PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - AMS Δοκιμές φίλτρων-εξατμίσεων
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kaisaras96 (Κωστας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 05 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 282
Τόπος: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 02:07:39    Θέμα δημοσίευσης: Re: AMS Δοκιμές φίλτρων-εξατμίσεων Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS έγραψε:


που χαθηκες εσυ βρε παιδι?? αντε να μας κανεις καμμια αναλυση!!


Δεν χαθηκα απλα διαβαζα και δεν εγραφα,μπλεξιματα... Love Δυναμομετηση θα κανω το καλοκαιρι πριν βαλω χταποδι και μετα,αλλα η διαφορα απο τελειως νορμαλ θα παραμεινει μυστηριο φοβαμαι Sad .
Ακομα κι ο πατερας μου ειχε δει μικρη διαφορα με τη εξατμιση παντως,οσο περναει ο καιρος ο θορυβος αυξανεται λιγο(χωρις να ξεφευγει απο τα νορμαλ πλαισια) και εχει ωραια χροια.Οτι και να κανω θα το κρατησω το τελικο,τα αξιζε τα λεφτα του τελικα....
Οσο για το φιλτρο σκοπευω να φτιαξω χειροποιητο φιλτροκουτι αλλα Peugeot Sport,με το παρον φιλτρο.Το καλοκαιρι που θα χω χρονο και οχι εγγυηση εχω μεγαλα σχεδια Laughing




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 08:05:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρατηρήσεις:
1ον το τελικό bosal το συνδιάζουν με μεσαίο grapnel & τη σωλήνα του.
2ον Λάστιχα 185/55/15 σε μοντέλο 2003 ?
3ον Από τους χρόνους φαίνεται οτι με 5η ταχύτητα υπερταιρούν τα φίλτρα απο σκούπες-χοάνες. Την αίσθηση αυτή εχω και εγω στο δικό μου γιατί ενω με την σκούπα η 2α και η 3η κοφτιάζουν σε χρόνο dt ενω στην Εθνική με 5η τα πράγματα είναι αντιστρόφως ανάλογα.
4ον Δυστυχώς δεν έχουν συγκρίνει και την supersprint
5ον Πάντως σίγουρα μπορούμε να βγάλουμε κάποια χρήσιμα συμπεράσματα χωρίς όμως να παίρνουμε τις μετρήσεις τοις μετρητοίς.


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MAG206cc1.6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάϊ 2004, 14:22:41    Θέμα δημοσίευσης: oooooooo Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
mag σου απαντω εδω για να μην μπερδεψουμε τα τοπικ....
ειλικρινα φιλε δεν ξερω.....
για φιλτρο μαλλον και εδω φαινεται οτι η καλυτερη λυση ειναι στο φιλτροκουτι μεσα φιλτρο και μερικες τροποποιησεις...
οσο για εξατμιση....κουκουρουκου....
παντως σε σαξο ξαδερφου μου οταν εμεινε απο καταλυτη εβαλε συρματινο ρεμους με μαμα εξατμιση και το αυτοκινητο πραγματικα γαζωνε. ο μηχανικος του τραβαγε τα μαλλια του και βεβαια λογω μαμα τελικο μηδεν θορυβος!!!!! και καρτα καυσαεριων κανονικα!
μηπως πρεπει να εξεταστει και αυτη η περιπτωση?????
ΤΙ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟΚΟΥΤΙ? ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟΥΣ ΠΝΗΧΤΕΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ ΒΟΣΑΛ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΕΣΑΙΟ ΚΑΙ ΣΩΛΙΙΝΑ. ΤΙ ΣΩΛΗΝΑ 48?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 09:38:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πνιχτες και λοιπα δεν βγηκαν κατα την αλλαγη του απλου φιλτρου!!! Οσον αφορα το τελικο της Bosal, ηταν μονο το τελικο χωρις τιποτα αλλο (ουτε μεσαια, ουτε σωληνες...)!!! Παντως, με μια προσεκτικη ματια, τα ελευθερα φιλτρα εχουν την καλυτερη σχεση τιμης-αποδοσης-αξιοπιστιας!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 09:47:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο γραφουν στο auto sport ότι το τελικό bosal το συνδίασαν μαζί με μεσαίο grapnel και τον σωλήνα του.

Ρώτησα στη festus τελικο 200 + μεσαίο 150 = 350€ με γραπτή εγγύηση 5 ετων!


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 10:20:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TONY PAP έγραψε:
Γιώργο γραφουν στο auto sport ότι το τελικό bosal το συνδίασαν μαζί με μεσαίο grapnel και τον σωλήνα του.

Ρώτησα στη festus τελικο 200 + μεσαίο 150 = 350€ με γραπτή εγγύηση 5 ετων!


Στο auto sport ναι!!! Εγω εχω το ενθετο του ams που στη δοκιμη ειχαν μονο το τελικο!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 10:58:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TONY PAP έγραψε:
Γιώργο γραφουν στο auto sport ότι το τελικό bosal το συνδίασαν μαζί με μεσαίο grapnel και τον σωλήνα του.

Ρώτησα στη festus τελικο 200 + μεσαίο 150 = 350€ με γραπτή εγγύηση 5 ετων!


Είναι αξιόπιστη λύση,μου είχαν δώσει και καλή τιμή για χταπόδι/καταλύτη.Την τιμή τελικού την τσίμπησαν λίγο (προ 2ετίας -40Ε)


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MAG206cc1.6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 14:12:08    Θέμα δημοσίευσης: oeoeoeooa Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντως ΕΜΕΝΑ Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΠΝΗΧΤΕΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΑΓΗ ΜΕΣΑΙΟΥ ΔΙΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΙΓΑΣΤΗΡΕΣ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΚΟΒΟΥΝ ΤΙΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ . ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΛΑΞΟΥΜΕ ΝΟΜΙΖΩ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Μάϊ 2004, 19:33:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προσοχη οταν βγαζουμε πνιχτες... δεν εχω δει στο 206 πως ειναι αλλα σε αλλα αμαξια τραβουν ζεστο αερα βγαζοντας τους σωληνες απεξω η κανοντας χυμα τρυπες...για ρωτηστε μηχανικο πως και που????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάϊ 2004, 08:31:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιά που είπατε για τρύπες στο φιλτροκούτι θυμήθηκα τα δικά μου παλαιότερα τεστ...
Λοιπόν είχα Punto GT ΙΙ και είχα δοκιμάσει 2 διαφορετικές χοάνες, 2 διαφορετικά φίλτρα και μαμά ή τρυπημένο φιλτροκούτι.
Λοιπόν απο Οκτώβριο ως αρχές Μαιου οι χοάνες ήταν ότι καλύτερο σε ήχο και απόδοση με ένα πολύ μικρό κενό πολύ χαμηλά.
Τους υπόλοιπους μήνες το φιλτροκούτι ήταν ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ αλλιώς μόλις ζεσταινόταν πολύ ο κινητήρας η απόδοση πήγαινε περίπατο...
Προσωπικά με τρυπημένο κουτί κέρδισα μόνο πιό ωραίο ήχο και πήγαινε χειρότερα από οτι με κλειστό μαμά κουτί.

Εντύπωση μου είχε κάνει η χοάνη foam της ITG (που ήταν και πανάκριβη)που το αμάξι μέχρι να το οδηγήσω σε χώματα πήγαινε τον κ@λ@ του Very happy


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206xs2 (Γρηγόρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 02 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 273
Τόπος: Αθήνα, Νέος Κόσμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάϊ 2004, 16:05:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά στο 206 XS 1600 16V που βρίσκεται η τρύπα που μπαίνει ο αέρας στην εισαγωγή;
Έχω ψάξει το αμάξι από κάτω αλλά δεν μπορώ να την δω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
BUBA (Alexandros)
Μέλος
Μέλος


206 GTi 2.0 (2002)

Ένταξη: 30 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 162
Τόπος: Παπάγου/Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάϊ 2004, 17:08:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206xs2 έγραψε:
Ρε παιδιά στο 206 XS 1600 16V που βρίσκεται η τρύπα που μπαίνει ο αέρας στην εισαγωγή;
Έχω ψάξει το αμάξι από κάτω αλλά δεν μπορώ να την δω.


Mηπως ο σωληνας διαπερναει τον πλαστικο θολο και καταληγει μεσα στο φτερο οπως στο 2.0 ??
Αμα δεν το σηκωσεις να το δεις απο κατω δεν φαινεται
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάϊ 2004, 19:30:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι μέσα στο αριστερό φτερό !!! Άνοιξε την πόρτα του οδηγού πάτα λίγο γκάζι και θα ακούσης από πού τραβάει αέρα !! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάϊ 2004, 19:35:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αρα αν ανοιξουμε το ακριανο τμημα της σιτας μπροστα και βαλουμε εναν νεο αεραγωγο κατευθειαν εκει Rolling eyes Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gavanas (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1.6 2003

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 219
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάϊ 2004, 11:31:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Είναι μέσα στο αριστερό φτερό !!! Άνοιξε την πόρτα του οδηγού πάτα λίγο γκάζι και θα ακούσης από πού τραβάει αέρα !! Wink


Ακούστε και προβληματιστείτε! Σκούπα και πάλι σκούπα. Όταν είδα όλο το φιλτροκούτι (από την πεταλούδα, το κουτί, τη νεροπαγίδα, και το τελευταίο κομμάτι μέσα στο φτερό) λέω είναι φανερό ότι η peugeot προσπαθεί να μας κόψει άλογα. Είναι πάνω από 2 μετρα μήκος...
Μήπως έχει δεί κανείς μαμίσια εισαγωγή σε 306? Παίρνει κατευθείαν από τη μετώπη διπλα από το ψυγείο. Όχι από το φτερό που Α) δεν μπαίνει αέρας από πουθενά Β) είναι αντιθετα στη κατευθυνση του αυτοκινήτου άρα και στη ροή του αέρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
p206xs2 (Γρηγόρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 02 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 273
Τόπος: Αθήνα, Νέος Κόσμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάϊ 2004, 16:59:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αργύρη για κατατόπισε λίγο περισσότερο την ακριβή θέση της εισαγωγής(τρύπας) αέρα.
Όταν λες στο αριστερό φτερό εννοείς από την πλευρά που κοιτάζουμε το αυτοκίνητο με ανοιχτό το καπό της μηχανής ή από την θέση του οδηγού;
Ρε παιδιά πως γίνεται να έχει μήκος πάνω από 2m σύμφωνα με τον Γιώργο;
Δηλαδή είναι μέσα στο θόλο και μπροστά από τον τροχό;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάϊ 2004, 20:44:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι όπως κοιτάς το αμάξι αλλά όπως οδηγάς !!!!
Άνοιξε την πόρτα του οδηγού όπως σου είπα πάτα λίγο βαθιά το γκάζι και θα ακούσης το θόρυβο που κάνη την ώρα που ρουφάει.

Είναι μέσα στο φτερό εμπρός από τον τροχο,για να καταλάβεις είναι ακριβός εκεί που τελειώνει ο προφυλακτήρας !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
gavanas (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1.6 2003

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 219
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάϊ 2004, 11:41:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά τελειώνει μέσα στο φτερό πάνω από τον τροχό. Εμπρός από τον τροχό πίσω από το πλαστικό θολάκι είναι η νεροπαγίδα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 16 Μάϊ 2004, 11:47:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επαναλαμβανω την ερωτηση.... μπορουμε να τα παρακαμψουμε ολα αυτα βγαζοντας καπου εμπρος την εισαγωγη ;αυτου η αλλου νεου σωληνα???
αν γινεται αυτο π.χ ανοιγμα σιτας προφυλατηρα στην ακρη και σωληνα απο εκει πιστευω οτι μετα η σκουπα γινεται αχρειαστη.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1672s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on