:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Γιάννης Γιαννάκης... Evil Evil Evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάϊ 2004, 02:32:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dj-Steve έγραψε:
Ο Γιάννης Γιαννάκης... Evil Evil Evil


δεν ειναι ετσι ακριβως.
τον ηλεκτρονικο ελεγχο και τον ηλεκτρικο μηχανισμο τον ακριβοπληρωνεις και τον ... "χαιρεσαι" αν εκτιμας αυτο που αγοραζεις.
τον παλιο κλασσικο μηχανικο τροπο οσο κιαν εξευγενιστηκε με καποια ελατηρια καθυστερησης ωστε να μοιαζει οτι κατεβαινει η προσοψη μονη της , τον αποδεχεσαι αναλογα το μοντελο και την τιμη του.

θα μου πεις γιατι να πληρωσω για το ηλεκτρικο ;;
απλα γιατι ειναι καλυτερο, νεοτερο (τεχνολογικα) και στο κατω κατω και το πορτακι του Cd μπορεις να το σπρωξεις με το χερι και να παει μεσα αλλα νομιζω οτι ολοι παταμε το κουμπακι και το παιρνει μονο του.! νομιζω! Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάϊ 2004, 11:34:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ νομίζω ότι κοστίζει ένα κάρο Λ7 αν χαλάσει ο μηχανισμός! νομίζω Evil Twisted evil Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάϊ 2004, 17:55:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

patas ena koumpaki kai peftei mono tou alla oxi ilektronika..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάϊ 2004, 18:17:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ Νικολα!
Ευχαριστημενος εσυ απο το pioneer???
Ποσο καιρο το εχεις?
Ειπες οτι εχεις το deh-5530 ε?
Το ψαχνω αλλα δεν μπορω να βρω πιο ειναι...
Βαλε καμια φωτο αμα μπορεις! Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάϊ 2004, 13:47:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



ego eimai poli efxaristimenos alla tora exei bgei to 5600 kai 5630 ... allazei mono to xroma opos kai sto 5500 5530....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thodoras (Θοδωρης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 XT 8V 1.1

Ένταξη: 18 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: ΑΙΓΑΛΕΩ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2004, 15:51:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικολα δεν μου ειπες ομως ποσο καιρο το εχεις...
Σου εχει βγαλει κανα προβλημα ως τωρα???
Τα ψιλοφοβαμαι αυτα με τα mp3 και αλλες τεχνολογιες...
Εσενα σχεδιακια εχει μπροστα η οθονη???
Το deh-5530 σε σχεση με αυτο που θελω εγω,δηλαδη το deh-p6500r,πιο ειναι πιο καινουριο???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1791s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on