PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πανελλήνιο Ράλλυ Φίλιππος!!!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Απρ 2004, 16:34:27    Θέμα δημοσίευσης: Πανελλήνιο Ράλλυ Φίλιππος!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

17-18 Απριλιου θα διεξαχθει στις γυρο περιοχες της Βεροιας το Πανελληνιο (για πρωτη φορα) ραλυ φιλιππος.

Οι συμετοχες εχουν φτασει τις 50 και τα πληρωματα αφου περασουν το μεσημερι του Σαββατου απο τεχνικο ελενχο τα αυτοκινητα θα παρουν στης 7:30 το απογευμα την εκκινηση και θα παραταχθουν στο σερβις παρκ.Απο εκει την Κυριακη το πρωι θα μπει το πρωτο αυτοκινητο στην πρωτη ειδικη (Πολυδενδρι) στης 9:00 am.

Οι συμετοχες απο Κοζανη φτανουν τις 7 με φαβορι τους Δ.ΔΙΑΦΑΣ-Χ.ΚΥΡΙΑΚΟΥ με το θηριωδης RENAULT CLIO MAXI και τους Ν.ΓΚΑΛΦΑΣ-Μ.ΓΚΑΛΦΑΣ με το γνωστο PEUGEOT 106 RALLYE.

Ενδιαφερων θα παρουσιασουν και τα πληρωματα οπως αυτο του Μ.ΔΙΑΦΑΣ-Γ.ΠΑΦΙΛΗΣ με ενα RENAULT CLIO WILLIAMS της ομαδας Ν οπως και το πληρωμα Γ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ- με το RENAULT 5 GT TURBO της ομαδας Ε.

Οσοι απο τους συμφορουμαδες βρεθειτε στην Βεροια εχουμε συγκεντρωση μετα το περας τους αγωνα στην Ναουσα στο παρκο Αγ.Νικολαος οπου ειναι και ο τερματισμος.

Καλη επιτυχια στους αγωνιζομενους και καλα αποτελεσματα Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Απρ 2004, 17:44:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετα την ολοκλήρωση του ρεπορτάζ απο τον απεσταλμένο του 206Club Βορείου Ελλάδος στην Κοζάνη φίλτατο ΝΙΚΟΣ αναλαμβάνει ο απεσταλμένος του 206Club στην Νότια Ελλάδα... Laughing Δηλαδή εγώ... Shocked Laughing Laughing Cool

Φίλε ΝΙΚΟΣ για πες μας σε παρακαλώ... Αυτόν τον Πάπιστα θα τον δούμε ποτέ σε αγώνες rallye;;; Μεγάλο ταλέντο αυτό το παιδί αλλα τον έχουν φάει οι γυναίκες ρε παιδί μου! Shocked Confused Rolling eyes Shocked Scratch Laughing
Άντε να δούμε πώς πάνε με την ταυτότητα στο στόμα μερικοί μερικοί! Laughing

Γκαλφάκο καλή επιτυχία σου εύχομαι! (Αν και είναι δεδομένη! ) Wink Thumb right


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Απρ 2004, 18:02:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλη επιτυχια Νικο!! Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Απρ 2004, 18:07:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά για τον Πάπιστα θα πρέπει να πληρώσετε εισητήριο για να τον δείτε αφού είναι για το τσίρκο... χοχοχοχοχοχοχο

κατά τα άλλα, ο Θεός να φυλάει τον Παφίλη γιατί τον χρειάζομαι για την υπόλοιπη χρονιά...

εγώ θα κάνω τον αγώνα με το αδερφι μου. Αν ήταν ήταν η MR2 εδώ κοντά θα την είχα κάνει τη βασική εκπαίδευση για συνοδηγό και θα την είχα δηλώσει, αλλά όπως έχω ξαναπεί μας χωρίζουν τα χιλιόμετρα.

ΝΙΚΟ, τι θέλεις να σου φέρω στο service ? Πες από τώρα για να μη χρειαστεί να φάω καπέλο για να σου φέρω τυρόπιτα....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Απρ 2004, 21:43:46    Θέμα δημοσίευσης: Re: Πανελλήνιο Ράλλυ Φίλιππος!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Οσοι απο τους συμφορουμαδες βρεθειτε στην Βεροια εχουμε συγκεντρωση μετα το περας τους αγωνα στην Ναουσα στο παρκο Αγ.Νικολαος οπου ειναι και ο τερματισμος.



Ποιους εννοεις???? Confused


Νικο(και για τους δυο) ριξτε παλι κανα στανταρακι μερος να την πεσουμε αν περασουμε απο εκει....διπλα ημαστε ρ γαιδουριά ειναι να μην παρακολουθησουμε!!!! Laughing Laughing
Καναν χαρτη ξερετε να παιζει πουθενα να βρω κανα σημειο κοντα στην Εδεσσα να μην κανω και πολλα χιλιομετρα... Very happy

Νικο καλη επιτυχια!!!!Κανε το κοινο σου να χειροκροταει σαν το videακι!! Wink



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Απρ 2004, 22:46:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Μετα την ολοκλήρωση του ρεπορτάζ απο τον απεσταλμένο του 206Club Βορείου Ελλάδος στην Κοζάνη φίλτατο ΝΙΚΟΣ αναλαμβάνει ο απεσταλμένος του 206Club στην Νότια Ελλάδα... Laughing Δηλαδή εγώ... Shocked Laughing Laughing Cool

Φίλε ΝΙΚΟΣ για πες μας σε παρακαλώ... Αυτόν τον Πάπιστα θα τον δούμε ποτέ σε αγώνες rallye;;; Μεγάλο ταλέντο αυτό το παιδί αλλα τον έχουν φάει οι γυναίκες ρε παιδί μου! Shocked Confused Rolling eyes Shocked Scratch Laughing
Άντε να δούμε πώς πάνε με την ταυτότητα στο στόμα μερικοί μερικοί! Laughing

Γκαλφάκο καλή επιτυχία σου εύχομαι! (Αν και είναι δεδομένη! ) Wink Thumb right


Ετσι ετσι.....Αυτες οι γυναικες φταινε Laughing Laughing Laughing

Γκαλφα θελω τυροπιτα χωρις ουρδα (εχω εσενα..αν εχει και η τυροπιτα θα εχουμε προβλημα με τοσες ουρδες) και ενα γαλα κακαο μεγαλο.Σε περιπτωση που δεν τα φερεις αυτα,εχω κλειδωσει το KANGOO και την εχω κανει με ελαφρα πηδηματακια για την επομενη ειδικη.

Αααα και .........ΤΣΙΡΚΟ ΕΙΣΑΙ που με κυκλοφορεις με τις φωτο στο στενο.ΨΩΝΑΡΑ Ε ΨΩΝΑΡΑ Splat Splat Splat Splat Splat


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Απρ 2004, 08:20:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
εγώ θα κάνω τον αγώνα με το αδερφι μου.

Καλή επιτυχία !!


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Απρ 2004, 09:50:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οκ, Skull και... λοιποί θεατές, να οι πληροφορίες για τον αγώνα.

Το πρόγραμμα των ειδικών και τα ωράρια είναι στο site της λέσχης της Βέροιας
http://www.lav.gr

Έφτιαξα ένα καλύτερο χάρτη που δείχνει τις ειδικές
(με FL σημειώνεται το τέλος της ειδικής)
http://www.galfas.gr/racing/races/2004/filippos2004_xartis.jpg

Καλά σημεία η έξοδος από το Πολυδέντρι,
επίσης 1 χλμ μετά το Πολυδέντρι, έχει μεγάλη κατηφόρα που τελειώνει σε ανωμαλία στο δρόμο και γρήγορη δεξια ανηφορική στροφή. Εκεί θα δείτε ποιος έχει καλή ανάρτηση.. έχει δέντρα για να κάτσεις και μέρος για παρκινγ.

Ενώ στις φουρκέτες του Αγ. Νικολάου, στανταρ θα τραβήξω 2-3 χειρόφρενα. Πήγα και το έσφιξα γιατί στο Θερμαϊκού δεν έπιανε...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Απρ 2004, 09:55:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:

Πολυ ωραια, αλλα μαλον σε λαθος συζητηση το εγραψες.... Embarassed


Μαλον θα παρεβρεθω και για να checkαρω και τις ωρες:
απο το Πολυδεντρι ξεκινατε 11:06 και απο Αγ.Νικολαω 13:51!Σωστα???

Τελος,στο καπακι θα ειναι τα κυπελακια??? Very happy


Ναι, μεταφέρω εδώ τη συζήτηση. Ηταν βράδυ.. είχα πιει και κάτι παραπάνω... Smile

Τα ωράρια ούτε που τα ξέρω... για να καταλάβεις πόσο χύμα πάω, ο αδερφός μου δεν έχει ξαναδει καρνε στη ζωή του και ούτε που του είπα τίποτα.. εκείνη την ώρα θα του λέω να γράφει χρόνο παρουσίασης και να μου λέει τι γίνεται.

Για κύπελλο δύσκολα τα πράματα, τώρα τρέχουν όλοι οι καλοί με Ν/2 στη Β.Ελλάδα, ήτοι Ματθαίου και Τρατσέλλας από Σαλόνικα και ο Αγγλόπουλος από τη Λάρισα, οπότε πάμε και ότι γίνει.

Βασικά επειδή θα έρθουν όλα τα πληρώματα από Κοζάνη, θέλω να δω ποιους θα πατήσω Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Απρ 2004, 10:02:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NIKO, επειδή το kangoo θα υποστηρίζει ήδη 2 renault, λέω να πάω από τον Pony Express να αφήσω τα λάστιχα οπότε μπορείς αβάδιστα να πάρεις τ' @@ μου... που μου θές και κακάο...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Απρ 2004, 12:34:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
NIKO, επειδή το kangoo θα υποστηρίζει ήδη 2 renault, λέω να πάω από τον Pony Express να αφήσω τα λάστιχα οπότε μπορείς αβάδιστα να πάρεις τ' @@ μου... που μου θές και κακάο...


Αααα ετσι..............Καλααααα...............Που θα μου πας...Θα χρειαστεις καποια στιγμη...Αυτα δανεικα ειναι Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Απρ 2004, 21:31:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Skull έγραψε:

Πολυ ωραια, αλλα μαλον σε λαθος συζητηση το εγραψες.... Embarassed


Μαλον θα παρεβρεθω και για να checkαρω και τις ωρες:
απο το Πολυδεντρι ξεκινατε 11:06 και απο Αγ.Νικολαω 13:51!Σωστα???

Τελος,στο καπακι θα ειναι τα κυπελακια??? Very happy


Ναι, μεταφέρω εδώ τη συζήτηση. Ηταν βράδυ.. είχα πιει και κάτι παραπάνω... Smile

Τα ωράρια ούτε που τα ξέρω... για να καταλάβεις πόσο χύμα πάω, ο αδερφός μου δεν έχει ξαναδει καρνε στη ζωή του και ούτε που του είπα τίποτα.. εκείνη την ώρα θα του λέω να γράφει χρόνο παρουσίασης και να μου λέει τι γίνεται.

Για κύπελλο δύσκολα τα πράματα, τώρα τρέχουν όλοι οι καλοί με Ν/2 στη Β.Ελλάδα, ήτοι Ματθαίου και Τρατσέλλας από Σαλόνικα και ο Αγγλόπουλος από τη Λάρισα, οπότε πάμε και ότι γίνει.

Βασικά επειδή θα έρθουν όλα τα πληρώματα από Κοζάνη, θέλω να δω ποιους θα πατήσω Smile



Aπο εδω ειδα τις ωρες ρ: http://www.lav.gr/filippos/10/wraria.htm

Πολυ αργα θα τελειωσει...ενα αλλο προγραμα ( http://www.lav.gr/filippos/10/programma.htm ) λεει 15:30!!
Καλα τα λεω??? Confused

Πιστευω να προλαβω να σας χαιρετισω φευγοντας....παιζει κ η Παοκαρα το απογευμα!! Very happy

Αντε και με κυπελακι....μην το αποκλειεις! Wink

Αν θες την αλλη φορα να πας εντελως χυμα παρε εμενα για συνοδηγο!!! Shocked
Να δουμε ομως ποιος θα σου διαβαζει τις σημειωσεις!!!! Laughing Laughing



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Απρ 2004, 21:49:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Αν θες την αλλη φορα να πας εντελως χυμα παρε εμενα για συνοδηγο!!! Shocked
Να δουμε ομως ποιος θα σου διαβαζει τις σημειωσεις!!!! Laughing Laughing

Εσύ Γιάννη θα χαιρετάς το κόσμο έτσι όπως θα περνάει ο Γκάλφας; Laughing

Νικόλα πολύ μπινελίκι έχεις φάει ρε φίλε! Τσάμπα το promotion που κάνεις σαν manager! Laughing Laughing Laughing
Άντε να δούμε όταν θα πάρεις το Clio (Έλα Αλέκο;;; Shocked Laughing ) και θα ξεκινήσεις να τρέχεις ποιος θα κάνει το promotion και το μηχανικό στον Γκάλφα! Laughing Laughing Laughing
Δώστε ένα κακάο στον Νικο ρεεεεεεεεεε!!! Θα τον χάσετε μέσα απο τα χέρια σας!!! Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Απρ 2004, 17:02:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια συμμετοχες ξερετε?
Απο Αθηνα ξερω οτι θα ερθει ο Ευσταθιου!
Κυρκος κλπ ξερετε αν θα κατεβουν?


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Απρ 2004, 19:40:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν πιστεύω στα μάτια μου μετά από αυτό που είδα!!!!!!!!!!!

Μετά από αντίξοες καιρικές συνθήκες στο Ράλλυ Φίλιππος, μετά από πολλές σπαζοκεφαλιές αλλαγής ελαστικών, μετά από ομίχλη και άλλα τέτοια κουφά κοιτάω τα αποτελέσματα και τι βλέπω.....

11οι στην Γενική, 1οι στην Ν2 το πλήρωμα Γκάλφας - Γκάλφας!!!!!!

Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color

Μετά από αυτό, προσκυνώ, υποκλίνομαι και χαιρετώ, mr. Famous Sourdos Racer Nick Galfas!!!!!!

Πάντα τέτοια Νίκο! Αντε και η πρώτη θέση στην Ν2 Να είναι πάντα δικιά σου!

(Κάποιος γλυκοκοιτάει την 1η θέση στο πρωτάθλημα;;; )



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 07:43:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πιστεψέ το Πρόεδρε... μπας και το πιστέψω και γώ... Τι σπαζοκεφαλιές για τον καιρό μου λες... εγώ έβαλα τα λάστιχα το Σάββατο από Κοζάνη και δεν ξανασχολήθηκα, τη στιγμή που τα μισά πληρώματα κανανε 1 και τα άλλα μισά 2 αλλαγές ελαστικών... και βασικά γι'αυτό πήγα καλά, είχα το κατάλληλο λάστιχο από την αρχή. μεσαίο χαρακτό (intermediate) λαστιχάκι Pirelli.. και με αυτά γύρισα και πίσω...

Ρε συ, φαντάσου οτι το ράλλυ το γράψαμε με το 206 του αδερφού μου, λες να σημαίνει κάτι αυτό ? και το πρωϊ της Κυριακής το οδηγούσα εγώ και πέρασα την Καστανιά με βροχή και ομίχλη.. 8 παρα 20 ξύπνησα, 9 και 10 είχα φάει μπουγάτσα στη Βέροια και πήγα να πάρω εκκίνηση....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 07:48:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



Γεια σου ρε Γκαλφα..Παντα τετοια


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 08:12:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΙΣΑΙ ΓΙΓΑΝΤΑΣ ΡΕ ΝΙΚΟ !!!
ΑΞΙΟΣ !!!



Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 08:16:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑ!!


έχεις παρατηρήσει ουι όποτε γράφεις με 206 πας καλά??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
...... (ΕΦΗ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


......

Ένταξη: 28 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 299

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 08:19:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΟΥ...
ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ...



Ηλιοπαρτυ...........................................................................................................................................Όποιος βιάζεται φτάνει γρηγορότερα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1734s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on