PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Εμπρός Ψαλίδια Peugeot Sport
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Δεκ 2018, 02:26:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickterc έγραψε:
nido έγραψε:
Ωραίος, για να δούμε πόσα χλμ θα βγάλουν...
Ποια uniball έβαλες?
Swag

Πρέπει να έχω το tab με δαύτα ανοιχτό στο chrome του laptop μου εδώ και κανένα 2μηνο!...
Laughing


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Δεκ 2018, 11:02:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι αυταειναι,εγω απο antallaktikaonline τα παρηγγειλα,που τελικα ειναι το autodoc (?)κ ηρθαν απο γερμανια.Ηρθαν σε τρεις μερες παντως....


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2019, 16:23:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλήθεια, τα εξωτερικά uniball στα ψαλίδια μας (που πιάνουν στο άκρο) αλλάζουν? Υπάρχουν ως ανταλλακτικό?

Τα μέσα τα βγάζουν ένα σωρό μάρκες, έχω δει από Swag, Febi-Bilstein, Moog (ακριβότερα αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα, δίνουν lifetime σε κάποια πράγματα) αλλά για τα έξω (μικρά) δεν....


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Mule (Σπύρος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.6 (Rallye)

Ένταξη: 19 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 83
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2019, 18:04:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nido έγραψε:
Αλήθεια, τα εξωτερικά uniball στα ψαλίδια μας (που πιάνουν στο άκρο) αλλάζουν? Υπάρχουν ως ανταλλακτικό?

Τα μέσα τα βγάζουν ένα σωρό μάρκες, έχω δει από Swag, Febi-Bilstein, Moog (ακριβότερα αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα, δίνουν lifetime σε κάποια πράγματα) αλλά για τα έξω (μικρά) δεν....



Για τα εξωτερικα δεν πρεπει να παιζει τπτ.
Το ειχα ψαξει στο παρελθον και νομιζω οτι δεν ξεπρεσσαρονται.
Στα δικα μου ψαλιδια εβαλα lemforder συνεμπλοκ.
Θεωρουνται απο τα καλυτερα και αυτα.
5 χρονια τωρα και δεν ακουγεται τπτ στη καμπινα, σκυλιά μιλαμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Φεβ 2019, 18:35:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε, ναι, το καλό με τα λάστιχα είναι ότι δεν κάνουν κενά σαν τις μπίλιες και δεν ακούγονται σαν να θέλει σφίξιμο όλη η ανάρτηση όταν παλιώσουν και πετρώσουν και γεμίσουν ρωγμές. Και βέβαια δεν περνάει το κάθε "κιχ" από το δρόμο στη γέφυρα. Για κάποιους αυτό έχει μεγαλύτερη σημασία απ' την απόλυτη ακρίβεια στο τιμόνι.


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Φεβ 2019, 17:28:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά, διαβάζω διαβάζω και αυτό uniball με έχει στοιχειώσει.
Μπορεί κάποιος σας παρακαλώ να ονομάσει τον κάθε τύπο βάσει χρώματος για να γίνει λίγο πιο κατανοητό? Επίσης ποια πρεσάρονται και ποια όχι?
Απ'όσο ξέρω, το εξωτερικό ...joystick το λέω εγώ(!!), δεν αλλάζει και εδώ είναι και η βασική πάθηση των ψαλιδιών του 206. Εξαιτίας αυτού του... joystick, αλλάζουμε όλο το ψαλίδι.
Παρεμπιπτόντως στη φωτό φαίνονται οι 2 τύποι ψαλιδιών. Ένας με 2 λαστιχένια σινεμπλοκ και ένας με ένα.



GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Φεβ 2019, 19:10:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι και σε μενα παντα το εξω (πρασινο)την ακουει, το οποιο δεν ξεπρεσσαρεται.
Αρα πας για καινουριο.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mule (Σπύρος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.6 (Rallye)

Ένταξη: 19 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 83
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Φεβ 2019, 19:21:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πως καταλαβαινετε οτι την ακουει σε αυτο το μπαλακι?
Τι σας παρουσιάζει?
Θόρυβο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Φεβ 2019, 23:00:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το μπλε κυκλακι ειναι τα uniball, μεταλλικες μπιλιες εξ ολοκληρου που δεν αποροφουν κραδασμους, τετοια εχουν τα ψαλιδια 206CC. Πωλουνται και σαν σκετο ανταλλακτικο, για καποιον που θελει να αλλαξει μονο αυτα.
Τα κοκκινα ειναι απλα λαστιχενια silent block, πωλουνται και αυτα σκετα.

Παράθεση:
Πως καταλαβαινετε οτι την ακουει σε αυτο το μπαλακι?
Τι σας παρουσιάζει?
Θόρυβο?


Σ εμενα οταν την ειχε ακουσει το joystic που λεει κι ο pduke, το καταλαβαινα οταν επερνα μια στροφη και εκει ακριβως ειχε καποια ανωμαλια ο δρομος, εκανε το αγχωτικο "γκρακ", κι ελεγα τωρα θα σκορπισει να γινουν ολα ρυζι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Φεβ 2019, 04:59:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα δικά μου ψαλίδια τα άλλαξα όταν άρχισαν να ακούγονται και σηκώνοντας το αμάξι είδα αυτό...
https://ibb.co/RQZhysy
...αλλά φαίνεται πως είχαν πάρει μπόσικα (και) τα κεντρικά ball joints.

sps έγραψε:
και σε μενα παντα το εξω (πρασινο)την ακουει, το οποιο δεν ξεπρεσσαρεται.

Δε βλέπω ρε γμτ γιατί να μη μπορεί και το outer ball joint ("joystick") να αντικατασταθεί αν υπάρχουν τέτοια που να μας κάνουν...
https://images.esellerpro.com/2489/I/519/6/364036.jpg
(το συγκεκριμένο της φωτό λέει ότι είναι για 106, δεν ξέρω τι διάμετρο έχει το τμήμα που πρεσάρεται στο ψαλίδι στα 106 και τι στα 206...)

Θα κοιτάξω μια από αυτές τις μέρες να δοκιμάσω να ξεπρεσάρω ένα από τα παλιά μου, που έτσι κι αλλιώς για πέταμα είναι...


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Φεβ 2019, 14:57:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nido έγραψε:
Θα κοιτάξω μια από αυτές τις μέρες να δοκιμάσω να ξεπρεσάρω ένα από τα παλιά μου, που έτσι κι αλλιώς για πέταμα είναι...


Μπραβο ρε συ, αφου τα εχεις στα χερια και ειναι για πεταμα, κανε το πειραμα, πραγματικα μακαρι να λυθει επιτελους κι αυτο, γιατι το κοστος αλλαγης ολοκληρο ψαλιδι ειναι οντως ψιλοζορικο...

Παντως μια σημιωση σ αυτο, οταν αγορασα το αμαξι, τα πρωτα ψαλιδια που αλλαξα πιστευω ηταν τα μαμα και το joystick ηταν οντως φωλιασμενο μεσα στο ψαλιδι ή απ την βρωμα δεν φαινοταν τιποτα απο κατω οτι οντως μπορει να βγει... Οταν εβαλα τα febi, απο κατω ειχαν ενα αλουμινενιο σαν καπακι και μου ειχε φανει τοτε πως αν τα βαλω σε μορσα και χτυπησω με σφυρακι απο πανω θα πεσει, κι οτι ισως μπορει να μπει joystick απο 106 που απο φωτο φαινεται να ταιριαζει... Βεβαια τοτε δεν το δοκιμασα γιατι ηταν ολοκαινουρια


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Φεβ 2019, 15:02:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Να και μια φωτο απο το 2ο ζευγαρι που αλλαξα, τα οποια ηταν σε καλη κατασταση και πουληθηκαν, οποτε ουτε σε αυτα ειχα μπορεσει να κανω το πειραμα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Φεβ 2019, 14:40:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ έχω 2 ζευγάρια. μπορώ να δοκιμάσω αλλά θέλει πρέσα έτσι δεν είναι? 'Η να πάρω τη βαριά και να αρχίσω να κοπανάω.....?
θα πάω την Τετάρτη για αλλαγή αντιστρεπτικής, θα πάρω και ένα από τα παλιά που έβγαλα το 17' και θα το κοιτάξω με τα παιδιά εκεί.

οπότε ας δημιουργήσουμε και μια συντόμευση έτσι γιατί είμαστε και παιδιά το σήμερα...
Joystick >Outer Ball Joint > OBJ !

αν έχω νεότερα για το αν αφαιρείται το OBJ θα ενημερώσω. Εννοείται περιμένουμε και Nido. Wink


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάρ 2019, 05:32:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φάγαμε ένα μισάωρο χθες το απόγευμα χωρίς να τα καταφέραμε να το αφαιρέσουμε ολόκληρο το "joystick" με την πρέσα, οπότε παίζει να μην είναι serviceable... Βγάλαμε τo αξονάκι Φ18mm που καταλήγει στη μπίλια Φ25mm (συνολικού μήκους 59mm - τα γράφω για να υπάρχουν ως διαστάσεις), τον πλαστικό πάτο (με τις 4 εγκοπές για το γράσο) και την χρυσαφί "τάπα" πάχους 2,5mm κάτω απ' τον πάτο (πρεσάροντας από πάνω προς τα κάτω), αλλά το "ποτήρι" (με τα πλαστικά εσωτερικά τοιχώματα) δεν κουνήθηκε από το ψαλίδι. Του δώσαμε σχεδόν 15 τόνους, δεν παίζει να θέλει παραπάνω...

Μερικές φωτό, όπου φαίνεται και το "στεφάνι" (που όταν κοιτάς το ψαλίδι από κάτω βλέπεις να προεξέχει λίγο από την κάτω πλευρά του "joystick") στο οποίο επάνω πατάει η "τάπα" των 2.5mm και το οποίο ξηλώθηκε (εύκολα) από το πρεσάρισμα:
https://ibb.co/gFh6q4D
https://ibb.co/jLsZzLD
https://ibb.co/G2YXv1r
https://ibb.co/gjpH8J6

Μια "λύση" που μπορώ να σκεφτώ αν όντως δεν είναι φτιαγμένα για να ξεπρεσάρονται τα "joystics" (η οποία δεν ξέρω κατά πόσον αξίζει & είναι safe) είναι αν βρεθεί πρεσαριστό "joystick" που να κάνει στο 206, να "φάμε" το ποτήρι στη φρέζα ώστε να κάνουμε τα παλιά μας ψαλίδια πλήρως επισκευάσιμα... Από την άλλη, πόσο συχνά αλλάζει κανείς ψαλίδια για να θέλει να μπει στον κόπο να δοκιμάσει κάτι τέτοιο...


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Μάρ 2019, 22:20:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο Νικο, εξαιρετικη δουλεια!

Οποτε και μια ελπιδα που ειχαμε αν μαπινει απο 106, παει περιπατο κι αυτη... Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2019, 10:24:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μάλιστα
Ωραίος Νίκο Idea Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Απρ 2019, 15:24:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά τα ψαλίδια στο δικό μου φαίνεται να είναι ΟΚ, αλλού είναι το πρόβλημα λόγω του οποίου το μπροστινό σύστημα φαίνεται ελαφρώς ξεχαρβαλωμένο (μπόσικα).

Σίγουρα θέλω top-mounts που έχουν 8 ή 9 χρόνια στην πλάτη τους και όταν σηκώνεις το αμάξι και στρίβεις τις ρόδες δεξιά-αριστερά με το χέρι "τραγουδάνε" (κρακ-κρακ-κρακ-κρακ) και σίγουρα θέλω αμορτισέρ (κάτι που δε φάνηκε στο ΚΤΕΟ αλλά έχουν φάει πολύ "ξύλο" τόσα χρόνια που πάνε απ' όταν αλλάχτηκαν, και είναι σαν να έχει πάρει αέρα το λάδι τους όταν περνάς πάνω από κατσαρό οδόστρωμα, κυβόλιθους, κλπ) και βλέπουμε... Πάντως τα Gr.N ψαλίδια φαίνεται να μην τα έχουν φάει ακόμα τα ψωμιά τους...


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Απρ 2019, 16:59:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστευω Νικο τα top-mounts θα την γλιτωσεις με σετ ρουλεμαν τους, το σκληρο λαστιχο τους δεν μπορει να παθει κατι, οσο σκληρη αναρτηση και να εχεις ειναι ακατορθωτο να παρει κενα απο την κατω πλευρα τους, συνηθως τα ρουλεμαν την ακουνε λογο γρασου με τα χρονια... Αλλαζει και σκετο ρουλεμαν, υπαρχει κωδικος στο σχετικο τοπικ!

Αμορτισερ καποια Ολλανδικη θυμαμαι μου χες πει εχεις, δεν θυμαμαι μαρκα, πας για την ιδια καινουρια?(σορρυ για οφφτοπικ)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Απρ 2019, 17:30:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Της AST είναι αυτή που θυμάσαι Χρήστο - δεν έχει δουλέψει ποτέ διότι ποτέ δε βρήκα τα σωστά ελατήρια και με πρόλαβαν άλλες υποχρεώσεις από το να τη στήσω έτσι όπως ήθελα - θα το ξαναπιάσω το θέμα όμως τώρα το Πάσχα.
Τώρα το έχω με το δεύτερο σετ των μαμά αμορτισέρ που έχουν κάπου 7 ή 8 χρόνια στην πλάτη τους. Τα πρώτα top mounts (που είχαν αλλαχτεί προληπτικά έχοντας δουλέψει 6 ή 7 χρόνια) τα έχω και φαίνονται ΟΚ (φωτό), θα μπορούσα να βάλω κι αυτά, πάντως το κόστος για ένα φρέσκο σετ με λάστιχο που δεν έχει ψηθεί τόσα χρόνια και κάπως καλύτερα θα κάνει τη δουλειά του δεν είναι πάνω από 50ρικο.




Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Σελίδα 19 από 19

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2459s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on