PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Δυνατός μεταλλικός θόρυβος πίσω Peugeot 206cc

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Snorakos (Alexandros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206cc 1.6 (16v) NFU 2003

Ένταξη: 06 Μάϊ 2021
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Οκτ 2022, 19:25:00    Θέμα δημοσίευσης: Δυνατός μεταλλικός θόρυβος πίσω Peugeot 206cc Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα στην ομαδάρα! Παιδιά έχω ένα πρόβλημα το οποίο έχει αρχίσει και μου σπάει τα νεύρα. Όταν μπαίνω σε ομαλές λακούβες (όχι ταφους) και ήπια σαμαράκια ακούγεται ένας βαρύς μεταλλικός θόρυβος στη πίσω δεξιά μερια του αυτοκινήτου. Υπέθεσα ότι ήταν αμορτισέρ και έτσι τα άλλαξα, αλλά ο θόρυβος αυτός δεν σταμάτησε. Επίσης να σημειώσω ότι ο θόρυβος ακούγεται σαν να είναι στο εσωτερικό της καμπίνας και όχι όπως πχ θα Ακουγόταν ο άξονας των πίσω τροχών (πίσω άξονα, ρουλεμάν τροχών και όλα τα συναφή τα έχει τσεκάρει ο μάστορας μου και είναι μια χαρά). Το πιο εκνευριστικό από όλα είναι ότι δεν μπορώ να εντοπίσω τι ακριβώς δημιουργεί αυτόν τον θόρυβο! Έχω φτάσει σε σημείο να δέσω με tire up ακόμα και το πτερύγιο που κλείνει το κενό όταν η κουκούλα είναι ανοιχτή. Πραγματικά παιδιά έχω απελπιστεί! Σας παρακαλώ θερμά για τις ιδέες σας! Κάθε ιδεα είναι καλοδεχούμενη!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pan10 (Παναγιώτης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye 16v 2000

Ένταξη: 03 Σεπ 2019
Δημοσιεύσεις: 40
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Νοέ 2022, 14:07:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοιτα παλι αξονα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φτιάξε το μόνος σου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0745s (PHP: 47% - SQL: 53%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on