PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Posts και Αστεράκια

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Απρ 2004, 23:53:10    Θέμα δημοσίευσης: Posts και Αστεράκια Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μπορούσε κάποιος που ξέρει να μας πεί πώς πάει το μέτρημα των Post με τα αστεράκια κάτω από το όνομα?

Π.χ.

1 αστεράκι = Χ Posts
2 αστεράκια = Χ Posts κλπ.

Ευχαριστώ Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 00:05:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

0 Μόλις ήρθα 1 - 50
1 Νέος χρήστης 50 - 100
2 Μέλος 100 - 200
3 Δραστήριο μέλος 200 - 300
4 Φανατικό μέλος 300 - 400
5 Τρελλαμένο μέλος 400 - 1000
6 Έχω ξεφύγει !!! 1000 - 5000



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 00:09:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ Τάσο!

Καλό θα ήτανε να κλειδωθεί το topic, αν συμφωνείς και εσύ για να μην βγει off στο μέλλον! Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 01:58:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χωρίς υπαινιγμούς, απλά για να είναι πλήρες το τόπικ. Wink

Παράθεση:
Δεν πρέπει να κάνετε κατάχρηση του συστήματος με περιττές δημοσιεύσεις μόνο και μόνο για να ανεβάσετε τον βαθμό σας διότι πιθανότατα ο διαχειριστής θα αναγκασθεί να απενεργοποιήσει την καταμέτρηση δημοσιεύσεων.



Από το link πάνω στο κέντρο περίπου που λέει "Συχνές Ερωτήσεις".


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 07:26:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve άμα πιάσεις τα 300 posts κερδίζεις κουλούρι Laughing




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
vangsgr (Vangelis)
Μέλος
Μέλος


206xs 1,6(16v)

Ένταξη: 19 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 08:08:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Steve άμα πιάσεις τα 300 posts κερδίζεις κουλούρι Laughing


Και δίνει μεγάλο αγώνα έτσι; Question
Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 08:40:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O σκοπός ύπαρξης του forum, δεν είναι η συλλογή αστεριών ή ο διαγωνισμός ανάδειξης του top poster....
Σκοπός μας είναι, μέσα από το forum, να μάθουμε περισσότερα πράγματα για το 206 μας, η ανταλλαγή ιδεών και απόψεων και η γνωριμία μεταξύ των μελών....
Παρακαλώ σκεφτείτε πριν γράψετε κάτι, μόνο και μόνο για να πάρετε ένα αστέρι.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 11:08:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επίσης η ανάλυση για το πόσα ποστ αντιστοιχούν σε καθε αστερι υπάρχει στα στατιστικα επάνω. Οπότε νομίζω οτι το τόπικ ειναι λίγο άχρηστο. Επίσης υπάρχει ακόμα τοπικ ένα για αστεράκια στις γενικές συζητησεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 13:52:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
0 Μόλις ήρθα 1 - 50
1 Νέος χρήστης 50 - 100
2 Μέλος 100 - 200
3 Δραστήριο μέλος 200 - 300
4 Φανατικό μέλος 300 - 400
5 Τρελλαμένο μέλος 400 - 1000
6 Έχω ξεφύγει !!! 1000 - 5000



Και το 7ο αστερακι που μαλον το περνουν μονο οι mods!!

και αυτο γιατι υπαρχουν ανθρωποι που εχουν παραπανω απο 5000 posts και δεν εχουν παρει το 7ο!



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 14:00:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:

Και το 7ο αστερακι που μαλον το περνουν μονο οι mods!!

και αυτο γιατι υπαρχουν ανθρωποι που εχουν παραπανω απο 5000 posts και δεν εχουν παρει το 7ο!


Ποιό 7ο?Εδώ πάμε για το 8ο... Laughing
Κανείς πάντως δεν έχει τόσα post!


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 14:24:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω πολύ καιρό μπροστά μου Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vangsgr (Vangelis)
Μέλος
Μέλος


206xs 1,6(16v)

Ένταξη: 19 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 15:08:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
Έχω πολύ καιρό μπροστά μου Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Άντε και στρατηγός Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 17:40:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο καθένας βάζει στο "Τόπος" ότι θέλει, άσχετα άν είναι όντως τόπος ή είναι κάτι το αληθινό.

Vaggelis: έτσι είναι το σωστό και έτσι κάνω και εγώ νομίζω όπως όλοι μας...

zzzleepy: έπρεπε να σχολιάσεις? Rolling eyes

vangsgr: έπρεπε να σχολιάσεις το σχόλιο του zzzleepy? Rolling eyes

πΕτΡοS: ευχαριστώ που κρίνεις το topic μου άχρηστο Salute

Ειρήνη Υμίν... Rolling eyes (σωστά δεν το έγραψα?) Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 19:28:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dj-Steve έγραψε:


πΕτΡοS: ευχαριστώ που κρίνεις το topic μου άχρηστο Salute



όταν υπάρχει ήδη αυτό

http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=565&start=0

και φυσικά αυτό

http://www.206club.gr/forum/statistics.php

τότε ναι, το παρων ειναι άχρηστο και δε το κρινω εγώ. Το λένε οι κανονισμοί του φόρουμ. Και απορώ γιατί δεν έχει κλειδωθεί ακόμα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 20:04:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dj-Steve έγραψε:
Ο καθένας βάζει στο "Τόπος" ότι θέλει, άσχετα άν είναι όντως τόπος ή είναι κάτι το αληθινό.


Εδώ θα συμφωνήσω μαζί σου. Wink
Και με την ευκαιρία, να πω δύο λόγια...

Εγώ όταν είχα πρωτομπεί, και είχα διαβάσει τους Κανόνες Λειτουργίας και τις Συχνές Ερωτήσεις, είδα πως πρέπει να αναγράφετε ο τόπος και ο τύπος του αυτοκινήτου με συγκεκριμένο τρόπο για ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ, αλλά και για να ξέρουμε σε ποια περιοχή είναι ο καθένας, ώστε να μπορούμε να συστήσουμε π.χ. κάποιο μαγαζί στη γειτονιά του κι όχι σε άλλο διαμέρισμα!!!!! Very happy

Όσο περνούσε ο καιρός όμως, έβλεπα πως λίγα μόνο άτομα το τηρούσαν αυτό. Wink

Σιγά-σιγά πρέπει να από μόνοι μας να δείξουμε ενδιαφέρον για το forum (και για το club εννοείται) και όχι να περιμένουμε pm από τους moderator για κάτι που γνωρίζουμε πως είναι "λάθος".

Δεν τα λέω αυτά για σένα dj-steve, απλά βρήκα την ευκαιρία. Wink

Δε λέω...πλάκα έχει να γράφουμε "ό,τι μας κατέβει" στο προφίλ, αλλά αρκεστούμε στις υπογραφές για να γράφουμε εκεί "ό,τι" (γιατί υπάρχει κι εκεί περιορισμός) θέλουμε.

Πάω να φτιάξω σωστά (και πάλι) το προφίλ μου.


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 21:25:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:

Σιγά-σιγά πρέπει να από μόνοι μας να δείξουμε ενδιαφέρον για το forum (και για το club εννοείται) και όχι να περιμένουμε pm από τους moderator για κάτι που γνωρίζουμε πως είναι "λάθος".


Χρήστο, σου βγάζω το καπέλο....
Mακάρι όλα τα παιδιά να το έβλεπαν έτσι....
Πρέπει να καταλάβουμε όλοι κάτι, οτι το forum είναι ιδιοκτησία όλων, πρέπει να το θεωρούν όλοι σαν κάτι δικό τους και έτσι πρέπει να το προσέχουν......
Έτσι θα γίνει και ακόμα καλύτερο...
ΜΦΧ..


Υ.Γ. ....σκεφτείτε και προβληματιστείτε για σήμερα, γιατί το παρών από αύριο θα κλειδωθεί...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Απρ 2004, 19:57:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν θελω να ξεφυγω πολυ...sory αλλα στα FASTERS USERS ο PANIKOS με ολα και ολα 2 pοst πως ειναι 8ος???? Shocked

Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Απρ 2004, 21:31:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kovac έγραψε:

Εγώ όταν είχα πρωτομπεί, και είχα διαβάσει τους Κανόνες Λειτουργίας και τις Συχνές Ερωτήσεις, είδα πως πρέπει να αναγράφετε ο τόπος και ο τύπος του αυτοκινήτου με συγκεκριμένο τρόπο για ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ, αλλά και για να ξέρουμε σε ποια περιοχή είναι ο καθένας, ώστε να μπορούμε να συστήσουμε π.χ. κάποιο μαγαζί στη γειτονιά του κι όχι σε άλλο διαμέρισμα!!!!! Very happy


Άριστα....

Skull έγραψε:
Δεν θελω να ξεφυγω πολυ...sory αλλα στα FASTERS USERS ο PANIKOS με ολα και ολα 2 pοst πως ειναι 8ος???? Shocked

Laughing Laughing Laughing Laughing


Κάτσε να περάσουν μερικές μέρες και θα δεις Wink Wink Wink


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Απρ 2004, 12:46:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:


Υ.Γ. ....σκεφτείτε και προβληματιστείτε για σήμερα, γιατί το παρών από αύριο θα κλειδωθεί...


γκουχου... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1489s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on