PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Video 307 WRC

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kamatsos (Γιωργος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 09 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 50
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Απρ 2004, 19:51:07    Θέμα δημοσίευσης: Video 307 WRC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bluegrab VIDEO 307 WRC
www.1max2rallye.com/mesvideos/videos_essais_2004.php


kamatsos
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Απρ 2004, 20:07:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε θειο.... 51 και βάλε Μεγαμπάιτ... Megabytes... ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ DOWNLOAD.. Εγώ πάντως θα το κατεβάσω...




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2004, 04:45:52    Θέμα δημοσίευσης: Αυτος εισαι!!!!!!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν εχω να πω!!!!!!!kamatsos ειμαστε κυριλε με τα videakia.Ειδικα και για μενα που εχω και Τ3 Laughing Laughing Laughing Εισαι αρχηγος!!! Very happy Laughing Cool Very happy Cool Laughing


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2004, 07:37:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν το δινει ρε παιδια...βγαζει no-dispo...γιατι Question



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2004, 14:16:57    Θέμα δημοσίευσης: επεσεεεεεεεεεεε Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν το δινει γιατι το παλικαρι που εχει την σελιδα η το εβγαλε η αλλαξε το link και δεν μπορει να βρει το καινουργιο link.Κοινος ειναι ενα dead link. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2004, 21:59:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ βλέπω κανονικά την σελίδα, δεν βλέπω όμως πού να πατήσω για να κατέβει το video Rolling eyes Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2004, 22:39:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Εγώ βλέπω κανονικά την σελίδα, δεν βλέπω όμως πού να πατήσω για να κατέβει το video Rolling eyes Sad


Εχει κεφαλεια γραμματα με τη λεξη donwnload.Εκει ειναι το file.Οπου δεν εχει την λεξη donwnload και γραφει κατι αλλο σημαινει οτι δεν υπαρχει το file. Smile Smile Smile Σωστος ο billaras???


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2004, 22:46:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστότατος Cool

Άντε να δούμε πότε θα μας διατεθεί το video Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2004, 22:56:39    Θέμα δημοσίευσης: μην ανχωνεσε Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπως λενε και οι αγγλοι εδω,no fear Bill is here.Εχω σχεδον ολα τα βιντεο της σελιδας.Αν δεν μπορεις να τα κατεβασεις πες μου το να κανουμε αλλιος την δουλεια.

Don't worry,παρε χαπι Shocked Shocked Shocked .Αιντεεεε τα παιξαμε και αυτο το μηνα. Surprised Surprised Surprised Surprised Laughing Very happy Wink


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2004, 07:16:59    Θέμα δημοσίευσης: Re: μην ανχωνεσε Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zippy έγραψε:
Οπως λενε και οι αγγλοι εδω,no fear Bill is here.Εχω σχεδον ολα τα βιντεο της σελιδας.Αν δεν μπορεις να τα κατεβασεις πες μου το να κανουμε αλλιος την δουλεια.

Don't worry,παρε χαπι Shocked Shocked Shocked .Αιντεεεε τα παιξαμε και αυτο το μηνα. Surprised Surprised Surprised Surprised Laughing Very happy Wink


zip Arrow mail γινεται... Question



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Νοέ 2004, 14:39:21    Θέμα δημοσίευσης: χμμμμμμμμ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο το site αυτο τα βιντεο ειναι πολυ μεγαλα ειναι γυρο στα 13mb.Αυτο που γινετε μπορο να σας γραψω ενα cd και να σας το δωσω τα χριστουγεννα σε καποια παρεβρεση που θα κανουμε. Very happy Very happy

Επεισης εχω βιντεακια απο αλλες εταιριες honda,toyota,renault,wrc,ferrari και αλλα.Οποτε θα ελεγα πειτε μου τι θελετε πανω κατω και να φτιαξω 2-3 cd με foul υλικο για ολα. Laughing Cool Very happy

Καλη ιδεα η πολυ τρομπια ειπα Question Question


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 06:52:49    Θέμα δημοσίευσης: Re: χμμμμμμμμ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zippy έγραψε:
Απο το site αυτο τα βιντεο ειναι πολυ μεγαλα ειναι γυρο στα 13mb.Αυτο που γινετε μπορο να σας γραψω ενα cd και να σας το δωσω τα χριστουγεννα σε καποια παρεβρεση που θα κανουμε. Very happy Very happy

Επεισης εχω βιντεακια απο αλλες εταιριες honda,toyota,renault,wrc,ferrari και αλλα.Οποτε θα ελεγα πειτε μου τι θελετε πανω κατω και να φτιαξω 2-3 cd με foul υλικο για ολα. Laughing Cool Very happy

Καλη ιδεα η πολυ τρομπια ειπα Question Question


αντε θα περιμενουμε μεχρι τα χριστουγενα για να σε γνωρισουμε και απο κοντα... Idea



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Νοέ 2004, 15:24:19    Θέμα δημοσίευσης: Re: χμμμμμμμμ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
zippy έγραψε:
Απο το site αυτο τα βιντεο ειναι πολυ μεγαλα ειναι γυρο στα 13mb.Αυτο που γινετε μπορο να σας γραψω ενα cd και να σας το δωσω τα χριστουγεννα σε καποια παρεβρεση που θα κανουμε. Very happy Very happy

Επεισης εχω βιντεακια απο αλλες εταιριες honda,toyota,renault,wrc,ferrari και αλλα.Οποτε θα ελεγα πειτε μου τι θελετε πανω κατω και να φτιαξω 2-3 cd με foul υλικο για ολα. Laughing Cool Very happy

Καλη ιδεα η πολυ τρομπια ειπα Question Question


αντε θα περιμενουμε μεχρι τα χριστουγενα για να σε γνωρισουμε και απο κοντα... Idea


Και δεν θα χασετε!!!!!χεχεχεχεχε Laughing Laughing Laughing
Το θεμα ειναι οτι εγω κατεβενω απο Αγγλια γυρω στις 20 Δεκεμβριου.Θα πεχτει τιποτα εκεινω το καιρο η λογο γιωρτων δεν θα γινει τιποτα?Ροτω για να γνωρισω και αλλα μελη του club μας. Very happy Cool Laughing
ΕΕΕΕ και στην τελικη αν δεν γινει δεν πειραζει το κανονιζουμε μεταξυ μας για καφε.Συνφωνητε η μονος μου εγω χαιρομαι Question Question Question Question


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Νοέ 2004, 07:29:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: χμμμμμμμμ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zippy έγραψε:
shark_zak έγραψε:
zippy έγραψε:
Απο το site αυτο τα βιντεο ειναι πολυ μεγαλα ειναι γυρο στα 13mb.Αυτο που γινετε μπορο να σας γραψω ενα cd και να σας το δωσω τα χριστουγεννα σε καποια παρεβρεση που θα κανουμε. Very happy Very happy

Επεισης εχω βιντεακια απο αλλες εταιριες honda,toyota,renault,wrc,ferrari και αλλα.Οποτε θα ελεγα πειτε μου τι θελετε πανω κατω και να φτιαξω 2-3 cd με foul υλικο για ολα. Laughing Cool Very happy

Καλη ιδεα η πολυ τρομπια ειπα Question Question


αντε θα περιμενουμε μεχρι τα χριστουγενα για να σε γνωρισουμε και απο κοντα... Idea


Και δεν θα χασετε!!!!!χεχεχεχεχε Laughing Laughing Laughing
Το θεμα ειναι οτι εγω κατεβενω απο Αγγλια γυρω στις 20 Δεκεμβριου.Θα πεχτει τιποτα εκεινω το καιρο η λογο γιωρτων δεν θα γινει τιποτα?Ροτω για να γνωρισω και αλλα μελη του club μας. Very happy Cool Laughing
ΕΕΕΕ και στην τελικη αν δεν γινει δεν πειραζει το κανονιζουμε μεταξυ μας για καφε.Συνφωνητε η μονος μου εγω χαιρομαι Question Question Question Question


κατεβα εσυ πρωτα με το καλο και βλεπουμε πρωτα... Idea Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Διεθνείς Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1456s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on