PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ayrton Senna: Ο Βραζιλιάνος θεός...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Αύγ 2006, 09:23:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ayrton Senna adeus

Παράθεση:
«Ο θάνατος, η ζωή και οι αγώνες ενός ήρωα της ταχύτητας» είναι τα σχόλια που εύστοχα εκφράζουν το περιεχόμενο αυτού του βιβλίου, όπως αναγράφεται και στο εξώφυλλό του...

...Θα βρείτε το «Αyrton Senna adeus» σε όλα τα κεντρικά βιβλιοπωλεία, στην τιμή των 40 ευρώ, ενώ κάποια στιγμή θα ακολουθήσει και ο δεύτερος τόμος.



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Αύγ 2006, 09:40:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φτουυυυυυ μολις πηγα μολ να παραγγειλω κινητο . αν το ειχα δει νωριτερα θα το ειχα παρει.

το εχω ξαναπει και θα το ξαναπω.
ειμαι πολυ ευτυχισμενος που ειχα και εχω τετοιους ανθρωπους για προτυπο...

προτυπα που η σημερινη νεολαια ουτε στα ονειρα της δε ξερει πως ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Αύγ 2006, 10:26:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
το εχω ξαναπει και θα το ξαναπω.
ειμαι πολυ ευτυχισμενος που ειχα και εχω τετοιους ανθρωπους για προτυπο...

προτυπα που η σημερινη νεολαια ουτε στα ονειρα της δε ξερει πως ειναι.

Είσαι απόλυτα σωστός σε αυτό που λες. Συμφωνώ και επαυξάνω! Thumb Left Thumb Left Thumb Left

Δεν νομίζω να υπάρξει ξανά αντάξιος του Ayrton Senna.... Worthy Worthy Crying or Very sad Crying or Very sad


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Αύγ 2006, 10:36:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γιατι θα ξαναβρεις τζορνταν και ματζικ τζονσον?
οχι μονο για τις ικανοτητες τους στο μαπσκετ αλλα και σα προτυπα γενικα?
ο ματζικ παλευε με το ειτζ και τα τωρινα κωλοπαιδα το καλυτερο εχει βιασει τη μανα του.................................................

αμ ποδοσφαιρο?ειχαμε τοσα χρονια προτυπο το μπεκαμ και τα ροναλτακια και σια οταν εγω μεγαλωσα με φαν μπαστεν και μαραντονα.κωλοπαιδο και ο τελευταιος αλλα με κατι αρχ**ια νααααααααααααααα και ενα τσαμπουκα επισης...

ραλλυ?????????συγκρινετε ο σολμπεργκ και ο γκρονχολμ με τον κανκουνεν τον αλεν το μακρευ στα καλα του? ποιος απο αυτους τολμαει ν παει κοντρα στη φια????????? ο λοεμπ ειναι νωρις ακομα να τον κρινει η ιστορια...

παμε κατα διαολου γενικως και ειδικως...
ρε θα παω στο χωριο μουυυυυυυυυυ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Αύγ 2006, 12:21:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πες τα ρε Πάνο......πές τα......



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Αύγ 2006, 09:31:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
γιατι θα ξαναβρεις τζορνταν και ματζικ τζονσον?
οχι μονο για τις ικανοτητες τους στο μαπσκετ αλλα και σα προτυπα γενικα?
ο ματζικ παλευε με το ειτζ και τα τωρινα κωλοπαιδα το καλυτερο εχει βιασει τη μανα του.................................................


Δεν νομίαω ότι αυτοί οι δύο που αναφέρεις είναι και τα καλύτερα πρότυπα Exclamation

Ρώτα τον Wilkins πως απέκτησε AIDS ο Magic Rolling eyes

Όσο για Jordan και τζόγο πάνε μαζί Exclamation

Πάντως ο Senna μας λείπει πολύ Sad


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Αύγ 2006, 14:10:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Ayrton Senna adeus

Παράθεση:
«Ο θάνατος, η ζωή και οι αγώνες ενός ήρωα της ταχύτητας» είναι τα σχόλια που εύστοχα εκφράζουν το περιεχόμενο αυτού του βιβλίου, όπως αναγράφεται και στο εξώφυλλό του...

...Θα βρείτε το «Αyrton Senna adeus» σε όλα τα κεντρικά βιβλιοπωλεία, στην τιμή των 40 ευρώ, ενώ κάποια στιγμή θα ακολουθήσει και ο δεύτερος τόμος.


Το εχω αγορασει το συγκεκριμενο βιβλιο και μιλαμε εχω παθει πλακα.Ξεκιναει απο το ατυχημα με ολες τις λεπτομερειες και συνεχιζει να μιλαει για τα παντα.Την κοντρα με τον PROST την φιλια με τον BERGER την σχεση του με την GALISTEU και αλλα πολλα.Μην το χασετε...πραγματικα αξιζει.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
griton (Γρηγορης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 09 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Αύγ 2006, 18:14:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Το εχω αγορασει το συγκεκριμενο βιβλιο και μιλαμε εχω παθει πλακα.Ξεκιναει απο το ατυχημα με ολες τις λεπτομερειες και συνεχιζει να μιλαει για τα παντα.Την κοντρα με τον PROST την φιλια με τον BERGER την σχεση του με την GALISTEU και αλλα πολλα.Μην το χασετε...πραγματικα αξιζει.


ατυχημα?????

δεν νομιζω αλλα τελος παντων....

ειμαι τυχερος που τον θαυμασα στην τηλεοραση, με μαγεψε με τις ικανοτητες του και τον θυμαμαι ακομα........ Crying or Very sad


OCTAVIA GT 193hp +
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2009, 16:14:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

15χρονια εεεε.... πως περναε ο καιρος...

ζητω ο χαμιλτον και ο τρουυυυυλι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Μάϊ 2009, 16:31:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:

ζητω ο χαμιλτον και ο τρουυυυυλι

Ουστ ρε gay Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάϊ 2009, 19:44:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
15χρονια εεεε.... πως περναε ο καιρος...

ζητω ο χαμιλτον και ο τρουυυυυλι

Δεν υπαρχει οδηγος με τα σημερινα δεδομενα που να μπορει να συγκρηθει με τον Βασιλια Cool Ουτε ο ιδιος ο Schumacher μπορει να σταθει διπλα στον καλυτερο πιλοτο ολον τον εποχων Rolling eyes Περασαν δεκαπεντε χρονια απο την μαυρη ημερα για το μηχανοκινητο (και οχι μονο) αθλητισμο Crying or Very sad Τον αγωνα τον εβλεπα τοτε ζωντανα και βλεποντας το ατυχημα λεω ενταξει εχουμε ξαναδει τετοια ατυχηματα σε λιγο θα βγει απο το μονοθεσιο, οσο περνουσε ομως η ωρα τα φιδια με εζωναν αλλα και παλι το μυαλο μου ποτε δεν πηγαινε στο χειροτερο. Νοιωθω τυχερος που οι ηλικια μου ειναι τετοια που προλαβα και εζησα τον Βασιλια στα ντουζενια του.Θυμαμε ακομα το πρωτο grand prix που τον ειδα οταν ακομα οδηγουσε για την lotus στα μεσα του '80 οταν η κρατικη τηλεοραση εδειχνε ενα grand prix στα τοσα....... τον θαυμασα στην χρυση εποχη των mclaren-honda με της απιστευτες κοντρες με τον mansell και με τον prost. Και τον ειδα να κανει το λαθος και να μεταγραφετε στην williams την χρονια που η williams εχασε την δυναμη της, δυναμη που ειχε τον προηγουμενο χρονο και της εδωσε το πρωταθλημα κατασκευαστων.Τωρα οσον αφορα το "ατυχημα" τα σεναρια ειναι πολλα, αποψη μου ειναι οτι στο συγκεκριμενο σημειο στην tabourello ο senna δυσκολα να αφηνε να χασει τον ελεγχο του μονοθεσιου, το πιο πυθανο ειναι να υπηρχε προβλημα το μονοθεσιο, ηδη κυκλοφορη video με onboard camera αποτ το μονοθεσιο του το οποιο video δειχνει καθαρα τον ayrton να στριβει το τιμονι αλλα το τιμονι περνει περιεργη τροχια προς τα κατω και να φευγει ευθεια το μονοθεσιο. πολλοι λενε οτι ειχε σπασει ο ατερμονας του τιμονιου και πιστευω οτι ειναι και το πιο πιθανο, να σημειωσω εδω οτι ο ayrton ειχε παραπονεθει για την θεση οδηγησης του και ειχε ζητησει να ανεβει λιγο πιο ψηλα η θεση το τιμονιου και οι μηχανικη της williams εκαναν την μετατροπη που ειχε ζητηση την τελευταια στιγμη Exclamation οπως και να εχει το πραγμα το θεμα ειναι οτι εφυγε ο τελευταιος μεγαλος πιλοτος μιας φουρνιας οδηγων που οδηγουσαν με "κοχονες" οπως λενε και οι ισπανοι. τοτε που ο οδηγος παλευε με το μονοθεσιο και ο οδηγος εκανε την διαφορα οχι το μονοθεσιο οπως σημερα.Θα τον θυμαμε παντα! εχω και τα 2 βιβλια του τσακιρογλου τα οποια ειναι υπεροχα, εχω πολλες video κασσετες αφιερωματα, αφισες, καπελακια, μινιατουρες των μονοθεσιων του και τα εχω για να των θυμαμαι παντα Crying or Very sad και θα των θυμαμαι για παντα Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάϊ 2009, 22:19:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγκεκριμενα τον ενοχλουσε στα ποδια ο αξονας και επειδη δε προλαβαιναν να ξανασχεδιασουν κοκπιτ αυτοι τον λεπτυναν...


το σχολιο γιια χαμιλτον τρουλι ειναι καθαρα ειρωνικο με τα τσουτσεκια που εχουμε μπλεξει... Evil

δε ξερω αν ηταν ο καλυτερος ολων των εποχων ( ο καθε ενας εχει την αποψη του)
ηταν ομως ο ταχυτερος........ Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Μάϊ 2009, 23:36:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τακη αν θυμαμαι καλα απο το βιβλίο, λέει οχι οτι τον ενοχλούσε, απλά από την μακλάρεν είχε συνηθίσει το τιμόνι να είναι ψηλά και στην γουιλιαμς ηταν χαμηλα. Και τους ειχε ζητησει απλα να το πανε πιο πανω και εγινε οτι εγινε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Miss 207 GT (Μαριάνα)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 15 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 88
Τόπος: Γλυφάδα Αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2009, 01:04:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος








Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2009, 01:13:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την πρωτη φωτο την εχουν δει οσοι εχουν μπει στο αμαξι μου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2009, 17:43:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά πώς και γιατί έγινε ότι έγινε ξέρουμε??

Πολλά λέγονται...

Εχω ακούσει και μία άποψη περι αεροδυναμικής του πίσω μέρους από εσκεμένο? ή ακούσιο λάθος στην κλίση της πίσω πτέρηγας...

Σε βιντεάκι που έχω δεί φαίνεται πάντως η αστάθεια του πίσω μέρους και στους προηγούμενους γύρους πρίν το ατύχημα...


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
giorgos80 (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 22 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 162

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Νοέ 2010, 19:54:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ έγραψε:
Τελικά πώς και γιατί έγινε ότι έγινε ξέρουμε??

Πολλά λέγονται...

Εχω ακούσει και μία άποψη περι αεροδυναμικής του πίσω μέρους από εσκεμένο? ή ακούσιο λάθος στην κλίση της πίσω πτέρηγας...

Σε βιντεάκι που έχω δεί φαίνεται πάντως η αστάθεια του πίσω μέρους και στους προηγούμενους γύρους πρίν το ατύχημα...



Επικράτησε η άποψη ότι έφταιγαν οι αεροδυναμικές ρυθμίσεις του μονοθεσίου, αν και εγώ εξακολουθό να πιστεύω ότι εσπασε η κολώνα του τιμονιού και οτι έφταιγε η Williams γιαυτό...

Δες τα δυο βίντεο από το ντοκυμαντέρ Seismic Seconds για να δεις τι ισχυρίζεται η Williams.... Το γεγονός είναι ότι η ομάδα εξαφάνισε αμέσως το μαύρο κουτί από το μονοθέσιο για να μην το πάρει η FIA, τα συμπεράσματα δκά σας...

http://www.youtube.com/watch?v=pfIil0oxddo

http://www.youtube.com/watch?v=xElXcF254lI
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Νοέ 2010, 20:00:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και είναι και πολλά ακόμα τα περίεργα που έχουνε γίνει μετά το δυστύχημα Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Νοέ 2010, 22:21:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτό για την κολώνα του τιμονιού το πιστεύω και εγώ διότι είχε πέσει το μάτι μου σε φωτό όπου έδειχνε ξεκάθαρα την κολώνα του τιμονιού κομενη στα δύο! Confused


live for nothing or die for something!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
giorgos80 (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 22 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 162

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Νοέ 2010, 22:30:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η κολώνα του τιμονιού βρέθηκε σπασμένη, το παραδέχεται και η Williams. Το θέμα είναι ότι αυτοί λένε ότι έσπασε στη σύγκρουση... Εγώ πιστεύω ότι έσπασε πριν από αυτή. Ο Senna παραπονέθηκε ότι δεν έχει πολύ χώρο στο κόκπιτ, γι' αυτό και έκόψαν και συγκόλλησαν την κολώνα ώστε το κάτω μέρος αυτής να έχει μικρότερη διάμετρο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 4 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1603s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on