PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Εμπρός Ψαλίδια Peugeot Sport
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2004, 22:18:29    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Εμπρός Ψαλίδια Peugeot Sport Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιλάμε για αναρτήσεις ελατήρια αμορτισέρ κλπ ...

Για ψαλίδια όμως δεν έχει γίνει κάποια αναφορά ή έγινε και δεν το έχω βρεί ακόμα

Απο το PS αλλα και PS Uk είδα αυτό
Ψαλίδι εμπρός

Eχει κανεις εμπειρία ,τα έχει τοποθετήσει ? Δίνουν κάτι περισσότερο ?


Με την ρόδα στον αέρα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Μάϊ 2004, 23:35:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτα το καλο που εχουν ειναι οτι δεν εχουν ελαστικα συνεμπλοκ αλλα ειναι απο μεταλο (UNIBALL).Φυσικα και ειναι ποιο ενυσχημενα.
Καλη επιλογη αν τα βαλεις Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2004, 00:30:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα ψαλίδια στα 1,6 16V είναι με σινεμπλοκ αλουμινίου αντίθετα με τα 1,1 και 1,4 που είναι λαστιχο

Ίσως το ψαλίδι να είναι ποιο μακρύ 'η να έχει διαφορετική γωνια καστερ..




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2004, 06:44:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
Τα ψαλίδια στα 1,6 16V είναι με σινεμπλοκ αλουμινίου αντίθετα με τα 1,1 και 1,4 που είναι λαστιχο

Ίσως το ψαλίδι να είναι ποιο μακρύ 'η να έχει διαφορετική γωνια καστερ..


Εγώ έχω λάστιχο δηλαδή?! Shocked Θα είναι καλύτερα αν βάλω σινεμπλόκ αλουμινίου (αν τα παίρνει το ψαλίδι?) Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2004, 14:57:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Αυτα το καλο που εχουν ειναι οτι δεν εχουν ελαστικα συνεμπλοκ αλλα ειναι απο μεταλο (UNIBALL).Φυσικα και ειναι ποιο ενυσχημενα.
Καλη επιλογη αν τα βαλεις Wink


Aπο γεωμετρίες αλλάζει τίποτα ??
Η τιμή τους Ελλάδα ?

Τελικά την επισκεψη στην Condor δεν θα την γλυτώσω Very happy


Με την ρόδα στον αέρα ...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Recifees στις Τρι 11 Μάϊ 2004, 15:04:39, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2004, 15:02:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:

Ίσως το ψαλίδι να είναι ποιο μακρύ 'η να έχει διαφορετική γωνια καστερ..

Το έχει για γκρούπ Α οπότε δεν θα πρέπει να έχει το ίδιο μήκος τουλάχιστον ??
Εχεί και κάτι άλλα ψαλίδια με τιμή (2000 ευρώπουλα) Shocked τα οποία πάνε για τα Super 1600 μάλλον Sad


Με την ρόδα στον αέρα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2004, 16:47:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ειναι ποιο μακρια.Στα GROUP A ειναι ιδια σε μηκος.Στα SUPER 1600 ειναι ποιο μεγαλα λογο μετατροχιου.Στο 206 μου φαινετε για γωνιες δινεις απο αλλου.Στο 106 ειναι λιγο ποιο μακρια γιατι εκει δεν υπαρχει τροπος να δωσεις καμπερ.

Απο CONDOR μην πας καθολου γιατι ειναι τσακωμα κ@λου.

Τωρα θα το πω και ας αρχισει ο Μακης τα δικα του... Laughing

Παρε στο 2310323000 και ζητα τον Ντινο και πες του τι ακριβως θελεις.Φερνει απο Γαλλια κατευθειαν μεσα απο την PEUGEOTSPORT και σε τιμες ειναι πολυ κατω απο τον CONDOR Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2004, 17:23:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nίκο είναι ότι πρέπει όλα αυτά που ανέφερες ... Very happy Cool
Θα το ξεκινήσω και ας ξεχαστεί η αεροτομή (την βρήκα 170euro με περαστικά)


Με την ρόδα στον αέρα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάϊ 2004, 21:51:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια και θα παρεις τηλ κοιτα και για σινεμπλοκ μπας και εχει βγει τιποτα. δυστυχως ως τωρα η powerflex δεν εβδαζε... καποιοι μου ειχαν πει οτι εκει ειναι η αιτια του κακου.........
και προς θεου μακρια απο μεταλλικα συνεμπλοκ και συνδεσμους στα ψαλιδια. με το ενα χερι θα οδηγεις και μετο αλλο θα κρατας το ταμπλο που θα εχει κραμασει απο κραδασμους....... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 14:46:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μια και θα παρεις τηλ κοιτα και για σινεμπλοκ μπας και εχει βγει τιποτα. δυστυχως ως τωρα η powerflex δεν εβδαζε... καποιοι μου ειχαν πει οτι εκει ειναι η αιτια του κακου.........
και προς θεου μακρια απο μεταλλικα συνεμπλοκ και συνδεσμους στα ψαλιδια. με το ενα χερι θα οδηγεις και μετο αλλο θα κρατας το ταμπλο που θα εχει κραμασει απο κραδασμους....... Rolling eyes


Για PowerFlex είχα ρωτήσει πριν λίγο καιρο και το μόνο που είχαν ήταν βάση κιβωτίου για 106ραλλυ και δεν ήταν και σίγουρος ότι κάνει για 206 .Απο ότι μου είπε το παληκάρι μόνο ένας είχε 206(kouzman???) και έχει δοκιμάσει κάτι τέτοιο αλλά απο τοτε δεν έχει ακούσει τίποτα αν ταίριαξε η όχι .
Απο αυτά που λες για τους κραδασμούς ??Αν θέλεις το εξηγείς λίγο


Με την ρόδα στον αέρα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 15:54:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gskarmou έγραψε:
[Απο ότι μου είπε το παληκάρι μόνο ένας είχε 206(kouzman???) και έχει δοκιμάσει κάτι τέτοιο αλλά απο τοτε δεν έχει ακούσει τίποτα αν ταίριαξε η όχι .
Απο αυτά που λες για τους κραδασμούς ??Αν θέλεις το εξηγείς λίγο


A! εγώ είμαι αυτός!!! Embarassed Embarassed

Μια χαρά είναι η κόντρα (βάση σασμαν)! Μπαίνει κανονικά και με τον νόμο!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 16:31:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε gskarmou δε εγραφες αυτο το post 2 μηνες νωριτερα? Sad πριν 2 μηνες εδωσα κοντα 190 ευρω για να παρω μονο τα ψαλιδια αφου θελανε αλλαγη μετα απο χτυπημα σε βουναλακι που ειχε δημιουργηθει απο τσιμεντο που ετρεξε απο μπετονιερα Evil Twisted evil Twisted evil Evil . να φανταστητε οτι χρεισατικε να αλλαξω μεχρι και γεφυρα. τελος παντων επι του θεματος σιγουρα αν ηξερα για αυτα τα ψαλιδια θα τα προτιμουσα αντι τον απλων αφου η διαφορα απο οτι ειδα ειναι περιπου 20-25 ευρω το κομματι


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 20:49:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει και συνεμπλοκ μεταλικα η PEUGEOTSPORT για πισω.Τα εχει παρει ο Δουκας αλλα δεν τα περασε μεχρι τωρα ο σβαρνιαρης.Μπορει να τα πουλαει οποτε ρωτηστε τον.Εγω ειχα και POWERFLEX και μεταλικα απο την PEUGEOTSPORT οταν ειχα το 106.Τελικα κρατησα τα μεταλικα γιατι ολα τα αλλα δεν παυουν να ειναι λαστιχα και δεν ειδα διαφορα.Ουτε κρεμαει το νταμπλο ουτε τιποτα.Ολα μυθοι ειναι και τιποτα παραπανω.Ισα ισα που αλλαζει ολο το αμαξι αν τα βαλεις τα μεταλικα.Παντα προσοχη ομως μεχρι να το μαθετε γιατι γινετε ξυραφακι και δυσκολα συνγχωρει λαθοι Wink Παντως γινετε καρτ σε αισθηση.Απο εκει και περα ειναι στα ορια του καθενος το ποσο γρηγορα θα το παει.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 21:11:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
gskarmou έγραψε:
[Απο ότι μου είπε το παληκάρι μόνο ένας είχε 206(kouzman???) και έχει δοκιμάσει κάτι τέτοιο αλλά απο τοτε δεν έχει ακούσει τίποτα αν ταίριαξε η όχι .
Απο αυτά που λες για τους κραδασμούς ??Αν θέλεις το εξηγείς λίγο


A! εγώ είμαι αυτός!!! Embarassed Embarassed

Μια χαρά είναι η κόντρα (βάση σασμαν)! Μπαίνει κανονικά και με τον νόμο!


Σ' 'επιασα Skoulik Exclamation Exclamation Exclamation Twisted evil Laughing Laughing Laughing
Start Speaking
κρασδασμοι?? Οι αλλες βασεις πως την <<δεχτηκαν>> ?? Υπηρχαν προβληματα ??Κοστος ολης της διαδικασιας ?

-------
Το κιβωτιο αλλαξε συμπεριφορα η οχι?


Με την ρόδα στον αέρα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 21:19:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NIKOΣ έγραψε:
..... γιατι γινετε ξυραφακι ......


Το ζητουμενο Exclamation Exclamation Exclamation


Με την ρόδα στον αέρα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 20:39:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gskarmou έγραψε:
Σ' 'επιασα Skoulik Exclamation Exclamation Exclamation Twisted evil Laughing Laughing Laughing
Start Speaking
κρασδασμοι?? Οι αλλες βασεις πως την <<δεχτηκαν>> ?? Υπηρχαν προβληματα ??Κοστος ολης της διαδικασιας ?

-------
Το κιβωτιο αλλαξε συμπεριφορα η οχι?


Eνα μικρό τρέμουλο το οποίο το συνηθίζεις. Δεν είναι καθόλου ενοχλητικό.

Σταθεροποιήθηκε όμως το κιβώτιο και δεν κουνάει καθόλου πράγμα που βοηθάει τις γρήγορες αλλαγές.

Το κόστος της τοποθέτησης δεν είναι μεγάλο και μπορεί να ενσωματωθεί μέσα σε κάποιο σερβις.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 21:19:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:

......
Σταθεροποιήθηκε όμως το κιβώτιο και δεν κουνάει καθόλου πράγμα που βοηθάει τις γρήγορες αλλαγές.
........

Aυτό ήταν μια απορία που επιτέλους λύθηκε Very happy Ευχαριστώωωω

..Θα πάει πακέτο μαζί με τα ψαλίδια και την πίσω αντιστρεπτική του δίλιτρου


Με την ρόδα στον αέρα ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάϊ 2004, 13:02:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντιστρεπτικη απο το CUP βαλε και οχι απο διλητρο.PEUGEOTSPORT FOR EVER Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάϊ 2004, 20:14:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικόλα μου.. είσαι ελαφρώς... βλ**ας.. η ιδια αντιστρεπτική είναι..




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάϊ 2004, 14:15:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποσο σιγουρος εισαι Question

Εγω ειμαι συνηθησμενος απο το 106 που ειχα οποτε μπορει και να τα μπερδευω λιγακι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Επόμενη
Σελίδα 1 από 19

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,166s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on