PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Η σκούπα ταιριάζει σε όλα τα συστήματα ψεκασμού???

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Απρ 2004, 21:46:19    Θέμα δημοσίευσης: Η σκούπα ταιριάζει σε όλα τα συστήματα ψεκασμού??? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ερωτηση μου ειναι αν Η σκουπα ταιριαζει σε ολα τα συστηματα ψεκασμου αν κανει για 8βαλβιδους κινητηρες σε ποιους κινητηρες ταιριαζει καλυτερα και αν κανει η σκουπα για αυτοκινητα ανω των 1.600 κυβικων. Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Απρ 2004, 22:34:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κανει και για 8V φυσικά. και για αυτοκινητα πανω απο 1.6 κάνει απο την άποψη οτι δε κάνει κάτι κακό. Η σκούπα αφορά την εισαγωγή. Γιατί να μην κάνει? Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Απρ 2004, 23:27:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παει Παναγιωτη, δεν υπαρχει κανενα προβλημα!!! Δεν εχει να κανει ουτε με το ποσες βαλβιδες εχει το μοτερ, ουτε με τα κυβικα του!!! Ενα εξαρτημα που βελτιωνει τη ροη του αερα ειναι...Για παραδειγμα, η Μ3 CSL εχει μια εισαγωγη αερα σαν σκουπα ("σαν" επειδη λογω σχεδιασης του μοτερ δεν μπορει να εχει την γνωστη μορφη), η οποια μαλιστα ειναι και εργοστασιακη!!! Το μοτερ ειναι 3λιτρο 6κυλινδρο και 6πεταλουδο... Twisted evil Το πεζο "εδω στη γωνια" ειναι 1.1 8ν και εχει κιαυτο σκουπα!!! (Ειδες που εχει και κατι κοινο με τη CSL Shocked Laughing )


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 10:37:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πουλαει ο Τονυ(Αντωνης)μια σκουπα και γι αυτο εκανα αυτη την ερωτηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 10:41:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Peugeot205 έγραψε:
Πουλαει ο Τονυ(Αντωνης)μια σκουπα και γι αυτο εκανα αυτη την ερωτηση


αφου ετσι κι αλλιως κι ο τονυ 1.4 8V εχει βρε συ...! Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Peugeot205 (Παναγιωτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 205 1.4

Ένταξη: 29 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 63
Τόπος: Αθηνα-Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 11:00:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φοβαμαι μηπως την πατησω και κλαιω τα λεφτα μου μετα Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 11:03:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Peugeot205 έγραψε:
Φοβαμαι μηπως την πατησω και κλαιω τα λεφτα μου μετα Laughing Laughing Laughing


ορθά κάνεις...
γι'αυτο καλα του ειπες να πατε στον μηχανικο σου πρώτα. Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Χάρης-Ηρακλειο (xarhs)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 206 xt premium

Ένταξη: 16 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 15
Τόπος: ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Σεπ 2004, 14:59:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η σκουπα ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ στα αυτοκινητα μεταβλητου χρονισμου οπως πχ. τα TOYOTA vvti εκτος και αν πειραξεις τον εγκεφαλο πραγμα το οποιο δε συμφερει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1109s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on