PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τελικό Group N ή όχι....?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Demis (Demis)
Μέλος
Μέλος


206cc

Ένταξη: 14 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: Peiraias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 08:04:03    Θέμα δημοσίευσης: Τελικό Group N ή όχι....? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Yha thela na kano mia erotisi...Teliko Group N se sindiasmo me skoupa Peugeot sport ti apotelesma exei se 206cc....?Axizei to kopo na balo to Group N i na katafigo se mia alli lisi....?
ThanXXX anyway....


Run bAbe Run......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 08:10:43    Θέμα δημοσίευσης: Re: Τελικό Group N ή όχι....? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dim_v_ έγραψε:
Yha thela na kano mia erotisi...Teliko Group N se sindiasmo me skoupa Peugeot sport ti apotelesma exei se 206cc....?Axizei to kopo na balo to Group N i na katafigo se mia alli lisi....?
ThanXXX anyway....


Φίλε Ντέμη,το μονο αποτέλεσμα που θα έχει στο cc σου,ο παραπάνω συνδιασμός είναι θόρυβος.Δεν πρόκειτε να δεις καμία ουσιαστική διαφορά,θα σε κουράζει στο ταξίδι και φυσικά θα σου λείψουν αυτά τα 400 ευρώ περίπου,που θα αποχωριστεί ή τσέπη σου...

Καλώς μας ήρθες και καλή πλοήγηση στο forum.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 08:21:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια χαρα επιλογη ειναι.... Exclamation
και σιγα την βαβουρα που κανει....εδω εγω που εχω Group N και εχω δει δεκαδες εξατμισεις πιο φασαριωζικες Exclamation
στο κατω κατω δεν ειναι ολες οι group N ιδιες Exclamation αναλογα και τον κατασκευαστη Exclamation Wink
εγω προσωπικα αν κλεισω και τα παραθυρα δεν ακουγεται καθολου σε ταξιδι....
γνωμη μου... group N και για αποδοση και για ηχο Exclamation


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Demis (Demis)
Μέλος
Μέλος


206cc

Ένταξη: 14 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: Peiraias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 08:22:11    Θέμα δημοσίευσης: Re: Τελικό Group N ή όχι....? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ThanX Gia tin apantisi...Alla mipos tha eixes na mou proteineis kapio allo teliko...?


Run bAbe Run......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 08:40:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ φίλε μου θα σου πρότεινα τελικό της L&W . Το έχω εγώ στο αμάξι μου εδώ και 2 χρόνια και είναι πολύ καλό. Δεν κάνει θόρυβο και είναι αρκετά ποιοτικό. Και η τιμή του αρκετά καλή (πριν 2 χρόνια 60.000).


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 10:10:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
Εγώ φίλε μου θα σου πρότεινα τελικό της L&W . Το έχω εγώ στο αμάξι μου εδώ και 2 χρόνια και είναι πολύ καλό. Δεν κάνει θόρυβο και είναι αρκετά ποιοτικό. Και η τιμή του αρκετά καλή (πριν 2 χρόνια 60.000).


Παιδιά... ο Pezomania!!!

Multi color Silly Multi color

Που είσαι εσύ βρε;;;;;



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 10:28:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα βάλω Group N τελικό ύστερα από πολλή σκέψη την άλλη βδομάδα. Τα €100 είναι αστεία σε σχέση με τα €250-300 που έχουν οι "επώνυμες". Και όταν θα πάω για επώνυμη θα πιάσω όλο το σύστημα εξαγωγής (€1500 περίπου Wink )



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 11:22:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Εγώ θα βάλω Group N τελικό ύστερα από πολλή σκέψη την άλλη βδομάδα. Τα €100 είναι αστεία σε σχέση με τα €250-300 που έχουν οι "επώνυμες". Και όταν θα πάω για επώνυμη θα πιάσω όλο το σύστημα εξαγωγής (€1500 περίπου Wink )


Κι εγώ μετά τις διακοπές (γιατί τώρα έχουμε ταξίδια και δεν θέλω βαβούρα) ψήνομαι για το τελικό του ζαπατίνα... 45 ευρουλάκια μόνο με δωρεάν τοποθέτηση! Σε συνδιασμό με την ram-air εισαγωγή πιστεύω κάτι θα δώσει. Και αν κάνει πολύ θόρυβο, ε την βγάζω. Αν τα 100 ευρώ είναι αστεία, τα 45 τι είναι; Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Demis (Demis)
Μέλος
Μέλος


206cc

Ένταξη: 14 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: Peiraias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 13:22:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ekleisa ti paraskeyi gia Group N 110 euros enimerotika gia osous tous apasxolei kai 220 mazi me ti solina apo tin arxi..Thanx se olous...


Run bAbe Run......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 14:27:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε τα €45 είναι γυφτιά Razz

Όσο και για το Ram-air, άντε να δείς 2-3 άλογα αν είσαι τυχερός (πολύ τυχερός!!!) Rolling eyes

Dim_v_ μεγειά το καζανάκι Cool Όταν λες για σωλήνα άλλα €110, εννοείς πως θα πετάξεις το μεσαίο καζανάκι? Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 14:46:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ε τα €45 είναι γυφτιά Razz


Γυφτιά είναι τα 45 ευρώ;;

Θύμισε μου να σε βάλω να μυρίζεις για κανένα 15' λεπτο την εξάτμισή μου των 45 ευραίων για να μάθεις να λές... και θα πατάω ξερογκαζιές 8άρες για να βάλεις μυαλό!

Πως είπες; Ξέχασα τις φατσούλες; Ε, ΠΑΡΤΕΣ!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
duketasos (anastazi)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.1 8v 98'

Ένταξη: 09 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 11
Τόπος: Salonika-Ampelokipoi

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 14:52:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

euge dim_v ekanes makran tin kaliterin epilogin paidim. na deis ti kala einai na sou anoigoun dromo na peraseis kai mono pou akoun to amaksaki sou na einai se 4500+++ strofes. Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil KOLASH!


An den einai Peugeot den leei
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xeskepastos (Spyros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 CC 1.6 16V

Ένταξη: 23 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 46
Τόπος: Italy

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 14:55:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
εγω προσωπικα αν κλεισω και τα παραθυρα δεν ακουγεται καθολου σε ταξιδι....
γνωμη μου... group N και για αποδοση και για ηχο


Tο λες και μονος σου... εσυ κλεινεις και τα παραθυρα εκει που ο αλλος θα ανοιξει και τη σκεπη!!! Laughing

Παράθεση:
Ekleisa ti paraskeyi gia Group N 110 euros


Αμα το πηρες αποφαση καλοριζικη, παντως εγω θα συμφωνησω με τον Δικαστη... πολλη βαβουρα για καμπριο... Rolling eyes
Οπως παντα βεβαια, αποφασιζει αυτος που πληρωνει και ακουει... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 15:00:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

xeskepastos έγραψε:
Παράθεση:
εγω προσωπικα αν κλεισω και τα παραθυρα δεν ακουγεται καθολου σε ταξιδι....
γνωμη μου... group N και για αποδοση και για ηχο


Tο λες και μονος σου... εσυ κλεινεις και τα παραθυρα εκει που ο αλλος θα ανοιξει και τη σκεπη!!! Laughing


θελω να πω οτι δεν κανει τοσο θορυβο ωστε να το εχω μετανοιωσει.μου αρεσει ο ηχος της και μαλιστα παρα πολυ Exclamation
εννοω με το παραπανω πως ΑΝ καποια στιγμη δεν θελω να ακουγεται ΚΑΘΟΛΟΥ αν κλεισω τα παραθυρα δεν ακουω τιποτα.
τωρα αν θελει να βαλει μια αθορυβη εξατμιση επειδη εχει καμπριο αλλαζει Exclamation


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
xeskepastos (Spyros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 CC 1.6 16V

Ένταξη: 23 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 46
Τόπος: Italy

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 15:20:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
θελω να πω οτι δεν κανει τοσο θορυβο ωστε να το εχω μετανοιωσει.μου αρεσει ο ηχος της και μαλιστα παρα πολυ
εννοω με το παραπανω πως ΑΝ καποια στιγμη δεν θελω να ακουγεται ΚΑΘΟΛΟΥ αν κλεισω τα παραθυρα δεν ακουω τιποτα.
τωρα αν θελει να βαλει μια αθορυβη εξατμιση επειδη εχει καμπριο αλλαζει


Ναι βρε το καταλαβα, πλακα κανω...
Τωρα, ειναι σιγουρο οτι για να ψαχνεται για εξατμιση κανεις μαλλον θελει λιγη φασαριουλα παραπανω (αλλιως κραταει της μαμας), το ερωτηματικο ειναι αν (μιας και η Gr. N ειναι ψιλοδραστικη λυση στο θεμα του θορυβου) η φασαρια ειναι υποφερτη με ανοιχτη οροφη... συμφωνα με μενα μολις σου περασει λιγο η κ***λα θα σπαστεις κανονικα... ασε που πας κολλητα για ηχοσυστημα με ΠΟΛΛΑ Watt Wink
Απ'την αλλη βεβαια δε δινεις και καμια περιουσια, τη βαζεις και αμα σπαστεις τη βγαζεις Cool
Τεσπα, περι ορεξεως...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 15:57:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
pezomania έγραψε:
Εγώ φίλε μου θα σου πρότεινα τελικό της L&W . Το έχω εγώ στο αμάξι μου εδώ και 2 χρόνια και είναι πολύ καλό. Δεν κάνει θόρυβο και είναι αρκετά ποιοτικό. Και η τιμή του αρκετά καλή (πριν 2 χρόνια 60.000).


Παιδιά... ο Pezomania!!!

Multi color Silly Multi color

Που είσαι εσύ βρε;;;;;


Πέρασα όχι και τόσο ευχάριστες στιγμές και προσπαθώ σιγά σιγά να αποκτήσω ξανά επαφή με τις παλιές αρώστιες!!!!


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 16:25:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
Sidobre έγραψε:
pezomania έγραψε:
Εγώ φίλε μου θα σου πρότεινα τελικό της L&W . Το έχω εγώ στο αμάξι μου εδώ και 2 χρόνια και είναι πολύ καλό. Δεν κάνει θόρυβο και είναι αρκετά ποιοτικό. Και η τιμή του αρκετά καλή (πριν 2 χρόνια 60.000).


Παιδιά... ο Pezomania!!!

Multi color Silly Multi color

Που είσαι εσύ βρε;;;;;


Πέρασα όχι και τόσο ευχάριστες στιγμές και προσπαθώ σιγά σιγά να αποκτήσω ξανά επαφή με τις παλιές αρώστιες!!!!


Δεν ξεκολας εύκολα φιλαρακι,απο αυτες τις αρρώστιες...WELCOME BACK !!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 22:00:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Steve έγραψε:
Ε τα €45 είναι γυφτιά Razz


Γυφτιά είναι τα 45 ευρώ;;

Θύμισε μου να σε βάλω να μυρίζεις για κανένα 15' λεπτο την εξάτμισή μου των 45 ευραίων για να μάθεις να λές... και θα πατάω ξερογκαζιές 8άρες για να βάλεις μυαλό!

Πως είπες; Ξέχασα τις φατσούλες; Ε, ΠΑΡΤΕΣ!


Πως θα με βάλεις να την μυρίσω? Αφού όλο από πίσω μου θα είσαι Cool Shocked Twisted evil Laughing

Έριξες περίπου €6-7.000 σε όλο το αμάξι και έδωσες €45 ευρώ για εξάτμιση ? Μα τι γυφτιά... Razz



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2004, 22:07:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:


Έριξες περίπου €6-7.000 σε όλο το αμάξι και έδωσες €45 ευρώ για εξάτμιση ? Μα τι γυφτιά... Razz


ΠΟΟΟΣΑΑΑΑΑΑ????? Laughing Laughing Laughing Laughing

ΕΛΑ ΑΛΕΕΕΕΚΟΟΟΟΟΟΟ ΠΟΣΟ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ STEVE????

ΠΟΟΟΟΣΟΟΟΟΟ??????

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Πάντως εμένα δεν με χαλάει...

Πάρε καρπούζια με το μαχαίρι... όλα τα σφάζω, όλα τα μαχαιρώνω!


Ερε πατητές που έχεις να φας μπας και βάλεις μυαλό...


Ελα παιδία, όποιος θέλει να ρίξω πατητή (ή σφαλιάρα) στον Steve εκ μέρους του να μου στείλει ΠΜ!

Πάρε και τις φατσούλες σου!





If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιούλ 2004, 01:26:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο είμαι γύφτος και μ'αρέσει έγραψε:
ΠΟΟΟΣΑΑΑΑΑΑ????? Laughing Laughing Laughing Laughing

ΕΛΑ ΑΛΕΕΕΕΚΟΟΟΟΟΟΟ ΠΟΣΟ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ STEVE????

ΠΟΟΟΟΣΟΟΟΟΟ??????

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Πάντως εμένα δεν με χαλάει...

Πάρε καρπούζια με το μαχαίρι... όλα τα σφάζω, όλα τα μαχαιρώνω!


Ερε πατητές που έχεις να φας μπας και βάλεις μυαλό...


Ελα παιδία, όποιος θέλει να ρίξω πατητή (ή σφαλιάρα) στον Steve εκ μέρους του να μου στείλει ΠΜ!

Πάρε και τις φατσούλες σου!



Επειδή δεν ξέρω γύφτικα, πες μου τί είναι οι "πατητές"... εκτός κι αν μιλάς ξένες γλώσσες Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2335s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on