PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Αλλαγή xειριστηρίου για νέο Cd player
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2004, 15:21:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομίζω πέραν του εργοστασιακού ρ/κ ή r/cd να μπορείς να έχεις ενδείξεις στην οθόνη όπως rds κλπ. Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Μάϊ 2004, 17:53:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

re pedia afto ine provlima tou programmatos tis peugeot min pigenete ekso.. pigenete se mia antiprosopia ena proino kai den nomizo oti tha sas arnithoun na sas to ftiaksoun.. ektos kai an vevea exete kanei eseis tipota periergo me to thema..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
smaraghi 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.1 color line

Ένταξη: 07 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Μάϊ 2004, 10:37:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρώτησα για τις ενδείξεις ρολογιού και μου είπαν ότι πρέπει να το δουν στο κομπιούτερ, μήπως κι έπαθε κάποια ζημιά. Ακόμα μου είπαν ότι βάζουν ένα τσιπ, πίσω απ' το ράδιο για να δείχνει σωστά τις ενδείξεις. Θα σας ενημερώσω σύντομα. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
smaraghi 
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.1 color line

Ένταξη: 07 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 117
Τόπος: ΡΟΔΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Μάϊ 2004, 06:43:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο ηλεκτρολόγος μου είπε ότι δεν γίνεται τίποτα γιατί είναι συμβατό με το ράδιο του αυτοκινήτου και δεν ξέρει για το τσιπ που μου είπε το άλλο παιδί στην peugeot.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 10 Οκτ 2004, 21:42:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν βάλεις καινούργιο Clarion αποσο ξέρω δεν χρειάζεται αντάπτορα το ερώτημα είναι αν θέλεις να βάλεις κλάριον. Πάντως το εργοστασιακό δεν παίζει άσχημα αν του αλλάξεις τα ηχεία χωρίς να είναι και τίποτα σπουδαίο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
klain (giorgos)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) SpPk (2006)

Ένταξη: 08 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 211
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Νοέ 2004, 17:54:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το πρόβλημα με το κόλλημα φτιάχνεται τελικά με update...
Όσο για αλλαγή χειριστηρίου γιατί να μην βγάλουμε το clarion χειριστήριο και να τραβήξουμε ένα καλώδιο για το "δικό μας"; Λογικά είναι απλό! (ειδάλλως πάντα υπάρχει ο αντάπτορας για το μαμά σχεδόν για όλες τις εταιρείες).
Για την οθόνη ακόμα δεν έχω βρεί κάτι! :\


Για δες καιρό που διάλεξε.. ο χάρος να το πάρει...
Farewell 206 Xs (8V) 1,4 (2003)
Silly
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akatanohtos 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


"Peugeot 307cc 1.6 2005

Ένταξη: 16 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 21
Τόπος: patras

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Φεβ 2005, 11:35:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο οσο το εχω ψαξει εγω στην πατρα που μενω ο ανταπτορας εχει 100 ευρω αλλα κανεις δεν ειναι σιγουρος για την οθονη
και φυσθκα δεν το κανουν στην πεζο της πατρας
αυτοι μου ειπαν οτι δεν γινεται ουτε με το clarion Shocked Shocked Very happy
αν εχετε κανα νεο postarete pls για να δουμε τι γινεται
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2367s (PHP: 36% - SQL: 64%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on