PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εξάτμιση για 206 1.4xs
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
GEORGE_1 (GEORGE_1)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Μάϊ 2004, 12:29:08    Θέμα δημοσίευσης: Εξάτμιση για 206 1.4xs Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σας παιδια.Μολις εμαθα για το site και ειπα να μπω στην παρεουλα σασ.το θεμα που με απασχολει καπωσ ειναι για μια καλη εξατμισουλα.το δικο μου εχει μια μπουκα δεξια και μια αριστερα.εμαθα ομωσ οτι δεν ειναι και οτι καλυτερο να λυτουργουν και οι δυο.πηγα λοιπον στο σιδερη στο μαρκοπουλο και μου ειπε μια λυση η οποια λεει θα κανει το αμαξι να πεταει.δεν μπορω να πω ομωσ οτι με εχει πισει....εχετε κατι υποπση σασ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Μάϊ 2004, 12:38:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μας εξήγησες την λύση που σου πρότεινε... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GEORGE_1 (GEORGE_1)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Μάϊ 2004, 23:35:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΕΙΑ ΣΟΥ STEVE.ΚΑΤΑΡΧΑΣ Η ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑ ΘΑ ΑΠΟΜΟΝΟΝΟΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΟΝΟ Η ΜΙΑ ΕΝΩ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΗΣΗ.ΚΑΤΑΛΙΤΗ ΔΕ ΘΑ ΠΕΙΡΑΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ L.ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΙΤΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΠΙΣΩ,ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΣΩΛΗΝΑ ΟΠΟΥ Η ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΤΗΣ ΘΑ ΔΙΕΦΕΡΕ ΣΕ 3ΣΗΜΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΙ ΧΑΜΗΛΕΣ-ΜΕΣΑΙΕΣ ΚΑΙ ΥΨΥΛΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΗΡΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ.ΟΛΗ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΤΗ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΝΟΞΥΔΩΤΗ ΣΩΛΗΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GEORGE_1 (GEORGE_1)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Μάϊ 2004, 23:43:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dj-Steve έγραψε:
Δεν μας εξήγησες την λύση που σου πρότεινε... Rolling eyes
ΓΕΙΑ ΣΟΥ STEVE.ΚΑΤΑΡΧΑΣ Η ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑ ΘΑ ΑΠΟΜΟΝΟΝΟΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΟΝΟ Η ΜΙΑ ΕΝΩ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΗΣΗ.ΚΑΤΑΛΙΤΗ ΔΕ ΘΑ ΠΕΙΡΑΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ L.ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΙΤΗ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΠΙΣΩ,ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΣΩΛΗΝΑ ΟΠΟΥ Η ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΤΗΣ ΘΑ ΔΙΕΦΕΡΕ ΣΕ 3ΣΗΜΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΙ ΧΑΜΗΛΕΣ-ΜΕΣΑΙΕΣ ΚΑΙ ΥΨΥΛΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΔΟΚΙΜΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΗΡΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ.ΟΛΗ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΤΗ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΝΟΞΥΔΩΤΗ ΣΩΛΗΝΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2004, 11:28:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψιλοπατάτα μου φαίνεται αυτή η λύση, και μάλλον σε βλέπω με τεράστια συμπίεση των καυσαερίων πίσω, πυράκτωση του όλου σωλήνα εξαγωγής με τις διαφορετικές διαμέτρους στα 3 σημεία, και ως συνέπεια, την πρόωρη αχρήστευσή του. Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GEORGE_1 (GEORGE_1)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2004, 13:33:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dj-Steve έγραψε:
Ψιλοπατάτα μου φαίνεται αυτή η λύση, και μάλλον σε βλέπω με τεράστια συμπίεση των καυσαερίων πίσω, πυράκτωση του όλου σωλήνα εξαγωγής με τις διαφορετικές διαμέτρους στα 3 σημεία, και ως συνέπεια, την πρόωρη αχρήστευσή του. Wink
εχεις κατι καλο να μου προτινεις steve?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2004, 14:26:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1) Δεν ξέρω τι βελτιώσεις/μετατροπές έχεις κάνει στο αμάξι σου.

2) Δεν ξέρω πόσα λεφτά διατίθεσαι να δώσεις.

Παρόλα αυτά, σου προτείνω:

1)Oλόκληρο σύστημα εξαγωγής Supersprint περί τα €1500 και + 10 τουλάχιστον άλογα, απότι υπόσχονται. (Υπόψιν πως καταργείται ο καταλύτης και ο θόρυβος είναι σχεδόν ανυπόφορος για τους περισσότερους, όχι και για μένα όμως Twisted evil )

2) Αλλαγή καταλύτη με έναν πιο ελεύθερο ή και κατάργηση του, και τελικό καζανάκι πάλι της Supersprint ή της Devil ή Group N. Wink Αλλαγή χταποδιού προαιρετική. Rolling eyes

Και στο ξαναλέω, μην τρελένεσαι, δεν θα γίνει το αμάξι πύραυλος με ένα σύστημα εξαγωγής μόνο. Απλά θα καλυτερέψει! Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2004, 15:33:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτη τη πατεντα 1η φορα την ακουω και δε μου φαινεται και πολυ καλη αν και δεν ειμαι και ο super ειδικος. απο εκει και περα για μενα πηγαινε και αλλαξε απο τον καταλυτη και πισω το σωληνα με εναν που θα ειναι 2 ποντους μεγαλητερος και βαλε και ενα καλο χειροποιητο τελικο απο τον ποπαι για παραδειγμα (γυρω στα 230 ευρω). βεβαια και εργοστασιακο τελικο ειναι καλο και απο οτι εχουν γραψει τα παιδια το τελικο της bosal ειναι πολυ καλο αλλα φανταζομαι και πιο ακριβο. η επιλογη και τα χρηματα ειναι δικα σου.


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GEORGE_1 (GEORGE_1)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2004, 23:41:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

George4 έγραψε:
αυτη τη πατεντα 1η φορα την ακουω και δε μου φαινεται και πολυ καλη αν και δεν ειμαι και ο super ειδικος. απο εκει και περα για μενα πηγαινε και αλλαξε απο τον καταλυτη και πισω το σωληνα με εναν που θα ειναι 2 ποντους μεγαλητερος και βαλε και ενα καλο χειροποιητο τελικο απο τον ποπαι για παραδειγμα (γυρω στα 230 ευρω). βεβαια και εργοστασιακο τελικο ειναι καλο και απο οτι εχουν γραψει τα παιδια το τελικο της bosal ειναι πολυ καλο αλλα φανταζομαι και πιο ακριβο. η επιλογη και τα χρηματα ειναι δικα σου.
ευχαριστω για τη γνωμη σου συνονοματε.επειδη οπως εχουμε γινει ολοι οι...μαστορες υποσχονται λαγους με πετραχιλια,θα κοιταξω να το ψαξω το θεμα πριν κανω κατι..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 00:13:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ότι κάνεις, γράψτο εδώ μαζί με αποτελέσματα και εντυπώσεις, διότι και εγώ έχω το XS 1.4 16v Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kaisaras96 (Κωστας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 05 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 282
Τόπος: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 01:38:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dj-Steve έγραψε:
Ψιλοπατάτα μου φαίνεται αυτή η λύση, και μάλλον σε βλέπω με τεράστια συμπίεση των καυσαερίων πίσω, πυράκτωση του όλου σωλήνα εξαγωγής με τις διαφορετικές διαμέτρους στα 3 σημεία, και ως συνέπεια, την πρόωρη αχρήστευσή του. Wink


Συμφωνω με την αποψη σου οτι φαινεται πολυ πατατα η λυση....
Απο την αλλη αυτο με την πυρακτωση,ακουγεται λιγο απιθανο,με δεδομενα τα κυβικα μας,αν το σκιζεις με 1η για καμια ωρα ασταματητα κατι μπορει να γινει...ασε που αυτο θα γινει στο κομματι με την μεγαλυτερη αντισταση δηλαδη τον καταλυτη.
Το ουσιαστικο αποτελεσμα απο την εξατμιση μπορει να ερθει μονο απο την αλλαγη της εξαγωγης(πακετο με ολα τα αλλα).Για αυτο δεν δινει κανεις μετρηση μονο του τελικου,οσο για το AMS μακαρι να εχει δικιο με συμφερει... Very happy

Οσο για την Supersprint θαυματουργες εξατμισεις δεν υπαρχουν,εγω θα βαλω το πιο φτηνο χταποδι(μαλλον Bosal) με ενα φτηνο μεταλικο καταλυτη...
και να με περναει καποιος με Supersprint,εγω θα εχω την τσεπη ησυχη...




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
GEORGE_1 (GEORGE_1)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 23:28:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dj-Steve έγραψε:
Ότι κάνεις, γράψτο εδώ μαζί με αποτελέσματα και εντυπώσεις, διότι και εγώ έχω το XS 1.4 16v Wink
πως γινεται να ειναι 16V steve?ποτε το πηρες?εγω το πηρα το 2002 και ειναι 8V.ποσους ιππους σου βγαζει? Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 06:18:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αισίως έκλεισα 2 βδομάδες κατοχής του 206 μου. Είναι το XS 16v με τα 90+ άλογα Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GEORGE_1 (GEORGE_1)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 07:17:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dj-Steve έγραψε:
Αισίως έκλεισα 2 βδομάδες κατοχής του 206 μου. Είναι το XS 16v με τα 90+ άλογα Wink
αααα καλοριζικο φιλε μου.καλοταξιδο.δεν ηξερα ομως οτι τωρα βγαινουν 16V.τοσο γκαντεμης ειμαι ρε γα**το Confused ??????πες μου τωρα οτι εχει και κλιματισμο αντι για φουτζιτσου που εχει εμενα να τρελαθω..... Mad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 07:49:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GEORGE_1 έγραψε:
Dj-Steve έγραψε:
Αισίως έκλεισα 2 βδομάδες κατοχής του 206 μου. Είναι το XS 16v με τα 90+ άλογα Wink
αααα καλοριζικο φιλε μου.καλοταξιδο.δεν ηξερα ομως οτι τωρα βγαινουν 16V.τοσο γκαντεμης ειμαι ρε γα**το Confused ??????πες μου τωρα οτι εχει και κλιματισμο αντι για φουτζιτσου που εχει εμενα να τρελαθω..... Mad


εχει και κλιματισμό, εχει και πισω δισκοφρενα, εχει και υπολογιστή ταξιδίου, έχει και τα φουσκώματα του 1.6 στα φτερα...εχει, εχει, εχει... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
GEORGE_1 (GEORGE_1)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 07:53:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS έγραψε:
GEORGE_1 έγραψε:
Dj-Steve έγραψε:
Αισίως έκλεισα 2 βδομάδες κατοχής του 206 μου. Είναι το XS 16v με τα 90+ άλογα Wink
αααα καλοριζικο φιλε μου.καλοταξιδο.δεν ηξερα ομως οτι τωρα βγαινουν 16V.τοσο γκαντεμης ειμαι ρε γα**το Confused ??????πες μου τωρα οτι εχει και κλιματισμο αντι για φουτζιτσου που εχει εμενα να τρελαθω..... Mad


εχει και κλιματισμό, εχει και πισω δισκοφρενα, εχει και υπολογιστή ταξιδίου, έχει και τα φουσκώματα του 1.6 στα φτερα...εχει, εχει, εχει... Wink Wink
πλακα μου κανεις εε??κακο παιδι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 07:59:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GEORGE_1 έγραψε:
πΕτΡοS έγραψε:
GEORGE_1 έγραψε:
Dj-Steve έγραψε:
Αισίως έκλεισα 2 βδομάδες κατοχής του 206 μου. Είναι το XS 16v με τα 90+ άλογα Wink
αααα καλοριζικο φιλε μου.καλοταξιδο.δεν ηξερα ομως οτι τωρα βγαινουν 16V.τοσο γκαντεμης ειμαι ρε γα**το Confused ??????πες μου τωρα οτι εχει και κλιματισμο αντι για φουτζιτσου που εχει εμενα να τρελαθω..... Mad


εχει και κλιματισμό, εχει και πισω δισκοφρενα, εχει και υπολογιστή ταξιδίου, έχει και τα φουσκώματα του 1.6 στα φτερα...εχει, εχει, εχει... Wink Wink
πλακα μου κανεις εε??κακο παιδι...


ευτυχως για μενα που εχω 16V δε κανω καθολου πλάκα... ειναι πέρα για περα αληθεια... δες και στο site της peugeot αν δε με πιστευεις... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
GEORGE_1 (GEORGE_1)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 08:09:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS έγραψε:
GEORGE_1 έγραψε:
πΕτΡοS έγραψε:
GEORGE_1 έγραψε:
Dj-Steve έγραψε:
Αισίως έκλεισα 2 βδομάδες κατοχής του 206 μου. Είναι το XS 16v με τα 90+ άλογα Wink
αααα καλοριζικο φιλε μου.καλοταξιδο.δεν ηξερα ομως οτι τωρα βγαινουν 16V.τοσο γκαντεμης ειμαι ρε γα**το Confused ??????πες μου τωρα οτι εχει και κλιματισμο αντι για φουτζιτσου που εχει εμενα να τρελαθω..... Mad


εχει και κλιματισμό, εχει και πισω δισκοφρενα, εχει και υπολογιστή ταξιδίου, έχει και τα φουσκώματα του 1.6 στα φτερα...εχει, εχει, εχει... Wink Wink
πλακα μου κανεις εε??κακο παιδι...


ευτυχως για μενα που εχω 16V δε κανω καθολου πλάκα... ειναι πέρα για περα αληθεια... δες και στο site της peugeot αν δε με πιστευεις... Wink
καλοοος....παω να το πουλησω και να παρω το καινουριο..αστειακια πρωι πρωι.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 08:26:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα, πιστευε οτι θες Confused Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 08:28:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GEORGE_1... κλάψε όσο θες, αυτά που λέει ο πΕτΡοS στα επιβεβαιώνω Wink


Το έχουμε και σε ίδιο χρώμα! Very happy Twisted evil


Ζήηηλια ψωωωώρα! Wink Razz Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1768s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on