PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

33ο Ράλλυ Θερμαϊκού
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Μάρ 2004, 17:20:48    Θέμα δημοσίευσης: 33ο Ράλλυ Θερμαϊκού Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα ρε τοσο καιρο δεν εχει ανοιχτει topic με ενημερωση του 33ου ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ!!! Very happy

Και παντα εγω αργοπορημενος...

Παράθεση:
Αγαπητοί φίλοι του μηχανοκίνητου αθλητισμού.

Ο Αυτοκινητιστικός Όμιλος Θεσσαλονίκης διοργανώνει στις 28 Μαρτίου 2004 ημέρα Κυριακή το 33ο ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ το οποίο ανοίγει και την αυλαία του Πανελληνίου Κυπέλλου Ραλλύ Ασφάλτου καθώς και του Κυπέλλου Ραλλύ Β.Ελλάδος.

Ο Οργανωτής Α.Ο.Θ. πιστός στην έγκαιρη ενημέρωση σας, σας ανακοινώνει την σχεδίαση του 33ου Ράλλυ Θερμαικού.

Η εκκίνηση θα δοθεί το πρωί της Κυριακής 28/3/04 στην παραλία της Θεσσαλονίκης ώρα 10:01 (άγαλμα Μεγ.Αλέξανδρου) όπου θα γίνει και ο τερματισμός το απόγευμα της ίδιας ημέρας ώρα 16:49.

Ο αγώνας θα διεξαχθεί με τρείς επαναλαμβανόμενες ειδικές διαδρομές (σύνολο 6 Ε.Δ. 67.86 χλμ ) σε σύνολο 270 χλμ αγώνα.

Οι δηλώσεις συμμετοχής λήγουν την Τετάρτη 17 Μαρτίου στα γραφεία του Α.Ο.Θ.

Ο έλεγχος εξακρίβωσης θα διεξαχθεί στις εγκαταστάσεις της BMW Αδαμίδης ΑΕ (4 ο χλμ Θεσ/νίκης-Αθηνών) το Σάββατο 27 Μαρτίου από τις 12:00-16:00 με συγκεκριμένο ωράριο για κάθε αυτοκίνητο.

Η Οργανωτική Επιτροπή του αγώνα σας υπόσχεται ένα άριστο και ενδιαφέρον αγωνιστικό διήμερο.

Χορηγοί του αγώνα : PIRELLI - EXPRESS SERVICE - BMW Αδαμίδης Α.Ε.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στην Γραμματεία του Α.Ο.Θ. Μακρυράχης 24 Θεσσαλονίκη, τηλέφωνο (2310) 423.220 Fax (2310) 423.221 email : info@aoth.gr

Από την Γραμματεία του Α.Ο.Θ.



http://www.aoth.gr/2004/rally_thermaikou/main.htm




Αυτα και περιμενουμε και αλλα νεα απο τους ενημερωμενους και αγωνηζομενους! Wink


Πειτε και κανα 2-3 καλα σημεια να την πεσουμε να δουμε θεαμα... Very happy

Νικο πες μας και μας κατι ρε... Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Μάρ 2004, 10:03:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε βγάλτε photos... Νο 32 να θυμάστε

καλό σημείο το τέλος του Ταξιάρχη, στην Αρναία. Κατηφορικό με στροφές, κοντά στο τέλος της ειδικής και δε θα κλειστείς..


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Μάρ 2004, 12:30:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωχ! Κυριακή απόγευμα θα είμαι Σαλόνικα για κάτι δουλίτσες... Αν προλάβω θα έρθω στον τερματισμό!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Μάρ 2004, 12:45:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιάννη να κανονίσουμε να πάμε μαζί να χαζέψουμε... Smile




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Μάρ 2004, 13:08:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να κανονισουμε...

μετά τον τεχνικό έλεγχο, που είναι το Σάββατο το μεσημέρι, καλό θα ήταν να πήγαινα μια τελευταία βόλτα τις ειδικές με τις σημειώσεις μας.

Ποιος θέλει να έρθει με το βουβου του για να κάνουμε το τσεκ ?

θα είμαστε από τις 2 μέχρι τις 6 (βαρια βαριά), εγώ θα οδηγάω και ο ιδιοκτήτης του 206 θα μου διαβάζει τις σημειώσεις.

Βασικά απευθύνομαι σε 1600αρη κάτοχο με καλά αμορτισερ Smile αλλά και με τα υπόλοιπα setup ή και 1400αρι κάνουμε σωστή δουλειά.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Μάρ 2004, 16:19:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
για να κανονισουμε...

μετά τον τεχνικό έλεγχο, που είναι το Σάββατο το μεσημέρι, καλό θα ήταν να πήγαινα μια τελευταία βόλτα τις ειδικές με τις σημειώσεις μας.

Ποιος θέλει να έρθει με το βουβου του για να κάνουμε το τσεκ ?

θα είμαστε από τις 2 μέχρι τις 6 (βαρια βαριά), εγώ θα οδηγάω και ο ιδιοκτήτης του 206 θα μου διαβάζει τις σημειώσεις.

Βασικά απευθύνομαι σε 1600αρη κάτοχο με καλά αμορτισερ Smile αλλά και με τα υπόλοιπα setup ή και 1400αρι κάνουμε σωστή δουλειά.


Nαι μην φας.....εχουμε γλαρο....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Μάρ 2004, 17:21:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
για να κανονισουμε...

μετά τον τεχνικό έλεγχο, που είναι το Σάββατο το μεσημέρι, καλό θα ήταν να πήγαινα μια τελευταία βόλτα τις ειδικές με τις σημειώσεις μας.

Ποιος θέλει να έρθει με το βουβου του για να κάνουμε το τσεκ ?

θα είμαστε από τις 2 μέχρι τις 6 (βαρια βαριά), εγώ θα οδηγάω και ο ιδιοκτήτης του 206 θα μου διαβάζει τις σημειώσεις.

Βασικά απευθύνομαι σε 1600αρη κάτοχο με καλά αμορτισερ Smile αλλά και με τα υπόλοιπα setup ή και 1400αρι κάνουμε σωστή δουλειά.


Αμα οδηγώ εγώ και διαβάζεις εσύ, μπορεί και να έρθω... Κοτζαμ (ατελείωτο) Animal είναι αυτό... :Ρ

Θα συνενοηθούμε μέχρι αύριο Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Μάρ 2004, 19:57:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:

Αμα οδηγώ εγώ και διαβάζεις εσύ, μπορεί και να έρθω... Κοτζαμ (ατελείωτο) Animal είναι αυτό... :Ρ

Θα συνενοηθούμε μέχρι αύριο Wink


βρε δε θα τρέχουμε, που πήγε ο νους σου ? Smile

οκ, αναμένεται επιβεβαίωση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Μάρ 2004, 20:11:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Sidobre έγραψε:

Αμα οδηγώ εγώ και διαβάζεις εσύ, μπορεί και να έρθω... Κοτζαμ (ατελείωτο) Animal είναι αυτό... :Ρ

Θα συνενοηθούμε μέχρι αύριο Wink


βρε δε θα τρέχουμε, που πήγε ο νους σου ? Smile

οκ, αναμένεται επιβεβαίωση.


Δεν κατάλαβα??? Ποιός σου είπε ότι θα τρέχουμε!?

Απαγορεύεται ρητώς και δια ροπάλου! (Εχει και ρανταράκι της ΕΘΕΑ!)

Κυριλέ, με πατατάκια, αναψυκτικά και σουβλάκια ανα χείρας!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Μάρ 2004, 20:41:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
για να κανονισουμε...

μετά τον τεχνικό έλεγχο, που είναι το Σάββατο το μεσημέρι, καλό θα ήταν να πήγαινα μια τελευταία βόλτα τις ειδικές με τις σημειώσεις μας.

Ποιος θέλει να έρθει με το βουβου του για να κάνουμε το τσεκ ?

θα είμαστε από τις 2 μέχρι τις 6 (βαρια βαριά), εγώ θα οδηγάω και ο ιδιοκτήτης του 206 θα μου διαβάζει τις σημειώσεις.

Βασικά απευθύνομαι σε 1600αρη κάτοχο με καλά αμορτισερ Smile αλλά και με τα υπόλοιπα setup ή και 1400αρι κάνουμε σωστή δουλειά.



Νικο αν δεν βρεις κανενα 1600 προσφερομαι εγω!

Να ξερεις εχω καλο setup σε ηχοσυστημα...οποτε ξερεις...περνεις ενα CD με ηχους απο formula και γουσταρουμε παραπανω! Wink


Αν θες πες μου να κανονισουμε,αν και πνιγμενος το ΣαββατοΚυριακο γιατι εχω μετακομιση,οποτε να ξερεις να εισαι ταχυστος! Wink



----------------------------
Skull - personal blog


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Skull στις Τετ 24 Μάρ 2004, 20:46:18, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Μάρ 2004, 20:44:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Γιάννη να κανονίσουμε να πάμε μαζί να χαζέψουμε... Smile


Και σε αυτο θα κανονισουμε ρε θυριο.... Very happy

Πλακα κανω εγω θα πεταχτω το πρωι Εδεσσα και θα ειμαι κατα 1-2 εδω! Crying or Very sad

Οποτε ο αρχηγος να μας πει καπου στον τερματισμο να παμε για να καθησουμε γιατι δεν θα προλαβουμε τιποτα αφου τελειωνει κατα τις 4! Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Μάρ 2004, 16:20:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
glf έγραψε:
για να κανονισουμε...

μετά τον τεχνικό έλεγχο, που είναι το Σάββατο το μεσημέρι, καλό θα ήταν να πήγαινα μια τελευταία βόλτα τις ειδικές με τις σημειώσεις μας.

Ποιος θέλει να έρθει με το βουβου του για να κάνουμε το τσεκ ?

θα είμαστε από τις 2 μέχρι τις 6 (βαρια βαριά), εγώ θα οδηγάω και ο ιδιοκτήτης του 206 θα μου διαβάζει τις σημειώσεις.

Βασικά απευθύνομαι σε 1600αρη κάτοχο με καλά αμορτισερ Smile αλλά και με τα υπόλοιπα setup ή και 1400αρι κάνουμε σωστή δουλειά.


Αμα οδηγώ εγώ και διαβάζεις εσύ, μπορεί και να έρθω... Κοτζαμ (ατελείωτο) Animal είναι αυτό... :Ρ

Θα συνενοηθούμε μέχρι αύριο Wink


Θα εισαι και εσυ θείο επανω Question

Ωραια θα περασουμε......Θα φερω και κατι ξαδερφες μου απο την Ρουμανια για συντροφια το βραδυ Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
jimos (dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1,4 105hp

Ένταξη: 19 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 46
Τόπος: ΚΟΖΑΝΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Μάρ 2004, 22:38:46    Θέμα δημοσίευσης: rally Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε σι Νικολακι τι ωρα θα φυγεται το πρωι εμεις λεμαι κατα της 6΄00 ειναι και κοντα στον πολυγυρο!


viva la sourdia!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Μάρ 2004, 09:20:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε καλά δε θα πάς και στη Ριτσώνα !! 10 η ώρα είναι η εκκίνηση στη Θεσ/νίκη και στις 11 ξεκινάει η πρώτη ειδική.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sotamax (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307Χs 1.4 16v(2004)

Ένταξη: 03 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Νέα Μουδανιά Χαλκιδικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Μάρ 2004, 10:06:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Που είναι η εκκίνηση της πρώτης ειδικής;


Υπομονή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Μάρ 2004, 16:29:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
του 33ου ΡΑΛΛΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
Η κυκλοφορία στις ειδικές διαδρομές κλείνει μία (1+1/2) ώρα πριν το ωράριο του 1ου αγωνιστικού

Ε.Δ. 1 η & 4 η ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ

ΑΦΕΤΗΡΙΑ : Από την εθνική οδό Αγ.Προδρόμου-Αρναίας όπου διασταύρωση Παλαιόχωρας προς Ταξιάρχη στα 500μ η αφετηρία της Ε.Δ.
ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ : Από την οδό Παλαιοκάστρου-Αρναίας (Χολομώντας) στην διασταύρωση με Ταξιάρχη περιοχή Πανεπιστημίων.
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ : Καινούργια ειδική, με νέο οδόστρωμα, πολύ τεχνική με ομαλή ανάβαση.


Ε.Δ. 2 η & 5 η ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΑΦΕΤΗΡΙΑ : Από Παλαιόκαστρο προς Αρναία στις ταβέρνες του Χολομώντα
ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ : . Στην είσοδο της Αρναίας όπου διασταύρωση νέας και παλαιάς οδού προς Παλαιόκαστρο
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ : Πρόκειται για την μισή γνωστή ΕΔ του Χολομώντα, κατηφορική, τεχνική.


Ε.Δ. 3 η & 6 η ΑΓΙΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
ΑΦΕΤΗΡΙΑ : Από την διασταύρωση Αγίου Προδρόμου προς Παλαιόκαστρο (γεφυράκι).
ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ : Από διασταύρωση Παλαιοκάστρου προς Αγιο Πρόδρομο.
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ : Με πολλές προσβάσεις για τους θεατές, ανηφορική, μέτρια σε ταχύτητα με μέτριο οδόστρωμα.


SERVICE PARK : Το Service Park θα διεξαχθεί αμέσως μετά την έξοδο της 3 ης -6 ης Ε.Δ. στο χωριό Παλαιόκαστρο

Σάββατο 27/3/2004 ώρα 12:00 - 16:00

Τεχνικός Έλεγχος αγωνιστικών αυτοκινήτων στις εγκαταστάσεις της BMW Αδαμίδης ΑΕ (4 ο χλμ Θεσ/νίκης - Αθηνών)

Κυριακή 28/3/2004 :
Εκκίνηση Αγώνα ώρα 10:01 Παραλία (άγαλμα Μεγ.Αλέξανδρου)
Tερματισμός Αγώνα ώρα 16:49 Παραλία (άγαλμα Μεγ.Αλέξανδρου)


... από το http://www.aoth.gr

To ωράριο εδώ
http://www.aoth.gr/2004/rally_thermaikou/rute.htm


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sotamax (Σωτήρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


307Χs 1.4 16v(2004)

Ένταξη: 03 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Νέα Μουδανιά Χαλκιδικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Μάρ 2004, 16:49:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λιτός και κατατοπιστικός
Ευχαριστώ πολύ και καλή επιτυχία...


Υπομονή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάρ 2004, 15:02:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτά..... πήγαμε, το τρέξαμε, γουστάραμε. Ήταν κανείς στο βουνό ? Θέλω να ακούσω εντυπώσεις από τα περάσματα, μερικά ήταν πολύ πετυχημένα. Οταν βγουν τα videa θα πέσει πολύ γέλιο....

ε, και μην αρχισετε πάλι τα συγχαρητήρια, έτσι ? Smile ο Πάπιστας σα manager μπορεί να πει όσα καλά λόγια θέλει Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάρ 2004, 16:30:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

And the winner is...




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάρ 2004, 17:09:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απ'οτι ξερω εγω ημουν στον Προδρομο 3 και ο Μίλτος στις 2 ειδικές της Παλαιοχωρας.Τον glf τον εχω σε βιντεακι που ψιλοέχασε τον δρόμο αν και γενικα τα πηγε πολυ καλα.
Ατυχηματα 2 .Το ibiza του Κουκκιδη εγινε βιδες στην αρχη του Προδρομου 3 ενω εξωαγωνιστικα την ιδια και χειροτερη καταστροφη έπαθε ενα Evo κιτρινο στον Ταξιαρχη και αφου απο νωρίς επιδιδόταν σε ανωριμότητες με ένα αλλο μαύρο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1658s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 13 - GZIP enabled - Debug on