PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Εμπρός Ψαλίδια Peugeot Sport
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Οκτ 2005, 15:41:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τα σχολια ειναι για του xs
σε τηλ στο ντινο που εχει και τα δυο μου ειπε τις διαφορες και παρειγγειλα τα cc17021.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Οκτ 2005, 15:43:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
τα σχολια ειναι για του xs
σε τηλ στο ντινο που εχει και τα δυο μου ειπε τις διαφορες και παρειγγειλα τα cc17021.


Παναγιώτη γιατί όχι τα rc??????? Confused Confused Confused Confused Confused Confused


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ultra-one στις Τετ 19 Οκτ 2005, 15:44:37, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Οκτ 2005, 15:44:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
τα σχολια ειναι για του xs
σε τηλ στο ντινο που εχει και τα δυο μου ειπε τις διαφορες και παρειγγειλα τα cc17021.

Πες μας "βρεεε" τις διαφορες και μη μας κρατας σε αγωνια... Wink Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Οκτ 2005, 20:45:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταρχην απο οτι εχω καταλαβει διαφορες ουσιαστικες δεν υπαρχουν...
αλλιως γιατι η πεζο σπορτ δινει τα cc ψαλιδια στο rcc???????????????

με λιγα λογια υπηρχε μια διαφορα σε παχος-οχι στις διαστασεις -
που την αποδιδω στο γεγονος οτι στα 1.6 τα δινει σαν ενισχυμενα και για χωμα. δευτερο οι τρυπες ηταν πιο μεγαλες -ειχαν ουνιμπολ-
στο cc ειχε συνεμπλοκ αλλα με μεταλλο οπως το δειχνει και στο αγγλικο σαιτ...

επιπλεον και η πεζο σπορτ σε μειλ που εστειλα με παροτρυνε να βαλω τα cc17021...

δηλαδη με λιγα λογια μαλλον τα rc ειναι για ασφαλτο και εντελως αγωνιστικη χρηση και κοπανανε αρκετα παραπανω απο τα cc.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Οκτ 2005, 09:19:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
δηλαδη με λιγα λογια μαλλον τα rc ειναι για ασφαλτο και εντελως αγωνιστικη χρηση και κοπανανε αρκετα παραπανω απο τα cc.


Στο είπαν ξεκάθαρα αυτό?

Περιμένουμε πάντως με αγωνία τις εντυπώσεις σου!!!!!

Μπάρα θόλων (strut brace) έβαλες?
Αν δεν έχεις, τώρα χωρίς λαστιχένια σινεμπλόκ πρέπει να το δέσεις το αμάξι και από την πάνω πλευρά! Wink


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Οκτ 2005, 11:24:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
δηλαδη με λιγα λογια μαλλον τα rc ειναι για ασφαλτο και εντελως αγωνιστικη χρηση και κοπανανε αρκετα παραπανω απο τα cc.

Χμμμ ενδιαφέρον.
Για (ξανα)πες τελική τιμή που τα αγόρασες.

ultra-one έγραψε:
[Αν δεν έχεις, τώρα χωρίς λαστιχένια σινεμπλόκ πρέπει να το δέσεις το αμάξι και από την πάνω πλευρά! Wink


(λίγο off-topic αλλά μιας και υο ανέφερε ο Χάρης)
Για το μέλη του PSClub από την JSV Racing υπάρχει αλουμινένια μπάρα θόλων για το 206 (ρυθμιζόμενη, όχι σπαστή) με τιμή 85€ (από 105€)
Φωτογραφίες εδώ: ftp://kentitos.com/ pic00033 και pic00044 (σύντομα και στο e-shop)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Οκτ 2005, 11:59:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Για το μέλη του PSClub από την JSV Racing υπάρχει αλουμινένια μπάρα θόλων για το 206 (ρυθμιζόμενη, όχι σπαστή) με τιμή 85€ (από 105€)
Φωτογραφίες εδώ: ftp://kentitos.com/ pic00033 και pic00044 (σύντομα και στο e-shop)


Και πάλι Off Topic αλλά μου φαίνεται πολύ ψεύτικη και εύθραυστη!!!!
Δεν ξέρω αν αυτή την εντύπωση την έχω επειδή δεν είναι βαμμένη και ξεγελάει το χρώμα του αλουμινίου!!!!!! Shocked

Την είδατε από κοντά και μονταρισμένη? Να υποθέσω ότι από την πλευρά του φίλτρου A/C μπαίνει χωρίς να χρειαστεί να τρυπηθεί ο θόλος ή να κοπούν οι λαστιχένιες τσιμούχες???????? Confused


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Οκτ 2005, 12:29:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ας το συνεχίσουμε εδώ για την μπάρα.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Οκτ 2005, 17:30:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παραγγελθηκαν τελικα τα ψαλιδια του xs-cc απο ντινο
190 με μεταφορικα.

απο οτι δειχνει το πραμα μαλλον του ρουσου ειναι πιο μαλ**α !!!!!!!!!!!
θε δειξει.

απο βδομαδα εντυπωσεις.
προβλεπω το χαρη να μη κοιμαται Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2005, 00:31:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παναή, καλά έκανες!
Τα CC φοράω εδώ και 1 χρόνο (τα έφερα κατευθείαν από PS Γαλλία γιατί τότε ο Ντίνος δεν είχε διαθεσιμότητα). Τα ξεπακετάρισα και τα φόρεσα στους Βασίληδες.
ΔΕΝ έχουν σινεμπλόκ. Έχουν uniball και όταν τοποθετηθούν κινούνται μόνο κατά τον κάθετο άξονα και μάλιστα πιο ελεύθερα από τα μαμά αλλά δεν παίζουν ούτε χιλιοστό στον διαμήκη άξονα, πράγμα που σημαίνει ότι κατά την διάρκεια μίας στροφής οι εμπρός τροχοί δεν ταλαντεύονται τρεμοπαίζοντας μεταξύ σύγκλισης-απόκλισης. Το ίδιο και κατά την επιτάχυνση και την επιβράδυνση.

Η σαφήνεια στα πολλά χαω και ειδικά στρίβωντας είναι υποδειγματική (τέρμα και στα ψαλιδίσματα της ουράς) και θα αισθάνεσαι πλέον μόνο το μαγούλιασμα των ελαστικών σου που λιγοστεύει στα χαμηλοπρόφιλα και εξαφανίζεται δια παντός στα ημισλίκ. Wink

Το 206 αποκτά το τιμόνι που του αξίζει!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2005, 09:00:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μιλτο διαφωνω και ερωτω. ποια η διαφορα μεταξυ συνεμπλοκ και ουνιμπολ?
εγω απο τις φωτος τα βλεπω σα να ειναι συνεμπλοκ με μεταλλικο δακτυλιο απο εξω...μιλαω για αυτα που πιανει στο υποπλαισιο. το αλλο ειναι σιγουρα συνεμπλοκ που πιανει στο ακρο και ειναι υπευθυνο για το κοπανημα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2005, 09:14:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
μιλτο διαφωνω και ερωτω. ποια η διαφορα μεταξυ συνεμπλοκ και ουνιμπολ?
εγω απο τις φωτος τα βλεπω σα να ειναι συνεμπλοκ με μεταλλικο δακτυλιο απο εξω...μιλαω για αυτα που πιανει στο υποπλαισιο. το αλλο ειναι σιγουρα συνεμπλοκ που πιανει στο ακρο και ειναι υπευθυνο για το κοπανημα!


Καλά που το σχολίασες... Κατάλαβα τί εννοείς! Wink
Το uniball δεν είναι σινεμπλόκ. Είναι μία μεταλλική ελεύθερη άρθρωση που στα ψαλίδια που φοράω δεν έχουν ίχνος σινεμπλόκ (καουτσούκ) για να παρεμβληθεί μεταξύ τους και στο ψαλίδι. Στα συγκεκριμένα ψαλίδια (αγωνιστικό CC) τα uniball πιάνουν στο υποπλαίσιο. Το τρίτο που πιάνει στο άκρο έχει από έξω μία λαστιχένια μεμβράνη που από ότι κατάλαβα πρέπει να έχει επίσης uniball από κάτω ή κάτι παρόμοιο γιατί είναι άλλη μία ελεύθερη άρθρωση (εξωτερικά είναι ίδια με των μαμίσιων) που δεν μοιάζει να έχει εμφανή τζόγο ώστε να υποθέσω ότι υπάρχει σινεμπλόκ εκεί. Κι αυτά γιατί δοκιμάσαμε στο συνεργείο με λοστό να μετακινήσουμε το ψαλίδι και την ρόδα εμπρός-πίσω και δεν κινείται φύλλο... Την ίδια αίσθηση αποκομίζεις και οδηγώντας! Wink

Παρότι ο Ντίνος έχει άλλη άποψη εγώ επιφυλάσσομαι για την αντοχή τους στην πράξη. Ο ίδιος δεν έχω κανένα πρόβλημα εδώ και ένα χρόνο, παρά τα ζόρια στους κακοτράχαλους δρόμους (προσέχω βέβαια όσο είναι δυνατόν - πράγμα αδύνατον...). Αλλά ο Γιάννης που έβαλε τα ίδια έσπασαν uniball σε λιγότερο από 6μηνο. Βέβαια ο Γιάννης είναι Μέγας Σιδεροφάγος κατ'επανάληψιν (οι Βασίληδες πλέον δεν του παίρνουν λεφτά Shocked Laughing ) αλλά όπως και να έχει είναι ένα γεγονός που με ανησύχησε στην αρχή αλλά ησύχασα καθ'οδόν όταν είδα ότι τα δικά μου έβγαλαν χρόνο... Και δεν θα ήθελα με τίποτα να ξαναβάλω τα ασαφή μαμίσια...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2005, 14:00:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά αν κατάλαβα καλά και cc17021 (όπως και τα rc) έχουν uniball??

Μίλτο ή Παναγιώτη έχετε καμια φωτογραφία τους?

Και ακόμα μια ερώτηση όταν λέμε ότι "σε μερικούς έχουν χαλάσει" γρήγορα εννοούμε ότι έχει φθαρεί η αθρωση του uniball και έχει πλέον τζόγο ή κάτι άλλο?

Μου φαίνεται ότι θα μπω σε "έξοδα".... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Οκτ 2005, 16:30:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:

Μίλτο ή Παναγιώτη έχετε καμια φωτογραφία τους?

Και ακόμα μια ερώτηση όταν λέμε ότι "σε μερικούς έχουν χαλάσει" γρήγορα εννοούμε ότι έχει φθαρεί η αθρωση του uniball και έχει πλέον τζόγο ή κάτι άλλο?


Φωτογραφία δεν έχω...

Το μόνο που μπορούν να πάθουν είναι να τζογάρει κανά uniball και μετά θα χτυπάει στην παραμικρή ανωμαλία και φυσικά θα είναι όλο τα ψαλίδι για πέταμα (δεν έχω ακούσει αν γίνεται να αλλαχτεί μόνο το uniball και να γλιτώσεις χρόνο-χρήμα).


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Οκτ 2005, 00:27:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/album_pic.php?pic_id=590
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Οκτ 2005, 02:13:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
MEMsound έγραψε:

Μίλτο ή Παναγιώτη έχετε καμια φωτογραφία τους?

Και ακόμα μια ερώτηση όταν λέμε ότι "σε μερικούς έχουν χαλάσει" γρήγορα εννοούμε ότι έχει φθαρεί η αθρωση του uniball και έχει πλέον τζόγο ή κάτι άλλο?


Φωτογραφία δεν έχω...

Το μόνο που μπορούν να πάθουν είναι να τζογάρει κανά uniball και μετά θα χτυπάει στην παραμικρή ανωμαλία και φυσικά θα είναι όλο τα ψαλίδι για πέταμα (δεν έχω ακούσει αν γίνεται να αλλαχτεί μόνο το uniball και να γλιτώσεις χρόνο-χρήμα).


auto eixa fantastei kai gw (sorry gia ta greeglish kati pa;izei me to pc... Embarassed 8a ta kanw edit thn deytera apo to pc toy magaziou)

Panagiwth eyxaristv gia thn fwtografia Wink
...gia na arxhsw na mazeyw lefta gia ena zeygaraki apo dayta... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Οκτ 2005, 10:48:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα μαμά ψαλίδια πάντως τα συνεμπλόκ τα έχει σαν ανταλλακτικά Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Οκτ 2005, 20:07:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
http://www.psclub.gr/forum/album_pic.php?pic_id=590


Ναί αυτό είναι! Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Οκτ 2005, 10:29:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Η σαφήνεια στα πολλά χαω και ειδικά στρίβωντας είναι υποδειγματική (τέρμα και στα ψαλιδίσματα της ουράς) και θα αισθάνεσαι πλέον μόνο το μαγούλιασμα των ελαστικών σου που λιγοστεύει στα χαμηλοπρόφιλα και εξαφανίζεται δια παντός στα ημισλίκ. Wink

Το 206 αποκτά το τιμόνι που του αξίζει!

Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil



volvos έγραψε:
προβλεπω το χαρη να μη κοιμαται Laughing Laughing Laughing

Πέστο Ψέματα!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2005, 11:18:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωχ τι ανοίξαμε πάλι... Sad

Γιατί να πρέπει να κάνω άλλους 7 μήνες υπομονή? Γιατί? Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Επόμενη
Σελίδα 3 από 19

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,232s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on