PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εξαγωγή (Εξατμίσεις - Καταλύτες - Χταπόδια)
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 96, 97, 98  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιαν 2017, 11:34:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στελιο θυμισε μου, γιατι βαλατε τοσο μεσα το τελικο?
Θεωρια mechanic μου θυμιζει.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Ιαν 2017, 17:30:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικα δεν ειναι τελικο,μεσαιο ειναι αλλά πρακτικα δουλευει σαν τελικο... Laughing

Για την φιλοσοφια του "πισω σωληνα,χωρις τελικο",ειναι αυτο που ειπες,θεωρια Mechanic και μαζι καμποσα παραδειγματα απο διαφορα αγωνιστικα(εργοστασιακα βεβαια) που εχει δει κατα καιρους.
Ιδια φιλοσοφια ειχαν σε Clio 16S,106 1300 Rallye,C2 R2 Max,Clio R3 Access,κλπ. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 14:49:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα.!!

Δεν αργησε να ερθει το τσεκ τελικα... Το βαλαμε διαγνωστικο εδειξε καυσαερια.. Σβησαμε το σφαλμα μετα απο ~30 χλμ ξανα αναψε, και κοβει αισθητα το ατιμο.

Ξερουμε καποιο καταστημα απο Θεσσαλονικη που μπορω να προμηθευτω κλεφτη λ για να το περασω μονος.??
Στειλτε μου πμ για ευνοητους λογους.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 18:26:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχει ο Γιαλαντζης Χρησταρα,αλλά ζηταει 40 αν δεν κανω λαθος... Confused

Απλά η λογικη λεει οτι μπουκωσε,για αυτο και αναψε.
Αν το κυνηγησεις,λογικα θα σβησει ή θα αργησει να ξαναναψει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 19:20:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεχρι στιγμης Στελιο οταν εσβησα το σφαλμα εβαλα 100σταρα Shell racing, πηγα μεχρι το Στρημονικο Σερρες μαλλια και ξανα αναψε παλι...

Βρηκα αυτα:

http://www.carrerafilters.gr/el/products/adaptors.html

http://pmhellas.gr/home.php?cat=314

Εχω σκοπο να τους παρω τηλ αυριο πρωι, θα κανουν δουλεια ομως ή τσαμπα λεφτα και θα πρεπει να παω Γιαλατζη.??


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2017, 20:45:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην σε παρω στον λαιμο μου αλλά δεν ειναι και καμια επιστημη ρε... Confused
Κανε ενα τηλεφωνο στην PM να μαθεις τιμη,κανε και μια βολτα στην pebssa που την εχεις διπλα(πανω στην Μοναστηριου) και δες τι σε βολευει.
Εναλλακτικα,αν σου πουνε τιποτα παραλογο απο τιμες,παρε το αλλο απο εδω http://www.carrerafilters.gr/el/products/adaptors.html απλά φροντισε να παρεις σωστο μηκος και σπειρωμα.
Προτιμησε οσο πιο κοντο γινεται γιατι ηδη ο σωληνας σου κανει διακλαδωση στην ροη οπότε μην ανοιξει ακομα περισσοτερο την κοιλοτητα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Nikos Kal (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 08 Οκτ 2015
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Αθηνα πλεον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Φεβ 2017, 05:02:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε εγώ στο 106 που ήταν σφυρί κ το έσπασα τώρα έχω φτιάξει φουλ στοκ απτην αρχή tu5jp4 μοτέρ με γρανάζια εκκεντρα εισαγωγή εξαγωγή από 106. Και για εξάτμιση η καλύτερη λύση ένα διχάλο φτιαχτό σωλήνα κ τελικό με τεράστιο καζανάκι για να μην σηκώνεις τν τοπο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kpsig 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 23 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 438

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Φεβ 2017, 08:13:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikos Kal έγραψε:
Φίλε εγώ στο 106 που ήταν σφυρί κ το έσπασα τώρα έχω φτιάξει φουλ στοκ απτην αρχή tu5jp4 μοτέρ με γρανάζια εκκεντρα εισαγωγή εξαγωγή από 106. Και για εξάτμιση η καλύτερη λύση ένα διχάλο φτιαχτό σωλήνα κ τελικό με τεράστιο καζανάκι για να μην σηκώνεις τν τοπο


Για ελατήρια βαλβίδων, έβαλες του 106, μαζί με τα καπελότα; απευθείας;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Φεβ 2017, 09:14:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikos Kal έγραψε:
Φ.. Και για εξάτμιση η καλύτερη λύση ένα διχάλο φτιαχτό σωλήνα κ τελικό με τεράστιο καζανάκι για να μην σηκώνεις τν τοπο

Αυτο σιγουρα ΔΕΝ ειναι η καλυτερη λυση Laughing Laughing Laughing ,αλλά περι ορέξεως...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Φεβ 2017, 11:07:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:

Αυτο σιγουρα ΔΕΝ ειναι η καλυτερη λυση Laughing Laughing Laughing ,αλλά περι ορέξεως...

Μπουγατσα με κολοκυθι; Laughing Laughing Laughing


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Φεβ 2017, 14:52:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε,καπως ετσι...
Και κανελα,ε!!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Φεβ 2017, 00:09:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανεεεελλα; Puke left Laughing


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Φεβ 2017, 14:13:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επιστροφη προς ενημερωση, ευχαριστα νεα και το λαμπακι εξαφανιστηκε μετα την τοποθετηση ανταπτορα στον 2ο λ, καπου ειχε ξαναναφερθει σε προηγουμενες σελιδες για το συγκεκριμενο απ οτι θυμαμαι. Τοποθετηθηκε και μετα απο ~40χλμ εσβησε μονο του το λαμπακι, το αυτοκινητο ξυπνησε με την τοποθετηση.








Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 25 Φεβ 2017, 20:59:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου αναψε και μενα λαμπακι απο 2ο λ.
Ο μηχανικος μου λεει οτι μπορει να οφειλεται στην τρυπα που ειδε στο σπιραλ, καπου βρηκα και το εχω φαει.
Ευσταθει αυτο σαν δικαιολογια?
Δηλαδη λογω τρυπας μπαινει οξυγονο στην εξατμιση και διαβαζει πιο φτωχο μιγμα?


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos Kal (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 08 Οκτ 2015
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Αθηνα πλεον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Φεβ 2017, 15:53:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kpsig έγραψε:
Nikos Kal έγραψε:
Φίλε εγώ στο 106 που ήταν σφυρί κ το έσπασα τώρα έχω φτιάξει φουλ στοκ απτην αρχή tu5jp4 μοτέρ με γρανάζια εκκεντρα εισαγωγή εξαγωγή από 106. Και για εξάτμιση η καλύτερη λύση ένα διχάλο φτιαχτό σωλήνα κ τελικό με τεράστιο καζανάκι για να μην σηκώνεις τν τοπο


Για ελατήρια βαλβίδων, έβαλες του 106, μαζί με τα καπελότα; απευθείας;


Ναι τα ελατήρια τ 106 είναι πιο σκληρα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos Kal (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 08 Οκτ 2015
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Αθηνα πλεον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Φεβ 2017, 15:55:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Nikos Kal έγραψε:
Φ.. Και για εξάτμιση η καλύτερη λύση ένα διχάλο φτιαχτό σωλήνα κ τελικό με τεράστιο καζανάκι για να μην σηκώνεις τν τοπο

Αυτο σιγουρα ΔΕΝ ειναι η καλυτερη λυση Laughing Laughing Laughing ,αλλά περι ορέξεως...


Το γτ δν μ λες.
Με χταπόδι από supersprint π είναι τ μόνο μ δουλεύει αντε να πάρεις 8 άλογα κ το κόστος πάει 400+++
Με διχάλο σωστό 4 άλογα είναι εφικτά.
Παρολαυτα πες μ το γτ δν ειναι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Φεβ 2017, 16:42:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

8 αλογα πανω μονο με χταποδι; Shocked
Νικο που τα εχεις δει αυτα τα νουμερα; Το εχεις δει σε δυναμομετρο, ή υποθετεις;

Το αυτοκινητο μου,ειναι φουλ περιφεριακα με κλειστο μοτερ,αν βγαλει σε δυναμομετρηση 130hp θα παρω το νουμερο σε καμψεις απο τη χαρα μου! Να ειμαστε λιγο φειδωλοι με τα νουμερα γιατι η απογοητευση περιμενει στη γωνια! Wink


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Φεβ 2017, 17:22:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikos Kal έγραψε:
Pughell έγραψε:
Nikos Kal έγραψε:
Φ.. Και για εξάτμιση η καλύτερη λύση ένα διχάλο φτιαχτό σωλήνα κ τελικό με τεράστιο καζανάκι για να μην σηκώνεις τν τοπο

Αυτο σιγουρα ΔΕΝ ειναι η καλυτερη λυση Laughing Laughing Laughing ,αλλά περι ορέξεως...


Το γτ δν μ λες.
Με χταπόδι από supersprint π είναι τ μόνο μ δουλεύει αντε να πάρεις 8 άλογα κ το κόστος πάει 400+++
Με διχάλο σωστό 4 άλογα είναι εφικτά.
Παρολαυτα πες μ το γτ δν ειναι

Δεν λεω για το χταποδι/διχαλο,για την υπολοιπη εξατμιση λεω. Wink

Για το χταποδι συμφωνω απολυτα οτι τα 500 του Supersprint ειναι παραλογο νουμερο αναλογικα με αυτο που παιρνεις σε ραλλομοτερ(σε JP4 το συζηταμε αν και παλι,τσουζει) απλά και με το διχαλο δεν προκειται να παρεις τα ιδια που θα παρεις ακομα και με ενα Raceland οπότε προσωπικα,σε JP4 τουλαχιστον,θα ψηφιζα Raceland(200-220 ευρω) παρά μακρυ διχαλο(120-140 ευρω). Confused

Υ.Γ. Για τα αλογα,αυτο που λεει ο Γιωργος,δεν ειναι στραγαλια να βγαινουν ετσι ευκολα απο ενα χταποδι ή μια εξατμιση. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Nikos Kal (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 08 Οκτ 2015
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Αθηνα πλεον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Φεβ 2017, 15:39:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo106xs έγραψε:
8 αλογα πανω μονο με χταποδι; Shocked
Νικο που τα εχεις δει αυτα τα νουμερα; Το εχεις δει σε δυναμομετρο, ή υποθετεις;

Το αυτοκινητο μου,ειναι φουλ περιφεριακα με κλειστο μοτερ,αν βγαλει σε δυναμομετρηση 130hp θα παρω το νουμερο σε καμψεις απο τη χαρα μου! Να ειμαστε λιγο φειδωλοι με τα νουμερα γιατι η απογοητευση περιμενει στη γωνια! Wink


Όχι με χταπόδι μόνο βρει.με φουλ περιφερειακά.εσύ τ φοράς κ πιστεύεις ότι μόνο 10 άλογα εχεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikos Kal (Νίκος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 08 Οκτ 2015
Δημοσιεύσεις: 93
Τόπος: Αθηνα πλεον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Φεβ 2017, 15:42:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Nikos Kal έγραψε:
Pughell έγραψε:
Nikos Kal έγραψε:
Φ.. Και για εξάτμιση η καλύτερη λύση ένα διχάλο φτιαχτό σωλήνα κ τελικό με τεράστιο καζανάκι για να μην σηκώνεις τν τοπο

Αυτο σιγουρα ΔΕΝ ειναι η καλυτερη λυση Laughing Laughing Laughing ,αλλά περι ορέξεως...


Το γτ δν μ λες.
Με χταπόδι από supersprint π είναι τ μόνο μ δουλεύει αντε να πάρεις 8 άλογα κ το κόστος πάει 400+++
Με διχάλο σωστό 4 άλογα είναι εφικτά.
Παρολαυτα πες μ το γτ δν ειναι

Δεν λεω για το χταποδι/διχαλο,για την υπολοιπη εξατμιση λεω. Wink


Για το χταποδι συμφωνω απολυτα οτι τα 500 του Supersprint ειναι παραλογο νουμερο αναλογικα με αυτο που παιρνεις σε ραλλομοτερ(σε JP4 το συζηταμε αν και παλι,τσουζει) απλά και με το διχαλο δεν προκειται να παρεις τα ιδια που θα παρεις ακομα και με ενα Raceland οπότε προσωπικα,σε JP4 τουλαχιστον,θα ψηφιζα Raceland(200-220 ευρω) παρά μακρυ διχαλο(120-140 ευρω). Confused

Υ.Γ. Για τα αλογα,αυτο που λεει ο Γιωργος,δεν ειναι στραγαλια να βγαινουν ετσι ευκολα απο ενα χταποδι ή μια εξατμιση. Sad


Εννοείται δν είναι στραγάλια ειδικά όταν μιλάμε για ατμόσφαιρα.
Όσο για το υπόλοιπο της εξάτμισης υπάρχει κάποια θεωρια;
Εγώ αυτή π έχω έχει φτιαγμένο διχάλο καζανάκι και μετά τελικό π σηκώνει κ τν τοπο.ενώ με σωλήνα κ μεγάλο τελικό καζανακι δν ακους τπτ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 96, 97, 98  Επόμενη
Σελίδα 97 από 98

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2917s (PHP: 47% - SQL: 53%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on