PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Yahoo messenger

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Απρ 2004, 20:00:28    Θέμα δημοσίευσης: Yahoo messenger Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μηπως θα επρεπε οταν ειναι να προσθεσεις στο προφιλ σου το yahoo messenger θα πρεπει να εισαγεις μονο το ID χωρις το @yahoo.com ??

π.χ. προσπαθουσα να μπω στου zzzleepy και μου ελεγε οτι δεν υπαρχει ο zzzleepy@yahoo.gr!!!Μηπως θα επρεπε να πληκτρολογησει μονο το zzleepy ας πουμε???



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Απρ 2004, 20:10:27    Θέμα δημοσίευσης: Re: Yahoo messenger Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
Μηπως θα επρεπε οταν ειναι να προσθεσεις στο προφιλ σου το yahoo messenger θα πρεπει να εισαγεις μονο το ID χωρις το @yahoo.com ??

π.χ. προσπαθουσα να μπω στου zzzleepy και μου ελεγε οτι δεν υπαρχει ο zzzleepy@yahoo.gr!!!Μηπως θα επρεπε να πληκτρολογησει μονο το zzleepy ας πουμε???


Γιάννη...ερωτήσεις/παρατηρήσεις/νέα σχετικά με το forum! Razz Razz
Αλλά οκ, καταλαβαίνω πως το κάνεις επειδή είναι πολλοί που χρησιμοποιούν το messenger. Άλλωστε υπάρχει και δυνατότητα στο προφίλ μας εδώ στο κλουμπ για προβολή της ID του messenger. Very happy

Και να σου απαντήσω...ναι μόνο το ID (nickname) βάζεις και τα κάνει τα κονέ μόνο του. Very happy Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Απρ 2004, 20:19:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το YahooID μου είναι zzzleepyxs@yahoo.gr κι όχι zzzleepy@yahoo.gr. Για ξαναπροσπάθησε...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Απρ 2004, 20:25:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Το YahooID μου είναι zzzleepyxs@yahoo.gr κι όχι zzzleepy@yahoo.gr. Για ξαναπροσπάθησε...


Καλά βρε Γιάννη...λάθος ID έβαζες???????????
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Razz Razz Razz Razz Razz Wink


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 12:54:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zzzleepy έγραψε:
Το YahooID μου είναι zzzleepyxs@yahoo.gr κι όχι zzzleepy@yahoo.gr. Για ξαναπροσπάθησε...


Oχι ρε το σωστο εγραψα παραδειγματικα μιλουσα.... Razz

Απλα επρεπε να εγραφες σκετο zzzleepyxs ,καταλαβες??? Very happy



----------------------------
Skull - personal blog
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2064s (PHP: 69% - SQL: 31%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on