PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

1 Πανελλήνιο Ράλλυ Αχαιός για το πλήρωμα της ''Πασχαλιτσα''
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Απρ 2004, 12:48:11    Θέμα δημοσίευσης: 1 Πανελλήνιο Ράλλυ Αχαιός για το πλήρωμα της ''Πασχαλιτσα'' Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...και απο οτι ενημερωθηκα απο το γνωστο πλεον ''μαγουλο''...το Ραλλυ Αχαιος ειναι πλεον γεγονος μιας και το πληρωμα Γκαλφας-Παφιλης εχουν δηλωσει συμετοχη.

Τους ευχομαι καλο αγωνα και καλα αποτελεσματα.

..βλαξ...πανε κανε δοκιμες πολλες και οχι τις τελευταιας στιγμης.Δεν ειναι σπριντακι αυτο Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Απρ 2004, 23:46:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή επιτυχία στα 2 πιλοτάκια μας!! Very happy

Νικόλα έχεις σκεφτεί να ξαναπας Δημοτικό; Laughing
Ο Αχαϊος γράφεται Αχαιός !!!! Laughing Laughing Laughing Μη ξεχάσουμε κι αυτά που ξέρουμε... Confused Razz Rolling eyes Laughing Laughing

Εκτός κι αν μιλάς για καμιά άλλη πόλη... άγνωστη στο κοινό και στους ανθρώπους... Shocked Razz Laughing
Να είναι σε κάνα βουνό ρε παιδί μου! Εκεί που πας συχνά και στροφάρεις αβέρτα! Wink Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Απρ 2004, 00:31:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πες τα Μιχάλη μου Πέστα στην Ούρδα ή μήπως Οϋρδα... ή καλύτερα Οΰρδα...




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Απρ 2004, 12:15:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tωρα στις οξιες θα κολλησουμε Question Στο κατω κατω δεν χρησιμοποιω γιαυτους τους λογους...οποτε λεγετε οτι θελετε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Απρ 2004, 14:46:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πασχαλίτσα ? κοιτα τι παθαίνει το άτομο αν τον πίασει η Ανοιξη..

ρε αμα το δικό μου είναι Πασχαλίτσα, το δικό σου που ήταν και άσπρο θα στο έλεγα κ@βλόσπυρο. Ετσι κι αλλιώς για τον π....ο ήταν....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gavanas (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1.6 2003

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 219
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάϊ 2004, 23:52:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαίρομαι που θα δω στη φτέρη ένα συμφορουμά!
Θα επιδιώξω να βρεθώ στον τεχνικό έλεγχο για γνωριμία, άλλωστε συμμετέχουν και άλλοι δύο γνωστοί, οπότε see you there.

Ο sps ακούει? Οργανώνω παρέα για εκδρομούλα με δυο ειδικές και barbecue. Όλοι ευπρόσδεκτοι (βλ. kaisaras96, kovac...)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2004, 14:26:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και βέβαια να έρθεις, θα έχουμε και το ΝΙΚΟ υπεύθυνο στο service !!!

τελικά την κλείσαμε τη δουλειά, θα κατέβουμε με τον πιο αργό Κοζανίτη για παρέα.

(πιο αργός είναι γιατι δεν έχει αμάξι.. χοχοχοχο)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάϊ 2004, 18:52:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες..Θα ειμαι SERVICE μονος.Ποιος καλος Σαμαρειτης ερθει να με παρει για να δουμε καμια ειδικη Question ...ετσι και αλλιως δεν ξερω που πεφτουν οι ειδικες.Για να με αναγνωρισετε θα εχω ενα EVO 7 Κιτρινο (Να νε καλα ο Παφ Very happy ) το οποιο θα φερει αυτοκολητα galfas service ή κατι τετοιο τελος παντων.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάϊ 2004, 00:42:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αδερφή ψυχή έγραψε:
Για να με αναγνωρισετε θα εχω ενα EVO 7 Κιτρινο

Μινιατούρα; Laughing Laughing Laughing Laughing
Καλά για να αναγνωρίσετε κι εμένα θα έχω ένα πλακάτ... Laughing Laughing Razz


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάϊ 2004, 01:24:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

5 μπάμπες χωρευαν...και οι 5 γκόλιαβες έγραψε:
ομορφοπαιδο έγραψε:
Για να με αναγνωρισετε θα εχω ενα EVO 7 Κιτρινο

Μινιατούρα; Laughing Laughing Laughing Laughing
Καλά για να αναγνωρίσετε κι εμένα θα έχω ένα πλακάτ... Laughing Laughing Razz


Ναι μινιατουρα....1χ1 Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάϊ 2004, 01:40:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βουνίσιος έγραψε:
ομορφοπαιδο

Κάτσε να μαζέψουμε και λίγο σάλιο απο όλο το forum να σε φτύσουμε γιατί θα σε ματιάξουμε αγορίνα μου... Laughing Laughing Laughing Laughing
Ρε! Άντε πήγαινε παίξε με τα playmobil σου!! Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάϊ 2004, 14:50:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοίτα τι έπρεπε να του τάξουμε για να 'ρθει να βοηθήσει.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gavanas (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1.6 2003

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 219
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάϊ 2004, 19:43:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υποτίθεται ότι πρέπει να είσαι παρών στα service ή όχι?
Γιατί δεν νομίζω βάσει προγράμματος να προλαβαίνεις να δεις κάτι. Είναι 6 ειδικές και έχει 3 service Confused
Πάντως έχεις σίγουρα μια ειδική δίπλα στα πόδια σου (τόπος θυσίας - στην ουσία ξεκινάει μέσα από τα καλάβρυτα) αλλά παίζει να προλαβαίνω να βγώ από Σελινούντα και να προλάβουμε Φτέρη.

Ειδικά αν δεν είναι μινιατούρα το ΕVO τότε παρατάω και τα κοψίδια που έχουμε κανονίσει και έρχομαι Scatter
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάϊ 2004, 22:00:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα!
Σαββατο ειμαι μεσα στη μοιρα και τελειωνω τη σκοπια μου 7.00 το πρωι της κυριακης.οποτε μετα καπακι για φτερη.

ΝΙΚΟ εχω το τηλ σου,οποτε θα μιλησουμε!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάϊ 2004, 22:35:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

άλλαξες την υπηρεσία ? Smile

εγώ ξεκινάω ξημερώματα για κάτω..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2004, 02:15:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gavanas έγραψε:
Ο sps ακούει? Οργανώνω παρέα για εκδρομούλα με δυο ειδικές και barbecue. Όλοι ευπρόσδεκτοι (βλ. kaisaras96, kovac...)


Είμαι ήδη Αθήνα. Sad
Όταν ξανακατέβω να κανονίσουμε να πάμε για γκαϊφέ να γνωριστούμε κι όλας. Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
lia206cc (Λιάνα)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) CC (2002)

Ένταξη: 25 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 268

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2004, 11:59:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
5 μπάμπες χωρευαν...και οι 5 γκόλιαβες έγραψε:
ομορφοπαιδο έγραψε:
Για να με αναγνωρισετε θα εχω ενα EVO 7 Κιτρινο

Μινιατούρα; Laughing Laughing Laughing Laughing
Καλά για να αναγνωρίσετε κι εμένα θα έχω ένα πλακάτ... Laughing Laughing Razz


Ναι μινιατουρα....1χ1 Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing τι φρούτα είστε!!!
(ευτυχώς μερικά πράγματα δεν αλλάζουν ποτέ!)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάϊ 2004, 12:19:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Καλησπερα!
Σαββατο ειμαι μεσα στη μοιρα και τελειωνω τη σκοπια μου 7.00 το πρωι της κυριακης.οποτε μετα καπακι για φτερη.

ΝΙΚΟ εχω το τηλ σου,οποτε θα μιλησουμε!


Οκ Σπυρακο...Παρε τηλεφωνο να βρεθουμε Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Μάϊ 2004, 18:52:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
sps έγραψε:
Καλησπερα!
Σαββατο ειμαι μεσα στη μοιρα και τελειωνω τη σκοπια μου 7.00 το πρωι της κυριακης.οποτε μετα καπακι για φτερη.

ΝΙΚΟ εχω το τηλ σου,οποτε θα μιλησουμε!


Οκ Σπυρακο...Παρε τηλεφωνο να βρεθουμε Wink


Nikoσε πηρα τηλ. αλλα μαλλον εχεις αλλαξει αριθμο,εχω το παλιο σου νουμερο.
Περασα και απο τα σερβις άλλα το εβο ηταν μονο του και κλειδωμενο Sad


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gavanas (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1.6 2003

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 219
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 09 Μάϊ 2004, 19:29:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν, έχω να πω πως εκτός από τη 2η θέση στη Ν/2 ο glf πήρε και το χειροκρότημα και στα δυο του περάσματα από φτέρη.
Ειδικά στην δεύτερη φτέρη με χειρόφρενο σε αριστερή φουρκέτα λίγο πριν από τη μεγάλη ευθεία, ίσως να ξεπέρασε και τον Σκαλτσα...
Good job Thumb right
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1721s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on